Urszula Daszkiewicz

Psychiatra

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Trafiłem przez przypadek do Pani doktor. Praca , przewlekły stres, problemy ze snem doprowadziły mnie do bardzo poważnego stanu z którego sam nie byłem wstanie sie "wydostać" .
  Pani doktor w kilka miesięcy zmieniła moje życie nie do poznania .
  Polecam fachowość , zaangażowanie i profesjonalne podejście Pani doktor.
  Jeszcze 8 mc temu byłem na krawędzi - teraz :)))

 • bardzo dobry

  Pani doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Już sama rozmowa z Nią jest lekarstwem. Potrafi tak poprowadzić rozmowę, że odnajduję w sobie nie odkryte dotąd pokłady moich aktualnych problemów. Szczerze polecam wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  U Pani doktor leczę się od wielu lat. Bardzo wysoko oceniam Panią doktor zarówno, jako lekarza specjalistę o wysokich kompetencjach, jak i człowieka. Doskonałe połączenie wiedzy i praktyki z wrażliwością i otwartością na potrzeby pacjenta. Zawsze jestem pod wrażeniem i podziwem, po każdej wizycie. Podziwiam za doskonałą pamięć. O moich problemach, ale i o najdrobniejszych aspektach mojego rodzinnego życia pamięta nawet po wielu miesiącach. Bardzo mi pomaga, jako doskonały lekarz, ale także, jako wspaniały człowiek. Wrażliwa i otwarta na na potrzeby innych. Z głębokim szacunkiem Andrzej Gwiazda

 • bardzo słaby

  Niestety nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Pierwsza wizyta trwała krótko i wywiad przeprowadzony ze mną był bardzo powierzchowny, ale wystarczył do decyzji o przepisaniu leków antydepresyjnych, choć w moim mniemaniu było to zbyt pochopne. Niestety leki nie były w stanie mi pomóc, ale zgłaszany przez mnie brak poprawy został zlekceważony i w efekcie byłam trzymana na najniższej dawce leku przez 2 lata aż w końcu sama podjęłam decyzję o odstawieniu antydepresantów. Ponadto Pani doktor nie zasugerowała mi szukania pomocy u psychologa, ani nie poleciła mi grup wsparcia do których trafiłam dopiero po latach i nareszcie uzyskałam potrzebną mi pomoc. Być może taka postawa wobec mnie była spowodowana tym, że moje wizyty nie były prywatne tylko przysługiwały mi w ramach NFZ i jak większość lekarzy w naszym kraju, Pani doktor uznała że w tym wypadku nie trzeba poświęcać pacjentowi zbytniej uwagi i obdarzać go empatycznym zrozumieniem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Urszula Daszkiewicz ( 25 stycznia 2016)

  Zawarte w tekście informacje nie przystają do prawdy o mnie, nie przedstawiają standardu prowadzonego przeze mnie leczenia, i co najistotniejsze, mojej postawy wobec pacjentów. Urszula Daszkiewicz, lekarz

 • bardzo słaby

  Od samego początku traktowała mnie z góry, w protekcjonalny i pozbawiony szacunku sposób. Była bardzo nieprzyjemna i podejrzliwie nastawiona. Nie interesowało jej trafne postawienie diagnozy, zresztą z poczekalni wiem, że wielu pacjentom przepisywała ten sam lek. Podczas jednej z wizyt, kiedy czekałam wraz z innymi w poczekalni, przyjęła do gabinetu bez kolejki i na długi czas elegancko ubranego mężczyznę z aktówką. Czyżby przedstawiciel firmy farmaceutycznej?
  Lekarka dopiero po półtora roku, kiedy doprowadziła mnie do ataku płaczu, z zaskoczeniem stwierdziła, że "O, to widzę, że pani ma zaburzenia osobowości". Eureka! Leczenie było nieskuteczne, lekarki nie obchodziło samopoczucie pacjenta, jej działanie ograniczało się do wypisywania kolejnej recepty. Bardzo źle wspominam czas, kiedy się u niej "leczyłam". Cieszę się, że udało mi się uzyskać pomoc u innych, kompetentnych osób.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Urszula Daszkiewicz ( 25 stycznia 2016)

  Zawarte w tekście informacje nie przystają do prawdy o mnie, nie przedstawiają standardu prowadzonego przeze mnie leczenia, i co najistotniejsze, mojej postawy wobec pacjentów. Urszula Daszkiewicz, lekarz

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Cierpliwy, inteligentny i delikatny. Pomaga zrozumieć wiele spraw i zachowań. Z całego serca polecam. Bardzo mi pomogła.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam wszystkim doktor Daszkiewicz, szczególnie jeśli ktoś nigdy wcześniej nie był u psychiatry i nie jest do końca przekonany. Bardzo łatwo się przed nią otworzyć i zaufać, widać że rozumie pacjenta. Jest delikatna i profesjonalna, robi dokładne notatki i pamięta pacjenta nawet po dłuższym czasie. Postawiła u mnie trafną diagnozę, dobrała leki i zaleciła psychoterapię. U mnie wystąpiły niestety rzadkie skutki uboczne, które się długo utrzymywały i trzeba było zmienić leki, doktor to zrozumiała i zmieniła lek na inny. Wizyta zawsze trwa tyle, ile trzeba, często nawet całą godzinę pomimo tego, że to nie pierwsza wizyta. Polecam przed wizytą u danego psychiatry sprawdzić co ile zapisywani są pacjenci. Jak widziałam, że u niektórych psychiatrów wizyty są umawiane co pół godziny, od razu wiedziałam, że lekarz/placówka jest bardziej nastawiona na kasę niż na pomoc pacjentowi. Nie wyobrażam sobie, żeby np pierwsza wizyta trwała pół godziny.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście, dobrze dobrane leki, jest nadzieja na poprawę w walce z moją chorobą. Polecam!

 • bardzo dobry

  Mam zaledwie 21 lat, Pani Doktor jest wspaniałą osobą, która słucha uważnie, przygląda się i potrafi pomóc nie tylko lekami, a samą sobą- rozmową. W gabinecie tona płaczu, po wizycie uśmiech i ulga. Była to moja pierwsza wizyta i myślałam, że będzie ciężko, jednak przy tej Pani doktor nie da się nie otworzyć i opowiedzieć swoich problemów. Nie traktuje człowieka inaczej, a mówi 'tak to jest, że Wy nerwicowy, jesteście po prostu słabsi nerwowo, jesteście wrażliwsi'. Daje leki nieuzależniające. POLECAM i nie zamienię tej Doktor na żadna inną.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłą,ciepłą osobą,wzbudzającą zaufanie ,uważnie słucha pacjenta , a przede wszystkim swoją osobowością sprawia, że pacjent odblokowuje się i jest w stanie opowiedzieć o swoich problemach. Już pierwsza wizyta daje namiastkę spokoju

Najbliższe terminy:

kolejne dni