Informacje o placówce

Gabinety

Radan - Med Zakład Lecznictwa

Basztowa 3

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wawrzynek-Urban Inny

  Gorąco polecam! Jestem wiernym pacjentem i fanem Pani Doktor od wielu lat, a zaczęło się od uratowania zęba, którego podobno nie dało się uratować, tak przynajmniej twierdziła moja poprzednia dentystka.

  dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Dziękuje za ciepłe słowa , które motywują do dalszego działania , pozdrawiam ;-)

 • @
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Romanik Inny

  Chodzę do dr Romanik od lat. Dla mnie to najlepszy lekarz ginekolog pod słońcem. Zawsze pro pacjent, zawsze rzetelna i rzeczowa. Poza tym pani dr jest bardzo ciepłą, przyjemną osobą. Nigdy nie czułam się źle podczas wizyt, a było ich swojego czasu sporo. W gabinecie zawsze czułam się komfortowo i pod fachową opieką. Pani dr jest po prostu cudowna.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Romanik Inny

  Wizyta u dr Romanik była jednym wielkim nieporozumieniem. Zgłosiłam się z konkretnym problemem, z którym inni lekarze nie byli w stanie dać sobie rady. Do pani doktor odesłał mnie ginekolog, który prowadził moje leczenie i rozłożył ręce nad moim przypadkiem. Byłam przekonana, że ginekolog-mikrobiolog z pewnością poradzi sobie z moją przypadłością. Niestety się pomyliłam. Po przedstawieniu historii mojej choroby pani doktor zaczęła doszukiwać się przyczyn moich problemów w zakażeniu, które zostało już dawno wyleczone i było to potwierdzone badaniami. W ogóle nie chciała słuchać moich argumentów i nie dawała mi dojść do słowa. Badanie było bardzo nieprzyjemne, ponieważ pani doktor nie była zbyt delikatna. Pobrała cytologię i stwierdziła, że leczenie będzie można rozpocząć jeżeli wynik wykaże zapalenie szyjki macicy. Było to dla mnie niepojęte i totalnie nielogiczne biorąc pod uwagę to, z czym przyszłam. Z wizyty wyszłam zdezorientowana, poirytowana i pozbawiona nadziei na pozbycie się uciążliwych dolegliwości. Absolutnie nie polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wawrzynek-Urban Inny

  Przecudowna osoba!! Rewelacyjnie podejscie do dzieci jak i dorosłych, a poza tym doskonały stomatolog. Moje dziecko wyleczyła z traumy po poprzednim dentyście. Polecam Panią Dorotkę w 1000000000000%

  dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Dziękuje Pani Agnieszko , oby zawsze nasza współpraca tak wyglądała ;-) pozdrawiam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Fantastyczna Pani stomatolog , jedyny lekarz któremu mogę powierzyć swoje zęby. Przemiła osobowość, uśmiech nie schodzi Pani doktor z twarzy :) do tego jest bardzo dokładna i zna się na swoim fachu, Myślę, że za niedługo oddam w jej ręce swoje go 9 letniego syna bo wiem,że wizyta odbędzie się bez bólu i w bardzo przyjaznej atmosferze . Pozdrawiam Panią doktor bardzo serdecznie :) Agata Jaszczołt

  dr Dorota Wawrzynek-Urban

  Miód na moje serce :-) to sama przyjemność leczyć tak miłych pacjentów , którzy widzą moje starania ???? do zobaczenia na fotelu , dziękuje Pani Agato ????

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Malgorzata Wantrych konsultacja kardiologiczna, ECHO serca, EKG

  Do Pani Doktor Wantrych umówiłem się poprzez prywatną opiekę medyczną w celu konsultacji kardiologicznej.
  Wizyta u Pani Doktor była przede wszystkim na czas, nie musiałem długo czekać.
  W gabinecie Pani Doktor wykonała Echo serca.
  Po badaniu rzeczowo i konkretnie rozwiała moje wątpliwości co do stanu zdrowia.
  Do tego Pani Doktor jest bardzo miłą osobą i na pewno będę polecał znajomym.
  Zdecydowanie polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jacek Giersz brak miesiączki

  Lekarz rzeczowy, wszystko tłumaczy dokładnie. Nie bagatelizuje pacjenta. Badanie wykonane delikatnie. Usg dokładnie z pokazywaniem pacjentce wszystkiego na ekranie. Mimo braku miesiączki przez 2 miesiące z nie wiadomo jakiego powodu, Pan doktor nie zbagatelizowal problemu. Spędziłam w gabinecie 25 min, dostałam leki i skierowania na badania. Nigdy jeszcze nie byłam u tak dobrego ginekologa. Polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Wiesława Molińska-Bania badanie internistyczne

  Nie pierwszy raz miałem kontakt z Panią Doktor i niestety po raz kolejny muszę tę wizytę ocenić negatywnie.

  Pani Doktor jest niemiła, wyniosła, przy mnie ironicznie wypowiadała się na temat pracy pielęgniarek. Stosuje też impertynencki język w stylu "rozebrać się proszę!". Czyli typowy stosunek władczy, jakby przyjmowani byli nie pacjenci, a petenci w urzędzie. Pani Doktor dopiero po zwróceniu przeze mnie uwagi poinformowała mnie o diagnozie (sama ograniczyła się do wypisania recepty). Na prośbę o rozwinięcie charakterystyki choroby zapytała: "czy to ważne?".

  Zdecydowanie odradzam wizytę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Iwona Andrejów

  Pani Doktor spóźniła się 30min, po czym kolejne 15min plotkowala z pielęgniarką. Po 45min zaczęła przyjmować. Moja wizyta trwała 3min. Pani Doktor stwierdziła, że po wywiadzie nie moze stwierdzic przyczyn moich zmian skornych. Zapisała dwie mascie (oczywiscie na sterydach, których chcialem uniknąć). Nie zlecila zadnych dodatkowych badań.
  Nie polecam, chyba ze ktos chce sie udac tylko po receptę.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Urszula Pieprzyca

  Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma, dokładna. Poświęca swoim pacjentkom mnóstwo czasu, rezygnując samej ze swojej planowanej przerwy w ciągu dnia. Lekarz z powołania. Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania