KONKRET - Diagnostyka psychologiczna i psychoterapia

(22 opinie)

Centrum terapeutyczne świadczące profesjonalną pomoc w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralne dzieci, młodzieży i dorosłych, psychiatrii, psychoonkologii i psychobariatria oraz szkoleń. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KONKRET - Diagnostyka psychologiczna i psychoterapia

Chorzowska 38

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum terapeutyczne świadczące profesjonalną pomoc w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralne dzieci, młodzieży i dorosłych, psychiatrii, psychoonkologii i psychobariatria oraz szkoleń.

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Banout

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Na Rudzkiej"Usługa: psychoterapia

   Bardzo polecam Panią Martę, przy Niej zawsze czułam się jak u przyjaciółki na herbatce. Pełna profesjonalność i zrozumienie. Pani Marta spędziła i przedyskutowała ze mną wiele cieżkich chwil. Terapia, poznawczo-behawioralna, którą zastosowała, nauczyła mnie radzić sobie w niejednej trudnej sytuacji. Już tęsknię ;)

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne "Na Rudzkiej"Usługa: poradnictwo psychoonkologiczne

   Pani Marta to psycholog z powołania, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach życia. Bardzo polecam przy terapii onkologocznej.


 • Stanisław Seidel

  Psycholog, dr

  • S
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczno - Psychoterapeutyczne Stanisław SeidelUsługa: psychoterapia indywidualna

   Z gabinetami psychologicznymi mam do czynienia od 2006 roku. Jednak dopiero terapia u doktora Stanisława przyniosła efekt, który wydawał mi się niemożliwy do osiągnięcia. Życzliwe i indywidualne podejście, obrazowe przedstawianie problemu, teoria zawsze połączona z działaniem, ogromne wsparcie podczas najgorszych chwil w moim życiu oraz profesjonalizm Pana Stanisława - to składowe sukcesu mojej terapii. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że dzięki współpracy z Panem Stanisławem narodziłam się na nowo. Doktor Stanisław Seidel = psychoterapia na najwyższym poziomie. Polecam!


 • Alicja Sulima

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: DIADA - Centrum Terapii Systemowej i Pomocy PsychologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

   Świetny terapeuta, doskonały słuchacz. Podąża za pacjentem, w przystępny sposób tłumaczy wszelkie mechanizmy i przekazuje sporo wiedzy. Te kilkanaście spotkań zmieniło moje życie :) Zdecydowanie polecam!

  • K
   Lokalizacja: DIADA - Centrum Terapii Systemowej i Pomocy PsychologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

   Do Pani Alicji trafiłam z polecenia zaprzyjaźnionego lekarza. Nie znali się osobiście, ale w środowisku krążyły bardzo dobre opinie. Od samego początku czułam się pod jej skrzydłami bezpiecznie. Pani psycholog pamięta każdy szczegół, który był poruszany podczas terapii. Stwarza bardzo przyjemną atmosferę, jest wyrozumiała, ale również wysuwa bardzo trafne wnioski, które są nieocenione podczas borykania się z problemami. Ja osobiście czułam się przy niej jak przy starej dobrej przyjaciółce, której mogę bez obawy opowiedzieć o wszystkim. Przesympatyczna, przekochana naprawdę polecam każdemu kto poszukuje pomocy - warto zaufać pani Alicji i na pewno nie będzie się żałować. Ja żałuje tylko że nie poznałam jej wcześniej!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Pyszkowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Kompetentna, oddana empatyczna- Pani psycholog w 100% poświęciła się dla naszej córki. Metody leczenia pozwoliły na pokonanie schorzenia. Pani Aniu dziękujemy za poświęcony czas i pomoc w trudnym dla całej naszej rodziny okresie.

  • M
   Lokalizacja: Fundacja Spectrum LiberiUsługa: poradnictwo psychologiczne

   Mamy szczęście, że na naszej autystycznej drodze spotkaliśmy panią Anię. Fachowa opieka, profesjonalne podejście nie tylko do dziecka ale przede wszystkim wsparcie dla rodziców. 100% poświęcenia i troska o pacjenta. Pani Aniu dziękujemy że jest pani z nami.


 • Tomasz Batruch

  Psychoterapeuta, Psycholog, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam dla dzieci z problemami. Bardzo zaangażowany, cierpliwy, lubiany przez dzieci, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem.

  • A
   Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w ZabrzuUsługa: Inny

   Bardzo polecam Pana Tomka, jest zawsze przygotowany na każdą sytuację i zachowanie mojej córki która wymaga szczególnej cierpliwości a Pan Tomek ją ma zawsze. Nigdy nie odeśle z problemem do domu zawsze coś zaradzi.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania