Anna Szostak verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka psychologii (specjalność wychowawcza) na Uniwersytecie im. Marii Skłodowskiej - Curie w Lublinie. Obroniła pracę magisterską poświęconą wpływowi zaburzeń odżywiania w przekazie medialnym na obraz siebie młodzieży. Ukończyła zajęcia z wpływu muzyki i relaksacji na przyśpieszenie procesu terapeutycznego oraz kurs masażu relaksacyjnego w celu prowadzenia badań nad ich wpływem na poprawę odczuwania granic oraz wizerunku ciała u osób z zaburzeniami odżywiania.

  Odbyła praktyki zawodowe m.in. na oddziale młodzieżowym szpitala psychiatrycznego w Łańcucie oraz w Newmarket House Clinic w Norwich. Ukończyła kurs Racjonalnej Terapii Zachowania i diagnozy zaburzeń odżywiania.

  Od marca 2013 r. prowadzi Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania – miejsce w którym chorzy i osoby bliskie mogą uzyskać kompleksowe wsparcie terapeutyczne i informacyjne.

  Brała udział w licznych konferencjach dotyczących zaburzeń odżywiania i obrazu ciała. Prowadzi warsztaty psychodietetyczne dla psychologów i dietetyków chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w tej dziedzinie oraz warsztaty kompetencji społecznych. Ukoń

  Prowadzi treningi umiejętności społecznych i ogólnorozwojowe. Pracowała w Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym realizując program diagnostyki i wsparcia dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

  Służy pomocą także na łamach Internetu z zakresu diagnostyki, psychoedukacji i kontaktu pomocnego dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jest autorką artykułów i poradników o tematyce psychodietetycznej i rozwojowej.

Usługi

Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania

Słowackiego 16/1, Jeżyce, 60-822 Poznań, wielkopolskie

Poradnictwo psychodietetyczne od 80 zł

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

Anna Szostak nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną