Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Royalmed

Wiślana 36

05-092 , Łomianki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Godziejewska-Zawada Inny

  Cudowna, ciepła i bardzo empatyczna choć jednoczesnie konkretna Pani Doktor. Wyjaśnia wszystko dokładnie.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mykola Muzychuk Inny

  Do dr. Muzychuka zgłosiłam się już w zaawansowanej ciąży. Ciąża od początku prowadzona była przez innego lekarza. Dr Muzychuk potwierdził zasadność sposobu prowadzenia ciąży przez lekarza głównego (profilaktyczne przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych). Ewidentnie był zorientowany w temacie, miał też kilka uwag. Zawsze cierpliwie odpowiada na pytania, nawet mimo presji czasu jaka jest w przychodni spowodowana czasem przeznaczonym na jednego pacjenta oraz mnóstwem czynności do wykonania w trakcie wizyty. Miły, życzliwy i wyrozumiały dlatego wizyta nie jest dla mnie dodatkowym stresem. Ma bardzo ,,ludzkie'' podejście do pacjenta, dlatego można liczyć na to, że jeśli określi się problem to zrobi co w jego mocy żeby nie generować dodatkowych kosztów czy innych problemów. Na wizycie w ciąży zawsze wykonane jest USG (sprawdzenie czynności serca) oraz badanie ,,na fotelu''. Zgodnie z kartą ciąży zleca wszystkie badania.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Kalinowska zły stan zdrowia

  Wspaniały lekarz, bada i leczy kompleksowo, stawia trafne diagnozy, zawsze ma dla pacjenta czas, empatyczna i życzliwa, bardzo polecam!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Tulej

  Bardzo polecam panią dr, jest pediatrą mojej córki. Zawsze miła, odpowiada na pytania i wątpliwości i przede wszystkim widać że ma podejście do dzieci. Bardzo się cieszę, że jest naszym pediatrą ????

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gojan

  Pani Doktor nie należy do osób przyjemnych, ponad to musiałam ją niemalże namawiać, żeby zrobiła mi USG. Wychodząc z gabinetu aż chciało mi się płakać. Jedyny plus to zlecone badania. Poza tym szczerze nie polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Kocik

  Empatyczny profesjonalista.
  Bez pośpiechu, metodyczny i w przyjazny i rozumiał sposób potrafi mówić o sprawach skomplikowanych. Dla tych co cenią swój czas i zdrowie nie ma lepszego wyboru.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Kalinowska

  Najlepszy lekarz rodzinny u którego byłam. Pani Małgosia jest bardzo dokładna, zawsze osłuchuje i mierzy ciśnienie. Jest bardzo miła i kompetentna. Pani doktor rozumie pacjenta i problem z jakim do niej przychodzi.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gojan Konsultacja ginekologiczna + cytologia

  Byłam u Pani Doktor na pobraniu cytologii. Procedura była niestety bardzo bolesna, a po niej przez 2 dni miałam plamienia. Oczywiście plamienia po cytologii mogą się zdarzyć, jednakże to krwawienie jednoznacznie wynikało ze sposobu przeprowadzenia badania.
  Aby nie skupiać się tylko na minusach warto wspomnieć, że Pani Doktor zawsze bada palpacyjnie piersi, a także pamięta o badaniach kontrolnych.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gojan ciąża

  Czytałam wcześniej opinie o Pani Doktor i żałuję,że nie wstałam i nie wyszłam z gabinetu. Opinie o niej prawdziwe. Trafiłam do niej z powodu ciąży. Badając mnie stwierdziła, że cos tam jest, ale to napewno nie ciąża i zaczęła przepisywać receptę. Poźniej stwierdziła, że jak mam pakiet to mnie stać i zleciła badania. Druga wizyta to był koszmar. Od razu jak tylko weszłam stwierdziła,że mam Hashimoto przy tarczycy 1,4 oraz insulinoodporność. Niespojrzała na wyniki badań nie wykonała poraz drugi badania. Kazała brać leki, które przepisała. Zaczęła się gubic w tym co mówi, odbiegała od tematu. Niestety do innego ginekologa nie zdążylam pójść, ponieważ trafiłam do szpitala z silnym krwawieniem okazało się,że jestem w ciąży, poroniłam. Wystarczyło, żeby Pani doktor przyjrzała się wynikom badań, przebadała.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Ciećwierska choroba dziecka

  Bardzo rozsądna i bardzo miła Pani doktor. Dwa razy wysłuchała u syna zapalenie pluc, kiedy w szpitalu zignorowali nietypowe objawy. Pani doktor jest dość oficjalna ale uważna i ostrożnie podaje antybiotyki. Jest zwolenniczka gruntownej diagnostyki a nie strzelania w ciemno. Polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania