Adresy (2)

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Mokotów, Warszawa
Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Chmielna 4 lok. 11, Śródmieście, Warszawa
Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Psychoterapia online

120 zł


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

120 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Chmielna 4 lok. 11, Warszawa

120 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Psychoterapia partnerska

180 zł


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

180 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Chmielna 4 lok. 11, Warszawa

180 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Psychoterapia indywidualna

130 zł


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

130 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Chmielna 4 lok. 11, Warszawa

130 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą, która umie słuchać i wpływa bardzo kojąco. Kilka lat temu, dzięki spotkaniom z Panią Anią udało mi się poradzić sobie z problemem bezpowrotnie, dlatego też nie miałam wątpliwości do kogo się zgłosić, kiedy ponownie potrzebowałam pomocy. Serdecznie polecam!

mgr Anna Matusiak

Serdecznie dziękuję za dobre słowa!
Cieszę się, że poradziła sobie Pani z problemem bezpowrotnie i do dziś doświadcza Pani pozytywnych efektów naszej pracy.
Życzę dalszych sukcesów,
Anna Matusiak


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest cudotwórcą. Była trzecim terapeutą, do którego się udałam, poprzednie dwie osoby same stwierdziły, że nie potrafią mi pomóc. Od początku terapii czułam, że Pani Ania ma plan na tę terapię, że nie są to luźne rozmowy, tylko uporządkowany proces, który ma cel i sens. Terapia pomogła mi zbudować pewność siebie, zmienić swoją sytuację rodzinną, zmienić pracę i kilka innych obszarów życiowych. Z każdego spotkania wychodziłam spokojniejsza, pełna energii do działania i wzmocniona. Polecam terapię prowadzoną przez Panią Anię wszystkim, ale szczególnie tym osobom, które powątpiewają w skuteczność takich terapii. Jestem przykładem bardzo może być owocna.

mgr Anna Matusiak

Pani Agato,

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i dobrym słowem. Niezwykle cieszę się, że udało się Pani osiągnąć stawiane cele, że dokonała Pani zmian w ważnych obszarach swojego życia. Myślę też, że rezultaty terapii nie byłyby tak owocne, gdyby nie Pani determinacja, by sobie pomóc, odwaga oraz praca nad sobą i otwartość. Życzę dalszego rozwoju pasji i ciekawości świata :)

Z wyrazami wdzięczności,
Anna Matusiak


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Mam świetną pracę, kochającą rodzinę, przyjaciół; słowem całkiem niezłe życie. Ale w pewnym momencie poczułam, że stoję w miejscu. Dużo się działo a mi było ciągle źle. Zupełnie nie wierzyłam sobie i swoim osądom. Miałam wrażenie, że nic nie jest jak powinno, że ciągle mam jakieś irracjonalne poczucie winy, że żyje w jakiejś tymczasowości i nie wiem, co dalej.
Oczywiście, jak każdy, myślałam, że to nie jest kaliber na psychologa. Bo trzeba mieć „prawdziwe problemy”, żeby się do niego udać. Ale się zdecydowałam. Trafiłam do pani Ani. Spotkałyśmy się 14 razy.
To była najlepsza decyzja w moim życiu.
Przestałam się bać. Odzyskałam zaufanie do samej siebie, swoich myśli i sądów. Przestałam wszystko nadmiernie analizować. Jak się przekonałam, nie zawsze (a nawet rzadko) jest mi to potrzebne. Wyrzuciłam z głowy durne, zalegające tam stwierdzenia – obiegowe myślenie, które wywoływało lęk i hamowało mnie w życiu. Przełożyłam akcenty, bardziej dbam o siebie, częściej myślę: „a czego ja bym chciała”. Dostałam więcej niż przypuszczałam, że osiągnę.
Dziś jestem inna. Efekty terapii odczuwam niemal każdego dnia. Ale terapia nie wywróciła mojego życia do góry nogami, nie spowodowała rewolucji (czego niektórzy się boją). Sprawiła, że jestem bardziej uważna i uczciwa względem samej siebie.
A pani Ania? Mądra, cierpliwa i słucha, jak nikt na świecie. Polecam z całego serca! Jeśli coś was uwiera, nie czekajcie. Szkoda życia.

mgr Anna Matusiak

Pani Alicjo,

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i opinią. Dziękuję także za każde spotkanie. To był duży przywilej dla mnie móc towarzyszyć Pani w pozbywaniu się starych schematów i budowaniu nowych. Cieszę się, że owoce terapii odczuwa Pani również dziś. Mam także nadzieję, że Pani słowa będą zachętą dla tych, którzy jeszcze rozważają decyzję dotyczącą podjęcia terapii.

Dużo dobra i utrzymującego się spokoju,
Anna Matusiak


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest profesjonalistką. Ma bardzo rozległą wiedzę, z której korzysta w niezwykły sposób, płynnie stapiając ze swoją wrażliwością i kreatywnością, co w efekcie czyni ją mistrzynią w jej fachu. Potrafi słuchać i analizować informacje przekazywane jej przez klienta, na ich podstawie starannie dobierać zadania domowe i ćwiczenia wykonywane podczas spotkań. Mnie pomogła w zadziwiająco krótkim czasie, celnie wyłapując spomiędzy zdań najbardziej palące problemy, a następnie pomagając odkryć ich rozwiązania. Co, jak się okazało, było również kluczem do rozwiązania tych bardziej powierzchownych i błahych.
Jest osobą ogromnie inspirującą; sprawia, że każda sesja jest nie tylko tylko sporym wysiłkiem intelektualnym, ale i przyjemnością. Oraz oczywiście ważną lekcją.
Ogólnie - polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Wszystkim polecam terapię z Panią Anią. Zdecydowałam się na nią w bardzo trudnym momencie mojego życia, gdy już czułam że jestem pod ścianą i sama nie dam sobie rady. Obawiałam się pierwszego spotkania, ale jak się potem okazało bezpodstawnie. Mimo że nie lubię o sobie opowiadać to przy Pani Ani nie sprawiało mi to trudności. Zadawała celne i niekiedy trudne dla mnie pytania, które pomogły mi przejrzeć na oczy. Moja terapia trwała około pół roku. Gdy nastapił przełom, zrozumiałam że było warto się pomęczyć, aby poczuć ulgę. Każde spotkanie skłaniało mnie do refleksji i pracy nad sobą. To, czego się nauczylam nadal procentuje i myślę, że już ze mną zostanie. Jestem dzięki temu silniejsza. Potrafię stawić czoła trudnym sytuacjom, poznałam siebie i utwierdziłam się w tym, co jest w życiu ważne. Pani Ania umiejętnie mnie na to naprowadziła, była cierpliwa i konsekwentna. Podjęcie terapii było bardzo dobrą decyzją i każdemu mogę ją polecić. Czasem trzeba dać sobie pomóc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ania jest terapeutą z prawdziwego zdarzenia. Bardzo polecam! za profesjonalizm, podejście do klienta, budowanie zaufania między terapeutą a klientem. Potrafi nakierować klienta na tą właściwą drogę, by on odkrył ją samodzielnie i takie dosłowne "AHA" to o to w tym wszystkim chodzi pojawiało się często na moich sesjach, za co bardzo Pani Ani dziękuję. Moje sesje odbywały się zarówno na żywo, jak i przez Skype, co jest świetnym rozwiązaniem, by nie przerywać terapii.Jeszcze raz dziękuję Pani Aniu za terapię.


A
Użytkownik zweryfikowany

Długo odwlekałem napisanie opinii na temat pani Ani, bo od zakończenia terapii minęło już 6 miesięcy, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie czym jest i czym powinna być terapia oraz kim powinien być terapeuta.
Jeżeli masz przyjaciela to na pewno wiesz co daje Ci przyjaźń, jak bezwarunkowo możesz zawierzyć swoje problemy, radości, tajemnice tej drugie osobie i że zawsze zostaniesz wysłuchany i zrozumiany.
Moim zdaniem dobry terapeuta jest jak przyjaciel i moim zdaniem takie cechy ma pani Ania. Od pierwszego spotkania wzbudza ona duże zaufanie. Gdy mówisz nie przerywa, tylko słucha uważnie, a jeżeli przerwie to tylko dlatego, żeby o coś dopytać i zwrócić na coś uwagę. Często podczas mojej terapii było tak, że pani Ania dopytywała mnie o coś, jak się potem okazywało bardzo ważnego dla mnie, o czym nie chciałem za bardzo mówić, bo uważałem, że jest to mało istotne. Pokazuje to, że pani Ania potrafi wychwycić coś co klient mógłby sam nieświadomie pominąć.
Dużym ułatwieniem w terapii jest forma kontaktu. Pani Ania po każdym spotkaniu wysyła e-mailem podsumowanie, dzięki czemu nic Ci nie umknie, jeśli robienie dobrych notatek nie jest Twoim atutem :)
Dzięki terapii z panią Anią zrozumiałem siebie, poczułem swoją wartość, dzięki czemu moje życie stało się szczęśliwsze!
Jeżeli zastanawiasz się lub obawiasz zaczęcia terapii, to śmiało polecam Ci kontakt z panią Anią. Przekonasz się, że zawsze będziesz wysłuchany i zrozumiany. Podczas spotkań i czekając na nie poczujesz się jak w relacji z przyjacielem. Dodatkowo z przyjacielem, który ma ogromną wiedzę psychologiczną, popartą swoim doświadczeniem z pracy z klientami.
Bardzo polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Anna jest profesjonalnym i cierpliwym terapeutą. Bardzo mi pomogła. Ma dar do wykonywania tej pracy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

W pełni zaangażowana, trafia w sedno sprawy, daje poczucie wsparcia i wskazówki, uzasadnione poczucie,że poza gabinetem nie zostaje się samemu ze swoimi problemami.


P
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Ani trafiłam w dosyć trudnym okresie swojego życia. Byłam zrezygnowana i zniechęcona po poprzedniej nieudanej terapii u innego psychologa, ale mimo to ciągle czułam, że potrzebuje zewnętrznego wsparcia i pokierowania na właściwe tory. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, empatii, zaangażowania i indywidualnego podejścia Pani Ani. Podczas terapii czułam się zrozumiana, "zaopiekowana", ale także mocno motywowana do odkopywania wewnętrznych zasobów, które pomagały i dalej pomagają zmieniać moje życie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu mam problem z agresją. Na pozór jesteśmy normalną kochająca się rodzina. Nie mamy większych problemów. Sama nie wiem dlaczego, ale coraz częściej i z blachych powodów popadam w złość, która ostatecznie sięga zenitu i skutkuje wyzwiskami, poniżaniem, przekleństwami, szarpaniem, biciem.. Mam męża i dwoje małych dzieci (2 i 5) i to oni cierpią najbardziej. Mam wrażenie że nie jestem wtedy sobą, choć w chwili ataków czerpie z tego satysfakcję.. Zaczynam sądzić że jestem złą matką i nie zasługuje na dzieci, choć bardzo je kocham. Nie chcę taka być. Nie chcę żeby moja rodzina mnie znienawidziła.

  Myślę, że najważniejsze jest to, że Pani ma odwagę dostrzec i nazwać to, co się dzieje zarówno jeśli chodzi o zachowania, jak i Pani uczucia. Ważne też, że podjęła Pani pierwsze kroki, by uzyskać pomoc i wsparcie. Działa Pani - szuka i pyta. Przyczyn takich reakcji może być wiele. Czasem wydawałoby się "zwyczajne" przeciążenie układu nerwowego, przebodźcowanie i brak czasu na odpoczynek. Czasami niemożność znalezienia innego rozwiązania niż to, które np. znało się z domu rodzinnego. Czasem przyczyną może być traumatyczne doświadczenie, a czasem po prostu zwykła niewiedza, jak radzić sobie z napięciem, stresem czy złością. Napisała Pani: "najbardziej cierpią mąż i dzieci". Zapewne nie jest to dla nich łatwe. Jednocześnie zachęcam do tego, by z większą wyrozumiałością i troską spojrzała Pani na siebie. Pani także cierpi (mimo, że napisała Pani o odczuciu satysfakcji, o co warto byłoby dopytać). Przejawem cierpienia mogą być słowa, jakimi Pani siebie opisuje czy obawa o relacje z rodziną. Z mojego doświadczenia wynika też, że osoby, które świadomie czy nie, zadają innym jakiś rodzaj bólu często cierpią nawet bardziej. Człowiekowi czasami łatwiej znieść to, że został skrzywdzony, niż to że skrzywdził drugiego. Oczywiście wiele zależy od osób, sytuacji, ale tak się zdarza. Niezależnie od przyczyn, warto spotkać się z psychologiem i wspólnie wypracować inne sposoby radzenia sobie z trudnościami. Zachęcam także, by potraktować ten czas, jako czas na rozwój i pewnego rodzaju odpoczynek. Z pozdrowieniami, Anna Matusiak

  mgr Anna Matusiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski