Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Gdynia

Hryniewickiego 6/4

81-340 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Gdynia

Obrońców Wybrzeża 10/14

81-397 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Matyśniak Inny

  Jestem w ciąży i mam problem z krzepliwością krwi. Pod opieką Pana Doktora jestem od wielu miesięcy. Skutecznie leczy mnie dobrze dopasowanymi lekami oraz odpowiednimi dawkami, co pozwala na to, aby ciąża rozwijała się prawidłowo. Zleca wiele najróżniejszych badań, żeby mieć jak najlepszy obraz mojego stanu, dzięki temu okazało się m.in., że miałam deficyt żelaza już na początku ciąży, a tego jak dotąd żaden doktor nie zweryfikował, mimo dwóch poronień. Cierpliwie słucha, wyjaśnia, opowiada, zadaje pytania. Podczas rozmowy panuje spokojna, pozytywna i życzliwa atmosfera. Po wizycie (obecnie teleporadzie), zawsze czuję się spokojna i pełna nadziei.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Łukasiewicz Inny

  Najbardziej sympatyczny lekarz u jakiego bylam w ciagu mojego 30letniego zycia. Wszystko wytlumaczyl, nie czułam sie wcale jak u chirurga. Nie lubie nacinania skory (jestem cykorem) a zapomnialam że coś mi robi, bo tak potrafi odwrocic uwage od zabiegu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zapała Inny

  Najlepszy endokrynog u jakiego byłam
  Słucha, doradza ale przy tym jest szczery.
  Słucha uważnie i nie ignoruje


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Milena Olech-Ptak Inny

  Super Pani doktor. Jednym płynnym ruchem wyciągnęła ość z gardła mojego synka, jednocześnie odwracając jego uwagę. Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem i spanikowanym rodzicem. Dziękujemy!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zapała Inny

  Pan doktor to jeden z najlepszych endokrynologów jakich spotkałam na swojej drodze. Bardzo uważnie słucha pacjenta. Analizuje zarówno wyniki badań jak i objawy. Robi szczegółowy wywiad i zawsze dba o dobre samopoczucie pacjenta. Wyczerpująco tłumaczy dalszą ścieżkę leczenia. Dzięki niemu znacząco poprawiła się jakość mojego życia, a wyniki tarczycy są modelowe. Wspaniały specjalista.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Onichimowski Inny

  Wizyta u ginekologa zawsze jest bardziej krępująca i stresująca niż u innego lekarza. Jednak Pan Doktor swoim profesjonalizmem sprawia, że wizyta jest sympatyczna i konstruktywna. Jestem już od dawna pacjentką Doktora. Polecam z całą odpowiedzialnością. Każda wizyta odbywa się z dokładnym wywiadem. Kulturalny i taktowny, na bieżąco z różnymi nowinkami medycznymi. Dobry specjalista z wiedzą i doświadczeniem. Podpowiada, sugeruje. Jako jedyny specjalista zdiagnozował moje problemy, kierując wcześniej na odpowiednie badania. Nie jest zarozumiały, dba o stan zdrowia pacjentki sugerując i radząc też kontakt ze specjalistami innych dziedzin jeżeli jest taka potrzeba. Miałam też zaburzenia hormonalne i kilka innych przypadłości jak obecnie bolesne miesiączki gdzie Pan Doktor wprowadził odpowiednie leczenie i zalecenia. Ja po prostu polecam i korzystam z wizyt u Pana Doktora.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Mężyk Inny

  Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. W 100% poświęcona pacjentce. Byłam u niej w kilku ròżnych miejscach, prowadziła moje dwie ciąże, ktòre były z problemami. Kierowała na dodatkowe badania, a także sama załatwiała dodatkowe bezpłatne badania u najlepszych specjalistòw. Nie mam doktor nic do zarzucenia, naprawdę jest niezastąpiona. Jakbym planowała jeszcze dzieci to napewno rodziłyby się pod jej okiem :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Bogusław Karpowicz złe wyniki moczu

  Lekarz kompetentny, z podejściem do dzieci, od razu wysłał nas na najlepszy oddział nefrologiczny. Zainteresowany co było pozniej.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Łata

  Świetny lekarz.Bardzo dokładny wywiad.Jasno objaśnił mi leczenie i nie zlecił zbędnych badań i leków.Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Łukasiewicz

  Świetny, kompetentny lekarz. Budzi zaufanie, buduje pozytywną atmosferę i rzeczowo podchodzi do tematu. W razie pilnych sytuacji można się z nim skontaktować indywidualnie - bardzo polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania