Informacje o placówce

Gabinety

Zdan-Med Poradnia Lekarzy Specjalistów

Barlickiego 10/1

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Iwan Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki trafnej diagnozie uniknęłam komplikacji zdrowotnych. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Piotr Zdanowicz Inny

  Serdecznie polecam Doktora Zdanowicza. Profesjonalna konsultacja, trafna diagnoza i szybki termin zabiegu. Problem ze stulejka rozwiązany od zaraz. Żałuję, że nie trafiłem na Doktora od razu. Serdecznie polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Iwan naczyniak na wardze

  Bardzo polecam. Dobry specjalista,życzliwy dla pacjenta, skutecznie leczy. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego dermatologa to polecam bardzo.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Iwan zmiany skórne

  Pani Doktor to bardzo miła, sympatyczna i kompetentna osoba. Na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie mój problem zdrowotny, o którym żaden inny lekarz, u których byłam - nie pomyślał. Pani Doktor przepisuje skuteczne leki, które w szybki sposób leczą problemy skórne do końca, zapobiegając ich nawrotom. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, Pani Doktor zawsze dokładnie wyjaśnia jak należy postępować przy danym schorzeniu.

  Serdecznie polecam Panią Doktor!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Iwan konsultacje dermatologiczne

  Z czystym sumieniem mogę polecić Dr Iwan wszystkim zmagającym się ze zmianami skórnymi. Jest kompetentna, profesjonalna, przemiła i pełna zrozumienia dla problemów z którymi się zmagamy. Polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lucyna Maria Zdanowicz Suchość, pieczenie, swędzenie

  Wizyta trwała ok. 10min. Małomówna. Wykonała podstawowe badania diagnostyczne,których wydruku nie otrzymałam. Pani doktor zauważyła wadę wzorku,ale nie powiedziała jaka ona jest. Przepisała receptę nie mówiąc o swojej diagnozie/spostrzeżeniach. Dopiero kiedy zapytałam,odpowiedziała zdawkowo. Na pewno nie pojawię się na kolejnej wizycie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Iwan konsultacje dermatologiczne

  Bardzo polecam, miła pani doktor i - co najważniejsze - skuteczna. Leczenie przyniosło bardzo szybki skutek, więc mogę powiedzieć, że jestem zadowolony.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Piotr Zdanowicz Inny

  Jestem bardzo zadowolona z porady lekarskiej. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy, jakim jest dr Zdanowicz;miły, wnikliwie słuchający i nastawiony na całościowe podejście do pacjenta, a przede wszystkim skuteczny w diagnozie. Cena porady standardowa i co najważniejsze warta wizyty, po której nie ma się wrażenia, że jest się jednym z wielu nieważnych pacjentów. Gorąco polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania