Przychodnia Lekarska Chylonia I

(30 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Chylonia I

Rozewska 31, Chylonia

81-055, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dagmara Kurjata

  Internista,

  • Wyjątkowo niemiła i nieprzyjemna kobieta. Do tego zupełnie nie potrafi postawić się w sytuacji pacjenta. Byłam dziś u tej Pani trzeci i ostatni raz! Ponieważ wczoraj był poniedziałek, mnóstwo ludzi w przychodni, panie rejestratorki odradzały przyjście, a ponieważ z wysoką gorączka nie miałam siły siedzieć tam dwie godziny, więc postanowiłam iść we wtorek. Wszystko ok, bo Pani doktor przyjęła mnie, ale zwolnienia za wczorajszy dzień dać nie chciała, mimo, ze mogła. Powiedziała, że mogłam przyjść wczoraj. I nieważne, jak się czułam poprzedniego dnia. Zero empatii! Jednak trzeba być człowiekiem, czy się jest lekarzem, czy kimś innym, ale od lekarza jednak można wymagać więcej zrozumienia. Także Pani doktor, niestety musi się Pani jeszcze dużo nauczyć i nie chodzi mi tu o wiedzę medyczną!! Nie pozdrawiam. Mam nadzieję, że lekarz do którego się przepisałam jest dużo lepszy( chociaż po 3 wizytach uważam , że każdy jest lepszy od tej pani) Marzena Chmielewska

  • G

   Jest to jeden z nielicznych lekarzy, który jest konkretny i wie co robi. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i jak do tej pory jestem zadowolona z wizyt u Pani Doktor i nie zawiodłam się jeszcze na Jej pomocy. Tak jak w poprzedniej opinii duży + za wywoływanie po nazwisku na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Komarnicki

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Chylonia IUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz godny zaufania. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości bardzo rzeczowo i dokładnie, wykazuje się bardzo szeroką wiedzą. Jest przy tym bardzo sympatyczny i uprzejmy. Tacy lekarze to teraz niestety wyjątek.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Chylonia IUsługa: Inny

   Życzyłbym sobie i swojej rodzinie, żeby wszystkie kontakty z polską służbą zdrowia wyglądały tak jak kontakty z doktorem Komarnickim. Zawsze miły, rzeczowy, fachowy, zawsze mający czas dla swoich pacjentów i chętnie wyjaśniający wszelkiego typu pytania i niepokoje.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Donata Bożena Weltrowska

  Internista,

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Chylonia I"Usługa: Inny

   Do Pani doktor również trafiłem przez przypadek, mam innego lekarza rodzinnego, ale nie był on w stanie mnie przyjąć. Od początku wizyty Pani dr była źle nastawiona do mojej osoby, kilkukrotnie zaznaczała, że nie jestem jej pacjentem i że powinienem zarejestrować się do swojego lekarza - sam fakt że człowiek musi się tłumaczyć z tego że przychodzi do lekarza to jakiś absurd. Gros innych nieprzyjemności, łapanie za słówka, sugerowanie że symuluję chorobę, wymuszam kaszel i tym podobne. O objawy nawet nie pytała, tylko na zasadzie doszukiwania się nieścisłości w tym co mówię, na zasadzie "zatoki bolą Pana od poniedziałku, a teraz pan mi nagle mówi że jeszcze w weekend pana gardło bolało, niech się pan zdecyduje". Na koniec, gdy poprosiłem o zwolnienie stwierdziła, że "za jej czasów to i z gorączką chodziło się do pracy i że nie było takiego wydziwiania". Chciałoby się powiedzieć "no kurrła, kiedyś to byo".:) Na moją odpowiedź, że jednak nie po to chodzę do pracy żeby zarażać innych stwierdziła, że "co pan gada w ogóle", że nie kaszlę i nie kicham więc nie zarażam. Oczywiście na moje pytanie skąd wie że nie kaszlę odpowiedziała, że przez całą wizytę nie zauważyła żebym dużo kaszlał, ani razu nie kichnąłem a nie zna mnie na tyle żeby mi wierzyć. (poważnie???)

   Pomijam już fakt, że zadzwonił do niej jakiś facet z ubezpieczalni i 5 minut lekką ręką rozmawiała z nim o warunkach swojego OC w trakcie trwania wizyty, potem specjalnie zadzwoniła do recepcji żeby się spytać czy mój lekarz przyjmował rano (przyjmował, tylko nie było miejsca) i stwierdziła, że kłamałem mówiąc że nie przyjmował i "czy to taki problem zapisać się do swojego doktora" - co samo w sobie byłoby już dostatecznym absurdem, ale dla dodania smaczku dodam tylko, że nic takiego nie powiedziałem.

   Pani dr chyba po prostu oceniła mnie po wyglądzie, bo przyszedłem roztrzepany, w dresach, sportowych butach i koszulce z muzycznym nadrukiem. Widać to wystarczająco by uznać kogoś za oszusta i naciągacza. Tym bardziej, że nie byłem "jej" pacjentem.:) W koszuli i pod krawatem chodzę w pracy, nie do lekarza z gorączką.

   Nie pozdrawiam i nie polecam.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Chylonia I"

   Zawsze uprzejma, miła, posiada duże doświadczenie, nigdy nie odmawia przyjęcia chorego, leczy się u Niej cała moja rodzina od wielu, wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wspaniały lekarz, którego serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania