Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

www.dietical.pl, email:a.kalarus@dietical.pl, bezpośredni nr telefonu znajduje się na stronie internetowej.
Moja codzienna praca to pomaganie osobom, które borykają się ze swoją…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.dietical.pl, email:a.kalarus@dietical.pl, bezpośredni nr telefonu znajduje się na stronie internetowej.
  Moja codzienna praca to pomaganie osobom, które borykają się ze swoją wagą, a także takim, które pomimo prawidłowej masy ciała, potrzebują wsparcia w kształtowaniu u siebie zdrowych nawyków żywieniowych.
  Cenię sobie szczerość oraz ścisłą współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze. Układając indywidualne jadłospisy staram się sprostać preferencjom smakowym oraz spełniać kulinarne „zachcianki” swoich Klientów. Oczywiście w granicach rozsądku :). Chcę w ten sposób pokazać, że dieta to nie tylko same wyrzeczenia. W trudnych chwilach wspieram, motywuję i nie pozwalam odpuścić.
  Jestem osobą uśmiechniętą i pełną optymizmu, którym chcę zarazić każdego z Pacjentów. Po pracy, przede wszystkim mama.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum DIETICALUsługa: pierwsza konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała (60-90 min.)

  Po pierwszej wizycie mam bardzo dobre wrażenie o Pani Ani.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna jest bardzo kompetentną i niezwykle miłą osobą. Podczas pierwszej wizyty przekazała mi ogromną wiedzę i udzielił wszelkich informacji na temat mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, teraz czekam na dietę i do roboty:) Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Pani jest bardzo miła, życzliwa, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wzbudza zaufanie. Za wcześnie, by pisać coś więcej. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum DIETICALUsługa: refluks

  Pani Ania to wspaniały człowiek i dietetyk. Jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o wewnętrznej budowie człowieka. Dzięki zaproponowanej przez nią diecie udało się zrzucić zbędne kilogramy zarówno mnie jak i synowi.
  Poza tym Pani Ania jest dla mnie dużym wsparciem w dolegliwych problemach związanych z refluksem. Bardzo jasno i dokładnie wytłumaczyła przyczyny oraz dała dużo cennych porad jak sobie z nim poradzić. Wizyta u niej jest prawdziwą przyjemnością. Pani Aniu dziękuję bardzo za wszystkie cenne zalecenia oraz podniesienie na duchu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum DIETICALUsługa: Pierwsza konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała

  Serdecznie polecam Panią dietetyk! Ja nie zdaję sobie z tego jeszcze sprawy, ale dobrze dobrany jadłospis pomógł mi zrzucić az 6 kilogramów w 6 tygodni i zwalczył dolegliwości jelitowe.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz. Uzyskałam informacje dotyczące wpływu sposobu odżywiania na rozwój mojej choroby, zalecenia i wskazówki oraz propozycję przykładowego jadłospisu, który pomoże mi w zmianie sposobu żywienia.

 • N
  Lokalizacja: Centrum DIETICALUsługa: Pierwsza konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała (60-90 min.)

  Po pierwszej wizycie mam bardzo dobre wrażenie o Pani Annie.Jest bardzo otwarta, kontaktowa i ma dużą wiedzę.Mam do zrzucenia dużo kilogramów i czuję, że z pomocą Pani Ani mi się to uda :).Jak żaden lekarz do tej pory, spojrzała na moje kłopoty całościowo, holistycznie. Jestem pozytywnie nastawiona dzięki niej do walki z nadwagą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum DIETICALUsługa: Pierwsza konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała (60-90 min.)

  Pani Ania jest przesympatyczną osobą, bardzo kontaktową i co najważniejsze, jest kimś dużo więcej niż lekarz. Jeśli ktoś pragnie skorzystać z porady dieteczki - szczerze polecam panią Anię. Po analizie moich wyników z badań krwi dowiedziałam sie od pani Ani, że moj organizm trawi stan zapalny, natomiast lekarz w przychodni powiedzial że wyniki są bardzo dobre. Z ułożonej diety korzystam dopiero 11dni, jest bardzo smaczna , prosta w przygotowaniu a przygotowanie tych posiłków zajmuje bardzo mało czasu. W ciagu jedenastu dni zgubiłam 3 kg .  Posiłki są bardzo smaczne. W ciagu tych 11 dni zgubiłam 3 kg.

 • D

  Sympatyczna i energiczna dietetyczka. Słucha uważnie pacjenta i nie wciska na siłę rzeczy, których się nie lubi. Stawia na proste, praktyczne rozwiązania i mało przetworzoną żywność. Ma też pojęcie o tym, jak konkretne choroby i leki wpływają na masę ciała. Wzbudza zaufanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczyła i rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie mojego stanu zdrowia. Podczas wizyty liczył się przede wszystkim pacjent a nie czas, w jakim trzeba było się zamknąć. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miła i sympatyczna atmosfera. Zdecydowanie polecam!