Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta specjalizujący się głównie w nurcie behawioralno-poznawczym. Ale stosuje podejście eklektyczne. Jest osoba doświa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Nowowiejska 5 lok 20, Warszawa

160 zł

Gabinet Myśli Pozytywnej

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej konsultacja psychologiczna

Jedna z osób, które miały ogromny wpływ na moje życie.

O Pani Renacie mogę pisać jedynie w samych superlatywach. Pełna empatii, zrozumienia, zaangażowania, profesjonalizmu i fachowości. Zawsze skupiona na pacjencie. Rewelacyjny kontakt.

Świetna psychoterapeutka, wspaniała osoba.

Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej konsultacja psychologiczna

Wspaniały człowiek, świetny terapeuta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Cieszę się, że mogę korzystać z Jej pomocy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej

Ze szczerego serca dziękuję Pani Renacie!
Przychodząc na pierwsze spotkanie byłam pełna obaw, zmartwień, nie potrafiłam cieszyć się życiem i miałam same najgorsze myśli. Czułam się jak bezwartościowy człowiek ale dzięki spotkaniom z Panią Renatą każdy kolejny dzień budził we mnie nadzieję na zmiany. Po około 3 miesiącach terapii nie poznaję siebie. Czuję się szczęśliwa i wierzę, że w moim życiu będzie coraz lepiej. Pani Renata to prawdziwy specjalista. Jest bardzo mądrym, doświadczonym psychologiem. Potrafi rozmawiać w delikatny ale zarazem konsekwentny sposób. Potrafi przywrócić człowiekowi wiarę w siebie. Brak mi słów, jestem po prostu wdzięczna. Dziękuję!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z pełnym przekonaniem polecam p. Renatę jako doświadczona specjalistkę i uważną osobę! Pomogła mi uporać się z lękami, a co za tym idzie poprawić sytuację w moim związku. Najpierw wytłumaczyła, a potem po kolei pomagała​ "naprawiać" poszczególne aspekty moich przekonań poprzez codzienna pracę. Nie odpuszczała, ja nie odpuszczałam i moje życie jest bez porównania łatwiejsze. Dziękuję...


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Przede wszystkim miałam wrażenie pełni skupienia terapeutki na mnie i mojej sytuacji, od pierwszej wizyty. Zadawane mi pytania nie wydały mi się "wyuczone", stosunkowo szybko (zwłaszcza w porównaniu do moich wcześniejszych doświadczeń) terapeutka zakreśliła ścieżkę spotkań i - co najważniejsze - naprawdę pomogła mi wyjść z ciężkiej sytuacji. Dziękuję za dobrą pracę i zamieszczam swoją pierwszą w życiu opinię o lekarzu :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Co mogą Państwo poradzić na depresje wywołaną przewlekłą chorobą - zapaleniem prostaty, mam 23 lata. Od 5 miesięcy dzień w dzień zmagam się z bólami i dyskomfortem od prostaty, pęcherza, cewki. Jak wiadomo leczenie zapalenia prostaty jest często bezskuteczne i może ciągnąć sie całymi latami bez przerwy. Ciągłe boleści, niemoc wyjścia gdziekolwiek, nie można siedzieć, bo boli prostata. Zerowe libido, problemy z erekcją, problemy z oddawaniem moczu, oddawanie małych ilości moczu i ciągłe parcia. Tony leków, badań, dużo lekarzy i tysiące złotych wydane, brak efektów. Ani na godzine mi nie odpuściło przez te 5 miesięcy. Nie zaraziłem się drogą płciową, bo kontaktów żadnych nie miałem, jedynie chodziłem co kilka dni za potrzebą do publicznych toalet. Zrezygnowałem z pracy, przyjaciół, spotkań, dziewczyn, jazdy autem, wyjść z domu (zdarzają sie bóle podczas chodzenia, leżenie tylko na boku, zero cukrów, pije tylko wode. Ciągle chodze do toalety. Z dnia na dzień wszystko mi się posypało, do dziś nie moge wyzdrowieć. Trudno powstrzymać łzy na myśl, że trace swoją młodość i liczne szanse. W dodatku teraz panuje wirus i wszystko jest zamknięte, urolodzy przez telefon. Boje sie, że jak sie pogorszy i będę musiał udać się do szpitala, to zaraz zaraże sie jakimś wirusem. Ja i moi rodzice też mamy coraz mniej pieniędzy, ponieważ ta choroba pochłania spore ilości pieniędzy - badania, lekarze, leki, wyjazdy, hotele.
Mój 80 letni dziadek nie miał w życiu nawet części z tych dolegliwości i bóli od prostaty, a ja w wieku 23 lat leże w bólach miesiącami, nie widze perspektyw w leczeniu. W ciągu 5 miesięcy tylko około 15 dni byłem bez antybiotyków. Na forach ludzie piszą, że leczą sie latami na to, czasami 10, 15 lat. Dla mnie to jest jakiś koszmar.
Proszę o poradę jak sobie z tym radzić.

Witam Pana...
Po pierwsze chcę napisać że poruszyła mnie Pana historia. Jest Pan w sytuacji, która jest obiektywnie trudna przede wszystkim ze względu na nagłą zmianę Pana jakości życia, cierpienie psychiczne wywołane bólem.
Po drugie, bardzo ważne jest to by widział Pan i doceniał swój wysiłek podejmowany w celu leczenia.
Po trzecie ciało i psychika wzajemnie oddziałują na siebie, zatem podjęcie terapii choćby ze wgłębi na depresję ale i na przewlekły ból byłoby bardzo wspierające i leczące.
Pozdrawiam
Renata Lis- Jędrzejczak

Renata Lis-Jędrzejczak

Zacznę może od tego, że od dłuższego czasu mam wrażenie, że nic mi nie jest, że przeciez dobrze się czuje. Po namowie chłopaka poszłam do psychiatry. Stwierdził depresje, a ja nadal nie wierze w to, ze tak jest. Mam wrażenie, ze jest wszystko dobrze i ze to tylko złe dni, które przecież miną. Podczas poprzedniego epizodu depresji (2 lata temu) z własnej woli odstawiłam leczenie, myslalam w ten sam sposób, ze przecież nic mi nie jest. Teraz tez leczę się farmakologicznie. Czy to normalne, ze tak myśle? Skąd się to bierze?

Witam Panią...
Chcę się odnieść przede wszystkim do faktu, że napisała Pani list z zapytaniem co jest oznaką że Pani sama nie jest przekonana czy niepewna swojej postawy. Dobrze byłoby żeby nadała Pani temu większą wagę. Wyniki badań potwierdzają, że terapia w połączeniu z farmakoterapią przynosi najlepsze rezultaty w leczeniu depresji a choroba ta znacząco wpływa na obniżenie jakości życia. Niekiedy można nie pamiętać jak to jest dobrze się czuć. Zachęcam do pochylenia się nad swoimi potrzebami.
Pozdrawiam
Renata Lis- Jędrzejczak

Renata Lis-Jędrzejczak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta specjalizujący się głównie w nurcie behawioralno-poznawczym. Ale stosuje podejście eklektyczne. Jest osoba doświa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania