Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Royalmed

Wiślana 36

05-092 , Łomianki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Szot Inny

  Serdecznie polecam Pana Dr Michała Szota! Szczegółowo tłumaczy diagnozę, oraz proces leczenia. W gabinecie czułam się wreszcie zaopiekowana, dzięki ogromnej empatii Pana Dr. Tak naprawdę dzięki Panu Dr odzyskałam nadzieję i w końcu znalazłam godnego specjalistę, do którego napewno będę wracać z każdym problem. Podczas wizyty Pan Dr był bardzo kulturalny, przemiły i bardzo profesjonalny, z ogromną cierpliwością- bez pośpiechu wszystko zostało mi wyjaśnione, a jak pojawił się problem z czymś czego niezrozumiałam, wtedy Pan Dr szukał rozwiązań aby mi z innej strony wytłumaczyć jeszcze raz. Bardzo dziękuje Panie Dr! :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gojan Inny

  Prawdziwy koszmar dla kobiety, która przyszła potwierdzić ciąże! Poszłam prywatnie do tej Pani w odpowiednim terminie czyli ok 8 tygodnia, aby potwierdzić ciążę. Pani doktor była oschła (tym akurat się nie przejmowałam), ale przy usg stwierdziła, że pęcherzyk żółtkowy jest spłaszczony i generalnie tego "nie widzi". Kazała się przygotować na krwawienia i szpital. To była moja pierwsza ciąża...wyszłam z gabinetu ledwo, zdruzgotana i przerażona.
  Na szczęście mój mąż zaczął trzeźwo myśleć i pojechaliśmy do innego lekarza. Okazało się, że wszystko było dobrze od samego początku. Mamy teraz pięknego synka.
  Radzę omijać Panią doktor szerokim łukiem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Renata Kalkowska-Kryże Inny

  Pani Doktor to lekarz konkretny, punktualny, budzi zaufanie. Bardzo sympatyczna, kulturalna, rzeczowa, bardzo dobrze tłumaczy. Zleca szczegółowe badania. Polecam serdecznie.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Ciołek Inny

  Niestety nie polecam. Zalecenia z wizyty prywatnej okazały się nietrafione. Lekarz dosyć mocno zmodyfikował dotychczasowe leczenie kaszlu krtaniowego, wynikającego z astmy. Zastosowaliśmy zmodyfikowane leczenie przy kolejnym ataku z dużo gorszymi rezultatami (kaszel trwał dłużej i był bardzo ostry). Co więcej, na wizycie prywatnej (Royalmed) lekarz zalecił, aby w przypadku "pogorszenia" przyjechać na Izbę Przyjęć do Szpitala w Dziekanowie Leśnym, w czasie kiedy on jest na dyżurze, a on z pewnością przyjmie pacjentkę, sprawdzi co się dzieje i da odpowiednie zalecenia. No więc w dniu dzisiejszym, zaalarmowany przez żonę pogarszającym się stanem córki (bardzo ostry kaszel krtaniowy) wyszedłem w środku dnia z pracy i odbyłem z córką ponad godzinną podróż do tegoż szpitala. Jakież było moje zdziwienie, gdy przemiła pani pielęgniarka po krótkiej rozmowie telefonicznej z lekarzem, który był właśnie na oddziale powiedziała, że lekarz nie przyjmie mojej córki z sobie tylko znanych powodów. Wnioski wyciągnijcie sami.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gojan Inny

  Pani doktor przyjęła mnie w trybie natychmiastowym. zbadała, wyjaśniła wszystko dopytywała co mogło być przyczyną danej rzeczy. Bardzo o mnie zadbała! Widać że nie odbembnia swojej roboty tylko naprawdę chce pomagać ludziom. Byłam u wielu ginekologów ale z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Szot Inny

  Bardzo miły lekarz, empatyczne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera, chętnie odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Oby więcej takich specjalistów.
  Wizyta NFZ


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Tulej Inny

  Pani doktor jest bardzo cierpliwa, skrupulatna, bardzo pomocna i ma ogromną wiedzę. Prowadzi moich 2 synów. Ostrożnie przepisuje antybiotyki, zawsze dokładnie pyta o objawy. Nigdy nie bagatelizuje obaw rodziców i bierze pod uwagę ich zdanie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Godziejewska-Zawada Inny

  Cudowna, ciepła i bardzo empatyczna choć jednoczesnie konkretna Pani Doktor. Wyjaśnia wszystko dokładnie.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mykola Muzychuk Inny

  Do dr. Muzychuka zgłosiłam się już w zaawansowanej ciąży. Ciąża od początku prowadzona była przez innego lekarza. Dr Muzychuk potwierdził zasadność sposobu prowadzenia ciąży przez lekarza głównego (profilaktyczne przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych). Ewidentnie był zorientowany w temacie, miał też kilka uwag. Zawsze cierpliwie odpowiada na pytania, nawet mimo presji czasu jaka jest w przychodni spowodowana czasem przeznaczonym na jednego pacjenta oraz mnóstwem czynności do wykonania w trakcie wizyty. Miły, życzliwy i wyrozumiały dlatego wizyta nie jest dla mnie dodatkowym stresem. Ma bardzo ,,ludzkie'' podejście do pacjenta, dlatego można liczyć na to, że jeśli określi się problem to zrobi co w jego mocy żeby nie generować dodatkowych kosztów czy innych problemów. Na wizycie w ciąży zawsze wykonane jest USG (sprawdzenie czynności serca) oraz badanie ,,na fotelu''. Zgodnie z kartą ciąży zleca wszystkie badania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Kalinowska zły stan zdrowia

  Wspaniały lekarz, bada i leczy kompleksowo, stawia trafne diagnozy, zawsze ma dla pacjenta czas, empatyczna i życzliwa, bardzo polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania