prof. dr hab. n. med.

Andrzej Kukwa

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Andrzej Kukwa specjalista laryngolog więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Andrzej Kukwa specjalista laryngolog

Specjalizacje

 • Audiologia i foniatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Znam profesora prawie 25 lat mam do niego pełne zaufanie kiedyś uratował moją zatokę jako jedyny wśród bardzo wielu otolaryngologów postawił błyskawicznie prawidłową diagnozę , zawszę będę wracać do profesora z moimi problemami .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mille medica Centrum Laryngologii i AlergologiiUsługa: Zwykła wizyta

  Do profesora A.Kukwy trafiłam z przewlekłym porażeniem nerwu twarzowego, z którym zmagam się od 9 miesięcy. Lekarze u których leczyłam się do tej pory rozkładali ręce, a ja byłam bezradna. Pan Profesor poinformował mnie o tym, że leczenie po upływie tak długiego czasu od wystąpienia pierwszych objawów jest o wiele trudniejsze i nie daje takich efektów jak zastosowane w pierwszych dniach choroby, lecz mimo to podjął się leczenia i dał mi cień nadziei, na którą tak bardzo liczyłam. Pan profesor to przemiły i bardzo ciepły człowiek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mille medica Centrum Laryngologii i AlergologiiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Lekarz obejrzał CT moich zatok, przeprowadził wywiad oraz oględziny laryngologiczne.
  Zalecił leczenie operacyjne w dowolnym zakładzie NFZ (z tego co zrozumiałem, osobiście nie prowadzi już praktyk w żadnym ze szpitali) bądź do płatnej (od 6000zł za zabieg...) kliniki OMED, gdzie również przyjmuje.
  Na moją prośbę tydzień później wydał ogólną opinię na piśmie.

  Rzeczowy, fachowy, zapewne bardzo doświadczony - na plus.

  Wizyty zbyt krótkie, 15min. w efekcie pośpiesznych konsultacji (za kwotę 250zł) to nie jest standard jakiego należy oczekiwać aby uzyskać diagnozę i poradę dot. poważnej operacji - to na minus.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciepły spokojny człowiek...mój przypadek zdiagnozował bezbłędnie...czekam na operacje ale jestem spokojna że trafiłam w dobre ręce

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo Fachowa i trafna ocena zagadnienia z którym udałam się do lekarza Andrzej Kukwa będe go polecała

 • Bardzo rzeczowy lekarz stawiajacy na diagnostyke. Przed podjeciem decyzji o operacji zlecil szereg badan, ktore znacznie zawezyly zakres operacji. Serdecznie polecam!!!

 • E

  Wspaniały lekarz pomógł mojej córce Wiktorii. Zwalczył jej naczyniaka limfatycznego gardła, dna jamy ustnej, żuchwy stosując 2 sklerotyzacje. Jest bardzo dobrym specjalistą swoim fachu a zarazem skromnym człowiekiem. Potrafi podjąć decyzje i wie co robi. Zawsze słuchałam profesora co mówi o leczeniu Wiktorii. Dzisiaj wiem, że dzięki prof. Andrzejowi Kukwa moja córka Wiktoria nie jest rośliną.

 • Super specjalista, bardzo sympatyczny i uprzejmy. Oprócz kompetencji ma świetne podejście do pacjenta.

  Hassan Salem
  14.11.2016

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor jest bardzo miłym człowiekiem. Konkretnie odpowiada na pytania, ma bardzo dobre podejście do dzieci i nie faszeruje ich lekami bez potrzeby. Zdrowa ocena sytuacji, bez strachu potrafi podjąć decyzję, co innym lekarzom często przychodzi trudno. Pan profesor nie szuka chorób na siłę, skupia się na" tu i teraz". Mnie się to podoba.

Najbliższe terminy:

kolejne dni