Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne Royalmed
Wiślana 36, 05-092 Łomianki
Centrum Medyczne Royalmed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (27)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Księżopolska Oziębło konsultacja dermatologiczna

  Wspaniała osoba, ogromna wiedza, dokładność w badaniu. Polecam sedecznie!!!

  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Gojan Inny

  To prawda, że nie zawsze wizyty są punktualne, ale wazniejszy jest tego powód - Pani doktor naprawdę zadaje szczegółowe pytania i wizyta jest w pełni wartosciowa.
  Absolutne 5 gwiazdek, jestem pod opieką Pani doktor już grubo ponad pół roku. Zawsze czuję się zrozumiana, niezrozumiale kwestią są mi odpowiednio tłumaczone i problemy ZAWSZE rozwiązywane.
  Wyjątkowo polecam

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roman Stablewski Inny

  Lekarz przyszedł 10 minut po czasie, wiedział że już czekam bo widział mnie na recepcji i przegadał ten czas z recepcjonistkami. Pomimo że odpowiedziałam szczegółowo na wszystkie pytania stwierdził że infekcji nie ma, dopiero po ponownych zapewnieniach że ucho bardzo boli zbadał jeszcze raz i stwierdził że no moooże coś tam jednak widzi, za woskowiną, którą moim zdaniem powinien usunąć jeśli zasłaniała widok. Mialam wrażenie
  ze walczę o jakąkolwiek pomoc. Ostatecznie wypisał antybiotyk w kroplach, nie proponując l4 ( pomimo że mówiłam że baaardzo boli i musiałam nabrać się leków żeby w ogóle do niego dojechać). Miałam wrażenie że nie słucha co mówię, ma swoje teorie - że źle spałam.. nie wiem czy leczenie trafione bo nadal bardzo boli ucho. Niepoważne podejście, brak empatii i szacunku do czyjegoś czasu. Dodam, że wizyta płatna 180zł

  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Gojan Inny

  Prócz 20 minutowego opóźnienia , wizyta bardzo udana. Wizyta kompleksowa. Cytologia, usg tv, wszystko bez najmniejszych problemów. Pani Doktor miła i sympatyczna, jednocześnie bardzo rzeczowa i konkretna. Badania bardzo dokładne. Pomimo obejrzenia wyniku usg piersi sprzed kilku dni, Pani doktor sama zbadała piersi palpacyjnie. Czułam się "zaopiekowana".

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Norbert Gaweł Konsultacja endokrynologiczna

  Na wstępie wizyty Pan Doktor zapytał się o okres . Powiedziałam ze od 2 miesięcy nie mam. Nadmieniam ze mam 50 lat i dzieci w wieku 19 i 26. Pan doktor powiedział ze pewnie jestem w ciąży i powinnam zrobić test . Powiedziałam ze to nie możliwe bo mam wkładkę hormonalna. Powiedział ze nie mogę się kochać z mężem bo sex służy do płodzenia dzieci a ja z mężem mogę tylko w oczy patrzeć . Po 23 zadzwonił i krzyczał chrońmy życie poczęte . Nie polecam !!!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Royalmed Inny

  Byłam na wizycie kontrolnej, pierwszy raz u Pana Doktora po zmianie miejsca zamieszkania. Jestem bardzo zadowolona. Nie spieszył się, wszystko wyjaśnił, słuchał z uwagą i miło gawędził ze mną. Absolutnie nie komentował, nie zawstydzał jak to lekarze niestety często mają w zwyczaju. Bardzo rzeczowo i konkretnie odpowiadał. Czułam się zaopiekowania odpowiednio do celu wizyty (zwykła kontrola, cytologia, USG) - ani za mało ani też zanadto. Na pewno wrócę.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Szot Inny

  Polecamy Pana Doktora. Bardzo miły, wszystko wyjaśnił i uspokoił. Wytłumaczył jak należy postępować.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Szot Inny

  Serdecznie polecam Pana Dr Michała Szota! Szczegółowo tłumaczy diagnozę, oraz proces leczenia. W gabinecie czułam się wreszcie zaopiekowana, dzięki ogromnej empatii Pana Dr. Tak naprawdę dzięki Panu Dr odzyskałam nadzieję i w końcu znalazłam godnego specjalistę, do którego napewno będę wracać z każdym problem. Podczas wizyty Pan Dr był bardzo kulturalny, przemiły i bardzo profesjonalny, z ogromną cierpliwością- bez pośpiechu wszystko zostało mi wyjaśnione, a jak pojawił się problem z czymś czego niezrozumiałam, wtedy Pan Dr szukał rozwiązań aby mi z innej strony wytłumaczyć jeszcze raz. Bardzo dziękuje Panie Dr! :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Gojan Inny

  Prawdziwy koszmar dla kobiety, która przyszła potwierdzić ciąże! Poszłam prywatnie do tej Pani w odpowiednim terminie czyli ok 8 tygodnia, aby potwierdzić ciążę. Pani doktor była oschła (tym akurat się nie przejmowałam), ale przy usg stwierdziła, że pęcherzyk żółtkowy jest spłaszczony i generalnie tego "nie widzi". Kazała się przygotować na krwawienia i szpital. To była moja pierwsza ciąża...wyszłam z gabinetu ledwo, zdruzgotana i przerażona.
  Na szczęście mój mąż zaczął trzeźwo myśleć i pojechaliśmy do innego lekarza. Okazało się, że wszystko było dobrze od samego początku. Mamy teraz pięknego synka.
  Radzę omijać Panią doktor szerokim łukiem.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Ciołek Inny

  Niestety nie polecam. Zalecenia z wizyty prywatnej okazały się nietrafione. Lekarz dosyć mocno zmodyfikował dotychczasowe leczenie kaszlu krtaniowego, wynikającego z astmy. Zastosowaliśmy zmodyfikowane leczenie przy kolejnym ataku z dużo gorszymi rezultatami (kaszel trwał dłużej i był bardzo ostry). Co więcej, na wizycie prywatnej (Royalmed) lekarz zalecił, aby w przypadku "pogorszenia" przyjechać na Izbę Przyjęć do Szpitala w Dziekanowie Leśnym, w czasie kiedy on jest na dyżurze, a on z pewnością przyjmie pacjentkę, sprawdzi co się dzieje i da odpowiednie zalecenia. No więc w dniu dzisiejszym, zaalarmowany przez żonę pogarszającym się stanem córki (bardzo ostry kaszel krtaniowy) wyszedłem w środku dnia z pracy i odbyłem z córką ponad godzinną podróż do tegoż szpitala. Jakież było moje zdziwienie, gdy przemiła pani pielęgniarka po krótkiej rozmowie telefonicznej z lekarzem, który był właśnie na oddziale powiedziała, że lekarz nie przyjmie mojej córki z sobie tylko znanych powodów. Wnioski wyciągnijcie sami.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania