Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Mokotów, Warszawa
Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
22 273.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

130 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Psychoterapia online


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

120 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Psychoterapia partnerska


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

180 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniałe podejście oraz zaangażowanie. Skuteczna pomoc, dziękuję Pani bardzo. Polecam wszystkim., którzy szukają pomocy.

mgr Anna Matusiak

Dziękuję bardzo za dobre słowa. Cieszę się, że pomoc jest skuteczna, realna, widoczna.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Trafilam do Pani Ani w dotychczas najcięższym dla siebie momencie życia. Zderzyłam się ze ścianą i czułam się totalnie bezsilna nie wiedząc co robić dalej. Mieszanina problemów z życia prywatnego i służbowego. Nie sądziłam, ze terapia przyniesie tak szybko rezultaty a już od pierwszego spotkania zaczynałam odczuwać ulgę. Wiele zawdzięczam Pani Ani i mogę z czystym sercem polecić ja jako doskonałego specjalistę i fantastycznego człowieka.

mgr Anna Matusiak

Pani Elu,

Bardzo dziękuję za tę opinię.
Cieszę się, że bezsilność ustąpiła miejsca nadziei oraz że doświadcza Pani realnych zmian w ważnych obszarach życia. I to wszystko dzieje się w atmosferze większej radości.

Dużo dobra,
Anna Matusiak


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Do Pani Anny trafiłam trochę zniechęcona, po wielu wcześniejszych nieudanych próbach u innych psychologów. Bardzo cieszę się, że jednak postanowiłam jeszcze raz spróbować, i tym razem trafiłam w odpowiednie ręce. Przez kilka lat trwałam w stanach depresyjnych, czułam się bardzo samotna. Dzęki terapii na nowo uwierzyłam, że ja również zasługuję na szczęśliwe i godne życie, i tak naprawdę w szystko jest w moich rękach a raczej myślach. Okazało się, że rozmowy z psychologiem nie muszą być męczące, i nie trzeba w nieskończoność opowiadać o swojej przeszłości a raczej skupić się na przyszłości. Z całego serca polecam psychoterapię pod opieką Pani Anny. Naprawdę nie ma czego się bać, ani wstydzić, pora zacząć stanąć do walki o lepsze jutro:)

mgr Anna Matusiak

Pani Justyno,

Gratuluję wytrwałości i waleczności.
A przede wszystkim tego, że doświadcza Pani radości życia.
Mam nadzieję, że Pani słowa będą zachętą dla tych, którzy szukają odpowiedniej dla siebie pomocy i/lub dla tych, którzy się jej jeszcze obawiają.

Życzę dalszego radosnego rozwoju,
Anna Matusiak


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia terapii, pozytywnie odbieram wizyty u Pani Ani i zamierzam dalej je kontynuować. Dziękuję i polecam

mgr Anna Matusiak

Pani Julio,

Dziękuję za podzielenie się opinią. Wierzę, że osiągnie Pani stawiane przez siebie cele.

Z pozdrowieniami,
Anna Matusiak


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Wyjątkowa osoba, która potrafi z każdym porozmawiać na każdy temat i skutecznie pomóc.
Pani Ania ocaliła moje życie w wielu wymiarach. Dziękuję.

mgr Anna Matusiak

Bardzo dziękuję za wyrazy wdzięczności.
Dla mnie także jest wielką radością widzieć nowe życie w obszarach, o jakich Pani wspomina i być świadkiem Pani odbudowy i wzrostu.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Matusiak


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Pani Anna zostawia dużo przestrzeni dla pacjenta, nie pospiesza, stara się zrozumieć jak najlepiej. Nawet jedna wizyta pozwala poukładać sobie emocje.

mgr Anna Matusiak

Pani Karolino,

Bardzo dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami.
Cieszę się, że nawet jedna wizyta pomogła Pani uporządkować myśli i spokojnie przyjrzeć się emocjom.

Życzę wzrastającej nadziei i dobrych wyborów każdego dnia,
Anna Matusiak


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą, która umie słuchać i wpływa bardzo kojąco. Kilka lat temu, dzięki spotkaniom z Panią Anią udało mi się poradzić sobie z problemem bezpowrotnie, dlatego też nie miałam wątpliwości do kogo się zgłosić, kiedy ponownie potrzebowałam pomocy. Serdecznie polecam!

mgr Anna Matusiak

Serdecznie dziękuję za dobre słowa!
Cieszę się, że poradziła sobie Pani z problemem bezpowrotnie i do dziś doświadcza Pani pozytywnych efektów naszej pracy.
Życzę dalszych sukcesów,
Anna Matusiak


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest cudotwórcą. Była trzecim terapeutą, do którego się udałam, poprzednie dwie osoby same stwierdziły, że nie potrafią mi pomóc. Od początku terapii czułam, że Pani Ania ma plan na tę terapię, że nie są to luźne rozmowy, tylko uporządkowany proces, który ma cel i sens. Terapia pomogła mi zbudować pewność siebie, zmienić swoją sytuację rodzinną, zmienić pracę i kilka innych obszarów życiowych. Z każdego spotkania wychodziłam spokojniejsza, pełna energii do działania i wzmocniona. Polecam terapię prowadzoną przez Panią Anię wszystkim, ale szczególnie tym osobom, które powątpiewają w skuteczność takich terapii. Jestem przykładem bardzo może być owocna.

mgr Anna Matusiak

Pani Agato,

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i dobrym słowem. Niezwykle cieszę się, że udało się Pani osiągnąć stawiane cele, że dokonała Pani zmian w ważnych obszarach swojego życia. Myślę też, że rezultaty terapii nie byłyby tak owocne, gdyby nie Pani determinacja, by sobie pomóc, odwaga oraz praca nad sobą i otwartość. Życzę dalszego rozwoju pasji i ciekawości świata :)

Z wyrazami wdzięczności,
Anna Matusiak


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Mam świetną pracę, kochającą rodzinę, przyjaciół; słowem całkiem niezłe życie. Ale w pewnym momencie poczułam, że stoję w miejscu. Dużo się działo a mi było ciągle źle. Zupełnie nie wierzyłam sobie i swoim osądom. Miałam wrażenie, że nic nie jest jak powinno, że ciągle mam jakieś irracjonalne poczucie winy, że żyje w jakiejś tymczasowości i nie wiem, co dalej.
Oczywiście, jak każdy, myślałam, że to nie jest kaliber na psychologa. Bo trzeba mieć „prawdziwe problemy”, żeby się do niego udać. Ale się zdecydowałam. Trafiłam do pani Ani. Spotkałyśmy się 14 razy.
To była najlepsza decyzja w moim życiu.
Przestałam się bać. Odzyskałam zaufanie do samej siebie, swoich myśli i sądów. Przestałam wszystko nadmiernie analizować. Jak się przekonałam, nie zawsze (a nawet rzadko) jest mi to potrzebne. Wyrzuciłam z głowy durne, zalegające tam stwierdzenia – obiegowe myślenie, które wywoływało lęk i hamowało mnie w życiu. Przełożyłam akcenty, bardziej dbam o siebie, częściej myślę: „a czego ja bym chciała”. Dostałam więcej niż przypuszczałam, że osiągnę.
Dziś jestem inna. Efekty terapii odczuwam niemal każdego dnia. Ale terapia nie wywróciła mojego życia do góry nogami, nie spowodowała rewolucji (czego niektórzy się boją). Sprawiła, że jestem bardziej uważna i uczciwa względem samej siebie.
A pani Ania? Mądra, cierpliwa i słucha, jak nikt na świecie. Polecam z całego serca! Jeśli coś was uwiera, nie czekajcie. Szkoda życia.

mgr Anna Matusiak

Pani Alicjo,

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i opinią. Dziękuję także za każde spotkanie. To był duży przywilej dla mnie móc towarzyszyć Pani w pozbywaniu się starych schematów i budowaniu nowych. Cieszę się, że owoce terapii odczuwa Pani również dziś. Mam także nadzieję, że Pani słowa będą zachętą dla tych, którzy jeszcze rozważają decyzję dotyczącą podjęcia terapii.

Dużo dobra i utrzymującego się spokoju,
Anna Matusiak


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest profesjonalistką. Ma bardzo rozległą wiedzę, z której korzysta w niezwykły sposób, płynnie stapiając ze swoją wrażliwością i kreatywnością, co w efekcie czyni ją mistrzynią w jej fachu. Potrafi słuchać i analizować informacje przekazywane jej przez klienta, na ich podstawie starannie dobierać zadania domowe i ćwiczenia wykonywane podczas spotkań. Mnie pomogła w zadziwiająco krótkim czasie, celnie wyłapując spomiędzy zdań najbardziej palące problemy, a następnie pomagając odkryć ich rozwiązania. Co, jak się okazało, było również kluczem do rozwiązania tych bardziej powierzchownych i błahych.
Jest osobą ogromnie inspirującą; sprawia, że każda sesja jest nie tylko tylko sporym wysiłkiem intelektualnym, ale i przyjemnością. Oraz oczywiście ważną lekcją.
Ogólnie - polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu mam problem z agresją. Na pozór jesteśmy normalną kochająca się rodzina. Nie mamy większych problemów. Sama nie wiem dlaczego, ale coraz częściej i z blachych powodów popadam w złość, która ostatecznie sięga zenitu i skutkuje wyzwiskami, poniżaniem, przekleństwami, szarpaniem, biciem.. Mam męża i dwoje małych dzieci (2 i 5) i to oni cierpią najbardziej. Mam wrażenie że nie jestem wtedy sobą, choć w chwili ataków czerpie z tego satysfakcję.. Zaczynam sądzić że jestem złą matką i nie zasługuje na dzieci, choć bardzo je kocham. Nie chcę taka być. Nie chcę żeby moja rodzina mnie znienawidziła.

  Myślę, że najważniejsze jest to, że Pani ma odwagę dostrzec i nazwać to, co się dzieje zarówno jeśli chodzi o zachowania, jak i Pani uczucia. Ważne też, że podjęła Pani pierwsze kroki, by uzyskać pomoc i wsparcie. Działa Pani - szuka i pyta. Przyczyn takich reakcji może być wiele. Czasem wydawałoby się "zwyczajne" przeciążenie układu nerwowego, przebodźcowanie i brak czasu na odpoczynek. Czasami niemożność znalezienia innego rozwiązania niż to, które np. znało się z domu rodzinnego. Czasem przyczyną może być traumatyczne doświadczenie, a czasem po prostu zwykła niewiedza, jak radzić sobie z napięciem, stresem czy złością. Napisała Pani: "najbardziej cierpią mąż i dzieci". Zapewne nie jest to dla nich łatwe. Jednocześnie zachęcam do tego, by z większą wyrozumiałością i troską spojrzała Pani na siebie. Pani także cierpi (mimo, że napisała Pani o odczuciu satysfakcji, o co warto byłoby dopytać). Przejawem cierpienia mogą być słowa, jakimi Pani siebie opisuje czy obawa o relacje z rodziną. Z mojego doświadczenia wynika też, że osoby, które świadomie czy nie, zadają innym jakiś rodzaj bólu często cierpią nawet bardziej. Człowiekowi czasami łatwiej znieść to, że został skrzywdzony, niż to że skrzywdził drugiego. Oczywiście wiele zależy od osób, sytuacji, ale tak się zdarza. Niezależnie od przyczyn, warto spotkać się z psychologiem i wspólnie wypracować inne sposoby radzenia sobie z trudnościami. Zachęcam także, by potraktować ten czas, jako czas na rozwój i pewnego rodzaju odpoczynek. Z pozdrowieniami, Anna Matusiak

  mgr Anna Matusiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski