Przychodnia Akademicka w Gliwicach

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Akademicka w Gliwicach

Moniuszki 13

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Anna Salamon

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • B

   Ponoć lekarz to osoba, która dzięki swej wiedzy i doświadczeniu ma obowiązek udzielić nam pomocy. Niestety przez doktor Salamon potraktowana zostałam w sposób karygodny - nie tylko nie udzielono mi pomocy (mam coraz to gorsze wyniki badań), ale jedyna diagnoza jakiej udzielono mi w sposób bardzo pogardliwy i opryskliwy, to: "Ja też się źle czuję! Wszyscy się źle czują!!! Jak się nie podoba, to trzeba iść gdzieś prywatnie!!!". Po co zatem tyle mówi się o profilaktyce zdrowotnej, kiedy traktuje się pacjenta szukającego pomocy, jak zło konieczne i hipochondryka. No i gorszej kategorii, bo z NFZ...


 • Danuta Hruszka-Liśniewska

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • S
   Lokalizacja: Przychodnia Akademicka w GliwicachUsługa: Silne przeziębienie

   Wchodząc do gabinetu było czuć dym papierosowy. Bardzo nieprzyjemne kiedy idzie się do gabinetu lekarskiego. Pani skomentowała mój kolczyk,co nie było profesjonalne,bo tatuażę,czy kolczyki to nie jej sprawa. Stwierdziła,że jest on przyczyną infekcji. Dostałam tabletki na przeziębienie,a skarżyłam się na wieczorną gorączkę,kaszel,ból gardła i biegunkę. Pracuję z dziećmi z niepełnosprawnościami. Z kaszlem,bólem stawów i biegunką nie mogę funkcjonować w pracy. Lekarz nawet nie zapytał,czy potrzebuję zwolnienia.Czuję się fatalnie,jestem osłabiona i jutro muszę szukać kompetentniejszego specjalisty. Na pewno nie polecam.


 • Ewa Krzaklewicz

  Okulista,

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Akademicka w Gliwicach spółka z o.o.

   Pani doktor przyjmuje do godz. 16.00. Pod gabinetem byłam o 15.30. Nie było nikogo przede mną . Przez 20min nikt z gabinetu nie wychodził, po czym wyszła Pani doktor z inną panią z filiżankami w rękach. Pani zaczęła zamykać gabinet. Powiedziałam, że czekam na wizytę. Pani zrobiła niezadowoloną minę, powiedziała do koleżanki: "no o tej porze" i zaprosiła mnie do gabinetu. Wizyta trwała może 2 minuty. Po badania poprosiłam o zaświadczenie do pracy, że muszę nosić okulary. Pani doktor powiedziała, że muszę się zarejestrować do lekarza medycy pracy, ona nie wydaje i nie ma takich druków. Naciskałam mówiąc, że ja właśnie od okulisty potrzebuję, a nie od lekarza medycyny pracy. Nagle druki się znalazły. Zdecydowanie odradzam.

  • G

   Osobiście uważam Panią dr za wybitnego specjalistę, leczyłem się u Niej długie lata i nie spotkałem drugiego tak dobrego lekarza. Dzięki Niej uniknąłem operacji oczu a mój wzrok wyraźnie się poprawił godna polecenia wspaniały fachowiec.


 • Zbigniew Józef Kowalczewski

  Ginekolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam tego lekarza, byłam na wizycie w Żernicy, gdzie wcześniej chodzilam do innego lekarza, który niestety sie przeniósł. Doktor jest niemiły, bylam u niego trzy razy i praktycznie za każdym razem byłam zawiedziona. Często podnosił głos i nie dawał mi dojść do słowa, zeby wytłumaczyć o co mi chodzi. Ale na ostatniej wizycie przeszedł samego siebie. Traktował mnie protekcjonalnie podczas badania, zapytał wrecz oskarżająco "to panią boli?" mimo że był świadom, że moja choroba objawia sie między innymi nadmierną bolesnością, do tego otworzył drzwi na oscież i przy wszystkich ludziach w poczekalni mówił na co choruje. Pielęgniarka później mnie za to przepraszała, ale lekarz się wyparł. Oprócz tego powiedział mi, ze robiąc mi podstawowe badanie (wymaz) zrobil mi grzeczność, bo to nie jest żaden jego obowiązek. Następnie się tłumaczył, że sobie wszystko zmyśliłam. W życiu do niego nie wrócę, bo prawie na każdej wizycie poczułam sie spławiona i poniżona. Krzyczał na mnie, ze ma 30 lat doświadczenia, a ja mu wmawiam, ze on drzwi otworzył. Nie wiem czy traktuje tak tylko młode pacjentki, ale mam nadzieję, że kiedys do niego dotrze, że to, ze jest starszym mężczyzną i lekarzem nie pozwala mu na wtrącanie sie w połowie zdania i krzyczenie, że go nie słucham. W zyciu tam nie wrócę.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam do dr Kowalczewskiego z polecenia i rzeczywiście nie żałuję! Moja pierwsza wizyta była w ramach NFZ w przychodni w Knurowie i byłam zaskoczona jakością usługi z jaką się spotkałam. Pan doktor poświęcił mi naprawdę dużo czasu mimo pełnej poczekalni i po badaniu rzetelnie wyjaśnił mi mój problem, leczenie oraz profilaktykę. Od tamtej pory jestem stałą pacjentką dr Kowalczewskiego. Wcześniej leczyłam się u 2 innych specjalistów i żaden z nich nie objaśnił mi w sposób tak szczegółowy profilaktyki nawracających infekcji, co wydaje się kluczowe w tym problemie. Pan doktor ma nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenie, ale również uroczą osobowość i świetne podejście do pacjenta - wizyta przebiega bezstresowo. Odbiera telefon nawet, gdy jest na urlopie i służy pomocą. Przyjmuje w ramach prywatnych wizyt w gabinecie w Gliwicach. Z całego serca polecam, lekarz z powołania!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania