NZOZ Centrum Terapii Dialog - Mokotów Domaniewska (Metro Wilanowska)

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Mokotów Domaniewska (Metro Wilanowska)

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przez kilkanaście lat działania Centrum Terapii Dialog budowało Zespół Specjalistów, którzy są ekspertami w danej, wąskiej dziedzinie. Są to lekarze psychiatrzy, którzy specjalizują się w konkretnych obszarach psychiatrii takich jak np. zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, natręctwa i wiele innych. Dlatego w Centrum Terapii Dialog działają Specjalistyczne Poradnie m.in. Poradnia Depresji, Poradnia Nerwic i Lęku, Poradnia Zaburzeń Snu, Poradnia ADHD u Dorosłych, Poradnia Leczenia Psychoz, Poradnia ChAD. Dzięki temu nasi Pacjenci trafiają właśnie do ekspertów, którzy całe swoje życie zawodowe poświęcili zgłębianiu wiedzy dotyczącej konkretnego problemu, z którym zgłaszają się pacjenci.

Na wizytę w przychodniach w Warszawie lub online u doświadczonego lekarza psychiatry możesz umówić się 24/7: www.dialogonline.pl

W Centrum Terapii Dialog możesz skorzystać również z konsultacji u zweryfikowanych psychoterapeutów, którzy prowadzą psychoterapię indywidualną, grupową, konsultacje dla par i rodzin.

Wybierz przychodnię blisko domu lub pracy – na Woli, na Żoliborzu, na Wilanowie, na Gocławiu, w Śródmieściu Północnym, na Mokotowie, na Ursynowie, na Powiślu lub w samym Centrum Warszawy.

Chcesz wiedzieć więcej o Centrum Terapii Dialog? Przeczytaj kilka z ponad 2 000 pozytywnych opinii, które zostawili nam Pacjenci w serwisie ZnanyLekarz.pl. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika, że 98% pacjentów jest zadowolonych z pomocy lekarzy i psychoterapeutów z Centrum Terapii Dialog.

Warto wiedzieć, że już po raz czwarty w 2023 roku Centrum Terapii Dialog zdobyło certyfikat: „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej, a projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne” otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.

Od lat wspieramy pacjentów z całej Polski w dbaniu o zdrowie psychiczne.
SPRAWDŹ: www.psychiatrzy.warszawa.pl
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Fototerapia - lampy
 • Poradniki i broszury
 • Model anatomiczny mózgu człowieka
 • Waga
 • Stetoskop
 • Leżanka
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
 • Francuski
 • Hiszpański
 • Niemiecki
 • Norweski
 • Polski
 • Rosyjski
 • Szwedzki
 • Ukraiński
 • Włoski
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Mokotów Domaniewska (Metro Wilanowska)
Bukowińska 26B, 02-703 Warszawa
NZOZ Centrum Terapii Dialog - Mokotów Domaniewska (Metro Wilanowska) logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (76)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Jarkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan Doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad i udzielił rzetelnej porady. Bardzo polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Martyna Hordowicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  It was my first experience in a psychiatrist so I cannot compare with another one, but Martyna made me feel comfortable and understood. At any moment I felt she was judging me.

  She was asking many questions to understand my issues and explained to me in details the effects of the medication she proposed.

  I would recommend her and definitely I will come back.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Jarkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam pana doktora :) Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, słucha, jest cierpliwy a przede wszystkim dobrze dobiera leki które działają. W moim przypadku wyleczył mnie z depresji. Dziękuję panie doktorze...

  A
  Profil zweryfikowany
  Bożena Falkowska psychoterapia indywidualna

  Bardzo cieszę się, że dwa lata temu trafiłam na Panią Bożenę, biorąc pod uwagę wcześniejsze nie najlepsze doświadczenia z psychologami i psychiatrami. To bardzo dobra specjalistka, a przede wszystkim ciepła, empatyczna i wspierająca osoba. Terapia schematów i ćwiczenia EMDR obniżyły poziom mojej nerwicy lękowej i dysocjacji, a także nauczyłam się lepiej rozpoznawać i przeżywać emocje. Polecam z całego serca wszystkim zmagającym się z podobnymi trudnosciami.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Piotr Matyja konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo przyjemna atmosfera, rzeczowa rozmowa . Pan doktor wykazywał duże zaangażowanie również w innych kwestiach stanu zdrowia .

  E
  Profil zweryfikowany
  dr Dorota Wojtłowska-Wiechetek

  Każdemu kto boi się wizyty u psychiatry bądź na uraz z przeszłości z całego serca polecam Panią Doktor. Cierpliwa, empatyczna, z dużym doświadczeniem, wyjaśnia co i dlaczego się dzieje. Kiedyś na wizycie mi powiedziała, że ‚od dzisiaj’ jestem jej pacjentką. I nie kończy się ta więź po moim wyjściu z gabinetu. Że jeśli kiedyś cokolwiek będzie się dziać mogę się z nią kontaktować (poprzez recepcję). Jestem bardzo wdzięczna za jej zaangażowanie.
  Ponadto Pani Doktor ma dużą wiedzę odnośnie najnowszych leków i psychoterapii. Poleciła mi terapeutkę, która jest trafiona w punkt, a do tego potrafi ‚żonglować’ przypisanymi mi lekami zawsze dostosowując dawkę do mojego aktualnego stanu (żeby było jasne, Pani doktor chętnie wystawia leki kiedy jest taka koniecznośc, ale jeszcze chętniej zachęca pacjenta do odstawienia leku kiedy widzi poprawę :) )

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Kalina Chodzicka konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Profesjonalizm, skutecznosc i usmiech. Pooecam kazdemu kto potrzebuje tego rodzaju pomocy.

  K
  Profil zweryfikowany
  Bożena Falkowska Konsultacja psychologiczna

  Pani Bożena to bardzo ciepła i spokojna osoba, tworzy przyjazną atmosferę do rozmowy. Jest świetnym słuchaczem, zadaje bardzo trafne pytania, potrafi zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły. Dziękuję za rok współpracy.

  Bożena Falkowska

  Towarzyszenie Pani w pracy terapeutycznej było dla mnie bardzo ważne. Dziękuję również - i trzymam kciuki :)


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Przybysz Inny

  Pan doktor jest lekarzem zaangażowanym, rozumiejącym pacjenta, daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i stabilności, robi głęboki wywiad. Bardzo polecam Pana doktora.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Przybysz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam Pana Doktora!
  Cierpliwy, wysłuchuje pacjenta, zaangażowany

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania