Przychodnia Akademicka w Gliwicach

(2 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Akademicka w Gliwicach

Moniuszki 13

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Krzaklewicz

  Pani doktor przyjmuje do godz. 16.00. Pod gabinetem byłam o 15.30. Nie było nikogo przede mną . Przez 20min nikt z gabinetu nie wychodził, po czym wyszła Pani doktor z inną panią z filiżankami w rękach. Pani zaczęła zamykać gabinet. Powiedziałam, że czekam na wizytę. Pani zrobiła niezadowoloną minę, powiedziała do koleżanki: "no o tej porze" i zaprosiła mnie do gabinetu. Wizyta trwała może 2 minuty. Po badania poprosiłam o zaświadczenie do pracy, że muszę nosić okulary. Pani doktor powiedziała, że muszę się zarejestrować do lekarza medycy pracy, ona nie wydaje i nie ma takich druków. Naciskałam mówiąc, że ja właśnie od okulisty potrzebuję, a nie od lekarza medycyny pracy. Nagle druki się znalazły. Zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Hruszka-Liśniewska Silne przeziębienie

  Wchodząc do gabinetu było czuć dym papierosowy. Bardzo nieprzyjemne kiedy idzie się do gabinetu lekarskiego. Pani skomentowała mój kolczyk,co nie było profesjonalne,bo tatuażę,czy kolczyki to nie jej sprawa. Stwierdziła,że jest on przyczyną infekcji. Dostałam tabletki na przeziębienie,a skarżyłam się na wieczorną gorączkę,kaszel,ból gardła i biegunkę. Pracuję z dziećmi z niepełnosprawnościami. Z kaszlem,bólem stawów i biegunką nie mogę funkcjonować w pracy. Lekarz nawet nie zapytał,czy potrzebuję zwolnienia.Czuję się fatalnie,jestem osłabiona i jutro muszę szukać kompetentniejszego specjalisty. Na pewno nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania