lek.

Renata Mikrut

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
373 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: zapalenie powieki od wewnątrz, spuchnięte oko, czerwona gałka oczna

  Bardzo uprzejma Pani doktor, zrobiła szereg badań diagnostycznych, przepisała lekarstwa - maść przeciwzapalną oraz "sztuczne łzy" w żelu, które pozwoliły na to, że moje oko po dwóch dniach było w dawnym stanie świetności. Trafna diagnoza i odpowiednie dobrane leczenie.

  Polecam Panią doktor

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacja okulistyczna

  Polecam serdecznie! Najlepszy okulista w mieście. Pani Doktor leczy mnie od wielu lat. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, a przede wszystkim wyjątkowy specjalista! Niezwykle sympatyczna osoba

 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i skrupulatna w przeprowadzanych badaniach. Odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, tłumacząc dokładnie nomenklaturę. Po dobraniu szkieł korekcyjnych zleciła odpowiednią profilaktykę i krople do oczu. Bardzo polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Super Pani doktor bylam z synkiem 4 letnim i jestem bardzo zadowolona. Z wizyty dokladne badanie oczko juz ok. Dziekuje Polecam. Pania doktor pozdrawiam

 • A

  Pani doktor jest przemiła, ma dobry kontakt z dziećmi i to koniec plusów niestety. Chodziłam do niej z synem 3 lata i w ciągu trzech lat ani razu nie miał zakropionych oczu w celu zbadania dnia oka, badany był tylko ręcznym aparacikiem w celu określenia mocy szkieł okularowych. Postanowiłam pójść z synem do innego okulisty dziecięcego. I cóż się okazało?! "Nowa" pani doktor (wizyta również w ramach NFZ) przebadała syna na wszystkich aparatach, zakropiła oczy, zbadała dno oka. Okazało się, że syn poza koniecznością zmiany szkieł okularowych ma zmiany na siatkówce, które póki co wymagają obserwacji, a w przyszłości być może zabiegu laserem! Nic dziwnego, że dotychczas pani dr Mikrut tego nie zauważyła skoro nigdy nie zrobiła dziecku porządnego badania. Zdecydowanie odradzam!

 • M

  Jestem od wielu lat pacjentką Pani doktor i nie zgadzam się z poniższą oceną. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, rzetelnie bada pacjenta, jest skrupulatna. Zawsze cierpliwie tłumaczy dlaczego i co należy zrobić. Leczy się u Niej cała moja rodzina. Wiele razy dobierała okulary i moim dzieciom i mnie, mojej mamie i mężowi, zawsze były dobrane bardzo dobrze. Dziwi mnie Pani uwaga dotycząca mocy poprzednich okularów, przecież jak idzie się do lekarza to trzeba wiedzieć jakie przyjmuje się leki, a w przypadku okulisty też jakie się nosi okulary, to widocznie ważna informacja dla lekarza.

 • S

  Witam, Pani doktor bardzo miła i niestety na tym mogłabym zakończyć pochlebstwa. Nie potrafiła dobrać mocy szkieł bez wiedzy o mocach okularów. Uważała, że obowiązkiem pacjenta jest dostarczenie lekarzowi szczegółowej informacji o mocach w noszonych szkłach okularowych... Wizyta dość kontrowersyjna i szczerze mówiąc daleka od profesjonalnej... Ponadto Pani doktor w trakcie wizyty pomyliła wyniki z wynikami poprzedniego pacjenta, gratuluję, że zorientowała się po 5 minutach... Receptę na szkła niestety trafi do kosza, gdyż po tej wizycie trudno mi sobie wyobrazić, że szkła tam zapisane będą dobre dla moich oczu.

 • J

  przemiła Pani doktor, pomogła mojemu synowi odzyskać sprawność jednego z oka którym niestety nie patrzył bo jest słabsze. trafilismy do Pani doktor jak synek miał 3 lata. Pani doktor odpowiada na każde pytanie a co też jest tajne przyjmuje pacjentów na NFZ.

 • J

  Bardzo dobry lekarz. Trafiłam do pani doktor z zapaleniem oka, na wszystkie moje pytania były wyczerpujące odpowiedzi.
  Pani doktor poświęciła bardzo dużo czasu na te schorzenie i pomogła jak najlepiej potrafiła.
  Po prostu lekarz z powołania i bardzo mnie dziwią negatywne opinie do tak miłej, sympatycznej i niosącej ludziom pomoc osobie. Polecam 100% :)

 • K

  Witam, byłam u Pani dr dwa razy i polecam ja wszystkim znajomym za profesjonalne podejście, jest bardzo mila i udziela dużo informacji na temat stanu zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje