Zobacz lekarzy

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Cegłowska 80, Bielany

01-809, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Kobus

  Nefrolog, Internista, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wyczerpujące wiadomości. Szczegółowe informacje dotyczące przepisanych leków. Pomoc doraźna połączona z zaleceniami profilaktycznymi.


 • Aleksandra Kruszyńska

  Endokrynolog, Internista,

  • P
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Analiza wyników krzywej cukrowej i insulinowej

   Doktor Kruszyńska ma całościowe spojrzenie na pacjenta, zbiera bardzo szczegółowy wywiad. Ma bardzo szeroką wiedzę, nie tylko – jak niektórzy lekarze – w wąskiej specjalizacji. Potrafi dogłębnie przeanalizować wyniki badań – nie tylko sprawdza czy są w „normie” laboratoryjnej, ale potrafi wyciągać z nich wnioski. Bardzo dużo wyniosłam z wizyty, dostałam konkretne wytyczne jak stylem życia sprawić żeby wyniki moich badań się poprawiły (lekka insulinooporność – choć cukier „w normie” i lekka hiperinsulinemia), poprawić samopoczucie i uniknąć w przyszłości farmakoterapii, dostałam też skierowanie na dalszą diagnostykę i ogólnie poczułam się „zaopiekowana”. Polecam dr Kruszyńską!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

   Bardzo dobry i uważny lekarz, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Dokładny wywiad, dobry przekaz i całościowe podejście, polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Walasek

  Ortopeda,

  • K
   Lokalizacja: ALKAMED Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji

   Krótko pisząc. Profesjonalista z powołaniem. Doktor wykonał u mnie dwie operacje na jednym kolanie (piny węglowe, łąkotka, rekonstrukcja ACL) i jestem po nich bardzo zadowolony. Wcześniej miałem operowane drugie kolano u innego doktora, więc mam porównanie.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zwyrodnienie stawu kolanowego

   Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Profesjonalizm przejawiający się w wiedzy lekarza i doświadczeniu. Bezbłędnie postawiona diagnoza, leczenie holistyczne. Lekarz, który widzi pacjenta ze schorzeniem a nie samo schorzenie, potrafi dostosować leczenie minimalizując wszelkie ryzyko zdarzeń niepożądanych. Pod opieką dr. Walaska czuję się bezpieczna, leczenie uważam za bardzo efektywne. Bardzo szanuję i cenię tego lekarza za dorobek naukowy, postawę i za pomoc jaką od Niego otrzymałam. Bez wątpliwości gorąco polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Marta Liwińska-Burska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacje kardiologiczne

   Pani doktor bardzo sumiennie przeprowadziła wywiad, po czym zleciła dodatkowe badania, które dopiero będę robić. Do tej pory pozytywnie ????


 • Grzegorz Gil

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: Wyrostek

   Pan Doktor to przykład idealnego lekarza.Doskonały chirurg, bardzo dobry specjalista budzący zaufanie pacjenta, o wysokiej kulturze osobistej.Rzeczowo i wyczerpująco informuje pancjenta o schorzeniu. Doktor z powołania. Takich lekarzy mam potrzeba. Dziękuję! Ewa

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: badanie proktologiczne

   Pana Doktora polecily mi sąsiadki ze szpitalnej sali jako najlepszego chirurga proktologa w Warszawie. Ich opinie byly jak najbardziej uzasadnione. Fachowość, empatia i poczucie humoru - to cechy, które mozna było zauważyć nawet podczas krótkiej wizyty. Sam wywiad i badanie - z reguły krępujące - przebiegły bez problemów. Z gabinetu wyszłam z wrażeniem, że trafiłam w dobre ręce.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Tomasz Szafrański

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Lekarz delikatny ale bardzo sprawnie postawił diagnozę. Skierował na zabieg. Wytłumaczył dalsze postępowanie i określił pilność działań. Dla mnie super, dla dziecka mniej strachu.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - InflanckaUsługa: złamanie

   Sympatyczny , przemiły człowiek. Wspaniały lekarz z podejściem do dziecka , delikatny . Inny lekarze powinni brać z niego pryklad . Polecam wszystkim rodzicom którzy maja jakiś problem chirurgiczny . Dziękujemy

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Ali Chahrour

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: nadczynność tarczycy

   Jestem pacjentem doktora Aliego od roku i jestem bardzo zadowolony z tego jak prowadzi moje leczenie. Zawsze dokładnie jest prowadzony ze mną wywiad, badania są dobrze dobierane i zlecane a proces leczenia jest bardzo dobrze przemyślany i modyfikowany, jeżeli zachodzi taka potrzeba. To co najważniejsze leczenie prowadzone przez Doktora odnosi pożądany skutek, a dodatkowo Doktor zawsze dokładnie wytłumaczy, doradzi rozwieje wątpliwości i odpowie na pytania. To bardzo rzadkie w Polsce, ale podczas wizyty czuje się tak jak powinno być, czyli, że przychodzę do lekarza który jest dla mnie a nie jak w przypadku co poniektórych sprawiających wrażenie, że robią mi łaskę lecząc mnie.
   Jeżeli ktoś ma potrzebę skorzystania z pomocy endokrynologa to zdecydowanie polecam doktora Aliego.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

   Bardzo sympatyczny lekarz, zadaje dużo pytań, odpowiada na moje pytania, zleca badania, naprawdę się angażuje. Naprawdę jestem zadowolona z wizyty u niego. Bardzo dobrze mówi po polsku jakby ktoś się bał, że może się nie dogada.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Rafał Kwiecień

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" s.c. Beata El Sousy, Khaled El SousyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Kompetentne wyjaśnienie powodów dolegliwości, które jak się okazało nie były związane ze specjalizacją lekarza.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Pozytywna. Lekarz uprzejmy, rzeczowy, profesjonalny. Doradził czego unikać i na co powinienem zwracać uwagę.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Jarosław Kaczyński

  Ginekolog, Endokrynolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: My Clinic

   Do Pana Doktora trafiłam z polecenia innego lekarza po dwóch poronieniach - bardzo szybko znalazł przyczynę i już po 2 miesiącach leczenia byłam ponownie w ciąży. Pan Doktor to przemiły, uprzejmy, troskliwy i rzetelny człowiek. Odpowiada na każde, nawet głupie pytanie. Nie zniechecaly nas opóźnienia, Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania. Przez całe 9 miesięcy czułam, że jesteśmy w dobrych rękach.

   Polecam Pana kazdej kobiecie.

  • M
   Lokalizacja: My Clinic

   Doktor Kaczyński to bardzo dobry specjalista. Jestem pod jego opieką od ponad trzech lat.
   W czasie pierwszej wizyty przeprowadził obszerny wywiad po czym wspólnie określiliśmy plan dalszego postępowania. Staraliśmy się wówczas z mężem o ciążę. Ambitny, ukierunkowany na działanie a nie bierną obserwację i bardzo skuteczny. Stawia trafne diagnozy, które popiera rzeczowym i jasnym wytłumaczeniem.
   W roli prowadzącego ciąży bardzo szczegółowy, troskliwy i czujny. Otwarty na wszystkie pytania i cierpliwy.
   Do tego oprócz dowcipnego usposobienia ma w sobie dużo kojącego spokoju, co pomaga w przyjęciu nie zawsze idealnych wieści :)

   Doktora polecam wszystkim bliskim mi kobietkom, także to chyba najlepsza rekomendacja! :)

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Artur Nowakowski

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny

   Od kilkunastu lat jestem pacjentką dr Nowakowskiego. Zawsze mogłam liczyć na jego pomoc, zawsze kompetentny i taktowny. Jestem bardzo zadowolona, polecam. M.Rokita

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum rehabilitacji Nasza Klinika

   Do dr. Nowakowskiego trafiłam z polecenia i nie żałuję, rozwiał moje wszelkie wątpliwości dotyczące przebiegu planowanego zabiegu, co pomogło mi spokojnie na niego czekać. Zrobił dokładne, delikatne usg i cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania. Na pewno do niego wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (68) o tym lekarzu