Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 62 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym (Klinika Neurologii we Wrocławiu, konsultant Szpitala w Strzelinie) jak i otwartym (Poradnie Neurologiczne we Wr... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym (Klinika Neurologii we Wrocławiu, konsultant Szpitala w Strzelinie) jak i otwartym (Poradnie Neurologiczne we Wrocławiu i Strzelinie, orzecznictwo, badania kliniczne).
  Przyjmuję tylko osoby dorosłe.

  Gabinet zlokalizowany jest we Wrocławiu – Krzyki przy ul. Glinianej.

  Serdecznie zapraszam!

Ocena pacjentów:

120 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to kompetentna osoba,do tego ciepla,serdeczna i cierpliwa, widac,ze z sercem podchodzi do swojej pracy i pacjenta,dokladnie mnie przebadala,odpowiedziala na wszystkie pytania wyczerpujaco i rzeczowo i naprawde podbudowala mnie psychicznie

 • PD

  Bardzo życzliwa i wyrozumiała. Spokojnie wysłuchała wszystkich objawów, zbadała powoli, tłumacząc co robi. Doradziła kolejne badania i odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości spokojnie i zrozumiale.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Pawlik troskliwie przeprowadziła mnie przez ciążę, umożliwiła naturalny poród i karmienie piersią mimo epilepsji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Najbardziej z tego, że Pani Pawlik wydała mi receptę na leki oraz zastrzyki oraz skierowanie na RTG i powiedziała, że bez problemu mogę iść do przychodni z tą dokumentacją po to, żebym znowu nie płaciła za prywatne wizyty. Miła odmiana, ponieważ zazwyczaj spotykam się z lekarzami, którzy zapraszają na kolejne wizyty i kolejne i kolejne a efektów brak. Miła, ciepła i konkretna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, rzetelnie przeprowadziła badanie, postawiła diagnozę (mam nadzieję że trafną :) ) oraz nie liczy czasu w zegarkiem w ręku! Każdemu pacjentowi poświęca tyle uwagi ile trzeba, wszystko dokładnie tłumaczy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor ( a bylam pierwszy raz).
  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Wysłuchała moj problem, a następnie dokładnie zbadala mnie.
  Polecam Panią doktor Barbarę Pawlik.

 • NN

  Kolejna wizyta u pani doktor i jak zawsze bardzo wnikliwa analiza mojej choroby. Doskonała diagnoza i opieka ze strony Pani dr Pawlik.

 • Miła; dokładna życzliwa.
  Szczegółowo analizuje badania. umie słuchać. To ważne, ze Pani doktor proponuje kontakt emailowy po zrobieniu zleconych badań .Polecam wizyty u Pani dr Pawlik
  .p

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  PANI dr. bardzo miła, poświęciła pacjentowi pełne pół godziny nie patrząc na zegarek. Wnikliwie badała, słuchała pacjenta i bardzo skrupulatnie i fachowo zajęła się pacjentem od początku wizyty do końca. Czy diagnoza pani dr. okazała się właściwa tego nie wiemy bo zaaplikowała leczenie i będziemy mieli nadzieje że trafnie ustawiła leki i trafnie postawiła diagnozę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Bardzo sympatyczna.Rzeczowo i zrozumiale odpowiada na pytania .Dokładnie bada pacjenta .Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni