Mam taki problem i nie wiem, co on może oznaczać. Otóż moja żona osiąga orgazm tylko w jeden sposób.

1 odpowiedzi
Mam taki problem i nie wiem, co on może oznaczać. Otóż moja żona osiąga orgazm tylko w jeden sposób. Gdy ogląda film pornograficzny z dość brutalnym seksem, a ja w tym czasie masuję ją palcem lub małym wibratorkiem po łechtaczce. Jest tak już od lat. W zasadzie tylko na początku naszego związku ok. 10 lat temu zdarzało się, że osiągała orgazm przy samym pobudzeniu łechtaczki bez filmu (ale znacznie słabszy i bardzo rzadko).

Muszę dodać, że moja żona ogólnie ma dość spore potrzeby seksualne. Prawie zawsze ma ochotę na seks, i to codziennie, a nawet po kilka razy dziennie. Szczerze mówiąc, to ja nie zawsze daję radę. Ona zawsze chce, żebym dość intensywnie w nią wchodził, wręcz mocno. Mówi, że jej się to podoba i to w każdej pozycji, ale nawet gdy trwa to długo i intensywnie, to i tak nigdy nie osiąga w ten sposób orgazmu.

Nigdy nie osiągnęła ze mną orgazmy pochwowego. Przy czym nie ma znaczenia jak często i długo uprawiamy seks. Ale to może być zrozumiałe, bo ponoć dużo kobiet tak ma. Możemy to robić godzinami i w najróżniejszych pozycjach. Nie ma znaczenia czy i jak ją pieszczę, piersi, szyję, brzuch itp. Mogę pobudzać jej łechtaczkę palcem czy wibratorem godzinę i nic. Ani delikatnie, ani mocniej nic to nie daje.
Wystarczy jednak, że włączy filmik i zazwyczaj po kilkudziesięciu sekundach najdalej po kilku minutach dochodzi do orgazmu.

Żona mówi mi, że jestem świetnym kochankiem i bardzo jej dobrze ze mą w łóżku, ale bez obejrzenia filmu (to zawsze jest bardzo podobna scena), na którym dwóch "wielkich" facetów naraz wykorzystuje jakąś kobietę i w zasadzie ją gwałcą, to ona nie może osiągnąć satysfakcji (oczywiście wiem, że w tych filmach wszystko jest udawane, ale jednak dają wrażenie realizmu).

Dodam jeszcze, że prawie nigdy nie pozwala mi na dotykanie łechtaczki, czy w ogóle okolic intymnych językiem. Zdarzyło się to kilka razy, ale zawsze była niezadowolona i zawsze uważała, że jest brudna, chociaż wtedy zawsze uprawialiśmy seks dokładnie umyci.

Przede mną miała innych partnerów, podobno też nie dochodziła pochwowo, ale zdarzały jej się orgazmy łechtaczkowe i to od samego pocierania się, gdy siedziała na partnerze. Podobno zdarzało jej się kila takich szczytowań jednego wieczoru. Mówi mi, że to dlatego, że wtedy była młoda i bardziej rozkręcona i napalona na sex niż teraz. Ja oczywiście się dziwię, bo teraz też ciągle jej się chce, tylko nie może osiągnąć orgazmu "normalnie". Obawiam się, że powodem jest to, że wcale nie pociągam jej seksualnie tak bardzo jak mi to mówi.

Oczywiście bardzo się kochamy i ta sytuacja nie jest w stanie rozbić naszego związku. Po prostu coraz bardziej przeszkadza mi to, że nie potrafię sam ją doprowadzić do szczytowania. Próbujemy wszystkiego i nie wiem, czy coś jest nie tak ze mną, czy z nią. Rozumiem, że raz na jakiś czas można sobie obejrzeć filmik, żeby trochę podkręcić nastrój, ale żeby robić tak zawsze i tylko w taki sposób, to jest jakieś chore. I nie wiem, czy to jest normalne, czy może to jest już jakieś zaburzenie seksualne albo nawet zboczenie.

Namawiałem ją na seksuologa, ale ona uważa, że skoro jej to nie przeszkadza i właśnie w ten sposób osiąga satysfakcję, to po co ma coś z tym robić.
A może faktycznie nie powinienem się martwić i powinienem się cieszyć, że chociaż w taki sposób, to jednak osiąga orgazm, a wiele kobiet podobno ma z tym dużo problemów.
Pojęcie normy w zachowaniach seksualnych należy traktować szeroko. Sposób żony na orgazm nikogo nie krzywdzi, a jej pozwala osiągnąć satysfakcję, więc jest normalny. Z opisu wynika, że również Pan ma w tym swój udział. Proszę się tego trzymać i nie tworzyć sobie problemu, bo go nie ma.