dr n. med.

Arkadiusz Soski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek med. Arkadiusz Soski Lekarz działający prężnie w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, z doświadczeniem w chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada umiejętności… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Zdecydowanie polecam Pana Arkadiusza. Jest kompetentny, ambinty i empatyczny. Zajął się moim przypadkiem od ręki bez strasznia mnie jak robili to inni lekarze. Podszedł do mojego przypadku zadaniowo, a jego podejście i spokój upewniły mnie, że jestem w dobrych rękach. Po miesiącu od pierwszej wizyty byłam już po operacji. Przeprowadził mnie przez meandry badań i wytłumaczył wszystko dokładnie. Panu Arkadiuszowi możecie zaufać, zdecydowanie polecam go, bo to lekarz z powołania! :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Trafiłam do tego lekarza po bardzo długo utrzymujących się bólach kręgosłupa. Pan doktor dwa razy mnie dotknął i zapytał „czy tu boli jak dotykam?”. Gdy odpowiedziałam,że nie boli w konkretnym miejscu tylko ból jest promieniujący w różnych miejscach to dostałam przepisane tylko bardzo silne leki przeciwbólowe i zalecenia chodzenia na basen. W efekcie końcowym moje problemy w ogóle nie były związane z kręgosłupem! A wizyta za 120 zł trwała 5 minut.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz z dużym doświadczeniem medycznym oraz co rzadkość dobrym podejściem do pacjenta. W sposób zrozumiały tłumaczy na czym polega choroba i jak się ją leczy. Ponadto Pan doktor jest bardzo miły, uśmiechnięty i pogodny. Gorąco polecam !!!!!!!!!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły, sympatyczny, w pełni zaangażowany. Wizyty odbyły się szybko i sprawnie. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i polecił dodatkowe terapie. Szczerze polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest w 100% profesionalista w tym co robi.Jest mily, uprzejmy, serdeczny odpowiada na wszystkie zadawane pytania bardzo dokladnie i przede wszystkim ma bardzo dobre podejscie do swoich pacjentek . Po prostu czlowiek z powolaniem do tego co robi. Goraco polecam Pana doktora w 100%.

 • P

  Bardzo dobry ortopeda i diagnosta.
  Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
  Chce i potrafi pomóc człowiekowi i przywrócić uśmiech.
  Jest to lekarz, któremu mogłam w pełni zaufać, dokładnymi wyjaśnieniami opanował moją panikę.
  Lekarz o dużej etyce zawodowej i wysokiej kulturze osobistej.
  Profesjonalista i fachowiec to najlepsze określenia dla Pana doktora.
  Polecam i dziękuję
  Czołg Rudy 102

 • A

  Serdecznie polecam Pana Doktora! Świetny specjalista, posiada dużą wiedzę merytoryczną i pewną rękę do zabiegów. Jest rzetelny i dokładny, postawił właściwą diagnozę i szybko przywrócił mnie do pełnej sprawności (miałam problem z kolanem). Poza tym dr Soski jest miłym człowiekiem i z przyjemnością chodziłam na wizyty kontrolne. Oby więcej takich specjalistów :-)

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jedyne co potrafił mi powiedzieć pan doktor to że powinnam nauczyć się żyć ze swoim bólem kręgosłupa. A z początkowym stadium haluksa nic się nie da zrobić. Należy czekać aż będzie gorzej.
  Serdecznie dziekuje za wnikliwe rozpoznanie problemu i pomoc.

 • K

  Doktor Arkadiusz Soski to kompetentny, konkretny i sympatyczny lekarz. Trafiłam do niego z, jak się okazało, błędną diagnozą innego lekarza. Po zaleconej i wykonanej przed doktora Soskiego iniekcji dostawowej dolegliwości minęły. Polecam tego lekarza!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek med. Arkadiusz Soski

  Lekarz działający prężnie w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, z doświadczeniem w chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada umiejętności w diagnostyce i leczeniu chorób narządu ruchu, wykonywaniu badań USG narządu ruchu i prowadzeniu pacjentów w ramach poradni ortopedycznej i poradni osteoporozy.
  Pracownik Kliniki Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej, gdzie jako asystent wykonuje odpowiedzialne zadania związane z prowadzeniem pacjentów ortopedycznych, wykonywaniem zabiegów operacyjnych oraz nauczaniem studentów różnych wydziałów medycznych. Posiada w swym dorobku liczne kursy i staże w Polsce i za granicą.

  - konsultacja osteoporotyczna u osób dorosłych
  - konsultacja ortopedyczna
  - USG bioderek przesiewowe u dzieci wg Grafa z konsultacją
  - USG dużych stawów (bark, kolano, łokieć, stopa)
  - USG małych stawów (nadgarstek, staw skokowy, ścięgno Achillesa itp.)
  - zastrzyk dostawowy (lignokaina,blokada sterydowa, preparaty odżywiające chrzastkę)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • francuski