Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka

Sojowa 22, Dąbrowa

81-589, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka

Sojowa 33c, Dąbrowa

81-589, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Łososowska

  Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Wizyta przeszła bez zażótów. Bardzo dokładnie przebadał mnie, stwierdził dolegliwość i wypisał potrzebne lekarstwa.

  • I

   Nie polecam...
   Niestety drugi lekarz w Luxmedzie na Al.Zwycięstwa, któy nie okazuje szacunku pacjentowi. Zero profesjonalizmu, lekceważący stosunek, wizyta trwająca zaledwie 5 minut i adijos.
   Nie polecam.


 • Danuta Seklecka-Galińska

  Pediatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: konsultacja pediatryczna

   Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przeprowadziła wywiad, przejrzała książeczkę zdrowia dziecka, w razie wątpliwości zadawała pytania (wizyta z wczesniakiem), bardzo dokładnie zbadała córkę. Wcześniej inny pediatra od razu skierował nas do szpitala z objawami tylko delikatnego kaszlu u dziecka. Pani Doktor po szczegółowym zbadaniu dziecka stwierdzila że nie ma podstaw żeby jeździć z dzieckiem po szpitalach i dzięki temu uchroniła nas przed niepotrzebnym stresem i dodatkowymi infekcjami które dziecko moglo wylapac w szpitalu. Wizyta przebiegała spokojnie, bez pośpiechu, Pani doktor odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Z całego serca polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: infekcja

   Wspaniały lekarz z intuicją. Od ok. 2 lat zgłaszaliśmy innym pediatrom nasze podejrzenia dot. problemów z tarczycą u córki, wyniki TSH mieściły się w normie, więc nikt nie widział potrzeby dalszej diagnozy w tym kierunku. Do dr Sekleckiej- Galińskiej trafiliśmy w powodu infekcji - silnego kaszlu. Już od progu dr Galińska stwierdziła, że córka ma problemy z tarczycą. Skierowała nas na usg i okazało się, że córka ma Hashimoto.
   Infekcję pokonaliśmy bez antybiotyku, oczywiście zgodnie z zaleceniami pani dr. Dziękujemy jeszcze raz!


 • Danuta Buller

  Radiolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: USG piersi

   Świetna Pani Doktor, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.
   Dopiero w gabinecie Pani Doktor okazało sie, że dla komfortu pacjenta można zastosować podgrzany żel do badania USG. Niby szczegół, ale za to jaki przyjemny.
   Pozdrawiam serdecznie.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: USG jamy brzusznej oraz tarczycy

   Byłem u Pani doktor na badaniu jamy brzusznej za pomocą USG. Pani doktor nie widziała żadnego problemu z przeniesienia badania tarczycy z następnego tygodnia na aktualny termin. Oba badania zostały przeprowadzone bardzo dokładnie, w zasadzie poza tarczycą została zbadana cała szyja aż do obojczyków. W badaniu jamy brzusznej zostały jeszcze zbadane wątroba, i inne narządy wewnętrzne. Posiadałem wyniki poprzednich badań krwi więc Pani doktor chętnie przejrzała je i dopiero po tym wszystkim wystawiła opinię. Sama Pani jest bardzo miłą i uśmiechniętą kobietą, do tego pełną wigoru. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego lekarza.


 • Beata Zżelska-Basińska

  Okulista,

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Do gabinetu Pani doktór trafiłem po tym jak pojawiła się plamka widoczna przed oczami. Właściwym powodem wizyty był niepokój czy sytuacja ta może być zagrożeniem w przyszłości dla mojego widzenia. Chciałem się dowiedzieć czy przyczynę mojej przypadłości trzeba leczyć zabiegiem operacyjnym i na ile ewentualny zabieg można odwlec w czasie. Pani doktór dokładnie zbadała stan siatkówki mojego oka. Dokładnie i wyczerpująco wyjaśniła mi na czym polega moja przypadłość. Uspokoiła mnie co do obecnego stanu i rokowań na przyszłość. Stan siatkówki mojego oka okazał się bez zarzutu i wobec tego zbędne są tu jakiekolwiek zabiegi operacyjne. Zaordynowała odpowiednią suplementację i krople, które powinny zlikwidować mój problem zupełnie. Kuracja przynosi bardzo pozytywne skutki. Bardzo serdecznie polecam!

  • B

   Polecam!!!. Lekarz kompetentny, uprzejmy i chcący pomóc pacjentowi. Na wszelkie moje pytania i wątpliwości zostały mi udzielone odpowiedzi.
   Serdecznie dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Cezary Ostrowski

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Miły, rzeczowy, bardzo profesjonalny lekarz. W 100 procentach polecam wizytę u Pana Doktora nawet w trudnych dla wszystkich czasach.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   w tak trudnym czasie lekarz przyjmujący osobiście to ewenement.Byłam u Pana dr po raz pierwszy.Z wizyty jestem zadowolona ,Pan dr wysłuchał cierpliwie co mam do powiedzenia,dokładnie zbadał i zalecił leczenie .Za trzy tygodnie ponownie wrócę na konsultacje czy leki podziałały.
   Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Bogusław Karpowicz

  Nefrolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

   Była to nasza pierwsza wizyta u doktora i na pewno nie ostatnia. Super podejście, wszystko wytłumaczone krok po kroku. Pan doktor jest cierpliwy, że odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Szczerze polecamy!

  • K
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

   Polecam, wszystko dokładnie wyjaśnione i rozpisane. Do dziecka podszedł z ogromną delikatnością i również synowi mówił jak będzie wyglądało badanie. Jestem po pierwszej wizycie i czuję się zaopiekowana oraz spokojniejsza.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Krystyna Kozakiewicz-Sroka

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem bardzo niezadowolona. Mimo negatywnych opinii, poszliśmy do Pani Doktor. Błąd. Niemiła. Krótkie badanie. Nic, czego w domu już sama nie sprawdziłam. Nie dostałam odpowiedzi na moje pytania. Wizyta była krótka. Sposób badania 2miesięcznego dziecka bardzo mi nie odpowiadał. Dodam, że byłam na płatnej wizycie.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dziecko diagnozowane w kierunku autyzmu atypowego

   chłopczyk 3 lata nie odczuwa potrzeby wchodzenia w kontakty rówieśnicze, rozwój mowy nastąpił dopiero po 2
   roku życia, zaburzenia ze spektrum autyzm został wykluczony w 3 jednostkach diagnostycznych, inni lekarze u których byliśmy, genetycy, psycholodzy dziecięcy, psychiatrzy
   ograniczyli się do stwierdzenia, że rzeczywiście funkcje społeczne są nieco obniżone i sprawia wrażenie indywidualisty, ale prawdopodobnie jego zachowanie wynika z ponadprzeciętnej inteligencji i bardzo mocno rozwiniętej wyobraźni. Pani doktor poświeciła nam bardzo dużo czasu, zebrała szczegółowy wywiad i przeprowadziła dokładne badania synka skierowała na badania EEG wyszła znacznie poza zakres swoich obowiązków, poinformowała jak i gdzie uzyskać pomoc w ramach wczesnego wsparcia rozwoju dziecka w zakresie rozwoju funkcji społecznych oraz w jaki sposób dalej postępować. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za okazaną pomoc czas i zrozumienie problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Paweł Król

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Polecam pana doktora, wszystko było na 6! Zainteresowanie problemem, badanie, leczenie, informacja.

  • K
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: USG bioderek

   Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze, rzeczowo i na temat. Super podejście do malutkiego dziecka, empatia doktora na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Bożena Sobierajska

  Pediatra,

  • A

   Od sześciu lat Pani doktor leczy moje dzieci,ja też byłam Jej pacjentką. Nigdy nie odmówiła nam pomocy,zawsze uśmiechnięta ma super podejście do dzieci.Mimo braku miejsc u różnych specjalistów Pani doktor zawsze stara się pomóc i w naszym przypadku zawsze się jej udaje. Jeśli trafi Pani na tą stronę to serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zrozumienie.Serdecznie pozdrawiamy

  • G

   Jestem zadowolona z tej lekarki. Jest konkretna, przyjmuje sugestie rodzica i wspólnie planuje leczenie dziecka. Ne narzuca niczego tylko sugeruje, jest otwarta na sugestie. Ma świetne podejście do dzieci - widac to w poczekalni i w gabinecie pełnym rysunków od maluchów. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Karolina Wróbel

  Stomatolog,

  • D

   Przyszedłem do pani "doktor" ze zwykłą próchnicą, miała założyć plombę, więc dosyć starnardowy zabieg. Wiercenie bolało cholernie, po paru dniach zaczęło mnie boleć też pod plombą. Poszedłem do dentyski, żeby naprawiła, to co ewidentnie zepsuła, a ona powiedziała, że to moja wina, bo nie dbałem jak należy o swoje zęby i może założyć plombę jeszcze raz, ale za opłatą. Skoro już miałem płacić, poszedłem do innego dentysty, który był o wiele bardziej kompetentny i przyznał, że tamta kobieta zniszczyła mi ząb.


Powiązane wyszukiwania