Adres

Wita Stwosza 3, Stare Miasto , Wrocław
Gabinet Psychologiczny

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Problemy, jakimi się zajmuję to głownie depresja, nerwice, zaburzenia psyc...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Trafiłem do Pani Ewy jako lękliwy, żyjący pod dyktando rodziców i reszty otoczenia hipochondryk. Wiecznie znerwicowany, wystraszony, pozbawiony sprawstwa (chociaż na zewnątrz starający się sprawiać kompletnie inne wrażenie). Z nieprzepracowanymi traumami jeszcze z okresu dzieciństwa. Pozbawiony jakiejkolwiek autorefleksji, egzystujący na autopilocie i radzący sobie z codziennym stresem głównie za pomocą piwa i narzekania na innych ludzi. Kilka trudnych wydarzeń w krótkim czasie wpędziło mnie, osobę nie potrafiącą radzić sobie z własnymi emocjami, w potworną nerwicę. Nie wiem jakby to się dla mnie skończyło, gdyby nie decyzja o rozpoczęciu terapii, podejrzewam, że nieciekawie.
Obecnie, po ponad półtorarocznej, miejscami bardzo wyczerpującej terapii bardzo wiele się zmieniło, praktycznie nie ma sfery życia, w której nie funkcjonowałbym inaczej niż kiedyś. Mogę śmiało napisać, że w wieku 35 lat w końcu jestem dorosły i tak też funkcjonuję w relacjach międzyludzkich. Żyję w nieporównywalnie bardziej świadomy sposób, potrafię zaopiekować się sobą i własnymi uczuciami, nie tłumiąc - jak wcześniej - tych społecznie niepożądanych, lecz przyglądać się każdemu z nich z osobna i wychwytywać przesłanie, które z niego płynie. Pani Ewa nauczyła mnie patrzeć na problemy z wielu perspektyw i próbować rozumieć emocje także drugiej strony konfliktu. Dzięki przyjrzeniu się własnemu dzieciństwu mogę być lepszym rodzicem dla własnego dziecka. Kiedyś moją dominującą emocją był lęk, który towarzyszył mi od rana do wieczora. Obecnie jest nią przede wszystkim spokój. Oczywiście, moje życie nie stało się nagle idealne (bo ono nigdy takie nie jest), ale potrafię się cieszyć jego pozytywnymi aspektami i patrzeć ze zrozumieniem na jego mniej pozytywne strony.
Pani Ewo - dziękuję za uratowanie mojego życia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ewa to wspaniała, ciepła i życzliwa osoba. Pełna optymizmu, empatii i cierpliwości. Doskonale wiedziała w jakim kierunku musimy podąrzać abym wyszła na prostą i poukładała moje zycie. Rzadko spotyka się takich lekarzy, którzy są tak wyrozumiali i życzliwi. Dzięki terapii odzyskałam rodzinę i poukładałam swoje sprawy z przeszłością. Zdecydowanie polecam! Dziękuję z całego serca! Malwina


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Od pamiętnego grudnia 2013, gdy spotkałyśmy się po raz pierwszy - nie ma dnia, bym nie myślała o tym, że Pani Ewa uratowała mi życie. W każdym tego zdania znaczeniu. Tygodnie, miesiące, wreszcie lata cierpliwie pomagała mi rozplątać kłębek traum, emocji, lęków, uczuć, wiedzy, postaw, pragnień, potrzeb. Praca z Ewą dała mi wgląd w to, jak brzmię ja sama, jak czuję, jak myślę, jak mówię. Słyszę, widzę i rozumiem siebie. Dzięki temu, rozumiem też tych, którzy wokól mnie. Mam w sobie spokój, nie oceniam, jestem ciekawsza ludzi, nie mylę szacunku ze strachem. Wszystko, co było fundamentem życia w rozsypce te 6 lat temu, dziś jest solidnie na powrót zmontowaną podstawą. Dziękuję za metaforę ponownie zszytej rozdartej tkaniny, którą przyjmuję, akceptuję, z którą żyję, bo jest częścią mnie. Jest dobrze, napieram dalej, jak mówią wspinacze :) Tyle wiwisekcji. Ewa jest _Przemądra_ i _Przedobra_ jako człowiek i fachowiec. Zero ściemy, czarów, kobieta z krwi i oceanem doświadczenia. Bardzo polecam!
A Panią, Pani Ewo ściskam i pozdrawiam, chwilę zajęło mi by złapać dryf, myślę o Pani :) Serdeczności, Natalia


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Zaburzenia lękowe

Witam. No niestety mi pani Ewa nie pomogła... Zlekceważyła moje słowa kiedy zaczęłam opowiadać o mojej derealizacji... niemalże kazała mi przestać wymyślać... nie rozumie tego tematu niestety... jeszcze bardziej podbiła moje lęki niemalże wyśmiewając mnie że przesadzam... Może inne przypadki ogarnęła niestety mój nie ...Szkoda czasu i pieniążków...


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Ewy trafiłam kiedy było już naprawdę źle. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafiłam.
Pani Ewa podeszła do mojego problemu z każdej strony, stworzyła atmosferę i warunki, w których łatwo było mi się otworzyć, rozmawiać o wszystkich lękach i problemach. Całościowe podejście zaowocowało tym, że dziś jestem znów szczęśliwa, że czuję się, jak ktoś komu podarowano drugie życie. Pani Ewa była ze mną zawsze szczera, nawet jeśli burzyło to moje wyobrażenia, co było mi niesamowicie potrzebne, ponieważ pomogło uwolnić mnie z ogromnego ciężaru.
Nie da się opisać słowami, jaką czuję się wdzięczność, kiedy staje się na nogi i odczuwa lekkość, którą kiedyś brało się za pewnik. Taką właśnie wdzięczność czuję wobec Pani Ewy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Wczoraj zakończyłam terapię z Panią Ewą i mogę z całą pewnością polecić tę specjalistkę. Trafiłam do Pani Ewy z ogromnym wołaniem o pomoc i nadzieją, że jeszcze nie jest za późno, żeby zrobić ze sobą porządek. Przez cały czas terapii Pani Ewa uprzedzała jakie uczucia mogą mi towarzyszyć, co pomogło mi nie tracić nadziei na to, że terapia i moja przemiana się udadzą. Nie myliła się! Dzięki pomocy Pani Ewy każdy aspekt mojego życia zmienił się na lepsze, a przyszłość i przeszłość już mnie nie przerażają, a wręcz dodają siły! Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocnej ręki, żeby uporządkować swoją głowę i życie!


A
Użytkownik zweryfikowany

Panią Ewę poleciła mi przyjaciółka.Długo zajęło mi podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii. Poszłam do gabinetu, gdy sama nie mogłam już ze sobą wytrzymać.Praca z Panią Ewą była długa,bo ponad 2 lata.Stopniowo "rozbijałyśmy" moją skorupę. Z efektów naszych spotkań jestem bardzo zadowolona.Czuję się silniejsza,bardziej świadoma siebie.Dzięki terapii naprawiłam relacje z bliskimi mi osobami.Lepiej radzę sobie w życiu zawodowym.Podjęłam się nowych życiowych wyzwań.Teraz ja polecam moim znajomym gabinet Pani Ewy!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Trudno opisać zmiany zachodzące podczas spotkań w trakcie terapii. Jeszcze trudniej jest uchwycić moment w którym one zachodzą. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować pani Ewie. Do gustu przypadła mi analogia rozsypanej układanki. Fragmenty są widoczne ale nie współgrają. Dopiero ich ułożenie pozwala wydobyć cały, harmonijny obraz. Takie też mam wrażenia po terapii. To co było rozsypane, teraz znajduje się na właściwych dla siebie miejscach. Podsumowując jednym zdaniem, uważam że nie ma lepszej inwestycji w siebie (dokładnie chyba brzmi "dla siebie" ;) ) niż terapia. Konkretnie terapia u pani Ewy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Panią Ewę poleciła mi moja przyjaciółka i podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii uważam za najlepszą rzecz, jaką zrobiłam w zeszłym roku. Z panią Ewą pracowałam przez rok i przez ten czas omówiłyśmy wszystkie trudne tematy z mojego życia. Przez pierwsze parę spotkań sesje odbywały się w gabinecie, jednak na moją prośbę później były przez Skype'a. Obie formy spotkań bardzo mi odpowiadały.

Dzięki sesjom zrozumiałam mechanizmy, jakie kierują mną oraz osobami w moim otoczeniu i udało mi się zmienić moje nastawienie do siebie.

Polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Niedawno zakończyłam, trwającą niespełna 3 lata, terapię u Pani Ewy Błażej. Terapia była bardzo owocną i przynosząca wielką ulgę podróżą. Podczas tych kilkudziesięciu miesięcy bardzo mocno naprawiłam relacje z moją mamą, co w konsekwencji przełożyło się na stosunki z innymi ludźmi. Bardzo wydoroślałam, nauczyłam się podejmować samodzielne decyzje i ufać swoim wyborom. Przestałam zadręczać się wyimaginowanymi problemami.. Przestałam zajadać problemy. Pod koniec terapii weszłam w dobry związek, w którym potrafię dawać i brać (nauczyłam się partnerstwa!).
Jestem bardzo wdzięczna Pani Ewie, że tak mądrze przeprowadzała mnie przez bardzo krytyczne momenty terapii, że z taką empatią potrafiła przyjrzeć się nawet najdrobniejszym moim problemom. Za to, że z uporem maniaka walczyła z moimi naurotycznymi i dziecięcymi lękami. I przede wszystkim za wsparcie i ogromne zaangażowanie. Ciesze się ogromnie, że dostałam wiedzę, do której sama najprawdopodobniej nigdy bym nie dotarła, za uzyskanie dużej samoświadomości i, choć to banał, zrozumieniu co tak naprawdę w życiu jest ważne.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Problemy, jakimi się zajmuję to głownie depresja, nerwice, zaburzenia psyc...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia