Przychodnia Lekarska Centrum

(2 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Centrum

Browarna 5

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Barbara Warszewska-Antczak Inny

  Wspaniały lekarz. Pani doktor jest bardzo wnikliwa, przy tym bez problemu kieruje na badania czy do specjalistów. Jest bardzo miła, nie ogranicza czasu jaki ma poświęcić pacjentowi. Taki lekarz to wzór dla innych i skarb dla pacjenta.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alina Marta Stasiak-Szut Inny

  Witam, przekazuję opinię o mojej Kochanej Pani Doktor. Od lat jestem Jej pacjentką i zawsze, ale to zawsze rzetelnie wypełnia swoje obowiązki jako Lekarz. Mogę polecić Ją każdemu pacjentowi, który potrzebuje pomocy, porady i dobrego słowa. Zawsze miła, sympatyczna i nie zostawiła mnie jeszcze w potrzebie. Kiedyś spotkała mnie na ulicy. Uścisnęła mnie na przywitanie i mówi że bardzo schudłam...... Cytuję " Kaśka, co się dzieje? Schudłaś..., co jest? Jutro widzę cię w moim gabinecie, musisz zrobić badania..." Na to ja wykręcałam się brakiem czasu na pójście na wizytę.... Pani Doktor do mnie... "Jak nie zobaczę cię w środę, to przyciągnę cię osobiście..." No i w ten sposób mnie przekonała. :) :) :) Wyniki wyszły takie sobie.... Miała rację. W każdej sytuacji, gdy potrzebuję pomocy, nie ważne o której godzinie, zawsze jest moim kołem ratunkowym. Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy. Nie ważne czy w jakimś momencie mojego życia jestem w dołku, czy na górce. Nie ważne czy mam uśmiech na buzi, czy posępną podkowę....., zawsze mi pomogła i skontrolowała stan mojego zdrowia, duchowo zawsze przy mnie. Dziękuję mojej intuicji, że podczas szukania, wybierania lekarza rodzinnego, wybrałam właśnie Tego Lekarza. Pani Alinko, dziękuję, że Pani jest :) Życzę Pani zdrowia, uśmiechu, bycia taką Osobą, jaką Pani jest. :) Z mega ciepłymi pozdrowieniami i uściskami Kasia A. z Kalisza :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania