Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.
Dowiedz się więcej

Adres

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny
Cegłowska 80, 01-809 Warszawa
Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (208)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Beata Rebizant ginekologia, położnictwo, prowadzenie ciąży

  Doskonała specjalistka, zaangażowana, miła, dokładnie wszystko tlumaczy. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, a tym samym niepokoju u pacjentów.
  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że uratowała życie mojemu synkowi
  Największe nasze szczęście, że trafiliśmy właśnie w ręce tak dobrych i rzetelnych lekarzy.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Walasek Inny

  Bardzo konkretny, szybko działający specjalista w dziedzinie ortopedii. W Szpitalu Bielańskim stworzył zespół zaangażowanych i pomocnych lekarzy, dzięki którym mój pobyt tam był bezproblemowy.
  Artroskopia i rekonstrukcja więzadła bocznego zrobiona z wielką dokładnością (przy okazji wykryta i zoperowana chondromalacja rzepki). Wszystko odbywało się na świeżo odnowionym bloku operacyjnym. Szczerze polecam i dr Walaska i Szpital Bielański (oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej).

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Wojciech Zgliczyński Konsultacja endokrynologiczna

  Czy ktoś z Państwa może podpowiedzieć jak umówić się do Profesora na wizytę w szpitalu Bielańskim.Szukam.wszedzie jakiegoś kontaktu ale nic nigdzie niema.Jedyna nadzieja tu w was

  J
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Michałkiewicz konsultacja kardiologiczna

  Witam serdeczie.
  Bez Pana nie wrucil bym do zdrowia. Dał mi Pan nadzieję na resztę życia, za co bardzo serecznie Panu dziękuję. Z wyrazamy wielkiego szcacunku. Jerzy Pawlak.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Szewczyk konsultacja ortopedyczna

  Byłam na wizycie z powodu spuchniętej i bolącej kostki. Pan doktor był zaangażowany, miły i pomocny. Jako pacjentka poczułam się zaopiekowana i wysłuchana. Pan doktor wypracował też od razu plan leczenia. Naprawdę się cieszę, że do niego trafiłam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Skowyra konsultacja ginekologiczna

  Doktora Artura znam od czasów poradni w Szpitalu Bielańskim, to jest od ponad 6 lat. To lekarz z powołania, kocha to co robi i to widać i czuć. Zawsze pomocny, bardzo pozytywny, kulturalny, uśmiechnięty. Empatyczny, kompetentny, konkretny. Otwarty na rozmowę, nie niecierpliwi się. Polecam serdecznie jako stała pacjentka, to najlepszy ginekolog.

  P
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Michałkiewicz Inny

  Rewelacyjny lekarz. Podczas zabiegu szczegółowo odpowiadał na moje pytania. Polecam dr z całego serca, które naprawił…

  P
  Profil zweryfikowany
  Marek Szczepkowski Inny

  Pan Profesor to człowiek z sercem. Wyjątkowo zaangażowany w sprawy pacjenta. Od września 2023r. byłem odsyłany od szpitala do szpitala - nikt te chciał podjąć ryzyka. Pan Profesor powiedział, że nigdzie mnie nie będzie odsyłał i zajął się moim przypadkiem. Znalazł sposób, skonsultował z oddziałem kardiologicznym - gdzie też uzyskałem fachową pomoc. Przy tym wszystkim okazał się wspaniałym człowiekiem, pełnym zrozumienia i empatii dla pacjenta. Człowiek z klasą. Miałem ogromne szczęście, że trafiłem do Pana Profesora Szczepkowskiego ponieważ mimo trudnego przypadku nie zostawił mnie bez pomocy. Wyjątkowy człowiek, wspaniały fachowiec. Jestem bardzo wdzięczny Panu Profesorowi Szczepkowskiemu za pomoc i za to, że zaopiekował się mną. Dziękuję bardzo. Dziękuję również całemu personelowi oddziału chirurgii i kardiologii za życzliwość i opiekę.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Leszczyńska Inny

  Bardzo wysoka dbałość o bezpieczeństwo chorego w przebiegu leczenia. Ogromna kultura osobista. Pani doktor posiada właściwe podejście oraz szacunek do chorych. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Lekarz jest bardzo punktualny oraz pomocny - dokładnie omawia proponowane leczenie i analizuje wyniki badań poświęcając czas dla pacjenta. Pomimo trudności z jakimi się borykam Pani doktor powoduje, że z uśmiechem na twarzy przychodzę na wizyty do gabinetu. Bardzo dziękuję! Serdecznie polecam innym pacjentom!

  E
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Michałkiewicz Inny

  Pan Doktor Dariusz Michałkiewicz to wspaniały specjalista, który wykonał u mnie zabieg ablacji. Rzetelnie omówił mój przypadek, wyczerpująco i z wielką kulturą odpowiadał na wszystkie pytania. Szczerze polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania