Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym (Klinika Neurologii we Wrocławiu, konsultant Szpitala w Strzelinie) jak i otwartym (Poradnie Neurologiczne we Wr... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym (Klinika Neurologii we Wrocławiu, konsultant Szpitala w Strzelinie) jak i otwartym (Poradnie Neurologiczne we Wrocławiu i Strzelinie, orzecznictwo, badania kliniczne).
  Przyjmuję tylko osoby dorosłe.

  Gabinet zlokalizowany jest we Wrocławiu – Krzyki przy ul. Glinianej.

  Serdecznie zapraszam!

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pacjentem była moja babcia, którą do tej pory wszyscy zbywali. Nikt na jej ból kręgosłupa nie zlecił żadnych badań, tylko przepisywał leki przeciwbólowe, które przestały pomagać. Dopiero Pani Doktor zaopiekowała się babcią, zleciła badania i wykazała prawdziwą chęć pomocy. Babcia powiedziała o niej: Anioł. Dlatego bardzo polecam ze względu na nie tylko wspaniałą wiedzę, ale też podejście do Pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią Pawlik. Długo i dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, a następnie opisuje proponowaną terapię. Odpowiada na wszystkie pytania. Wyniki badań można wysyłać e-mailem. Natomiast, czy proponowane leczenie będzie skuteczne, mogę wypowiedzieć się dopiero za kilka miesięcy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny nr. 3Usługa: konsultacje neurologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Pani Doktor uważnie i cierpliwie wysłuchała mojej relacji. Pojawiały się dodatkowe pytania i wyjaśnienia z mojej strony. Następnie poddany byłem szczegółowemu badaniu neurologicznemu. Na koniec zostałem dokładnie poinstruowany odnośnie serii badań, które będą miały na celu zweryfikowanie wstępnej diagnozy i dadzą podstawę do, mam nadzieję, skutecznego leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny nr. 3Usługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo kompetentna, empatyczna, z wielką uwagą pochyla się nad pacjentem. Jest świetnym fachowcem. leczy mnie od pół roku z bardzo dobrym skutkiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to kompetentna osoba,do tego ciepla,serdeczna i cierpliwa, widac,ze z sercem podchodzi do swojej pracy i pacjenta,dokladnie mnie przebadala,odpowiedziala na wszystkie pytania wyczerpujaco i rzeczowo i naprawde podbudowala mnie psychicznie

 • P

  Bardzo życzliwa i wyrozumiała. Spokojnie wysłuchała wszystkich objawów, zbadała powoli, tłumacząc co robi. Doradziła kolejne badania i odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości spokojnie i zrozumiale.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Pawlik troskliwie przeprowadziła mnie przez ciążę, umożliwiła naturalny poród i karmienie piersią mimo epilepsji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Najbardziej z tego, że Pani Pawlik wydała mi receptę na leki oraz zastrzyki oraz skierowanie na RTG i powiedziała, że bez problemu mogę iść do przychodni z tą dokumentacją po to, żebym znowu nie płaciła za prywatne wizyty. Miła odmiana, ponieważ zazwyczaj spotykam się z lekarzami, którzy zapraszają na kolejne wizyty i kolejne i kolejne a efektów brak. Miła, ciepła i konkretna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, rzetelnie przeprowadziła badanie, postawiła diagnozę (mam nadzieję że trafną :) ) oraz nie liczy czasu w zegarkiem w ręku! Każdemu pacjentowi poświęca tyle uwagi ile trzeba, wszystko dokładnie tłumaczy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor ( a bylam pierwszy raz).
  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Wysłuchała moj problem, a następnie dokładnie zbadala mnie.
  Polecam Panią doktor Barbarę Pawlik.