Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka

Sojowa 22

81-589 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka

Sojowa 33c

81-589 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Joanna Paul Inny

  Od dawna jestem pacjentką dr Paul i od zawsze jestem bardzo zadowolona. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, wykazuje się dużą empatią, zleca badania, tłumaczy. Dodatkowo to co dzieje się teraz podczas epidemii jeszcze bardziej upewniło mnie, że to lekarz z powołania!

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Joanna Paul Inny

  Ostatnio bardzo często rozmawiam z Panią doktor.Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie.Nigdy nie spotkałam takiego lekarza internisty ,który wypisywał by skierowania na wszystkie możliwe badania i do specjalistów.Przy tym Pani doktor jest bardzo miła ,potrafi słuchać ,odpowiada na każde nurtujące pytania.Jestem bardzo zadowolona.Polecam z czystym sumieniem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Joanna Paul Inny

  Wspaniały lekarz z bogatą wiedzą. Pani doktor poprawnie zdiagnozowała moją chorobę, której nie rozpoznał specjalista. Profesjonalna i skuteczna. Jest bardzo miła, życzliwa, merytoryczna, cierpliwa. W 100% polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Zabielski Inny

  Do Pana Z. stawiłem się z powodu przewlekłych bólów głowy. Rezonans magnetyczny w połowie sierpnia wykrył u mnie 9mm torbiel szyszynki oraz drobne tj. 3mm ognisko hiperintensywne płata czołowego. Zaniepokojony udałem się na konsultację, która ropoczęła sie z 30 min. zwłoką spowodowaną spóźnieniem doktora . Lekarz po wstępnej analizie stwierdził że nie jest to nic niepokojącego i nie ma podstaw do badanie kontrolnego MRI. Po usilnych namowach i prośbach o skierowanie na ponowny rezonans magnetyczny w terminie późniejszym tytułem kontroli torbieli szyszynki doktor sporządził adnotację: "pacjent odmawia pomocy w ustaleniu przyczyn dolegliwości i dalszego leczenia...". Na prawdę staram się rozumieć problemy służby zdrowia w naszym kraju oraz trudów z jakimi borykają się nasi lekarze, ale braku profesjonalizmu, empatii, zrozumienia i kultury nie akceptuje. Moja opinia jest ostrzeżeniem dla osób borykających się z podobnymi problemami. Nie warto marnować czasu i nerwów dla tego pana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Grążawski Inny

  Pan doktor jest niesamowitym człowiekiem. Tak jak wizyta u lekarza ginekologa bywa dla kobiet każdorazowo kłopotliwa i lekko zawstydzająca, Pan doktor potrafi zmienić to w kilka sekund. Jest świetnym lekarzem, psychologiem i doradcą. Poświęcił mi na wizycie w przychodni NFZ mnóstwo swojego czasu bym była zdrowa fizycznie i czuła się także komfortowo psychicznie. Nigdy nie spotkałam lekarza z takim zaangażowaniem, ciekawością pacjentki i niespotykaną dziś- troską. Bardzo Panu dziękuję za dzisiejszą wizytę . Zmieniła moje nastawienie , podejście do lekarzy j życie. Polecam absolutnie wszystkim - Pam doktor jest znakomitym specjalistą i człowiekiem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Joanna Paul Inny

  Jedna z topowych internistek na całym wybrzeżu. Lekarz z powołania. Sumienna, dociekliwa, rzeczowa. Zawsze wytłumaczy co jest A, a co B. Interniści powinni z niej brać przykład.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Reszczyńska Inny

  bardzo fajny Lekarz
  ja chodzę od małego dziecka
  bardzo jest sympatyczna
  mi bardzo dużo pomogła
  i zawsze jak było potrzebne skierowania
  piszesz jak się bierze leki
  ile dni
  polecam serdecznie

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Grzybowska Inny

  Doktor prowadziła moją ciążę w 2017r. zawsze odpowiadała na wszystkie pytania, rozwiewała wszystkie watpliwości. Zgadzała się przyjąć mnie dodatkowo gdy o to prosiłam. To bardzo dobry lekarz. Wszystkim polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Baluta Inny

  Pani doktor jest niesamowicie ciepłą, sympatyczną i kompetentną osobą. Stworzyła przyjazną atmosferę, dzięki której kolonoskopia bez znieczulenia nie była taka straszna, jak niektórzy ją opisują. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Grzybowska Inny

  Pani doktor prowadziła moja ciążę 2019 roku. Jestem w pełni zadowolona z prowadzenia ciąży, dzięki Pani doktor mam teraz slicznego synka. Zawsze wszystko mi wyjasniala nie zapominala o noczym zawsze moglam na Panią doktor liczyć. Wcześniej chodziłam do innych lekarzy i miałam trzy niepowodzenia A Pani doktor zrobiła wszystko abym została mama. Będę wdzięczna za to do końca życia. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani doktor. Polecam w 100%

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania