dr

Agnieszka Zielińska

verifiedCreated with Sketch.

Reumatolog, Internista

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
220 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalistka chorób wewnętrznych i reumatologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Rostocku (Niemcy),odbyła liczne staże na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, posiada 15-letnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: bóle reumatyczne

  Bardzo fachowo i empatycznie podeszła pani doktor do schorzenia mojej mamy. Mama zachwycona wizytą. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: MD Clinic

  Wyjątkowa lekarka. Kompetentna, ciepła, z właściwym podejściem do choroby, a przede wszystkim pacjenta. Polecam z całego serca wszystkim chorym na RZS.

 • M
  Lokalizacja: MD Clinic

  Moja pierwsza wizyta ale jestem bardzo zadowolona. Jechałam 300 km ale było warto. Pani doktor okazała duże zainteresowanie i mam nadzieję że w końcu znajdzie przyczynę mojego kilkuletniego cierpienia. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Od kilku lat czułam się zle( częste infekcje, brak odporności, napięcia mięśni pleców, sztywność karku, bóle), nie mogłam normalnie funkcjonować. Pomimo przeprowadzenia różnych badań,lekarze specjaliści nie wiedzieli, co mi jest.
  Umówiłam się na wizytę u Pani Doktor. Poświęciła mi Ona bardzo dużo czasu, uwagi. Obejrzała wyniki badań, zbadała mnie, rozpoznała RZS.
  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, życzliwa, ma właściwe podejście do pacjenta.
  Jestem bardzo zadowolona. Właściwa diagnoza i leczenie pozwalają mi funkcjonować normalnie , po tylu latach cierpienia.
  POLECAM

 • W
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: choroba rzs

  bardzo dobre podejscie ,wnikliwe obejrzenie badan,natomiast moje zdumienie spowodowało zwrocenie uwagi Pani doktor na moje opuchniete nogi ,a miałam tez opuchniete rece,ma pani obrzeki kardiologiczne stwierdziła doktor ,więc pytam się to ja mam iśc do kardiologa ??? na co pani doktor rozesmiała się i nie odpowiedziała nic.Kardiolog w szpitalu powiedziala ,że gdybym miła takie obrzeki kardiologiczne to nie zylabym juz.Myslalam ze mam powikłania z powodu RZS,ale pani doktor nie była zainteresowana moimi powikłaniami,nie polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Sugerując się opiniami na portalu znany lekarz postanowiłam skorzystać z porady Pani Doktor (wskazania do wizyty od lekarza POZ), niestety jestem bardzo ,ale to bardzo rozczarowana po odbytej wizycie. Nie zostałam zbadana, wizyta trwała bardzo krótko i nic nie wniosla do procesu dalszego leczenia (na szczęście znalazłam drugiego specjalistę reumatologa, który potraktował mój problem poważnie ).Trudno oceniać mi fachowość czy wiedzę lekarza, z wymienionych wyżej powodów, jednak muszę podkreślić , brak profesjonalizmu i empatii. Reasumując : drugi raz nie skorzystałabym z porady i nikomu bym nie poleciła Pani Doktor.

 • Niesamowita Pani doktor. Trafiłem na nią w czasie kwalifikacji do leczenia biologicznego i bardzo mi pomogła wtedy. Trzymam się jej teraz i wiem, że na chwilę obecną zawsze będę się jej trzymał. Polecam bardzo pomocna.

 • Profesjonalistka w każdym calu, wspaniały fachowiec !!
  Leczę się od 12lat min. na SLE i dzisiaj żeby się skonsultować u dr Agnieszki Zielińskiej przejechałam ponad 600km.
  Było warto!!!
  Każdemu polecam wizytę u takiej klasy specjalisty !! Bardzo dziękuję Pani Doktor :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Cenię lekarzy, którzy potrafią słuchać pacjentów, nie są obojętni na cierpienie chorych i spieszą z pomocą tym, którzy tej pomocy potrzebują Do takich lekarzy zaliczam dr Agnieszkę Zielińską.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Niestety ma nieaktualne druki recept i w związku z tym wykupienie zleconych lekarstw jest utrudnione.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalistka chorób wewnętrznych i reumatologii.

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Rostocku (Niemcy),odbyła liczne staże na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, posiada 15-letnie doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki oraz prowadzenia nowoczesnych terapii chorób reumatycznych (w tym również leczenia biologicznego) dzięki codziennej pracy w w wiodącym istytucie naukowym w Warszawie. Wykonuje injekcje dostawowe, pasjonuje ją leczenie najbardziej skomplikowanych przypadków klinicznych z zakresu chorób reumatycznych.