Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Radan - Med Zakład Lecznictwa

Basztowa 3

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Więckowski Inny

  Nie polecam! Brak empatii do chorego, lekarz nie słucha potrzeb pacjenta, dużo za dużo nie potrzebnych komentarzy w kierunku pacjenta. Chory mówi co dolega a lekarz z politowaniem i komentarzem typu " naprawdę straszne" wystawia skierowanie, strach cokolwiek powiedzieć by nie zostać zmierzonym wzrokiem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Więckowski Inny

  Zdecydowanie nie polecam!!! Teleporada z Radan Med Gliwice trwała 3 min 2s. Na covida Doktor zalecil paracetamol I L4. Interesował Go tylko fakt czy jestem szczepiona /tak/ i czy zrobiłam sobie (!) test / też tak/. Zero empatii, leczenie oczywiście nie pomogło bo jakby miał paracetamol pomóc na zajęte zatoki. W wyniku czego zamiast chorować maks tydzień po trzykrotnym szczepieniu ,walczę z chorobą 3 tygodnie i końca nie widać. Podobny skutek odniosło leczenie internistyczne wiele lat temu u tego samego lekarza w tej samej przychodni.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lesław Straszak Inny

  Wizyta trawa dosłownie 5 minut z wszystkimi badaniami jakie są możliwe które sobie dokupiłam z własnej inicjatywy, lekarz zadał mi pytanie po co przyszłam i co to znaczy że kontrolnie, czyli jak Rzekomo nic ci nie dolega to nie masz prawa przyjść sie przebadać i zrobić cytologię, lekarz nie zadał ani jednego pytania dot. Miesiączki, ciąży itp. Totalny brak zainteresowania i zaangażowania


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wawrzynek-Urban Inny

  Gorąco polecam! Jestem wiernym pacjentem i fanem Pani Doktor od wielu lat, a zaczęło się od uratowania zęba, którego podobno nie dało się uratować, tak przynajmniej twierdziła moja poprzednia dentystka.

  dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Dziękuje za ciepłe słowa , które motywują do dalszego działania , pozdrawiam ;-)


  @
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Romanik Inny

  Chodzę do dr Romanik od lat. Dla mnie to najlepszy lekarz ginekolog pod słońcem. Zawsze pro pacjent, zawsze rzetelna i rzeczowa. Poza tym pani dr jest bardzo ciepłą, przyjemną osobą. Nigdy nie czułam się źle podczas wizyt, a było ich swojego czasu sporo. W gabinecie zawsze czułam się komfortowo i pod fachową opieką. Pani dr jest po prostu cudowna.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Romanik Inny

  Wizyta u dr Romanik była jednym wielkim nieporozumieniem. Zgłosiłam się z konkretnym problemem, z którym inni lekarze nie byli w stanie dać sobie rady. Do pani doktor odesłał mnie ginekolog, który prowadził moje leczenie i rozłożył ręce nad moim przypadkiem. Byłam przekonana, że ginekolog-mikrobiolog z pewnością poradzi sobie z moją przypadłością. Niestety się pomyliłam. Po przedstawieniu historii mojej choroby pani doktor zaczęła doszukiwać się przyczyn moich problemów w zakażeniu, które zostało już dawno wyleczone i było to potwierdzone badaniami. W ogóle nie chciała słuchać moich argumentów i nie dawała mi dojść do słowa. Badanie było bardzo nieprzyjemne, ponieważ pani doktor nie była zbyt delikatna. Pobrała cytologię i stwierdziła, że leczenie będzie można rozpocząć jeżeli wynik wykaże zapalenie szyjki macicy. Było to dla mnie niepojęte i totalnie nielogiczne biorąc pod uwagę to, z czym przyszłam. Z wizyty wyszłam zdezorientowana, poirytowana i pozbawiona nadziei na pozbycie się uciążliwych dolegliwości. Absolutnie nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wawrzynek-Urban Inny

  Przecudowna osoba!! Rewelacyjnie podejscie do dzieci jak i dorosłych, a poza tym doskonały stomatolog. Moje dziecko wyleczyła z traumy po poprzednim dentyście. Polecam Panią Dorotkę w 1000000000000%

  dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Dziękuje Pani Agnieszko , oby zawsze nasza współpraca tak wyglądała ;-) pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Fantastyczna Pani stomatolog , jedyny lekarz któremu mogę powierzyć swoje zęby. Przemiła osobowość, uśmiech nie schodzi Pani doktor z twarzy :) do tego jest bardzo dokładna i zna się na swoim fachu, Myślę, że za niedługo oddam w jej ręce swoje go 9 letniego syna bo wiem,że wizyta odbędzie się bez bólu i w bardzo przyjaznej atmosferze . Pozdrawiam Panią doktor bardzo serdecznie :) Agata Jaszczołt

  dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Miód na moje serce :-) to sama przyjemność leczyć tak miłych pacjentów , którzy widzą moje starania ???? do zobaczenia na fotelu , dziękuje Pani Agato ????


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Malgorzata Wantrych konsultacja kardiologiczna, ECHO serca, EKG

  Do Pani Doktor Wantrych umówiłem się poprzez prywatną opiekę medyczną w celu konsultacji kardiologicznej.
  Wizyta u Pani Doktor była przede wszystkim na czas, nie musiałem długo czekać.
  W gabinecie Pani Doktor wykonała Echo serca.
  Po badaniu rzeczowo i konkretnie rozwiała moje wątpliwości co do stanu zdrowia.
  Do tego Pani Doktor jest bardzo miłą osobą i na pewno będę polecał znajomym.
  Zdecydowanie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jacek Giersz brak miesiączki

  Lekarz rzeczowy, wszystko tłumaczy dokładnie. Nie bagatelizuje pacjenta. Badanie wykonane delikatnie. Usg dokładnie z pokazywaniem pacjentce wszystkiego na ekranie. Mimo braku miesiączki przez 2 miesiące z nie wiadomo jakiego powodu, Pan doktor nie zbagatelizowal problemu. Spędziłam w gabinecie 25 min, dostałam leki i skierowania na badania. Nigdy jeszcze nie byłam u tak dobrego ginekologa. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania