Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
32 758..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Szanowny Kliencie,
aby skorzystać z konsultacji online proszę Cię o kilka rzeczy:
1. Pobierz program Skype i zarejestruj się lub jeśli wcześniej miałeś ten program, to upewnij się, że wiesz, jak się zalogować.
2. Najpóźniej na 15 minut przed umówioną godziną spotkania odnajdź mnie na Skajpie - znajdziesz mnie wpisując moje pełne imię i nazwisko (Zuzanna Bajsarowicz) i napisz wiadomość lub zaproś mnie do kontaktu.
3. Znajdź ustronne miejsce, w którym nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać i zaczekaj, aż zadzwonię.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji przez inne komunikatory.
Każdorazowo przed pierwszą konsultacją będę się kontaktować z Tobą telefonicznie celem rozwiania ewentualnych niejasności.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Opawska 2/3, Gliwice
Centrum Rozwoju i Terapii


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
32 758..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Zuzanna Bajsarowicz, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia w nurcie systemowo-ericksonowskim, w ośrodku ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Fobie
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński - Psychologia
 • Całościowy kurs psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii - w trakcie
 • Studium dla psychologów „Opiniowanie sądowo-psychologiczne w sprawach z udziałem dzieci” Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie, kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


130 zł

Konsultacja online


Opawska 2/3, Gliwice

130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Konsultacja psychologiczna


Opawska 2/3, Gliwice

od 130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Opawska 2/3, Gliwice

130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Poradnictwo psychologiczne


Opawska 2/3, Gliwice

130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Psychoterapia


Opawska 2/3, Gliwice

130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Psychoterapia depresji


Opawska 2/3, Gliwice

130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Psychoterapia dzieci


Opawska 2/3, Gliwice

130 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Psychoterapia partnerska


Opawska 2/3, Gliwice

150 zł

Centrum Rozwoju i Terapii


Psychoterapia rodzinna


Opawska 2/3, Gliwice

150 zł

Centrum Rozwoju i Terapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rozwoju i Terapii Inny

Polecam serdecznie! Pani Zuzanna umiejętnie słucha, uświadamia i kieruje. Pomaga uporać się z trudnościami ale jednocześnie uczy jak łatwo można poradzić sobie z nimi samemu jeśli z samym sobą bedziemy w synergii. Spotkania odbywają się w niezwykle przytulnym otoczeniu, w którym powstaje bardzo przyjemna więź :).

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Pani Melanio, bardzo dziękuję za opinię i jednocześnie zaznaczam, że praca z Panią była przyjemnością. Tak jak dla Pani, tak i dla mnie kontakt z Panią był niezwykle rozwojowy. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Zuzanna Bajsarowicz


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu poradnictwo psychoonkologiczne

Polecam,miła i cierpliwa pani psycholog. Wysłucha, doradzi i pokieruje dalej. Punktualnie odbyła się wizyta, w domowym zaciszu. Jeszcze raz polecam

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Bardzo dziękuję za tak miłą opinię. Pozdrawiam, Zuzanna Bajsarowicz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychologiczna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani psycholog jest bardzo miła, rzetelna o wysokiej etyce i kulturze osobistej. Potrafi słuchać, ale też naprowadzić i rozjaśnić nurtujące tematy. Dziękuję.

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Pani Adrianno,
praca z Panią była prawdziwą przyjemnością. Życzę Pani wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszym rozwoju osobistym.
Zuzanna Bajsarowicz


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Rozwoju i Terapii konsultacja psychologiczna

Bardzo miła i spokojna Pani doktor. Wizyta odbyła się punktualnie. Pani Zuzanna pyta, słucha, tłumaczy i próbuje pomóc. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z czystym sumieniem mogłabym ją polecić.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia lękowe

Bardzo miła i rzetelna Pani terapeutka, dużo pomogła mi w sprawach lękowych, a było już na prawdę źle, do tego byłam w ciąży co tym bardziej utrudniało mi poradzić sobie samej ze swoimi objawami. Pomogła mi uwierzyć w siebie i w to, że moje objawy wynikają właśnie z zaburzeń lękowych, a nie z fizycznych chorób (których sobie sporo wymyślałam przez długi czas). Teraz jestem na etapie "olewania" objawów, które się nadal pojawiają w mniejszym nasileniu, ale nie sprawiają już u mnie takich skrajnych emocji jak to bywało przed terapią. Poza tym zostałam nie dawno mamą, co pozwala mi skupiać całą swoją uwagę na dziecku i nie myśleć o swoich objawach i rzekomych chorobach.
Serdecznie polecam, dziękuję i pozdrawiam Panią Zuzannę :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Partner psychoterapia indywidualna

Cudowna Pani Psycholog o wysokiej etyce i kulturze osobistej. Zawsze przygotowana do zajęć, uważnie słucha o czym się mówi i pamięta o każdym szczególe opowiedzianym przez pacjenta. Moim problemem był paraliżujący lęk i stres przed wystąpieniami publicznymi. Byłam już w takim stanie, że zaczęłam podupadać na zdrowiu, a to wszystko przez zły stan psychiczny. Na początku nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie mi pomóc, czułam się bezradna. Na szczęście trafiłam na Panią Zuzannę i tak naprawdę po paru spotkaniach udało mi się przezwyciężyć największy w życiu strach - byłam w stanie przedstawić prezentację przed grupą kolegów ze studiów i nie miałam z tym problemu!! Coś, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe, udało się i to w tak krótkim czasie. Uważam, że każdy kto ceni sobie zdrowie psychiczne powinien najpierw skorzystać z wizyty u tej specjalistki, a dopiero później sięgać po pomoc psychiatrów. Pani Zuzanna jest lekiem samym w sobie. Bardzo serdecznie polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Zuzanny udałam się bez przekonania, rozczarowana dotychczasowymi konsultacjami z różnymi specjalistami. Chodziło o relacje rodzinne i kompletnie nie znajdujących porozumienia rodziców moich oraz mojego męża. Dziękuję za celne opinie oraz otwarte i pełne zrozumienia podejście do problemu. Bardzo Pani pomogła.

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Dziękuje za Pani opinię. Cieszę się, że wspólnie udało nam się pokonać Pani trudności. Życzę dalszych postępów i dziękuję za współpracę. Pozdrawiam, Zuzanna Bajsarowicz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu były związek

Dziękuję za spotkanie i polecam Panią najserdeczniej. Ciepła a jednocześnie bardzo profesjonalna osoba. Nigdy w życiu nie pomyślałbym, że skończę u psychologa ale też nie powiedziałbym, że to się odbywa z takim szacunkiem i w dobrej atmosferze. Aktualnie kontynuuję i polecam, M

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Panie Mariuszu dziękuję za pozytywną opinię. Zmiany, które Pan dotychczas osiągnął są Pana sukcesem i mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca pomoże w rozwiązaniu pozostałych trudności. Pozdrawiam, Zuzanna Bajsarowicz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Partner depresja poporodowa, stany lękowe

Pani Zuzanna jest bardzo ciepłą, pogodną i opanowaną osobą, a co najważniejsze wzbudziła moje ogromne zaufanie i pomogła w bólu. Jest zdecydowanie odpowiednim człowiekiem na właściwym miejscu. Nie był to mój pierwszy psychoterapeuta, ale na pewno już nie zdecyduję się na żadnego innego. Z całego serca polecam i pozdrawiam Panią Zuzannę!

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Pani Aleksandro, współpraca z Panią była ogromną przyjemnością. Gratuluję poczynionych przez Panią zmian i cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w tym procesie. Pozdrawiam serdecznie, Zuzanna Bajsarowicz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Partner

Pani Zuzanna jest bardzo kompetentna i stworzona do tego zawodu osoba. Można jej się zwierzyć z każdego problemu nie czując skrępowania ani wstydu. Naprawdę polecam!

mgr Zuzanna Bajsarowicz

Pani Marysiu, dziękuję za pozytywną opinię. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów w procesie poznawania siebie. Pozdrawiam, Zuzanna Bajsarowicz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dlaczego raz piszę że inteligencjia niższa niż przeciętna w skali wisc-r mieści się w przedziale od siedemdziesiąt do osiemdziesiąt cztery a na inne stronie że jest to przedział od siedemdziesiąt do osiemdziesiąt dziewięć . Chcę też zapytać czy np. dziecko które otrzymało wynik 76 będzie gorzej radziło sobie w nauce które otrzymało wynik 86? Bardzo proszę o odpowiedź.

  Dzień dobry,
  według aktualnej interpretacji wyniki w przedziale 80-89 IQ określa się jako niższe niż przeciętne, natomiast te w przedziale 70-79 jako znacznie obniżone. Jednakże celem ustalenia aktualnego i rzeczywistego potencjału intelektualnego należy wziąć pod uwagę nie tylko wynik uzyskany w teście inteligencji, ale także jakość funkcjonowania w życiu społecznym i edukacyjnym. Stąd odpowiedź na Pani/Pana pytanie nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać - wynik w teście nie przekłada się w sposób jednoznaczny na sukcesy w nauce.
  Pozdrawiam
  Zuzanna Bajsarowicz

  mgr Zuzanna Bajsarowicz

 • Mam problem z libido po ciąży, nie mam ochoty na żadne zbliżenia, ponadto na samą myśl o zbliżeniu myśl mnie "trzęsie" i mam wrażenie, że się do tego zmuszam. Brak więzi seksualnej wywołuje kłótnie, co finalnie kończy się cichymi dniami, a nawet coraz częściej mowa o rozstaniu. Jestem 9 msc po porodzie.

  Dzień dobry,
  ciąża i poród to szczególny stan kryzysu (nie zawsze rozumianego jako coś negatywnego), po którym następuje ogromna zmiana w percepcji własnego ciała, utrzymywanych relacjach, pełnionych rolach. Z Pani opisu wynika, że funkcjonowanie w sferze seksualnej bardzo się zmieniło się w stosunku do tego, co było przed porodem, co może stanowić o kryzysie negatywnym. Sfera seksualności jest integralną częścią życia człowieka i jest bardzo istotna dla związku. Dlatego zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą lub seksuologiem, aby móc odkryć, skąd u Pani tak duża niechęć do współżycia seksualnego. Podczas spotkań wspólnie będziecie mogli opracować plan terapii (indywidualnej lub pary), gdyż brak popędu seksualnego lub awersja seksualna są jednym z typów zaburzeń seksualnych.
  Pozdrawiam serdecznie
  Zuzanna Bajsarowicz

  mgr Zuzanna Bajsarowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Zuzanna Bajsarowicz, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia w nurcie systemowo-ericksonowskim, w ośrodku ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Fobie
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński - Psychologia
 • Całościowy kurs psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii - w trakcie
 • Studium dla psychologów „Opiniowanie sądowo-psychologiczne w sprawach z udziałem dzieci” Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie, kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gliwicach, od 2016 do teraz
 • Poradnia Partner w Gliwicach, od 2014 do teraz
 • Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Gliwicach, 2014 - 2017
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania