Adresy (2)

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Mokotów, Warszawa
Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Psychoterapia online (120 zł)

Psychoterapia partnerska (180 zł)

Psychoterapia indywidualna (130 zł)

Chmielna 4 lok. 11, Śródmieście, Warszawa
Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Psychoterapia online (120 zł)

Psychoterapia partnerska (180 zł)

Psychoterapia indywidualna (130 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest profesjonalistką. Ma bardzo rozległą wiedzę, z której korzysta w niezwykły sposób, płynnie stapiając ze swoją wrażliwością i kreatywnością, co w efekcie czyni ją mistrzynią w jej fachu. Potrafi słuchać i analizować informacje przekazywane jej przez klienta, na ich podstawie starannie dobierać zadania domowe i ćwiczenia wykonywane podczas spotkań. Mnie pomogła w zadziwiająco krótkim czasie, celnie wyłapując spomiędzy zdań najbardziej palące problemy, a następnie pomagając odkryć ich rozwiązania. Co, jak się okazało, było również kluczem do rozwiązania tych bardziej powierzchownych i błahych.
Jest osobą ogromnie inspirującą; sprawia, że każda sesja jest nie tylko tylko sporym wysiłkiem intelektualnym, ale i przyjemnością. Oraz oczywiście ważną lekcją.
Ogólnie - polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Wszystkim polecam terapię z Panią Anią. Zdecydowałam się na nią w bardzo trudnym momencie mojego życia, gdy już czułam że jestem pod ścianą i sama nie dam sobie rady. Obawiałam się pierwszego spotkania, ale jak się potem okazało bezpodstawnie. Mimo że nie lubię o sobie opowiadać to przy Pani Ani nie sprawiało mi to trudności. Zadawała celne i niekiedy trudne dla mnie pytania, które pomogły mi przejrzeć na oczy. Moja terapia trwała około pół roku. Gdy nastapił przełom, zrozumiałam że było warto się pomęczyć, aby poczuć ulgę. Każde spotkanie skłaniało mnie do refleksji i pracy nad sobą. To, czego się nauczylam nadal procentuje i myślę, że już ze mną zostanie. Jestem dzięki temu silniejsza. Potrafię stawić czoła trudnym sytuacjom, poznałam siebie i utwierdziłam się w tym, co jest w życiu ważne. Pani Ania umiejętnie mnie na to naprowadziła, była cierpliwa i konsekwentna. Podjęcie terapii było bardzo dobrą decyzją i każdemu mogę ją polecić. Czasem trzeba dać sobie pomóc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ania jest terapeutą z prawdziwego zdarzenia. Bardzo polecam! za profesjonalizm, podejście do klienta, budowanie zaufania między terapeutą a klientem. Potrafi nakierować klienta na tą właściwą drogę, by on odkrył ją samodzielnie i takie dosłowne "AHA" to o to w tym wszystkim chodzi pojawiało się często na moich sesjach, za co bardzo Pani Ani dziękuję. Moje sesje odbywały się zarówno na żywo, jak i przez Skype, co jest świetnym rozwiązaniem, by nie przerywać terapii.Jeszcze raz dziękuję Pani Aniu za terapię.


A
Użytkownik zweryfikowany

Długo odwlekałem napisanie opinii na temat pani Ani, bo od zakończenia terapii minęło już 6 miesięcy, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie czym jest i czym powinna być terapia oraz kim powinien być terapeuta.
Jeżeli masz przyjaciela to na pewno wiesz co daje Ci przyjaźń, jak bezwarunkowo możesz zawierzyć swoje problemy, radości, tajemnice tej drugie osobie i że zawsze zostaniesz wysłuchany i zrozumiany.
Moim zdaniem dobry terapeuta jest jak przyjaciel i moim zdaniem takie cechy ma pani Ania. Od pierwszego spotkania wzbudza ona duże zaufanie. Gdy mówisz nie przerywa, tylko słucha uważnie, a jeżeli przerwie to tylko dlatego, żeby o coś dopytać i zwrócić na coś uwagę. Często podczas mojej terapii było tak, że pani Ania dopytywała mnie o coś, jak się potem okazywało bardzo ważnego dla mnie, o czym nie chciałem za bardzo mówić, bo uważałem, że jest to mało istotne. Pokazuje to, że pani Ania potrafi wychwycić coś co klient mógłby sam nieświadomie pominąć.
Dużym ułatwieniem w terapii jest forma kontaktu. Pani Ania po każdym spotkaniu wysyła e-mailem podsumowanie, dzięki czemu nic Ci nie umknie, jeśli robienie dobrych notatek nie jest Twoim atutem :)
Dzięki terapii z panią Anią zrozumiałem siebie, poczułem swoją wartość, dzięki czemu moje życie stało się szczęśliwsze!
Jeżeli zastanawiasz się lub obawiasz zaczęcia terapii, to śmiało polecam Ci kontakt z panią Anią. Przekonasz się, że zawsze będziesz wysłuchany i zrozumiany. Podczas spotkań i czekając na nie poczujesz się jak w relacji z przyjacielem. Dodatkowo z przyjacielem, który ma ogromną wiedzę psychologiczną, popartą swoim doświadczeniem z pracy z klientami.
Bardzo polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Anna jest profesjonalnym i cierpliwym terapeutą. Bardzo mi pomogła. Ma dar do wykonywania tej pracy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

W pełni zaangażowana, trafia w sedno sprawy, daje poczucie wsparcia i wskazówki, uzasadnione poczucie,że poza gabinetem nie zostaje się samemu ze swoimi problemami.


P
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Ani trafiłam w dosyć trudnym okresie swojego życia. Byłam zrezygnowana i zniechęcona po poprzedniej nieudanej terapii u innego psychologa, ale mimo to ciągle czułam, że potrzebuje zewnętrznego wsparcia i pokierowania na właściwe tory. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, empatii, zaangażowania i indywidualnego podejścia Pani Ani. Podczas terapii czułam się zrozumiana, "zaopiekowana", ale także mocno motywowana do odkopywania wewnętrznych zasobów, które pomagały i dalej pomagają zmieniać moje życie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Ani zgłosiłam się w momencie rozwodu. Chociaż bardzo bałam się na początku, była to dla mnie najlepsza decyzja,
którą podjęłam. Spotykałyśmy się przez pół roku raz w tygodniu oraz w miarę potrzeby kontaktowałyśmy się meilowo. Dzięki
jej wsparciu i wskazówkom na nowo odzyskałam samą siebie po kilkuletnim małżeństwie w którym byłam ofiarą biernej agresji
męża. Każde spotkanie z Panią Anią było dla mnie orzeźwieniem i powrotem do życia.Uważam, że jest to wysokiej klasy
specjalistka dla której praca psychologa jest również pasją - to jest bardzo cenne w dzisiejszych czasach.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Na terapie do Pani Ani trafiłam gdyż szukałam pomocy, był to któryś z kolei psycholog. Po wymianie kilku e-maili zdecydowałam podjąć się pół roczną terapię. Więź i sposób prowadzenia spotkań sprawiły, że z bardzo niskiej samooceny i spojrzenia na swoją sprawczość stałam się silną i spokojniejszą kobietą. Na początku terapii żyłam w chaosie, niby wszystko wiedziałam jak co powinno wyglądać a ani nie umiałam ani nie chciałam (bo się bałam co dalej) tego zmienić. Pani Ania krok po kroku nawet nie mówiła a podpowiadała co mogłabym zrobić by pomału od podstawowych spraw zmieniać całokształt mojego podejścia do życia. Za pomocą prostych zadań, pytań na które systematycznie odpowiadałam dowiedziałam się że posiadam własne zasoby, ktore są we mnie, wystarczy z nich korzystać (tego też nauczyłam się w trakcie terapii). Dowiedziałam się że moje lęki, strach, niepewność to całkiem normalna sprawa ale też pokazano mi jak to przezwyciężać by mnie nie przytłaczały. Dzieliłam się z Panią Anią swoją codziennością a jednocześnie z wizyty na wizytę widać było ogrom postępów które czynię, dawało to siłę napędową i chęć działania.
Panią Anię cenię nie tylko jako psychologa ale też jako czlowieka. Nie trzeba się bać psychologa, trzeba walczyć o jakość naszego życia bo zasługujemy na to co najlepsze, a Pani Ania jest świetnym mentorem który włoży nam do ręki konkretne narzędzia i pokaże jak ich używać by być szczęśliwym, pewnym siebie i swoich wartości człowiekiem.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zgłaszając się do Pani Anny byłam osobą która miała poczucie własnej wartości na poziomie 0,nie potrafiłam też uwolnić się od emocjonalnej więzi z byłym mężem , a po rozwodzie byłam już 2 lata,desperacko poszukiwałam meżczyzny który zmieni moje życie, mój stan depresyjny zakrapiałam też alkocholem , po terapii stanęłam mocno na nogach, w trakcie dokonywałam wielu zmian,sięgałam do literatury,słuchałam , poznawałam , działałam, okazało się że trafiłam na swoje własne pokłady z których dane mi czerpać, kontakty z moimi dziećmi zdecydowanie się poprawiły (a nastolatkowie potrafią dać w kość), zaczęłam spędzać więcej czasu w swoim towarzystwie, oswoiłam się z samotnością , a nawet ją polubiłam, moje poczucie wartości podskoczyło niemalze do 8 ( z 10 stopniowej skali),do pracy dostawałam wskazówki i narzedzia , terapia trwała blisko 4 miesiace a chciałabym zaznaczyc ze juz od dawna byłam w terapii u innych terapeutów , jednak nie było tak skutecznej i krótkotrwałej terapii z tak duża skutecznością. Polecam terapeutkę z zaznaczeniem BARDZO , dziękuję


Usługi i ceny

Psychoterapia partnerska

180 zł

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

180 zł

Chmielna 4 lok. 11, Warszawa

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

180 zł

Psychoterapia indywidualna

130 zł

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

130 zł

Chmielna 4 lok. 11, Warszawa

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

130 zł

Psychoterapia online

120 zł

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

120 zł

Chmielna 4 lok. 11, Warszawa

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

120 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest profesjonalistką. Ma bardzo rozległą wiedzę, z której korzysta w niezwykły sposób, płynnie stapiając ze swoją wrażliwością i kreatywnością, co w efekcie czyni ją mistrzynią w jej fachu. Potrafi słuchać i analizować informacje przekazywane jej przez klienta, na ich podstawie starannie dobierać zadania domowe i ćwiczenia wykonywane podczas spotkań. Mnie pomogła w zadziwiająco krótkim czasie, celnie wyłapując spomiędzy zdań najbardziej palące problemy, a następnie pomagając odkryć ich rozwiązania. Co, jak się okazało, było również kluczem do rozwiązania tych bardziej powierzchownych i błahych.
Jest osobą ogromnie inspirującą; sprawia, że każda sesja jest nie tylko tylko sporym wysiłkiem intelektualnym, ale i przyjemnością. Oraz oczywiście ważną lekcją.
Ogólnie - polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Wszystkim polecam terapię z Panią Anią. Zdecydowałam się na nią w bardzo trudnym momencie mojego życia, gdy już czułam że jestem pod ścianą i sama nie dam sobie rady. Obawiałam się pierwszego spotkania, ale jak się potem okazało bezpodstawnie. Mimo że nie lubię o sobie opowiadać to przy Pani Ani nie sprawiało mi to trudności. Zadawała celne i niekiedy trudne dla mnie pytania, które pomogły mi przejrzeć na oczy. Moja terapia trwała około pół roku. Gdy nastapił przełom, zrozumiałam że było warto się pomęczyć, aby poczuć ulgę. Każde spotkanie skłaniało mnie do refleksji i pracy nad sobą. To, czego się nauczylam nadal procentuje i myślę, że już ze mną zostanie. Jestem dzięki temu silniejsza. Potrafię stawić czoła trudnym sytuacjom, poznałam siebie i utwierdziłam się w tym, co jest w życiu ważne. Pani Ania umiejętnie mnie na to naprowadziła, była cierpliwa i konsekwentna. Podjęcie terapii było bardzo dobrą decyzją i każdemu mogę ją polecić. Czasem trzeba dać sobie pomóc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ania jest terapeutą z prawdziwego zdarzenia. Bardzo polecam! za profesjonalizm, podejście do klienta, budowanie zaufania między terapeutą a klientem. Potrafi nakierować klienta na tą właściwą drogę, by on odkrył ją samodzielnie i takie dosłowne "AHA" to o to w tym wszystkim chodzi pojawiało się często na moich sesjach, za co bardzo Pani Ani dziękuję. Moje sesje odbywały się zarówno na żywo, jak i przez Skype, co jest świetnym rozwiązaniem, by nie przerywać terapii.Jeszcze raz dziękuję Pani Aniu za terapię.


A
Użytkownik zweryfikowany

Długo odwlekałem napisanie opinii na temat pani Ani, bo od zakończenia terapii minęło już 6 miesięcy, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie czym jest i czym powinna być terapia oraz kim powinien być terapeuta.
Jeżeli masz przyjaciela to na pewno wiesz co daje Ci przyjaźń, jak bezwarunkowo możesz zawierzyć swoje problemy, radości, tajemnice tej drugie osobie i że zawsze zostaniesz wysłuchany i zrozumiany.
Moim zdaniem dobry terapeuta jest jak przyjaciel i moim zdaniem takie cechy ma pani Ania. Od pierwszego spotkania wzbudza ona duże zaufanie. Gdy mówisz nie przerywa, tylko słucha uważnie, a jeżeli przerwie to tylko dlatego, żeby o coś dopytać i zwrócić na coś uwagę. Często podczas mojej terapii było tak, że pani Ania dopytywała mnie o coś, jak się potem okazywało bardzo ważnego dla mnie, o czym nie chciałem za bardzo mówić, bo uważałem, że jest to mało istotne. Pokazuje to, że pani Ania potrafi wychwycić coś co klient mógłby sam nieświadomie pominąć.
Dużym ułatwieniem w terapii jest forma kontaktu. Pani Ania po każdym spotkaniu wysyła e-mailem podsumowanie, dzięki czemu nic Ci nie umknie, jeśli robienie dobrych notatek nie jest Twoim atutem :)
Dzięki terapii z panią Anią zrozumiałem siebie, poczułem swoją wartość, dzięki czemu moje życie stało się szczęśliwsze!
Jeżeli zastanawiasz się lub obawiasz zaczęcia terapii, to śmiało polecam Ci kontakt z panią Anią. Przekonasz się, że zawsze będziesz wysłuchany i zrozumiany. Podczas spotkań i czekając na nie poczujesz się jak w relacji z przyjacielem. Dodatkowo z przyjacielem, który ma ogromną wiedzę psychologiczną, popartą swoim doświadczeniem z pracy z klientami.
Bardzo polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Anna jest profesjonalnym i cierpliwym terapeutą. Bardzo mi pomogła. Ma dar do wykonywania tej pracy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

W pełni zaangażowana, trafia w sedno sprawy, daje poczucie wsparcia i wskazówki, uzasadnione poczucie,że poza gabinetem nie zostaje się samemu ze swoimi problemami.


P
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Ani trafiłam w dosyć trudnym okresie swojego życia. Byłam zrezygnowana i zniechęcona po poprzedniej nieudanej terapii u innego psychologa, ale mimo to ciągle czułam, że potrzebuje zewnętrznego wsparcia i pokierowania na właściwe tory. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, empatii, zaangażowania i indywidualnego podejścia Pani Ani. Podczas terapii czułam się zrozumiana, "zaopiekowana", ale także mocno motywowana do odkopywania wewnętrznych zasobów, które pomagały i dalej pomagają zmieniać moje życie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Ani zgłosiłam się w momencie rozwodu. Chociaż bardzo bałam się na początku, była to dla mnie najlepsza decyzja,
którą podjęłam. Spotykałyśmy się przez pół roku raz w tygodniu oraz w miarę potrzeby kontaktowałyśmy się meilowo. Dzięki
jej wsparciu i wskazówkom na nowo odzyskałam samą siebie po kilkuletnim małżeństwie w którym byłam ofiarą biernej agresji
męża. Każde spotkanie z Panią Anią było dla mnie orzeźwieniem i powrotem do życia.Uważam, że jest to wysokiej klasy
specjalistka dla której praca psychologa jest również pasją - to jest bardzo cenne w dzisiejszych czasach.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Na terapie do Pani Ani trafiłam gdyż szukałam pomocy, był to któryś z kolei psycholog. Po wymianie kilku e-maili zdecydowałam podjąć się pół roczną terapię. Więź i sposób prowadzenia spotkań sprawiły, że z bardzo niskiej samooceny i spojrzenia na swoją sprawczość stałam się silną i spokojniejszą kobietą. Na początku terapii żyłam w chaosie, niby wszystko wiedziałam jak co powinno wyglądać a ani nie umiałam ani nie chciałam (bo się bałam co dalej) tego zmienić. Pani Ania krok po kroku nawet nie mówiła a podpowiadała co mogłabym zrobić by pomału od podstawowych spraw zmieniać całokształt mojego podejścia do życia. Za pomocą prostych zadań, pytań na które systematycznie odpowiadałam dowiedziałam się że posiadam własne zasoby, ktore są we mnie, wystarczy z nich korzystać (tego też nauczyłam się w trakcie terapii). Dowiedziałam się że moje lęki, strach, niepewność to całkiem normalna sprawa ale też pokazano mi jak to przezwyciężać by mnie nie przytłaczały. Dzieliłam się z Panią Anią swoją codziennością a jednocześnie z wizyty na wizytę widać było ogrom postępów które czynię, dawało to siłę napędową i chęć działania.
Panią Anię cenię nie tylko jako psychologa ale też jako czlowieka. Nie trzeba się bać psychologa, trzeba walczyć o jakość naszego życia bo zasługujemy na to co najlepsze, a Pani Ania jest świetnym mentorem który włoży nam do ręki konkretne narzędzia i pokaże jak ich używać by być szczęśliwym, pewnym siebie i swoich wartości człowiekiem.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zgłaszając się do Pani Anny byłam osobą która miała poczucie własnej wartości na poziomie 0,nie potrafiłam też uwolnić się od emocjonalnej więzi z byłym mężem , a po rozwodzie byłam już 2 lata,desperacko poszukiwałam meżczyzny który zmieni moje życie, mój stan depresyjny zakrapiałam też alkocholem , po terapii stanęłam mocno na nogach, w trakcie dokonywałam wielu zmian,sięgałam do literatury,słuchałam , poznawałam , działałam, okazało się że trafiłam na swoje własne pokłady z których dane mi czerpać, kontakty z moimi dziećmi zdecydowanie się poprawiły (a nastolatkowie potrafią dać w kość), zaczęłam spędzać więcej czasu w swoim towarzystwie, oswoiłam się z samotnością , a nawet ją polubiłam, moje poczucie wartości podskoczyło niemalze do 8 ( z 10 stopniowej skali),do pracy dostawałam wskazówki i narzedzia , terapia trwała blisko 4 miesiace a chciałabym zaznaczyc ze juz od dawna byłam w terapii u innych terapeutów , jednak nie było tak skutecznej i krótkotrwałej terapii z tak duża skutecznością. Polecam terapeutkę z zaznaczeniem BARDZO , dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące stres

  Witam na imię mam Ada, lat 21 od jakiegoś roku mam problemy ze snem i ogólnym złym samopoczuciem. Bardzo często stesuję się rzeczami, które raczej do stresujących nie należą np. wyjście ze znajomymi na miasto. Mam problemy z zaśnięciem albo usnę szybko, ale obudzę się w nocy i nie będę mogła spać dalej. Od jakiś 2 miesięcy zdarza mi się że budzę się rano i czuje jakby serce miało mi wyskoczyć z klatki, zaczynam się stresować i dostaję bardzo silnych bólów brzucha. Miałam robione badania krwi i moczu, które wyszły prawidłowo. Mam zamiar się zapisać do psychologa, ale cały czas zastanawiam się czy może to być coś poważnego? To bardzo męczące dla mnie i moich bliskich, nigdy wcześniej nie miałam takich problemów.

  mgr Anna Matusiak

 • W czym najlepiej spać? i dlaczego. Dziękuję .Pozdrawiam Mateusz 25 lat

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski