Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sp... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Cegłowska 80

01-809 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Leszek Rejmer konsultacja laryngologiczna

  Lekarz nie wykazuje się nawet odrobiną empatii, całą wizytę - która była opóźniona o godzinę - był skierowany do mnie plecami, płyta z wynikami badań po sprawdzeniu została "rzucona" przede mną, co sprawiło, że muszę napisać tę opinię. W związku z moją operacją trzykrotnie miałem styczność z lekarzem i za każdym razem miałem to samo wrażenie - zero empatii. Po mojej operacji, zgłaszając silny ból usłyszałem, że "tak ma być, będzie boleć". Teraz omawiając kolejne wyniki kontrolne nie dowiedziałem się niczego konkretnego o koniecznym zabiegu. Mimo próśb o wyjaśnienia, otrzymałem absolutne minimum, lekarz cały czas posługiwał się skrótami medycznymi nie tłumacząc mi ich nawet.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Rebizant ginekologia, położnictwo, prowadzenie ciąży

  Pani doktor ma ogromną wiedzę.Wszystko dokładnie tłumaczy.Do badań przykłada się bardzo dokładnie.Jest ciepłą,empatyczną i życzliwą osobą.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosz Gromelski Inny

  Moja teściowa trafiła na SOR, gdzie zajmował się nią dr Gromelski. Zlecił kompleksowe badania. Tak merytoryczne i skrupulatne zajęcie się pacjentem to wyjątek w dzisiejszych czasach. Niezwykły przykład wśród zabieganych lekarzy, powierzchownych wywiadów i niepogłębionych diagnoz. Wielki ukłon i podziękowania.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Walasek Inny

  Rewelacyjny doktor. Bardzo fachowy, rzetelny, empatyczny i przede wszystkim z ogromną wiedzą. Polecam serdecznie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Szewczyk Inny

  Bardzo fajny i sympatyczny lekarz. Młody, miły i ambitny. Bardzo zaangażowany w pracę. Nie ignoruje zgłaszanych przez pacjenta dolegliwości, wręcz przeciwnie kieruje na dodatkowe badania celem przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Bardzo fachowo i w przyjazny sposób tłumaczy i odpowiada na wszystkie zadane pytania. W bardzo empatyczny sposób traktuje pacjenta starając się mu pomóc. Polecam bardzo serdecznie. :)


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Świerczewski Inny

  Doktor nie wykazał się zrozumieniem w dniu badania. Doktora nie interesowała moja indywidualna historia ciąży obecnej i poprzedniej. Nie chciał wystawić zwolnienia mimo przesłanek (których nie wysłuchał) - usłyszałam: niech wystawi internista/ortopeda. Doktor nie chciał z początku dać mi obowiązkowego zlecenia na krzywą cukrową w połowie ciąży - po monologu z argumentami z mojej strony wystawił skierowanie (!) Jakby zrobił wywiad, wiedziałby że jestem obciążona, stanowi to duże zagrożenie dla mnie i dziecka - lekarz doprowadził ciężarną, która nie udziela się w internecie do napisania opinii...Podczas mojej wizyty nie było miejsca na pytania, wątpliwości, empatię, zrozumienie i miłą atmosferę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Rebizant ginekologia, położnictwo, prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to wspaniały fachowiec który dba zarówno o komfort fizyczny jak i psychiczny pacjentki. Jest prawdziwym Aniołem Stróżem. Uratowała życie moim nienarodzonym jeszcze dzieciom a mnie (w szpitalu państwowym) obdarzyła bezinteresowną troską o jakiej nawet nie marzyłabym w prywatnej klinice. Spośród kilku lekarzy badających to ona pierwsza wykryła podejrzenie kilku patologii w mojej ciąży bliźniaczej, które później się potwierdziły. Bez względu na to co dla mojej ciąży przyniesie przyszłość, będę jej dozgonnie wdzięczna..!!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Szewczyk Inny

  Dziękuje Doktorze Wszystko profesjonalnie i rzeczowo. Doktor zdiagnozował i potraktował mnie jak bardzo dobrze. Skręcenie niby tylko skręcenie.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosz Gromelski Inny

  Mimo ogromnego tłumu pacjentów pan doktor poświęcił swój czas na dodatkową konsultację mojej mamy i udzielenie mi wyczerpujących informacji. Godny polecenia

  Miłosz Gromelski

  Bardzo dziękuję za te słowa. Wszystkiego dobrego dla Mamy :)!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Rebizant ginekologia, położnictwo, prowadzenie ciąży

  Po raz pierwszy trafiłam na Panią doktor ginekolog, która była w 100% wyrozumiała i zaangażowana w swoją pracę. Polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania