Adres

Psychoterapia Zmienia
Sienna 67, Wola, Warszawa


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

NIP

5272365422

Adres firmy

Potocka 58 m.7, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Sienna 67, Warszawa

200 zł

Psychoterapia ZmieniaSienna 67, Warszawa

200 zł

Psychoterapia ZmieniaSienna 67, Warszawa

200 zł

Psychoterapia Zmienia

w czasie Covid19 wizyta trwa 55min z powodu konieczności dezynfekcji i wietrzenia pomieszczeńSienna 67, Warszawa

200 zł

Psychoterapia Zmienia

Pozostałe usługi


Sienna 67, Warszawa

250 zł

Psychoterapia Zmienia

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłem także Wydział Biologii U...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Psychologii Uniwersytet Warszawski
  • Wydział Biologii Uniwersytet Warszawaski
  • 4-letnia Szkoła Neurolingwistycznej Psychoterapii
Zobacz więcej

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Doświadczenie

  • staż kliniczny, oddział dzienny Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe

Publikacje i artykuły

Publikacje (7)

27 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
G
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia psychoterapia indywidualna

Z całego serca polecam. Duże zaangażowanie , doświadczenie i intuicja sprawiają, że Pan Przemek potrafi skutecznie zdiagnozować istotę problemów i ułatwić drogę do ich rozwiązania. Do tego Jego wysoka kultura osobista i poczucie humoru pomagają poczuć się swobodnie w czasie terapii.

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia Konsultacja psychologiczna

Pan psycholog podchodzi do swojej profesji bardzo poważnie i z zaangażowaniem. Podczas wizyty okazał profesjonalizm. Jako osoba jest bardzo kulturalnym i uprzejmym człowiekiem. Serdecznie polecam.

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia Konsultacja psychologiczna

Pełen profesjonalizm, a jednocześnie ludzkie podejście do pacjenta, trafne ujęcie problemu i bardzo dużo przydatnych wyjaśnień, które pomogły otworzyć głowę już podczas konsultacji. Dziękuję i polecam!


U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Przemka i współpracę z nim w aspektach coachingowych, terapeutycznych, szkoleniowych. Rozległa wiedza, duża uważność, interdyscyplinarne podejście do współpracy. Super.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia psychoterapia indywidualna

Pan Przemek to specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Posiada ogromny dar słuchania i podążania za pacjentem. Jest bardzo uważny. Jest z pacjentem tu i teraz, zaangażowany w pracę. Słucha i pamięta.
Pan Przemek wzbudził we mnie takie zaufanie że podzieliłam się takimi problemami, które dźwigałam całe swoje długie życie, od dzieciństwa, których się wstydziłam, chociaż to inni powinni się wstydzić. W każdym momencie mam wsparcie. Nawet jak jest trudno, zawsze postawi człowieka na nogi. Daje wiarę że pokona się problemy. Wzmacnia dobre strony pacjenta. Pan Przemek zawsze akceptuje to, na ile pacjent jest gotowy by zrobić postęp w terapii. Na każdą moją wypowiedz zawsze ma odpowiednie pytanie, zawsze wie co powiedzieć.
Wysoka kultura, inteligencja, klasa, ciepło . Polecam wizytę u Pana Turkowskiego wszystkim, którym się wydaje że mają problemy nie do udźwignięcia. Ten psycholog jest od tego specjalistą


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia

Ilość stresu i negatywnych emocji, które przeżywałam, regularnie utrudniały mi podejmowanie decyzji i działań - co sprawiało, że źle się czułam z tym jak wygląda moje życie. Zgłoszenie się do specjalisty było o tyle trudne, że moja sytuacja nie wskazywała jasno na taką potrzebę, nie czułam się chora. Idąc na pierwsze spotkanie wiedziałam tylko tyle, że jest mi ciężko i chciałabym coś zmienić, czuć mniej obaw i stresu, mniej wszystko "przeżywać". Wcześniej zdarzyło mi się dwa razy rozmawiać o swoich problemach z psychologiem, jednak nie czułam się zrozumiana. Tym razem było inaczej.
Pan Przemek okazał się bardzo serdecznym człowiekiem, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Był elastyczny jeśli chodzi o sposób prowadzenia spotkania czy stosowane metody, swobodnie dostosowywał się do tematu, który akurat był dla mnie ważny. Bez względu na to, jak trudny był temat, czułam się wysłuchana i akceptowana, rozmowa się kleiła i płynnie podążała do wniosków.
Przede wszystkim, Pan Przemek pomógł mi lepiej poznać siebie. Rozmawiając z nim odkrywałam swoje problemy, sposób myślenia, emocje. Krok po kroku, problemy stawały się łatwiejsze do ogarnięcia i mniej stresujące. Po czasie udało mi się zauważyć, że faktycznie mam nową wiedzę i umiejętności oraz zaszły duże zmiany w tym jak funkcjonuję na co dzień. Serdecznie polecam.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia konsultacje psychologiczne

Bardzo dobry kontakt. Terapeuta wzbudza zaufanie. Wszystko bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. Profesjonalista.


S
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu zagadnienia emocjonalne

Pan Przemek zadaje trafne pytania nakierowujące na sedno sprawy, ale oczywiście samemu dochodzi się do ważnych wniosków. Zna mnóstwo technik radzenia sobie z emocjami.


F
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: InfoScena nie podaję

kultura, wiedza, klasa, zaangażowanie, zainteresowanie, skupienie na kliencie, dobra atmosfera, dobra lokalizacja


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psychoterapia Zmienia psychoterapia indywidualna

Do Pana Przemka trafiłam z polecenia przez mojego lekarza. Przebrnęłam już przez dziesiątki "specjalistów" i byłam przekonana, że już nikt nie zdobędzie mojego zaufania i dodatkowo, że nie usłyszę już nic nowego czy sensownego. Jednak ponoć Pan Turkowski to specjalista do zadań specjalnych i całkowicie się pod tym podpisuję. Zdobył moje zaufanie po kilku wizytach, w końcu widzę postępy w terapii. To wspaniały i bardzo inteligentny i doświadczony człowiek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Chciałabym zapytać jak poradzić sobie z problemem pustki w głowie. Utrudnia mi ona normalne funkcjonowanie, mam wrażenie że nie dociera do mnie to co ktoś mówi, a sama podczas mówienia nie "czuje" swoich myśli, mówię jakby "z automatu", przez co często wychodzę na osobę mało elokwentną. Poza tym czuję jakbym straciła swoją wiedzę i inteligencję, co utrudnia mi naukę oraz życie towarzyskie. Przez te zaburzenia pamięci, koncentracji, wyobraźni i spowolnione myślenie, stresują mnie zwykłe codzienne czynności oraz spotkania, gdyż czuję że nie mogę w pełni wykorzystać możliwości swojego mózgu, czuję taką blokadę jasności umysłu. Ponadto mam wrażenie że inaczej odbieram świat, wydaje mi się on płaski, bez głębi, jakby obraz 3D został zamieniony na 2D. Bardzo martwią mnie te objawy, przez co czuję napięcie oraz nie potrafię odczuwać przyjemności, straciłam zainteresowania. Bardzo proszę o poradę, ponieważ chciałabym aby powrócił do mnie mój dawny stan umysłu, gdyż w obecnym stanie nie potrafię się rozwijać i zaczynam wycofywać się z życia, unikać różnych sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc.

Dzień dobry,
na początek polecałbym konsultację neurologiczną i w drugiej kolejności psychoterapeutyczną.

mgr Przemysław Turkowski

Witam, mam wielki problem...mam tiki od dziecka, nie wiem czemu lekarze mnie badali i nic nie ustalili, nerwowość...terapie, wizyty itp.teraz jestem dorosła i one niszcza mi zycie chciałabym porozmawiac z lekarzem ktory moze mi pomoc, chora nie jestem na nic wstepnie, tourreta wykluczyli, taka diagnoza ale tiki dalej mam...poszukuje lekrzy z Piły, woj,wielkopolskie w kwietniu od 10, bo w tedy bede w polsce musiałam uciekać z kraju...gdzie nikt mnie nie zna by poczuc sie normalnie..ale tu tez nie da rady, mam dosc...chce to wkoncu zmienic i poznac odpowiedz czemu tak mam?moze sa lekarze w pile z doswiadczeniem ktorzy mi pomoga? prosze o anonimowosc calkowita...to i tak wystarczajaca upakarzajace dla mnie. dziekuje jesli ktos sie odezwie.

Dzień dobry, czy robiła Pani badania pod kątem chorób odkleszczowych takich jak borelioza i bartonella? One czasem dają takie objawy jak tiki. Warto np. zacząć od zrobienia sobie kwestionariusza Horowitza:
lymed.pl/przed-wizyta
może warto najpierw to sprawdzić?
podzrawiam
P.

mgr Przemysław Turkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania