Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wita Stwosza 3, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet Psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Problemy, jakimi się zajmuję to głownie depresja, nerwice, zaburzenia psyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Inny

Spotkałyśmy się w trudnym momencie mojego życia, w którym dzieciństwo oraz przeszłość wzięły górę nad teraźniejszością i przytłoczyły mnie na tyle, że zdecydowałam się szukać profesjonalnej pomocy. Odkąd pamiętam traumatyczne wspomnienia oraz skomplikowane relacje rodzinne bardzo mocno wpływały na to, w jaki sposób funkcjonowałam – nie pozwalajac mi na życie w zgodzie ze sobą. Bliskość oznaczała dla mnie realizowanie cudzych celów oraz budowanie relacji opartych na odgadywaniu czyiś pragnień, a następnie ich zaspokajaniu, bardzo często kosztem własnych potrzeb. Gabinet Pani Ewy był miejscem, w którym nie tylko otrzymałam bardzo profesjonalne wsparcie, ale również poczułam się w pełni wysłuchana i zaopiekowana. Z każdym kolejnym spotkaniem zaczynałam coraz lepiej rozumieć, co czuję, odzyskałam również prawo do trudnych emocji, które kłębiły się we mnie przez wiele lat. Pani Ewa stała krok obok, zarówno, gdy cieszyłam się z nowo odkrytych pokładów osobowości, jak i w momentach, w których konfrontacja z rzeczywistością przyprawiała o płacz i dezorientacje. Udostępniła mi przestrzeń, w której mogłam mówić o tym, co czuję bez skrępowania. Dzięki temu moja rzeczywistość zaczęła się poszerzać. Teraz czuję się przynależna, a nie zależna od moich bliskich.

Po półtorarocznej terapii praktycznie nie ma strefy życia, w której nie funkcjonuje inaczej niż kiedyś. Ustąpiły silne lęki i poczucie niepokoju. Autorefleksja oraz uważność na emocje, sprawiają, że czuję się spokojniejsza, pewniejsza siebie. Widząc siebie niedoskonałą, ale wyjątkową nie muszę udawać kogoś, kim nie jestem. Dało mi to wolność i poczucie, że jestem w stanie poradzić sobie z przeciwnosciami losu. Co więcej, nie muszę być w tym wcale sama, gdyż nie ma nic wstydliwego w sięganiu po pomoc i wsparcie.Nauczyłam się stawiać granice w relacjach z najbliższymi, mówić bezpośrednio o swoich potrzebach, ale również ponosić konsekwencje podjętych decyzji. Potrafię zaopiekować się z sobą, dzięki czemu mogę spotkać się z innymi bez pretensji oraz poczucia krzywdy.

Spotkania z panią Ewą dały mi narzędzia do dalszej pracy nad sobą. Pozwoliły mi również dostrzec nowe ścieżki oraz wyjść z utartych schematów.
Dziękuję Pani Ewo nie zawaham się użyć swojego życia, aby żyć po swojemu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ewa pomogła mi spojrzeć inaczej na otaczającą mnie rzeczywistość i zmienić podejście do bliskich mi osób. Dzięki niej "wyluzowałam" znacznie.
Wizyty odbywały się on-line.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ewa to wspaniała, ciepła i życzliwa osoba. Pełna optymizmu, empatii i cierpliwości. Doskonale wiedziała w jakim kierunku musimy podąrzać abym wyszła na prostą i poukładała moje zycie. Rzadko spotyka się takich lekarzy, którzy są tak wyrozumiali i życzliwi. Dzięki terapii odzyskałam rodzinę i poukładałam swoje sprawy z przeszłością. Zdecydowanie polecam! Dziękuję z całego serca! Malwina


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Od pamiętnego grudnia 2013, gdy spotkałyśmy się po raz pierwszy - nie ma dnia, bym nie myślała o tym, że Pani Ewa uratowała mi życie. W każdym tego zdania znaczeniu. Tygodnie, miesiące, wreszcie lata cierpliwie pomagała mi rozplątać kłębek traum, emocji, lęków, uczuć, wiedzy, postaw, pragnień, potrzeb. Praca z Ewą dała mi wgląd w to, jak brzmię ja sama, jak czuję, jak myślę, jak mówię. Słyszę, widzę i rozumiem siebie. Dzięki temu, rozumiem też tych, którzy wokól mnie. Mam w sobie spokój, nie oceniam, jestem ciekawsza ludzi, nie mylę szacunku ze strachem. Wszystko, co było fundamentem życia w rozsypce te 6 lat temu, dziś jest solidnie na powrót zmontowaną podstawą. Dziękuję za metaforę ponownie zszytej rozdartej tkaniny, którą przyjmuję, akceptuję, z którą żyję, bo jest częścią mnie. Jest dobrze, napieram dalej, jak mówią wspinacze :) Tyle wiwisekcji. Ewa jest _Przemądra_ i _Przedobra_ jako człowiek i fachowiec. Zero ściemy, czarów, kobieta z krwi i oceanem doświadczenia. Bardzo polecam!
A Panią, Pani Ewo ściskam i pozdrawiam, chwilę zajęło mi by złapać dryf, myślę o Pani :) Serdeczności, Natalia


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Zaburzenia lękowe

Witam. No niestety mi pani Ewa nie pomogła... Zlekceważyła moje słowa kiedy zaczęłam opowiadać o mojej derealizacji... niemalże kazała mi przestać wymyślać... nie rozumie tego tematu niestety... jeszcze bardziej podbiła moje lęki niemalże wyśmiewając mnie że przesadzam... Może inne przypadki ogarnęła niestety mój nie ...Szkoda czasu i pieniążków...


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Ewy trafiłam kiedy było już naprawdę źle. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafiłam.
Pani Ewa podeszła do mojego problemu z każdej strony, stworzyła atmosferę i warunki, w których łatwo było mi się otworzyć, rozmawiać o wszystkich lękach i problemach. Całościowe podejście zaowocowało tym, że dziś jestem znów szczęśliwa, że czuję się, jak ktoś komu podarowano drugie życie. Pani Ewa była ze mną zawsze szczera, nawet jeśli burzyło to moje wyobrażenia, co było mi niesamowicie potrzebne, ponieważ pomogło uwolnić mnie z ogromnego ciężaru.
Nie da się opisać słowami, jaką czuję się wdzięczność, kiedy staje się na nogi i odczuwa lekkość, którą kiedyś brało się za pewnik. Taką właśnie wdzięczność czuję wobec Pani Ewy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Wczoraj zakończyłam terapię z Panią Ewą i mogę z całą pewnością polecić tę specjalistkę. Trafiłam do Pani Ewy z ogromnym wołaniem o pomoc i nadzieją, że jeszcze nie jest za późno, żeby zrobić ze sobą porządek. Przez cały czas terapii Pani Ewa uprzedzała jakie uczucia mogą mi towarzyszyć, co pomogło mi nie tracić nadziei na to, że terapia i moja przemiana się udadzą. Nie myliła się! Dzięki pomocy Pani Ewy każdy aspekt mojego życia zmienił się na lepsze, a przyszłość i przeszłość już mnie nie przerażają, a wręcz dodają siły! Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocnej ręki, żeby uporządkować swoją głowę i życie!


A
Użytkownik zweryfikowany

Panią Ewę poleciła mi przyjaciółka.Długo zajęło mi podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii. Poszłam do gabinetu, gdy sama nie mogłam już ze sobą wytrzymać.Praca z Panią Ewą była długa,bo ponad 2 lata.Stopniowo "rozbijałyśmy" moją skorupę. Z efektów naszych spotkań jestem bardzo zadowolona.Czuję się silniejsza,bardziej świadoma siebie.Dzięki terapii naprawiłam relacje z bliskimi mi osobami.Lepiej radzę sobie w życiu zawodowym.Podjęłam się nowych życiowych wyzwań.Teraz ja polecam moim znajomym gabinet Pani Ewy!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Trudno opisać zmiany zachodzące podczas spotkań w trakcie terapii. Jeszcze trudniej jest uchwycić moment w którym one zachodzą. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować pani Ewie. Do gustu przypadła mi analogia rozsypanej układanki. Fragmenty są widoczne ale nie współgrają. Dopiero ich ułożenie pozwala wydobyć cały, harmonijny obraz. Takie też mam wrażenia po terapii. To co było rozsypane, teraz znajduje się na właściwych dla siebie miejscach. Podsumowując jednym zdaniem, uważam że nie ma lepszej inwestycji w siebie (dokładnie chyba brzmi "dla siebie" ;) ) niż terapia. Konkretnie terapia u pani Ewy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Panią Ewę poleciła mi moja przyjaciółka i podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii uważam za najlepszą rzecz, jaką zrobiłam w zeszłym roku. Z panią Ewą pracowałam przez rok i przez ten czas omówiłyśmy wszystkie trudne tematy z mojego życia. Przez pierwsze parę spotkań sesje odbywały się w gabinecie, jednak na moją prośbę później były przez Skype'a. Obie formy spotkań bardzo mi odpowiadały.

Dzięki sesjom zrozumiałam mechanizmy, jakie kierują mną oraz osobami w moim otoczeniu i udało mi się zmienić moje nastawienie do siebie.

Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Problemy, jakimi się zajmuję to głownie depresja, nerwice, zaburzenia psyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania