O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.

Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę.

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Fototerapia - lampy

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (61)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Jarkiewicz Inny

  Leczę się u Pana Doktora na depresję związana z mobbingiem w pracy. Uważnie słucha. Jest taktowny i bardzo spostrzegawczy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Piotr Matyja konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo zaangażowany i profesjonalny specjalista.
  Dobre i spokojne podejście do pacjenta, czuje się wysłuchana.

  F
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Jarkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo ciepły i sympatyczny lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. Empatyczny, wnikliwy i kontaktowy. To pierwsza wizyta, ale nie ostatnia. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowego spojrzenia na swoje problemy.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Magdalena Flaga Łuczkiewicz Inny

  Wiele miłych opinii zadowolonych pacjentów jest świadectwem, że dla niektórych Pani doktor będzie idealnym wyborem, nie chciałabym też wchodzić w kompetencje lekarza z doświadczeniem. Jednocześnie, muszę przyznać, że wizyta wprawiła mnie w poczucie dużego dyskomfortu, co też zrozumiałam dopiero po czasie.
  Po swoich ostatnich doświadczeniach z leczeniem, na wizytę przyszłam przygotowana w notatki i testy. Nie wydaje mi się dużą nowiną, że kwestia diagnostyki opartej jedynie na wywiadzie z pacjentem wymaga pewnego przygotowania, a w kwestiach zaburzeń psychicznych granica między jednym a drugim zaburzeniem potrafi być cienka. Nie zostało to dobrze przyjęte i lekarka dała o tym znać. Z jednej strony rozumiem, bo kim ja jestem, żeby się sama diagnozować, ale po kilku latach ciągłych przebojów ze swoją psychiką, człowiek trochę aktywniej szuka odpowiedzi i widzi więcej zależności.
  W trakcie wizyty przerywano mi wypowiedzi, sugerując możliwe wyjaśnienia jakby zignorowano fakt, że bylam już w terapii, więc można zaufać, temu o czym mówię i jak mówię.
  Z dozą niekrytego niedowierzania Pani doktor przyjęła fakty dotyczące ścieżki terapeutycznej mojego ojca, oraz mnie, pacjentkę - zapytała o motywy postępowania mojej matki, gdy miałam...kilka lat. Odniosłam wrażenie, że z marszu oceniła moich rodziców i nasze relacje, na podstawie kilku minut ciągle przerywanych odpowiedzi na pytania.
  "Czemu wykonuje Pani taką nieciekawą pracę?" W trakcie wizyty zasugerowała, że może źle wybrałam ścieżkę zawodową, może ja tam nie pasuję, skoro mówię też, że mam predyspozycje w innym obszarze (które notabene świadczą, że nie mam zaburzenia z obszaru, który uznałam za prawdopodobny z powodów o których nie zdązylam opowiedzieć....)

  W moim odczuciu i osobistym doświadczeniu, lekarz zajmujący się głowami, nie powinien wprowadzać atmosfery oceny i niedowierzania pacjentowi. Nie zdążyłam powiedzieć o tym w gabinecie, bo sposób prowadzenia wywiadu wybił mnie z poczucia, że jakkolwiek obiektywnie potrafię spojrzeć na swoją sytuację.

  Było kilka pytań, które zinterpretowałam jako sprawdzanie, czy może nie powinno się spojrzeć na mnie pod kątem spektrum autyzmu, co bardzo doceniam.

  Atmosfera była pozornie przyjazna i luźna, być może jakieś osobiste kwestie zdecydowały o moim poczuciu braku zrozumienia, ale wyżej wymienione przykłady tego, jak przebiegał wywiad skutecznie zniechęciły mnie do powrotu do gabinetu.

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Bernatek psychoterapia indywidualna

  Pani Ania jest bardzo dobrym psychologiem, oprócz z poradzeniem sobie z poronieniem, pomogła mi jeszcze w kilku innych problemach. Sprawiła, że teraz umiem lepiej radzić sobie z emocjami, lepiej je zrozumieć oraz ludzi wokół mnie. Dzięki różnym ćwiczeniom udaje mi się opanować moje ataki paniki i negatywne zamartwiajace myśli. Dzięki pani psycholog jestem pewniejsza siebie i spokojniejsza. Z całego serca bardzo polecam! Jeśli ponownie będę miała potrzebę, na pewno powrócę do pani Ani.

  mgr Anna Bernatek

  Bardzo dziękuję :) trzymam kciuki :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Iwona Gawron-Haduch konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Z całego serca polecam panią Iwonę Gawron-Haduch. Z ciężkiej depresji zostałam wyleczona w rok. Pani odpowiednio dobrała leki. Skutki uboczne leków nie utrudniały mi normalnego funkcjonowania. Uważam też, że warto czekać nawet te 3 miesiące na wizytę, ponieważ leczenie u pani doktor było szybkie i skuteczne. Ja na swoją wizytę czekałam 2-3 tygodnie(byłam na liście rezerwowej). Polecam z całego serca!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Magdalena Flaga Łuczkiewicz Inny

  Empatyczna. Z wyczuciem. Trafiła z diagnozą.
  W skrócie. Gdyby nie Pani Doktor to by mnie na tym świecie już nie było.
  Dziękuję

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Jarkiewicz Inny

  Pan doktor przysypiał (dosłownie, nie wyolbrzymiam) podczas wizyty. Przekręcał moje słowa, nie słuchał, zadawał pytania dla zabicia czasu, po przebudzeniu raz na jakiś czas dopytywał mnie o rzeczy, o których w ogóle nie rozmawialiśmy... Ostatecznie dobrał leki, których nie powinienem zdecydowanie przyjmować. Nieodpowiedzialne zachowanie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Katarzyna Małkowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani Doktor przesympatyczna, profesjonalna. W gabinecie czuc było ze chce dokładnie zanalizować temat, a nie „na szybko” odprawić pacjenta. Jednoczenie nie czułam się w żaden sposób oceniana.
  Bardzo polecam wizytę u tego specjalisty.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Jarkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, przedstawił mi jak będzie wyglądało leczenie. Świetny specjalista

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania