lek.

Urszula Daszkiewicz

Psychiatra

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie ( 1993 r.) Specjalizację z dziedziny psychiatrii dorosłych uzyskała w Szpitalu Tworkowskim oraz Szpitalu Nowowiejskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

  Prowadzi terapię mojej córki od dwóch lat. Z sukcesem. Spokojna, rzeczowa, szczegółowo informuje o postępach i planach dot. dalszych kroków w leczeniu. Polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: farmakoterapia - zespół nerwicowo depresyjny.

  Bardzo przyjazna atmosfera. Przychylność,serdeczność.Ogólne zainteresowanie problemami pacjenta.
  Bardzo dobry dobór leków i rozpoznanie choroby. Wysoka profesjonalność.

 • W
  Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo miło, pani doktor bardzo dogłębnie zbiera wywiad i stara się postawić właściwe rozpoznanie. Wydaje się, że pani aktualizuje na bieżąco swoją wiedzę medyczną. Lekarz godny polecenia.

 • K
  Lokalizacja: MD Clinic

  W ciężkim momencie mojego życia trafiłam na pierwszą wizytę do Pani Dr. Urszuli, której otwartość, życzliwość, uwaga i ogromny szacunek do pacjenta sprawiły, że poczułam się bezpieczna i spokojna o swoją przyszłość. Pani Dr. bardzo dziękuję za wnikliwe podejście, uważne słuchanie, oraz za ogromne wsparcie... Do zobaczenia :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka robi bardzo dokładny wywiad. Moim zdaniem bardzo solidnie podchodzi do pacjenta. Byłem zadowolony z wizyty.

 • Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Trafiłam do Pani doktor w momencie kiedy moje życie stanęło na krawędzi w dość zaawansowanym stresie i było albo wóz, albo przewóz. Cierpliwie wysłuchała tego "co leżało na wątrobie" a potem zastosowała właściwe leczenie farmakologiczne, plus skierowanie na terapię która bardzo mi pomogła zrozumieć lepiej siebie, a to niebywały klucz do szczęścia :-) połączenie jednego i drugiego pozwoliło mi ponownie stanąć na nogi. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, życzliwa i taktowna, nie stwarza wrażenia wyższości, ma się poczucie, że jest się rozumianym.
  Piszę to po półtora roku odkąd trafiłam do P.doktor, trochę późno, choć może i nie, może to właściwy czas by potwierdzić efektywności zastosowanego leczenia. Ostatni raz byłam na wizycie niecały rok temu i na razie nie ma takich potrzeb :-)
  Jeżeli czyta to ktoś i ma obiekcje, czy to nie wstyd iść do psychiatry, to odpowiem, wstyd to się poddać, a szukać pomocy to najwłaściwsza i najlepsza rzecz jaką możemy dla siebie zrobić :)
  Bardzo serdecznie pozdrawiam P.Doktor Daszkiewicz :-)

 • J

  Trafiłem przez przypadek do Pani doktor. Praca , przewlekły stres, problemy ze snem doprowadziły mnie do bardzo poważnego stanu z którego sam nie byłem wstanie sie "wydostać" .
  Pani doktor w kilka miesięcy zmieniła moje życie nie do poznania .
  Polecam fachowość , zaangażowanie i profesjonalne podejście Pani doktor.
  Jeszcze 8 mc temu byłem na krawędzi - teraz :)))

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Już sama rozmowa z Nią jest lekarstwem. Potrafi tak poprowadzić rozmowę, że odnajduję w sobie nie odkryte dotąd pokłady moich aktualnych problemów. Szczerze polecam wizytę u Pani doktor.

 • U Pani doktor leczę się od wielu lat. Bardzo wysoko oceniam Panią doktor zarówno, jako lekarza specjalistę o wysokich kompetencjach, jak i człowieka. Doskonałe połączenie wiedzy i praktyki z wrażliwością i otwartością na potrzeby pacjenta. Zawsze jestem pod wrażeniem i podziwem, po każdej wizycie. Podziwiam za doskonałą pamięć. O moich problemach, ale i o najdrobniejszych aspektach mojego rodzinnego życia pamięta nawet po wielu miesiącach. Bardzo mi pomaga, jako doskonały lekarz, ale także, jako wspaniały człowiek. Wrażliwa i otwarta na na potrzeby innych. Z głębokim szacunkiem Andrzej Gwiazda

 • Niestety nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Pierwsza wizyta trwała krótko i wywiad przeprowadzony ze mną był bardzo powierzchowny, ale wystarczył do decyzji o przepisaniu leków antydepresyjnych, choć w moim mniemaniu było to zbyt pochopne. Niestety leki nie były w stanie mi pomóc, ale zgłaszany przez mnie brak poprawy został zlekceważony i w efekcie byłam trzymana na najniższej dawce leku przez 2 lata aż w końcu sama podjęłam decyzję o odstawieniu antydepresantów. Ponadto Pani doktor nie zasugerowała mi szukania pomocy u psychologa, ani nie poleciła mi grup wsparcia do których trafiłam dopiero po latach i nareszcie uzyskałam potrzebną mi pomoc. Być może taka postawa wobec mnie była spowodowana tym, że moje wizyty nie były prywatne tylko przysługiwały mi w ramach NFZ i jak większość lekarzy w naszym kraju, Pani doktor uznała że w tym wypadku nie trzeba poświęcać pacjentowi zbytniej uwagi i obdarzać go empatycznym zrozumieniem.

  Urszula Daszkiewicz2016-01-25

  Zawarte w tekście informacje nie przystają do prawdy o mnie, nie przedstawiają standardu prowadzonego przeze mnie leczenia, i co najistotniejsze, mojej postawy wobec pacjentów.
  Urszula Daszkiewicz, lekarz

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie ( 1993 r.)
  Specjalizację z dziedziny psychiatrii dorosłych uzyskała w Szpitalu Tworkowskim
  oraz Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.
  Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
  oraz Podyplomowe Studia Filozoficzne na Uniwersytecie Warszawskim.
  Posiada duże doświadczenie w kompleksowej opiece psychiatrycznej -
  przez wiele lat udzielała konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego,
  Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych
  i Oddziale Dziennym Psychogeriatrycznym
  w SPZOZ Warszawa Wola – Śródmieście.
  Praktyka specjalistyczna dotyczy szczególnie diagnostyki i leczenia
  zaburzeń depresyjnych, lękowych ( nerwicowych ), bezsenności
  oraz zespołu stresu pourazowego ( PTSD ).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia