Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Gdynia

Hryniewickiego 6/4

81-340 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Gdynia

Obrońców Wybrzeża 10/14

81-397 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zapała Inny

  Odradzam wszystkim!!
  Lekarz powiedział, że wynik prolaktyny jest odpowiedni i nie budzi niepokoju.
  Nie skierował na żadną dalszą diagnostykę, totalnie mnie zlekceważył, mimo wyników badań które dla niego były odpowiednie a dla innych lekarzy dramatyczne.
  Mimo zgłaszanych przeze mnie objawów i bardzo złego samopoczucia
  Po wykonaniu rezonansu okazało sie że mam guza w przysadce mózgowej.
  Omijać szerokim łukiem tego lekarza.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Skowron Inny

  I'm very grateful to Pani Hanna for her warm heart and professional knowledge. I made a last minute appointment when I fell down and had multiple injuries. She diagnosed a fracture and arranged the further treatment, thanks to her, I left the hospital with the finger fixed. My baby who was with me all the time at the hospital also liked pani Skowron :-)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zapała Inny

  Wspaniały lekarz. Daje czas pacjentowi na wyjaśnienia, z chęcią słucha. Dopytuje o najdrobniejsze, istotne szczegóły. Obserwacje pacjenta są dla niego mega istotne. Nie zbył mnie jak inni lekarze i to dzięki Doktorowi mój stan zdrowia bardzo się polepszył. Polecam, wspaniały profesjonalista.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Kosarzecka Inny

  Od kilkunastu lat jestem pacjentką Pani doktor, dzięki niej przestałam unikać wizyt u stomatologa, znieczulenie jest bezbolesne, a tego zawsze bałam się najbardziej Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony Pani doktor, która do tego wszystkiego jest przemiła i empatyczna. Polecam z całego serca!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sylwia Pisiak Inny

  Wspaniała lekarka pod każdym względzie : leczenia i kultury osobistej .Podczas wizyty wspaniała atmosfera i szczegółowy wywiad chorobowy i doskonała diagnoza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Łukasiewicz Inny

  Przecudowny specjalista. Cięcie na wesoło, bez grama stresu, niepotrzebnych tekstów, szybciutko, szew drobny i zrobiony jak przez fachową krawcową. :) jak pod nóż, to tylko do takich Panów Jacków!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Matyśniak Inny

  Jestem w ciąży i mam problem z krzepliwością krwi. Pod opieką Pana Doktora jestem od wielu miesięcy. Skutecznie leczy mnie dobrze dopasowanymi lekami oraz odpowiednimi dawkami, co pozwala na to, aby ciąża rozwijała się prawidłowo. Zleca wiele najróżniejszych badań, żeby mieć jak najlepszy obraz mojego stanu, dzięki temu okazało się m.in., że miałam deficyt żelaza już na początku ciąży, a tego jak dotąd żaden doktor nie zweryfikował, mimo dwóch poronień. Cierpliwie słucha, wyjaśnia, opowiada, zadaje pytania. Podczas rozmowy panuje spokojna, pozytywna i życzliwa atmosfera. Po wizycie (obecnie teleporadzie), zawsze czuję się spokojna i pełna nadziei.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Łukasiewicz Inny

  Najbardziej sympatyczny lekarz u jakiego bylam w ciagu mojego 30letniego zycia. Wszystko wytlumaczyl, nie czułam sie wcale jak u chirurga. Nie lubie nacinania skory (jestem cykorem) a zapomnialam że coś mi robi, bo tak potrafi odwrocic uwage od zabiegu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zapała Inny

  Najlepszy endokrynog u jakiego byłam
  Słucha, doradza ale przy tym jest szczery.
  Słucha uważnie i nie ignoruje


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Milena Olech-Ptak Inny

  Super Pani doktor. Jednym płynnym ruchem wyciągnęła ość z gardła mojego synka, jednocześnie odwracając jego uwagę. Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem i spanikowanym rodzicem. Dziękujemy!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania