Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym (Klinika Neurologii we Wrocławiu, konsultant Szpitala w Strzelinie) jak i otwartym (Poradnie Neurologiczne we Wr... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym (Klinika Neurologii we Wrocławiu, konsultant Szpitala w Strzelinie) jak i otwartym (Poradnie Neurologiczne we Wrocławiu i Strzelinie, orzecznictwo, badania kliniczne).
  Przyjmuję tylko osoby dorosłe.

  Gabinet zlokalizowany jest we Wrocławiu – Krzyki przy ul. Glinianej.

  Serdecznie zapraszam!

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty. Najbardziej z tego, że Pani Pawlik wydała mi receptę na leki oraz zastrzyki oraz skierowanie na RTG i powiedziała, że bez problemu mogę iść do przychodni z tą dokumentacją po to, żebym znowu nie płaciła za prywatne wizyty. Miła odmiana, ponieważ zazwyczaj spotykam się z lekarzami, którzy zapraszają na kolejne wizyty i kolejne i kolejne a efektów brak. Miła, ciepła i konkretna.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, rzetelnie przeprowadziła badanie, postawiła diagnozę (mam nadzieję że trafną :) ) oraz nie liczy czasu w zegarkiem w ręku! Każdemu pacjentowi poświęca tyle uwagi ile trzeba, wszystko dokładnie tłumaczy.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor ( a bylam pierwszy raz).
  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Wysłuchała moj problem, a następnie dokładnie zbadala mnie.
  Polecam Panią doktor Barbarę Pawlik.

 • bardzo dobry

  Kolejna wizyta u pani doktor i jak zawsze bardzo wnikliwa analiza mojej choroby. Doskonała diagnoza i opieka ze strony Pani dr Pawlik.

 • bardzo dobry

  Miła; dokładna życzliwa.
  Szczegółowo analizuje badania. umie słuchać. To ważne, ze Pani doktor proponuje kontakt emailowy po zrobieniu zleconych badań .Polecam wizyty u Pani dr Pawlik
  .p

 • bardzo dobry

  PANI dr. bardzo miła, poświęciła pacjentowi pełne pół godziny nie patrząc na zegarek. Wnikliwie badała, słuchała pacjenta i bardzo skrupulatnie i fachowo zajęła się pacjentem od początku wizyty do końca. Czy diagnoza pani dr. okazała się właściwa tego nie wiemy bo zaaplikowała leczenie i będziemy mieli nadzieje że trafnie ustawiła leki i trafnie postawiła diagnozę.

 • bardzo dobry

  Pani doktor Bardzo sympatyczna.Rzeczowo i zrozumiale odpowiada na pytania .Dokładnie bada pacjenta .Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, kulturalna, podała rękę na powitanie czym bardzo pozytywnie zaskoczyła. Nie spieszy się, dokładnie bada, tłumaczy. Pierwsza wizyta bardzo pozytywnie ! :)

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor. Konkurent, zna się na rzeczy, dokładnie slucha pacjenta poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, pełne badanie neurologiczne, jeśli zleca dodatkowe badania w pełni omawia gdzie najlepiej wykonać itp. Do tego przesymatyczna Pani! Polecam w 100%. !!! Odpowiada na każde pytanie, dokładnie i szczegółowo!

 • bardzo dobry

  Bardzo mila i konkretna pani doktor ,pierwszy raz spotkalam sie z lekarzem ktory tak szczegolowo bada pacjenta:-)polecam goraco innym :-)

Najbliższe terminy:

kolejne dni