lek.

Anna Figura

Psychiatra

6 opinii +dodaj

Lekarz specjalista psychiatra. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Medilife, gdzie przyjmuje pacjentów w ramach Zespołu Leczenia Środowiskowego, Poradni Zdrowia Psychicznego, przeprowadza… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pani Anna Figura umie uratować z każdej opresji. Właściwie już po samej wizycie człowiek czuje się jak gdyby w jakiś magiczny sposób wyzdrowiał. Najlepszy psychiatra z jakim miałam do czynienia.
  Wielki plus za empatię, profesjonalizm, pamięć i dojrzałość. Polecam bardzo!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam , Pani doktor jest wspaniała i bardzo empatyczna . Myśle , że jest jednym z najlepszych psychiatrów !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest miła, umie słuchać, zadaje mądre pytania, pomaga, jest empatyczna ! Ja dzięki Niej żyje!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz psychiatrii u jakiego byłem . Bardzo miła i spokojna. Wielki zaangażowanie w to co robi . Bardzo serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo mi pomogla. Wizyta u niej byla jedna z najlepszych decyzji. Zmienila sie jakosc mojego zycia. Zaluje tylko tego, ze tak dlugo z tym zwlekalem I sie meczylem. Poza tym jest bardzo zyczliwa I piekna kobieta. Dziekuje jej I pozdrawiam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Figura to zdecydowanie najlepszy psychiatra do jakiego trafiłam. Jest przede wszystkim życzliwym człowiekiem, ale także bardzo profesjonalnym lekarzem. Czułam, że naprawdę mocno angażuje się w to, żeby mi pomóc. Polecam serdecznie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista psychiatra.
  Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Medilife, gdzie przyjmuje pacjentów w ramach Zespołu Leczenia Środowiskowego, Poradni Zdrowia Psychicznego, przeprowadza kwalifikacje oraz konsultuje psychiatrycznie pacjentów Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień, a także pełni funkcję Kierownika Oddziału Detoksykacji. Od 2017 r jest Dyrektorem Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego NZOZ MediLife Dąbrówka.

  Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury. Następnie pracowała w Zespole Leczenia Środowiskowego Szpitala Bielańskiego. Przez 3 lata pełniła również dyżury medyczne w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego.

  W trakcie swojej praktyki zawodowej odbyła liczne staże i szkolenia z zakresu psychiatrii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych u dorosłych (m.in. zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu, zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia psychiczne u osób w wieku podeszłym, zaburzenia osobowości). Szczególnie interesuje się leczeniem uzależnień.
  W swojej praktyce łączy psychofarmakoterapię z oddziaływaniami psychoedukacyjnymi. Przywiązuje wagę do propagowania higieny zdrowia psychicznego oraz zdrowego odżywiana.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego