Alicja Jaszczyńska

Psycholog, Terapeuta

4 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Psychoterapią zajmuję się od 25 lat. Stopniowo nabywałam doświadczenia i umiejętności w wypracowaniu swojej indywidualnej techniki pracy z pacjentem. W celu poprawienia skuteczności… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem bardzo zadowolona z wspolpracy z Pania Ala jest swiatelkiem dla zagubionych ludzi pomaga zrozumieniu samego siebie .Polecam kazdemu .Wlasnie P. Ale to ona jest ta osoba ktorej szukacie .Ja dziekuje ze ja znalazlam.Wiec wam polecam .

 • Pani Alicja... Wspaniała i mądra osoba. Dzięki niej wyszłam z depresji. Bardzo szybko otworzyła mi oczy i postawiła na nogi. Jej rady sprawdzają sie w życiu. Polecam z całego serca.

  Alicja Jaszczyńska2016-02-24

  Dziękuję za współpracę. To Pani odniosła Sukces a ja byłam świadkiem przemiany.Pozdrawiam serdecznie. Alicja Jaszczyńska

 • M

  Zdecydowanie polecam terapię u Pani Dr Jaszczyńskiej!!!
  Ta Pani słucha i słyszy!!! Jest prawdziwym balsamem dla duszy !!!
  Rady usłyszane w gabinecie, są zawsze trafione w punkt !!!
  Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że jest to najlepszy w Kołobrzegu, fachowiec w swojej dziedzinie !!!

  Alicja Jaszczyńska2015-08-31

  Pani Mileno. Dziękuję serdecznie. Bardzo cenię sobie naszą współpracę. Pozdrawiam.

 • E

  Bardzo polecam Panią Jaszczyńską. Po rozstaniu z mężem wpadłam w głęboką depresję. Na niewiele się zdały antydepresanty. Po nich byłam ospała, zmęczona, niewydajna w pracy. Polecono mi wizytę u tej Pani. Przeszłam cykl spotkań i wracam do życia. Wreszcie uśmiech wraca na moją twarz i wiem już że rozstanie to nie koniec świata. Że mam dla kogo żyć. Że jeszcze mam coś do zrobienia w życiu. I najważniejsze, chcę to zrobić. Rany prawie zagojone. Gdyby nie pomoc Pani Alicji nie dałabym sobie rady.

  Alicja Jaszczyńska2015-08-27

  Dziękuję Pani Elizo. Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę powodzenia w nowym miejscu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapią zajmuję się od 25 lat. Stopniowo nabywałam doświadczenia i umiejętności w wypracowaniu swojej indywidualnej techniki pracy z pacjentem. W celu poprawienia skuteczności i podnoszenia jakości obopólnej pracy, przeszłam zalecaną przez mentorów psychoterapii terapię własną. Korzystam również z superwizji i ustawicznie się kształcę.Telefon umożliwi uzgodnienie terminu sesji -Dzwoń. .

  Komu pomagam
  Tym wszystkim, którzy zdecydowali się powierzyć mi swój problem, z którym do tej pory radzili sobie indywidualnie, bazując na swoim życiowym doświadczeniu, zdolnościach wynikających z cech osobowościowych, często działając w silnej determinacji, w odczuciu nikłej poprawy swojej sytuacji lub całkowitym jej braku. Tym, którzy uznali, że można przyśpieszyć zmiany i łatwiej poradzić sobie z problemem przy kimś, kto rozumie i potrafi oferować specjalistyczną pomoc. W końcu tym wszystkim, którzy już zwyczajnie czują się wyczerpani, zmęczeni i stracili pomysły na dalsze działanie.

  A konkretnie?
  - Osobom z zaburzeniami nerwicowymi
  - Z zaburzeniami emocjonalnymi
  - Z zaburzeniami osobowości
  - Związanymi ze stresem i traumą
  - Depresją
  - Z zaburzeniami seksualnymi
  - Z uzależnieniami oraz ich Rodzinom
  - Z zaburzeniami odżywiania

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Studium Pomocy Psychologicznej – Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa 1995
 • Studium Terapii Uzależnień – Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa – 2007 (w procesie certyfikacyjnym)
 • Uniwersytet Szczeciński Socjologia. Szczecin
 • Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Sopot
więcej

Staże

 • Staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. J.Sobieskiego. Warszawa
 • Staż zawodowy w Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzaleznień Stanomino

Zdjęcia