Andrzej Zapała

Endokrynolog

28 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Andrzej Zapała to jeden z 36 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Gdynia na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Andrzej Zapała przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doktor Zapała to wspaniały lekarz, z ogromną wiedzą i przede wszystkim, bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę i polecenie każdemu. :)

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Trafiłam do Niego z wynikami niby w normie, a jednak z fatalnym samopoczuciem i po poronieniu. Leczę się u p. Doktora od roku - urodziłam zdrowego synka i czuję się coraz lepiej. Pan doktor poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu, uważnie słucha i świetnie diagnozuje. Polecam każdemu!

 • bardzo słaby

  Nigdy więcej !!! Zostałam zignorowana, a moje fatalne samopoczucie, mój stan zdrowia był najmniej chyba istotną sprawą na tej aż 7 minutowej wizycie u Pana doktora ( zaznaczam nie była to wizyta na koszt NFZ).. Wyniki TSH spadały mi od trzech lat średnio o 1/3 ale wg Pana doktora zawsze były w normie (norma zaczyna się od jakiegoś OD i kończy na jakimś DO). Moją głupotą było to że zaufałam w to co usłyszałam, że skoro w normie to w normie. Niestety jak już wyniki były poniżej normy i USG tarczycy też wykazał słaby jej stan to Pan doktor stwierdził cytuje że "ta tarczyca od czegoś się niszczy i on nie wie od czego, nie ma też czasu się nad tym zastanawiać ale na wszelki wypadek przepisze lek i może pomoże" !!!! Wyniki krwi fatalne (w styczniu 2013, 2014 i 2015 w normie i ok a w wrześniu 2015 już nie), samopoczucie koszmarne, a Pan doktor na 7 minutowej wizycie z czego 3 minuty mówił o tym że nie ma dla mnie czasu, kolejne 2 pisał receptę i zalecenia na dodatkowej kartce (1 tabletka 1 raz dziennie). Kompletnie nie był zainteresowany tym co mówiłam, zachowywał się jakby nie mógł się doczekać żebym wyszła, ja zresztą po tych pierwszych 3 minutach patrzenia na jego piękny zegarek też już miałam dość i też nie mogłam się doczekać żeby wyjść. Pan Doktor zachowywał się jak "obrażona panna", był niesympatyczny, niekontaktowy, przypisał coś jak to powiedział na "może pomoże" !!!!. Ja osobiście odradzam ! Moją pomyłką było że poszłam do tego Pana.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego powołania. Długo choruję na nadczynność tarczycy i nigdy jeszcze nie byłam na tak niesamowitej wizycie lekarskiej. Pan doktor to naprawdę bardzo dobry specjalista i człowiek. Wyjaśnił mi wszystko, rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Naprawdę nigdy dotychczas nie uzyskałam tak rzetelnej porady od jakiegokolwiek lekarza.

 • bardzo dobry

  Przez 6 lat leczyłam się u innego lekarza, po 6 latach prób ciąży niepowodzeń, stanu zapalnego itd. zmieniłam na dr Zapałę (w Medica Polska) Zlecony cały zestaw badań, większości nie miałam przez 6 ostatnich lat... zmiana dawki, podwyższenie o 100% po 3 miesiącach byłam już w ciąży :D Wywiad za każdym razem, teraz widujemy się co niespełna miesiąc więc relacja z lekarzem rewelacja, zawsze czyta moją kartę od początku. Wypytuje o wszystko, sprawdza szyje, ciśnienie wyniki krwi co 3 tyg. Teraz zaczęłam 9 miesiąc i choćby wizyta u tego lekarza mnie kilkaset zł to nie zamierzam wymieniać go na innego. Profesjonalista, pełny opanowania, a do tego magik :) Polecam z czystym sumieniem!

 • słaby

  nie polecam. Nie wysłuchał mnie do końca, przerywał w pół zdania, negował leki innych specjalistów i to co mówili to oczywiście były "bzdury" więc wszystko to sprawiło, ze moja dalsza komunikacja z nim była chaotyczna. W sumie z tego zażenowania nie powiedziałam mu o połowie ważnych objawów. Podczas wizyty chciałam wyjść jak najszybciej. Wprawdzie dał skierowania na badania ale dla mnie to wizyta do niczego i nie chce mi się do niego wracać.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo sobie cenię to, że dr poświęca mi za każdym razem dużo czasu, dokładnie wyjaśnia moje wątpliwości, nie skupia się tylko na wynikach, ale dopytuje o to jak się czuję i jak reaguję na leczenie. Uczy mnie, jak rozumieć moją chorobę i jak sobie z nią radzić. Podczas każdej wizyty czuję się jak partner w leczeniu.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, który w odróżnieniu od wielu innych umie słuchać, nie spieszy się, pilnuje żebym robiła badania a do tego świetnie dobrał mi leczenie. Na pewno do niego wrócę. Polecam doktora Zapałę.

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarz, wizyty trwają długo, doktor wnikliwie pyta o wydawałoby się błahe kwestie, nie żałuje swojego czasu, gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz który uratował mi zdrowie i życie. Namówił mnie na biopsję guzka, który inni lekarze lekceważyli. Jest cierpliwy życzliwy bardzo kompetentny ale i stanowczy. Wspaniały lekarz