Dr hab. n. med.

Tomasz Gotlib verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Już przy pierwszej wizycie dr Tomasz Gotlib emanował profesjonalną wiedzą. Przeglądając rezonans i tomografie bez pośpiechu udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nawet błahe pytania. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana o konieczności przeprowadzenia operacji. Po operacji szczegółowo omówił przebieg zabiegu. Doktor był rzeczowy, spokojny i pomocny. Świadomość, że tak dobry lekarz o ogromnej wiedzy i pasji będzie czuwał nad moim zdrowiem dodała mi sił i pomogła szybko wyzdrowieć.
  Dziękuję Panie Doktorze, wdzięczna pacjentka.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Jarosław Balcerzak
  Jarosław Balcerzak
  Laryngolog
  Wiktorska 67/2, Warszawa
  Trafiłam do Doktora mając problem z zatokami. Fantastyczny i dokładny lekarz, który wykrył mi przy okazji duzego… więcej

  Jolanta Wojciechowska
  Jolanta Wojciechowska
  Laryngolog, Internista
  Niepodległości 107/109, Warszawa
  Pani Doktor bardzo sympatyczna, empatyczna, dociekliwa, wizyta bez pospiechu, wszystko na spokojnie wytłumaczone,… więcej

  Paweł Wojciechowski
  Paweł Wojciechowski
  Laryngolog
  Wołoska 88, Warszawa
  Świetny lekarz, precyzyjny, sumienny, a przedewszystkim godny polecenia. Jako jedyny z niewielu pracuje z pasją… więcej

  Katarzyna Członka
  Katarzyna Członka
  Laryngolog
  Wołoska 137, Warszawa
  Bardzo miła a zarazem rzeczowa i kompetentna Pani-poświęciła mi bardzo dużo uwagi i czasu. Serdecznie polecam :) więcej

  Emilia Karchier
  Emilia Karchier
  Laryngolog
  Goszczyńskiego 1, Warszawa
  Pani doktor wysłuchała historii "choroby", przebadała i skierowała na tomografię zatok, której wcześniej nikt nawet… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Adiunkt w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ordynator oddziału Rynologii Kliniki Otolaryngologii WUM.
  Zajmuje się chirurgią endoskopową zatok przynosowych, w tym leczeniem przewlekłego zapalenia zatok przynosowych, guzów łagodnych (kostniak, brodawczak odwrócony, włókniak młodzieńczy) i złośliwych zatok przynosowych. Doświadczenie zawodowe wyniósł ze staży, kursów i konferencji w Holandii, USA, Włoszech, Niemczech, Austrii, Czechach i Danii. Stopień doktora habilitowanego nauk medycznych uzyskał na podstawie cyklu publikacji poświęconych poszerzonym dostępom endoskopowym do zatoki czołowej oraz anatomii radiologicznej tej zatoki. Autor licznych artykułów naukowych dotyczących mało inwazyjnych technik leczenia endoskopowego chorób zatok przynosowych, w tym pierwszej w piśmiennictwie polskim pracy na temat chirurgii zatoki czołowej metodą Draf III.
  Wieloletni sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki, członek Europejskiego Towarzystwa Rynologicznego, Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów-Chirurgów Głowy i Szyi.

  Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Już przy pierwszej wizycie dr Tomasz Gotlib emanował profesjonalną wiedzą. Przeglądając rezonans i tomografie bez pośpiechu udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nawet błahe pytania. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana o konieczności przeprowadzenia operacji. Po operacji szczegółowo omówił przebieg zabiegu. Doktor był rzeczowy, spokojny i pomocny. Świadomość, że tak dobry lekarz o ogromnej wiedzy i pasji będzie czuwał nad moim zdrowiem dodała mi sił i pomogła szybko wyzdrowieć.
   Dziękuję Panie Doktorze, wdzięczna pacjentka.

  • E
   Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: przewlekłe zapalenie zatok

   Zdecydowanie podpisuję się pod wszystkimi zamieszczonymi tu komentarzami. Fachowa wiedza, doświadczenie, świetny operator, cierpliwy, skrupulatny, do tego niezwykle sympatyczny i trochę nieco pozytywnie zakręcony. Najlepszy! "Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami". Jeszcze raz dziękuję doktorze.

  • A
   Lokalizacja: Alergo-med

   Pan Doktor to niesamowity człowiek, a przede wszystkim lekarz - genialny operator. Usunął dużego kostniaka w zatoce sitowej męża. Operacja ryzykowna, której nikt nie chciał sie podjąć. Operacja bez żadnych komplikacji, dodatkowo udało sie Panu Doktorowi wyjąc kostniaka przez nos. Dziękujemy Panie Doktorze!

  • J

   Poniżej jest moja opinia sprzed kilku lat, ale w ramach aktualizacji chciałam dodać, że miałam ponownie kontakt z dr Gotlibem (grudzień 2016) w sprawie problemu zdrowotnego mojego męża. Pan doktor wziął na siebie odpowiedzialność za pozornie drobny zabieg, którego nie mogliśmy nigdzie przeprowadzić. Oczywiście wszystko obyło się bez problemów, a dodatkowo zoorgnizował konsultacje w poradni foniatrycznej, dzięki której prawdopodobnie mój mąż uniknie dodatkowych problemów. Naprawdę odpowiedzialny, rzetelny człowiek.

   Wcześniejsza opinia:
   Pan doktor zdiagnozował u mnie bardzo rzadkie schorzenie zatoki - t.zw. zespół cichej zatoki. Wcześniej przez prawie rok szukałam wyjaśnienia dla moich objawów - wiele razy słyszałam bardzo niepokojące przypuszczenia. Odwiedziłam okulistów, neurologa i dwóch innych laryngologów, którzy jednak nie potrafili powiązać moich objawów z wynikami tomografii zatok. Doktor Gotlib wykonał też zabieg operacyjny polegający między innymi na udrożnieniu tej zatoki. Ku mojemu zaskoczeniu po operacji nie było potrzeby zakładania tamponady, a jakiekolwiek objawy bólowe były minimalne - nie potrzebowałam żadnych leków przeciwbólowych i bardzo szybko mogłam znaleźć się obok mojej córeczki w domu (już dzień po zabiegu). Obecnie ponad miesiąc po operacji i po kontrolach czuję się znakomicie, a zatoka "ma się dobrze". Bardzo doceniam też dokładne wyjaśnienia oraz życzliwość tego lekarza. Był skłonny odpowiedzieć na każde moje pytanie oraz wyjaśniał przebieg leczenia itp. Po operacji również pojawił się na chwilę pytając o samopoczucie oraz przekazując uspokajające informacje, że nie znalazł w środku nic, co by groźnie wyglądało (a tego się obawiałam). Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wiedzę, umiejętności i podmiotowe podejście do pacjenta. Po tych miesiącach niepokojących przypuszczeń i fałszywych alarmów, które dostawałam od wielu lekarzy, taka sprawna diagnoza i leczenie - to po prostu wielka ulga, ale też powód do wdzięczności, którą choćby poprzez ten wpis chcę wyrazić.

  • M

   Mogę jedynie dodać swój głos do sporej liczby pozytywnych opinii. U doktora Gotliba robiłem operację prostowania przegrody nosowej i korekty małżowin nosowych. Od samego początku doktor wyjaśniał mi wszystkie najdrobniejsze szczegóły związane z zabiegiem, ryzykami, niedogodnościami itp. związanymi z operacją. Miałem poczucie, że wiem wszystko na temat zabiegu. Sama operacja przebiegła na tyle sprawnie, że na drugi dzień jedyne co mi dokuczało to ból...gardła po intubacji. Śluzówka goiła się błyskawicznie a wizyty kontrolne wskazywały na ekspresową rekonwalescencję. Poza szeregiem pozytywnych określeń użytych już w poprzednich opiniach ja chciałbym podkreślić jedną: cierpliwość. Doktor Gotlib wykazuje się anielską cierpliwością i skrupulatnością jeżeli chodzi o konsultacje, badanie, czy (jak zakładam, bo nie widziałem) operację :). Może to powodować czasem przedłużanie się wizyty ale to jest cena za doskonałą opiekę medyczną. Zdecydowanie polecam tego lekarza! Wspaniały fachowiec, super człowiek.

  • R

   Nawet najdrobniejsze zabiegi wykonuje dr z największą starannością, tak by pacjent nie cierpiał, o ile to możliwe. Po kilkudniowych krwawieniach z jamy nosowej trafiłem w końcu do dr, który natychmiast zdecydował się operować; koagulacja tętnicy. W kilka godzin zniknął problem, który doprowadził wcześniej do głębokiej anemii, a w warunkach szpitalnych był przez kilka dni usuwany kolejnymi tamponadami, które i tak nie były skuteczne. Uczucie, że lekarz opiekuje się Tb, jak kimś bardzo ważnym, jest niedoopisania. Dziękuję doktorze serdecznie.

  • P

   Dr Gotlib jest wspaniałym lekarzem i doskonałym fachowcem. Ma rewelacyjne podejście do pacjenta, jest "prawdziwym lekarzem z powołania" i "dusza człowiek". Od samego początku mieliśmy do niego pełne zaufanie. Wykonał niezwykle skomplikowaną operację usunięcia guza - oponiaka, który był bardzo rozległy. Operacja trwała kilka godzin i zakończyła się sukcesem. Poprzednio inni lekarze nie mogli sobie poradzić z tym przypadkiem i odsyłali nas z miejsca do miejsca. Byliśmy przerażeni, na szczęście trafiliśmy do niego i dr Gotlib poradził sobie fantastycznie. Polecamy p. doktora z czystym sumieniem - to najlepszy lekarz laryngolog na jakiego możecie trafić. P. doktorze gorąco dziękujemy Laszczakowie z Bielska.

  • B

   Nic dodać, nic ująć. W styczniu doktor operował mnie na polipy zatok. Znowu mogę oddychać, nic mnie nie bolało i nikt nie mógł uwierzyć, że właśnie przeszłam operację.
   Pan doktor jest jedynym lekarzem, który przeprowadził u mnie kompletny wywiad, WSZYSTKO wytłumaczył, nie zbył, nie zbagatelizował, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Poza tym, że jest bez wątpienia wybitnym specjalistą, jest również przesympatycznym człowiekiem. Każdy lekarz powinien tak leczyć.

  • D

   Nie ryzykowal bym zdrowia ufajac komukolwiek innemu jak temu Panu. Po latach problemow z zatokami w koncu to tylko Pan Gotlib postawil wlasciwa diagnoze a co za tym szlo przprowadzil odpowiednie leczenie (Malo inwazyjna operacje sitowia w celu udroznienia zatok) Wczesniej bylm u dyrketora katedry Laryngologi Collegium Medicum (1000 zl w sumie dalem za wizyty) Prof. nadzwyczajnego Jacka Skladzienia i nic nawet zdiagnozowac nie potrafil. Oprocz tego bylem u innych laryngologow od lat. Gdybym wczesniej trafil do Pana Gotliba to bym sie tyle nie nacierpial. On jest wybitny bo siedzi w temacie i robi to dobrze reszta tylko kasuje za wizyte i ma gdzies twoje zdrowie.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional