Szpital Prywatny DERMEX w Kutnie prowadzi swoją działalność od 2011r. Nowoczesne wyposażenie medyczne i diagnostyczne oraz doświadczony personel pozwala na udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowot... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Prywanty Dermex

Henryka Sienkiewicza 16

99-300 , Kutno , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital Prywatny DERMEX w Kutnie prowadzi swoją działalność od 2011r.
Nowoczesne wyposażenie medyczne i diagnostyczne oraz doświadczony personel pozwala na udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych z zakresu wielu specjalności medycznych.

Nowoczesny, nowo-wybudowany budynek przy ulicy Sienkiewicza w Kutnie.
Najnowszy sprzęt, nowoczesny blok operacyjny na światowym poziomie oraz doświadczeni lekarze specjaliści. Zapraszamy do wizyty w naszym ośrodku.

Klinika prowadzi zarówno wielospecjalistyczną przychodnię, jak
i szpital, w którym oferuje leczenie zabiegowe wraz z hospitalizacją w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ginekologii.

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Emilia Boczek-Leszczyk konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Taka doktorka to skarb. :) Mam problemy z tarczycą od wielu lat, a dopiero Pani Emilia umiała mi pomóc, jest bardzo wrażliwa, wszystko wyjaśnia na bieżąco, nie zostawia pacjenta z pytaniami, mówi zrozumiale dla laika. Bardzo się cieszę, że udało mi się do Pani trafić i życzę każdemu, żeby miał tylko takich lekarzy! Z ogromną wiedzą, ale i ogromnym sercem!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Emilia Boczek-Leszczyk konsultacja endokrynologiczna

  Podejście do pacjenta na 5. Pani doktor wysłuchała mnie . Zadawała dużo pytań. Z uwag na problemy z tarczycą chodziłam do wielu specjalistów i nic. Pani doktor wysłała mnie na dodatkowe badania, zmieniła leki i teraz czuję się dużo lepiej. Szczerze polecam panią doktor Emilie Boczek-Leszczyk.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Emilia Boczek-Leszczyk konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Mój problem został rozwiązany na pierwszej wizycie. Pani doktor okazała się bardzo rzeczową i konkretną osobą. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiktor Karaśkiewicz ciąża

  Super lekarz. Prowadzil moja ciaze i jak tylko zaczelo ,, byc zle "tego samego dnia wyslal mnie do Matki Polki.pozniej rowniez dbal bym donosila ciaze. Interesuje sie pacjentkami, poswieca czas na wizycie na dokladne wypytanie o stanzdrowia. Nie odbebnia w piec minut , czy to na prywatnej czy na panstwowej wizycie . Polecam z czystym sumieniem :-)

 • S
  Użytkownik zweryfikowany

  rzetelny dobry fachowiec polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania