Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

(19 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz

ul. Parkowa 4a/1

71-600 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Badania

 • konsultacje w zakresie ginekologii i położnictwa
 • diagnostyka niepowodzeń rozrodu
 • prowadzenie ciąży niepowikłanej i powikłanej
 • KTG
 • USG
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • diagnostyka i leczenie patologii szyjki macicy, pochwy i sromu
 • diagnostyka i leczenie nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych
więcej

Zabiegi

 • szczepienia przeciwko zakażeniom HPV
 • hormonalna terapia w wieku rozrodczym i okołomenopauzalnym

Choroby

 • niepłodność

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Grzymała-Figura Inny

  Panią doktor polecam z całego serca. Cudowny lekarz z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Podczas mojej ciąży wykonywała wszystkie badania prenatalne. Dzięki wnikliwości i precyzyjności pani doktor moja ciąża, mimo komplikacji w 3 trymestrze zakończyła się szczęśliwe pod opieka najlepszych specjalistów w klinice w Policach. Pełen profesjonalizm. Wzorowa opieka nad pacjentem. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy !!!!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Celewicz konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Inna pani ginekolog leczyła mnie przez rok czasu bezskutecznie i na oślep, w końcu miałam dość. Do Profesora trafiłam z polecenia i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Wizyta profesjinalna, wykonane wszystkie badania. Tak powinna przebiegać wizyta. Profesor dzwoni, by opisać wyniki badań. Zostałam wyleczona po jednej wizycie!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Grzymała-Figura Inny

  Miałam obawy przed wizytą gdyż nie mam miłych wspomnień z lekarzem ginekolog kobietą a tu takie zaskoczenie. Pani doktor przesympatyczna, rzeczowa, konkretna, bardzo kontaktowa, po prostu cudowna. Prowadziła moja ciąże z pełnym zaangażowaniem, dzięki niej nie bałam się pobytu w szpitalu ani porodu. W pełni profesjonalna w swoim zawodzie. Polecam na milion procent!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Celewicz prowadzenie ciąży

  Pan profesor prowadził moją ciążę, z czego jestem bardzo zadowolona. Jestem raczej osobą lękową i ciężko mi zaufać lekarzom. Pan profesor niemal od razu wzbudził moje zaufanie oraz otoczył troską, dzięki czemu przez całą ciążę czułam się bezpiecznie oraz wyjątkowo pomimo okoliczności w jakich przebiegała (pandemia). Pan profesor jest profesjonalny, ale przede wszystkim ludzki. Potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentką i jej partnerem. W kryzysowych sytuacjach można liczyć na jego pomoc, zawsze oddzwania i znajduje jakieś dogodne rozwiązanie problemu. Pan profesor pomógł mi również w połogu, kiedy borykałam się ze stanem zapalnym. Pomimo napiętego grafiku i ogromu pracy zrobił to z uśmiechem i zaangażowaniem. Pan profesor jest nadzwyczaj zaangażowany w swoją pracę, również w działalność dydaktyczną. Ponadto jest bardzo kulturalną osobą, a w swoich czynnościach zawodowych dba o etykę. Jest lekarzem z prawdziwego powołania. Słucha pacjentki i jej obaw, szczegółowo odpowiada na pytania. Jest dobrym obserwatorem i dba także o aspekt psychologiczny spotkania. Nie narzuca swoich metod i decyzji. Jestem wdzięczna, że trafiłam na Pana Celewicza i że nie musiałam niepokoić się o sprawy, o które w ciąży nie powinnam, a wizyty nie wiązały się ze stresem czy napięciem a przebiegały w bardzo dobrej i życzliwej atmosferze. Żałuję jedynie, że mój syn wybrał inaczej niż było to w planach, a Pan prof. przebywał na zasłużonym wypoczynku w trakcie naszego pobytu w klinice. Po poznaniu Pana prof. nie wyobrażam sobie korzystać z usług innego ginekologa.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Celewicz prowadzenie ciąży

  Kochani z całego serca polecam profesora Celewicza. Jest prawdziwym specjalistą z ogromną wiedzą! Długo czekałam na ciąże i trafiałam na wielu lekarzy, ale to przy profesorze czuję się bezpiecznie. Bada bardzo dokładnie i z największą starannością. Wyjaśnia wszystko co trzeba. Jest najlepszym lekarzem z jakim miałam przyjemność się spotkać. Polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Grzymała-Figura Inny

  Pani doktor polecam z całego serca. Jest godnym zaufania specjalistą, z dużym doświadczeniem ,mądrością i przede wszystkim rzetelnością w wykonywaniu swojej pracy. Zawsze uśmiechnięta, urzeka swoją życzliwością. Jest pełna empatii, delikatna, każdą pacjentkę traktuje wyjątkowo, poświęca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje. Co najważniejsze, pani doktor jest dociekliwa i nie bagatelizuje niepokojących symptomów. Dzięki niej, pomimo poważnych problemów w ciąży, jestem szczęśliwą mamą cudownej Anielki.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Grzymała-Figura konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo profesjonalna, życzliwa, potrafiąca wszystko wyjaśnić. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza. Bardzo polecam! ????


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Celewicz

  Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz
  Wizyty u ginekologa do przyjemnych nie należą ale z Prof Celewiczem można to przeżyć


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Celewicz Kontrola

  Takich lekarzy powinno być więcej. Miły, kulturalny znający się na rzeczy posiada ogromną wiedzę i chęć pomocy. Polecam z całego serca :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Celewicz kontrola

  Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić,posiada ogromną wiedzę i zawsze wybiera to co dla pacjentki najlepsze. A w dodatku jest przesympatyczna i miła osoba
  ????


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania