Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) (opis) • 150 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) (opis) • 80 zł

Konsultacja dietetyczna dla par (kolejna wizyta) • 100 zł +1 więcej

Konsultacja dietetyczna dla par (pierwsza wizyta) • 200 zł


71 749..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Witaj!
Oczekuj na maila z informacjami dotyczącymi spotkania oraz sposobem rozliczenia.
Dziękuję za zaufanie!
Ania Kalarus

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Otrzymasz maila z informacjami dotyczącymi spotkania. Ustalimy dogodną formę komunikacji.
Poproszę również o płatność z góry za wizytę i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy.
Do zobaczenia!


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


plac Wolności 11lok. 303, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 6 lat
Karta płatnicza, Gotówka
71 749..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Mam to szczęście, że praca to moja pasja, którą realizuję od 15 lat. Na co dzień pomagam osobom, które pomimo dobrych nawyków żywieniowych, borykają...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Refluks żołądkowo-przełykowy
 • Choroby przewodu pokarmowego
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

150 zł

Konsultacja online

Pierwsze spotkanie będzie trwało minimum 60 min. Zwykle przeznaczam na nie więcej czasu, tak aby spokojnie poruszyć wszystkie istotne tematy. Na wizytę warto przygotować podstawowe badania (morfologię z rozmazem, lipidogram, glukozę, TSH). Jeśli ich nie będzie, to można uzupełnić później. Będziemy rozmawiać o Twoich dolegliwościach, aktualnym sposobie odżywiania, wykonam analizę składu ciała. Na podstawie zebranych informacji, przedstawię plan działania, strategię dopasowaną do Twojego stylu życia (godzin pracy, preferencji żywieniowych, aktywności fizycznej itp.). Przygotowanie zaleceń i jadłospisu związane jest z dodatkowymi kosztami (300-350 zł). Materiały stanowią 2-tygodniowy plan, na którym pracujemy dowolnie długo. Przygotowuję również indywidualne zalecenia, plan suplementacji czy wytyczne. Możemy pracować w różnym systemie (niekoniecznie na jadłospisie)plac Wolności 11lok. 303, Wrocław

150 zł

Gabinet

Pierwsze spotkanie będzie trwało minimum 60 min. Zwykle przeznaczam na nie więcej czasu, tak aby spokojnie poruszyć wszystkie istotne tematy. Na wizytę warto przygotować podstawowe badania (morfologię z rozmazem, lipidogram, glukozę, TSH). Jeśli ich nie będzie, to można uzupełnić później. Będziemy rozmawiać o Twoich dolegliwościach, aktualnym sposobie odżywiania, wykonam analizę składu ciała. Na podstawie zebranych informacji, przedstawię plan działania, strategię dopasowaną do Twojego stylu życia (godzin pracy, preferencji żywieniowych, aktywności fizycznej itp.). Przygotowanie zaleceń i jadłospisu związane jest z dodatkowymi kosztami (300-350 zł). Materiały stanowią 2-tygodniowy plan, na którym pracujemy dowolnie długo. Przygotowuję również indywidualne zalecenia, plan suplementacji czy wytyczne. Możemy pracować w różnym systemie (niekoniecznie na jadłospisie)80 zł

Konsultacja online

To spotkanie kontrolne na które umawiamy się po 2-4 tygodniach od rozpoczęcia współpracy. Trwa 30 min. Omawiamy zmiany jakie nastąpiły w tym czasie. Szukamy rozwiązań, wyznaczamy kolejne cele, utrwalamy nawyki. Działamy!plac Wolności 11lok. 303, Wrocław

80 zł

Gabinet

To spotkanie kontrolne na które umawiamy się po 2-4 tygodniach od rozpoczęcia współpracy. Trwa 30 min. Omawiamy zmiany jakie nastąpiły w tym czasie. Szukamy rozwiązań, wyznaczamy kolejne cele, utrwalamy nawyki. Działamy!100 zł

Konsultacja online


plac Wolności 11lok. 303, Wrocław

100 zł

Gabinet200 zł

Konsultacja online


plac Wolności 11lok. 303, Wrocław

200 zł

Gabinet

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
219 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pani Ania ma podejście do pacjenta i wiedzę i potrafi wybrać skuteczną formą lecznia.
Polecam z czystym sumieniem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna dla par (pierwsza wizyta)

Pani Anna przeprowadziła bardzo dokładny i rzetelny wywiad ze mną i partnerem. Dała nam nadzieję na rozwiązanie naszych problemów zdrowotnych i już nie możemy się doczekać efektów!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Anna bardzo sympatyczna a co najważniejsze, jest zaangażowana w tym co robi.
Jestem zadowolona , dzisiaj miałam 2 wizytę, w 4 tygodni schudłam 4 kg


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo przyjemna wizyta. Wszystko dokładnie wytłumaczone, plan ułożony, dawka motywacji podana! Teraz tylko trzeba się wziąć do roboty :) bardzo polecam Panią Anię!


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Ania sprawia, że człowiek momentalnie czuje się zaopiekowany. Jest przesympatyczna, a przy tym profesjonalna. Wszystko w bardzo prosty, zrozumiały sposób wyjaśnia. Dużo się uśmiecha, docenia postęp, nie potępia za wpadki lecz motywuje do działania. Bierze wszystko pod uwagę, dopasowuje pod konkretne potrzeby ale i preferencje. Efekty widoczne są od razu. Bardzo gorąco polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo komunikatywna i sympatyczna Pani. Dużo zaangażowanie, wrażliwość i wiedza. Wszystko wyjaśnione w bardzo jasny sposób. Człowiek czuje się ważny i zaopiekowany


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Po kolejnej wizycie po latach mam pozytywne wrażenie odnośnie wizyty. Pani Ania posiada ugruntowaną, fachową wiedzę w połączeniu z profesjonalnym podejściem do pacjenta.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

To była moja pierwsza wizyta i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Ania wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśniła. Przyszłam z problemem ze strony układu pokarmowego. Dzięki pomocy Pani Ani wiem że wszystko się uda i razem pokonamy ten problem :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

To była moja pierwsza wizyta u Pani Anny ale już wiem, że dobrze trafiłam! Poświęcono mi więcej czasu niż sądziłam, wszystko zostało wyjaśnione i czuje motywację do dalszych działań!
Pani Anna naprawdę słucha pacjenta, analizuje, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pierwsza wizyta bardzo obiecująca. Rzeczowy, sympatyczny kontakt. Uważne wysłuchanie problemu. To wszystko składa się wspaniałe pierwsze wrażenie. Jestem pełna nadziei na efektywną współpracę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Obawiam się o swoje zdrowie, gdyż od jakiegoś czasu spożywam bardzo mało płynów. Nie wiem czym jest to spowodowane ale 0.5l wody wystarcza mi na cały dzień. Ogólnie cały dzień jestem zmęczony i osłabiony ale nie czuję pragnienia do uzupełniania płynów. Do jakiego lekarza mam się udać i co to może oznaczać?

  Dzień dobry. Sugeruję, żeby zacząć od podstaw, czyli wprowadzić więcej płynów. Nie musi to być woda. Szczególnie teraz, kiedy jest zimno, dużo osób niechętnie pije wodę (zimną). Może Pan sięgnąć po różnego rodzaju herbaty, tylko nie samą czarną, ale np. zielona, biała, mięta, napary z suszów owocowych itp.. Może Pani pić sok pomidorowy, sok marchwiowy czy soki wielowarzywne. Możliwe, że chętniej spojrzy Pan na wodę, która będzie ciepła. Można dodać do niej cytrynę czy imbir dla smaku.
  Zapotrzebowanie wyliczamy na podstawie masy ciała: 30ml płynów na 1kg masy ciała. np. osoba ważąca 80kg powinna wypijać około 2,4l płynów dziennie.
  Odwodnienie będzie powodowało brak sił i energii, zmęczenie, problemy z koncentracją, bóle głowy, rozdrażnienie, niechęć..
  Warto zacząć od uzupełniania płynów. Moja rada (oprócz tych wyżej;) .. proszę zacząć od samego rana - wypić zaraz po wstaniu szklankę wody (taką większą) 300ml)... Myślę, że poczuje się Pan lepiej niż po teoretycznej kawie, a już dobrze zacznie dzień :)
  Nawodnienie to podstawa i najprostsza metoda dobrego samopoczucia.
  Pozdrawiam!

  mgr inż. Anna Kalarus

 • Witam, po jakim czasie od wyeliminowania z diety produktów które wyszły w teście na nietolerancje pokarmowe, jako ekstremalna nietolerancja, można się spodziewać efektów np. Ustąpienia stanów zapalnych? Pozdrawiam.

  Dzień dobry. Pozwolę sobie jeszcze dodać, ze wszystko zależy od tego czy równocześnie zostanie zastosowana dieta antyzapalna oraz czy zadbamy właściwie o jelita.
  Nietolerancje pokarmowe zawsze związane są z tzw. „Nieszczelnym jelitem” (LGS), które nie jest wystarczająca bariera dla białek pokarmowych ( a być powinno). Czyli równocześnie z eliminacjami ważne jest zaopiekowanie się jelitami i sięganie po antyzapalne produkty.
  Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

  mgr inż. Anna Kalarus

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Mam to szczęście, że praca to moja pasja, którą realizuję od 15 lat. Na co dzień pomagam osobom, które pomimo dobrych nawyków żywieniowych, borykają...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Refluks żołądkowo-przełykowy
 • Choroby przewodu pokarmowego
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania