Tomasz Zaborowski

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: endoskopowa operacja zatok

  Ponad pół roku temu trafiłam do Doktora Zaborowskiego, który kwalifikował mnie do dalszego leczenia. Dziś jestem po zabiegu (zatoki, polipy, przegroda), efekt jest niewyobrazalny.
  Z całego serca polecam wizyty u Pana Doktora Zaborowskiego.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: endoskopowa operacja zatok

   Ponad pół roku temu trafiłam do Doktora Zaborowskiego, który kwalifikował mnie do dalszego leczenia. Dziś jestem po zabiegu (zatoki, polipy, przegroda), efekt jest niewyobrazalny.
   Z całego serca polecam wizyty u Pana Doktora Zaborowskiego.

  • M

   Jestem bardzo zadowolona po operacji małżowin i przegrody jaką wykonał Pan Doktor. W końcu mogę oddychać pełną piersią - pierwszy raz od kilku lat!

  • latem 2012 roku miałem robioną tzw. plastykę przegrody nosowej u Dr Tomasza Zaborowskiego. Po pół roku od zabiegu mam problem z nosem. Nie mogę oddychać zbyt dobrze, czyli problem nie został usunięty, Niedawno (2014 XII) zrobiłem tomograf komputerowy bo nadal nie mogę oddychać przez nos. Okazało się, że mam jeszcze skrzywioną przegrodę i pełno syfu w okolicach nosa i zatok, bo Doktor Zaborowski nie raczył zapytać czy chcę zrobić prześwietlenie lub TK w celu sprawdzenia co więcej można zrobić. Przecież to nie ja mam wiedzieć tylko on. Dla mnie z 5 gwiazdek spadł na 2

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   W grudniu miałem prostowaną przegrode nosową i czyszczone zatoki przez Pana Dr Tomasza Zaborowskiego. Polecam, gdyż Pan doktor ustalił bardzo szybki termin zabiegu oraz wykonał go dobrze dzięki czemu mogę swobodnie oddychać przez nos i nie brakuje mi powietrza. Za ok 3 miesiące mam kontrolę odnośnie migdałków, ponieważ są powiększone i możliwe że zostaną wycięte też pod skrzydłami Dr Tomasza Zaborowskiego. Polecam!!!

  • B

   Najwspanialszy lekarz, doskonały fachowiec, wzbudzający ogromne poczucie bezpieczeństwa. Miałam bardzo skomplikowaną operację zatok, po prostu dzięki Doktorowi jestem w stanie funkcjonować. Geniusz i doskonały Człowiek. POLECAM

  • H

   Pana doktora Zaborowskiego znam od 1992 roku, kiedy to po raz pierwszy znalazłam się w Szpitalu Bielańskim i dzięki niemu jestem po kilku operacjach i mam uratowane choć jedno ucho, na które jeszcze częściowo słyszę.
   JEST SUPER LEKARZEM...
   DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE...

   - Halina Kuntz-Piechnik

  • K

   Dziękuję Panie Doktorze .
   Polecam. Lekarz z ogromną wiedza,życzliwe podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięty.
   Po śliniance pozostał tylko mały ślad .

  • G

   Niesamowity lekarz, ogromna wiedza , niesamowicie życzliwe podejście do pacjenta i bardzo istotne, zawsze uśmiechnięty. Serdecznie polecam Grażyna Kosewska

  • P

   Byłem u niego na konsultacji w klinice jolly med, operacje mam w maju.
   Rewelacyjny prawdziwy lekarz, przybiegł do mnie prosto z sali operacyjnej, opanowany pełen profesjonalizm.

  • G

   Ja też bardzo polecam Pana Doktora. Zaliczyłem już w życiu bardzo wielu laryngologów przez problemy z uszami od małego, ale tego polecam najbardziej. Też miałem prostowaną przegrodę i kompletnie żadnych z tym związanych problemów. Zabieg bardzo pomógł. Generalnie polecam słuchać uważnie co doktor mówi, nie dyskutować tylko robić jak każe. Ja już mogłem tę przegrodę dużo wcześniej zrobić i żyć jak człowiek ale za dużo mędrkowałem, kombinowałem itd.