Zobacz lekarzy

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Cegłowska 80

01-809 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
133 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Skorupski Inny

  Specjalista najwyższej klasy! Wszczepił mi endoprotezę w miejsce złamanej szyjki kości udowej i prowadzi mnie po operacji. Efekt niesamowity. Mogę swobodnie poruszać się jak zdrowy człowiek! Dziękuję Panie Doktorze!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesława Latoszewska-Smółko Inny

  bardzo miła pani, nie pospiesza w trakcie wizyty i odpowiada na wszystkie pytania. nie ma problemu z wypisaniem recepty na antykoncepcje na dłuższy czas

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Szewczyk Inny

  Świetny specjalista! Bardzo indywidualne podejście i poświęcenie dla pacjenta. Trafnie postawiona diagnoza i przemyślane zalecenia. Szczerze polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wójcikiewicz Inny

  Przemiła Pani doktor. Trafiłam na nią na ginekologicznej izbie przyjęć w Szpitalu Bielańskim. Przeprowadziła wywiad, wysłuchała mnie, otoczyła opieką, uspokoiła oraz przepisała odpowiednie leczenie. Bardzo empatyczna, skrupulatna i posiadająca podzielność uwagi. Wyszłam ze szpitala uśmiechnięta i spokojna. Bardzo polecam :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Leśniewski Inny

  Dokładny i profesjonalny lekarz. Zawsze można być pewnym tego, że zostanie się potraktowanym z największym szacunkiem. Cenie sobie takie podejście u lekarzy.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Skowyra Inny

  Pełen profesjonalizm! Pan Doktor 6 tygodni temu wykonał CC (1 ciąża) - mimo moich obaw dot. porodu wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Mam małą, pięknie gojącą się bliznę i co najważniejsze zdrowego syna oraz (choć to dziwnie brzmi) świetne wspomnienia z porodu. Żadnej traumy. Mimo maseczki, w oczach czuć było wsparcie i sympatyczne podejście Pana Doktora przez cały czas. Dziękuję!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Walasek Inny

  Znakomity lekarz! Miałem duże problemy z łękotką i samym kolanem po wypadku - Dr. Walasek skutecznie przeprowadził operację. Bez powikłań, bez problemów. Bardzo polecam - tego typu operacje warto robić u najlepszych specjalistów!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosz Gromelski Inny

  Byłem sceptyczny co do wizyty w szpitalu, była prawie północ, SOR, ostry ból brzucha, pandemia, wcześniej ból przewlekły przez 4 miesiące. Lekarz osobiście zaprosił mnie do gabinetu, grzecznie się przedstawił, uważnie słuchał, wnikliwie dopytywał, opisał jaki ma plan co do badań, ile to będzie trwało, osobiście szukał dla mnie jakiegoś miejsca do czekania i odprowadził do niego. Oczywiście fotel na korytarzu, ale i tak w tych okolicznościach było to jak hotel 5*. Co jakiś czas informował mnie o wynikach badań. Przez te 4 miesiące, byłem u 5 gastroenterologów w tym 2 profesorów, po wielu badaniach brak efektów. Na koniec pobytu na SOR, była 2 w nocy cierpliwie i spokojnie wszystko mi wyjaśnił. Przepisany lek przez doktora w szpitalu zadziałał następnego dnia i nadal jest ok. Po spotkaniu z doktorem i tym jak podszedł do swojej pracy przy obsłudze pacjenta na SOR, a tam Armagedon, uwierzyłem, sam nie wiem w co, może że system dzięki pracy takich ludzi jak on, podoła nie jednemu. Lekarz genialny, mnie zachwycił jakie ma podejście, jak pracuje, a przede wszystkim wbrew swojej specjalizacji, dokonał prawidłowej diagnozy. Oby takich ludzi system docenił.

  Miłosz Gromelski

  Panie Robercie,
  bardzo Panu dziękuję za ten poruszający wpis. Ogromnie się cieszę, że mogłem Panu pomóc i życzę, aby ten efekt był trwały. Dzięki wdzięczności takich osób jak Pan, nie tracę wiary w sens pracy na SOR. Jednocześnie chylę czoła przed Pana empatycznym spojrzeniem na pracę personelu. Dla osoby zdrowej przebywanie w tych warunkach byłoby udręką, a co dopiero dla kogoś, kto cierpi. Niestety, dopóki SOR będzie pełnił – jak pełni obecnie – rolę „protezy” szpitala i przychodni oraz oddziału COVID-owego jednocześnie, pozostaje nam stawiać czoła wyzwaniom zadawanym przez ten daleki od doskonałości system. Jeszcze raz dziękuję za Pański wpis.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wójcikiewicz Inny

  Wizyta w nagłych okolicznościach w Izbie Przyjęć szpitala Bielańskiego.
  Na początek muszę powiedzieć, że trzeeeba czeeekać...- co wynika z organizacji szpitala, a nie z jakiejś złej woli. Polecam wziąć książkę i ładowarkę... :)
  Sama wizyta bez zastrzeżeń, dr zadaje pytania, wprowadza dokumentację kiedy ja rozbierałam się na fotel. Omawia co widzi na USG, odkręca ekran pokazać. Dr ostrzega, jeżeli zaboli. Jasne zalecenia, recepta, to czego oczekiwałam zgłaszając się do szpitala. Konkrety! Na koniec śmieszkowałyśmy, że "może nie do zobaczenia".

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosz Gromelski konsultacja endokrynologiczna

  Polecam Pana Doktora.Wnikliwie i szczegółowo objaśnia metody leczenia, poświęca dużo czasu i zaangażowania w czasie wizyty.Posiada szeroką wiedzę medyczną w zakresie chorób tarczycy i nadnerczy. Cieszę się ,że trafiłam pod opieką takiego fachowca.

  Miłosz Gromelski

  Bardzo dziękuję za Pani opinię. Pozdrawiam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania