prof. dr hab. n. med.

Zbigniew Celewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

69 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

W 1981 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1988 roku obronił rozprawę doktorską w dziedzinie położnictwa i ginekologii, uzyskując… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew CelewiczUsługa: operacja jajnika

  Bardzo fachowe podejście do pacjenta, Pan Profesor jest bardzo życzliwy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i obszernie wyjaśnia wszystkie watpliwości, a przede wszystkim słucha pacjenta. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam w odpowiednim momencie do Pana Profesora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

  Profesjonalna, przyjemna, konkretna wizyta. Pan Profesor jest przesympatyczną, miłą, uśmiechniętą osobą. Dokładny wywiad i badanie, przekazanie informacji, poświęcony czas - wszystko na bardzo duży plus. Była to moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Polecam bardzo!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

  Wizyta na wysokim poziomie jak zawsze. Pan Profesor pełen spokoju, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Pełen profesjonalizm.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor jest człowiekiem niezwykle szarmanckim i kulturalnym, a przy tym lekarzem obdarzonym ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie. Z ręką na sercu mogę polecić profesora.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

  Pan Profesor to dżentelmen ,człowiek subtelny na poziomie ,taktowny ,elegancki z dużym doświadczeniem, cierpliwy kierujący się dobrem pacjenta wspaniały lekarz ,cudowny ciepły człowiek .
  Profesjonalista godny polecenia.
  Monika

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

  Do dr Celewicza wybrałam się po bdługim czasie. Zaniedbałam tę sferę.
  Doczekałam się mięśniaków macicy. Teraz czeka mnie operacja. Szkoda, bo można było tego uniknąć. Jednak mam zaufanie do jego wiedzy. Mogę skomentować jego osobę: Prawdziwy człowiek-lekarz.
  Mariola

 • A
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

  Pan Profesor niezwykle kulturalny , merytoryczny, skupiony na pacjencie.Wspaniale tłumaczy
  językiem przystępnym, co jest niezmiernie ważne. Otrzymałam fachową pomoc na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana! Polecam prof.Z.Celewicza! A.J.T

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew CelewiczUsługa: Zwykła wizyta

  Jak zawsze profesjonalnie i fachowo. Pan profesor niezwykle miły. Jedyny minus- półgodzinne przesunięcie w czasie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam Pan profesor naprawdę miły,
  kontaktowy widać po zachowaniu ze bardzo inteligentny.Badanie wykonał tak jak jeszcze żaden lekarz a byłam u wielu,udziela konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi.Widać ze jest z powołania bo niektóry lekarze chyba zapomnieli ze trzeba być człowiekiem dla drugiego człowieka.Bardzo polecam Pana Profesora Celewicza

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor to kompetentny specjalista w każdym calu, a jednocześnie człowiek bardzo taktowny o wysokiej kulturze z klasą. Polecam go na przykład dla młodych kobiet na pierwszą wiztę jako wzór lekarza jakiego należy poszukiwać.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1981 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1988 roku obronił rozprawę doktorską w dziedzinie położnictwa i ginekologii, uzyskując stopień doktora nauk medycznych. W 1986 roku uzyskał I°, a w 1989 roku II° specjalizacji w dziedzinie ginekologii i położnictwa (egzamin zdany z wyróżnieniem). Od 1982 roku pracuje jako asystent, a następnie adiunkt i profesor w Klinice Medycyny Matczyno-Płodowej i Ginekologii Pomorskiej Akademii Medycznej. W latach 2007-2009 kierował Oddziałem Położnictwa i Ginekologii SSPZOZ "Zdroje" w Szczecinie. W 2000 uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. "Czynniki naczynioruchowe i fibronektyna osoczowa w ciąży powikłanej cukrzycą, przewlekłym nadciśnieniem tętniczym i preeklampsją".
  W 2010 roku uzyskał tytuł profesora nauk medycznych. Odbył staże kliniczne w Halle, Rostoku, Magdeburgu i Gissen.

  Oprócz pracy klinicznej prowadzi aktywną działalność naukową i dydaktyczną w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Był kierownikiem i wykonawcą kilku projektów badawczych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest autorem licznych prac naukowych. Wiele z nich opublikowanych zostało w renomowanych czasopismach medycznych. Za działalność naukową i dydaktyczną otrzymywał kilkunastokrotnie nagrody J. M. Rektora Pomorskiej Akademii Medycznej. Jest członkiem kilku towarzystw naukowych, o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Posiada certyfikaty w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej między 11. a 14. tygodniem ciąży, badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa, ultrasonograficznej diagnostyki ciąży wielopłodowej i kolposkopii, organizowanych przez The Fetal Medicine Foundation, Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskie Towarzystwo Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract. Od 2009 roku kieruje Kliniką Medycyny Matczyno-Płodowej i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W latach 1991 – 1998 pełnił funkcję specjalisty wojewódzkiego ds. położnictwa i ginekologii w województwie gorzowskim. Od 2004 roku do chwili obecnej jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie położnictwa i ginekologii dla województwa zachodniopomorskiego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej