Adresy (2)

Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Mokotów, Warszawa
Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 130 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi


Aleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

150 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia


130 zł

Konsultacje onlineAleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

130 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem SzczęściaAleja Niepodległości 161 lok. 5, Warszawa

200 zł

Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Szczególna umiejętność słuchania, oraz sposób wyrażania, przekazywania wiedzy popartej doświadczeniem.
Zaangażowanie, opanowanie.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania jest najbardziej ciepłą osobą jaką znam.Jej uśmiech jest lekiem na całe zło.Jest osobą, która nie wskazuje gotowego rozwiązania tylko naprowadza na właściwy tok myślenia i człowiek sam musi do tego dojść.Pomaga ukoić duszę i wyciszyć zbędne emocje.Polecam każdemu bo po terapii człowiek staje się inną osobą.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

P. Ania jest zaangazowana, przejmuje sie losem pacjenta. Stara sie naprowadzac na wlasciwe myslenie, trafnie diagnozuje problemy i potrafi je nazwac


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest osobą bardzo empatyczną, o wszechstronnej wiedzy psychologicznej.
Wizyty w gabinecie to nie tylko możliwość podzielenia się swoimi problemami i rozterkami w atmosferze zrozumienia i empatii, ale - dzięki ogromnej wiedzy pani Ani - możliwość zrozumienia siebie, swoich potrzeb i motywacji.
Co ważne, pani Ania podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, co można zauważyć już od pierwszego spotkania.
Mocno polecam wszystkim szukającym pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Bardzo polecam spotkania z Panią Anną :) Zdecydowanie najlepsza psycholog, z którą miałam do czynienia. Dzisiaj ukończyłam terapie i jestem pod wrażeniem jej wyników oraz zmian, które zaszły w tak naprawdę stosunkowo krótkim czasie (13 sesji). Podczas spotkań Pani Anna cały czas aktywnie słuchała (pamiętała nawet drobne szczegóły, o których wspomniałam kilka miesięcy wcześniej). Jej postawa była bardzo aktywna (odnosiła się do tego co mówię, zadawała celne pytania, wyjaśniała mechanizmy myślenia/działania). Na zajęciach otrzymywałam prace domowe, dzięki którym tak naprawdę rozwijałam się także pomiędzy sesjami. Pani Ania jest bardzo zaangażowaną w swoją pracę, kreatywną i komunikatywną osobą. Szczerze polecam :) To profesjonalista z powołania, których niestety obecnie brakuje


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniałe podejście oraz zaangażowanie. Skuteczna pomoc, dziękuję Pani bardzo. Polecam wszystkim., którzy szukają pomocy.

mgr Anna Matusiak

Dziękuję bardzo za dobre słowa. Cieszę się, że pomoc jest skuteczna, realna, widoczna.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Trafilam do Pani Ani w dotychczas najcięższym dla siebie momencie życia. Zderzyłam się ze ścianą i czułam się totalnie bezsilna nie wiedząc co robić dalej. Mieszanina problemów z życia prywatnego i służbowego. Nie sądziłam, ze terapia przyniesie tak szybko rezultaty a już od pierwszego spotkania zaczynałam odczuwać ulgę. Wiele zawdzięczam Pani Ani i mogę z czystym sercem polecić ja jako doskonałego specjalistę i fantastycznego człowieka.

mgr Anna Matusiak

Pani Elu,

Bardzo dziękuję za tę opinię.
Cieszę się, że bezsilność ustąpiła miejsca nadziei oraz że doświadcza Pani realnych zmian w ważnych obszarach życia. I to wszystko dzieje się w atmosferze większej radości.

Dużo dobra,
Anna Matusiak


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia psychoterapia indywidualna

Do Pani Anny trafiłam trochę zniechęcona, po wielu wcześniejszych nieudanych próbach u innych psychologów. Bardzo cieszę się, że jednak postanowiłam jeszcze raz spróbować, i tym razem trafiłam w odpowiednie ręce. Przez kilka lat trwałam w stanach depresyjnych, czułam się bardzo samotna. Dzęki terapii na nowo uwierzyłam, że ja również zasługuję na szczęśliwe i godne życie, i tak naprawdę w szystko jest w moich rękach a raczej myślach. Okazało się, że rozmowy z psychologiem nie muszą być męczące, i nie trzeba w nieskończoność opowiadać o swojej przeszłości a raczej skupić się na przyszłości. Z całego serca polecam psychoterapię pod opieką Pani Anny. Naprawdę nie ma czego się bać, ani wstydzić, pora zacząć stanąć do walki o lepsze jutro:)

mgr Anna Matusiak

Pani Justyno,

Gratuluję wytrwałości i waleczności.
A przede wszystkim tego, że doświadcza Pani radości życia.
Mam nadzieję, że Pani słowa będą zachętą dla tych, którzy szukają odpowiedniej dla siebie pomocy i/lub dla tych, którzy się jej jeszcze obawiają.

Życzę dalszego radosnego rozwoju,
Anna Matusiak


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia terapii, pozytywnie odbieram wizyty u Pani Ani i zamierzam dalej je kontynuować. Dziękuję i polecam

mgr Anna Matusiak

Pani Julio,

Dziękuję za podzielenie się opinią. Wierzę, że osiągnie Pani stawiane przez siebie cele.

Z pozdrowieniami,
Anna Matusiak


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychoedukacyjna Tropem Szczęścia

Wyjątkowa osoba, która potrafi z każdym porozmawiać na każdy temat i skutecznie pomóc.
Pani Ania ocaliła moje życie w wielu wymiarach. Dziękuję.

mgr Anna Matusiak

Bardzo dziękuję za wyrazy wdzięczności.
Dla mnie także jest wielką radością widzieć nowe życie w obszarach, o jakich Pani wspomina i być świadkiem Pani odbudowy i wzrostu.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Matusiak


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu mam problem z agresją. Na pozór jesteśmy normalną kochająca się rodzina. Nie mamy większych problemów. Sama nie wiem dlaczego, ale coraz częściej i z blachych powodów popadam w złość, która ostatecznie sięga zenitu i skutkuje wyzwiskami, poniżaniem, przekleństwami, szarpaniem, biciem.. Mam męża i dwoje małych dzieci (2 i 5) i to oni cierpią najbardziej. Mam wrażenie że nie jestem wtedy sobą, choć w chwili ataków czerpie z tego satysfakcję.. Zaczynam sądzić że jestem złą matką i nie zasługuje na dzieci, choć bardzo je kocham. Nie chcę taka być. Nie chcę żeby moja rodzina mnie znienawidziła.

  Myślę, że najważniejsze jest to, że Pani ma odwagę dostrzec i nazwać to, co się dzieje zarówno jeśli chodzi o zachowania, jak i Pani uczucia. Ważne też, że podjęła Pani pierwsze kroki, by uzyskać pomoc i wsparcie. Działa Pani - szuka i pyta. Przyczyn takich reakcji może być wiele. Czasem wydawałoby się "zwyczajne" przeciążenie układu nerwowego, przebodźcowanie i brak czasu na odpoczynek. Czasami niemożność znalezienia innego rozwiązania niż to, które np. znało się z domu rodzinnego. Czasem przyczyną może być traumatyczne doświadczenie, a czasem po prostu zwykła niewiedza, jak radzić sobie z napięciem, stresem czy złością. Napisała Pani: "najbardziej cierpią mąż i dzieci". Zapewne nie jest to dla nich łatwe. Jednocześnie zachęcam do tego, by z większą wyrozumiałością i troską spojrzała Pani na siebie. Pani także cierpi (mimo, że napisała Pani o odczuciu satysfakcji, o co warto byłoby dopytać). Przejawem cierpienia mogą być słowa, jakimi Pani siebie opisuje czy obawa o relacje z rodziną. Z mojego doświadczenia wynika też, że osoby, które świadomie czy nie, zadają innym jakiś rodzaj bólu często cierpią nawet bardziej. Człowiekowi czasami łatwiej znieść to, że został skrzywdzony, niż to że skrzywdził drugiego. Oczywiście wiele zależy od osób, sytuacji, ale tak się zdarza. Niezależnie od przyczyn, warto spotkać się z psychologiem i wspólnie wypracować inne sposoby radzenia sobie z trudnościami. Zachęcam także, by potraktować ten czas, jako czas na rozwój i pewnego rodzaju odpoczynek. Z pozdrowieniami, Anna Matusiak

  mgr Anna Matusiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą, etykiem. Zajmuję się trenowaniem umiejętności społecznych, prowadzeniem terapii indywidualnej oraz par, a także warszt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia)
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (filozofia, etyka)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Powiązane wyszukiwania