Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka

Sojowa 22, Dąbrowa

81-589, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka

Sojowa 33c, Dąbrowa

81-589, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Łososowska

  Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Wizyta przeszła bez zażótów. Bardzo dokładnie przebadał mnie, stwierdził dolegliwość i wypisał potrzebne lekarstwa.

  • I

   Nie polecam...
   Niestety drugi lekarz w Luxmedzie na Al.Zwycięstwa, któy nie okazuje szacunku pacjentowi. Zero profesjonalizmu, lekceważący stosunek, wizyta trwająca zaledwie 5 minut i adijos.
   Nie polecam.


 • Danuta Buller

  Radiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: USG jamy brzusznej oraz tarczycy

   Byłem u Pani doktor na badaniu jamy brzusznej za pomocą USG. Pani doktor nie widziała żadnego problemu z przeniesienia badania tarczycy z następnego tygodnia na aktualny termin. Oba badania zostały przeprowadzone bardzo dokładnie, w zasadzie poza tarczycą została zbadana cała szyja aż do obojczyków. W badaniu jamy brzusznej zostały jeszcze zbadane wątroba, i inne narządy wewnętrzne. Posiadałem wyniki poprzednich badań krwi więc Pani doktor chętnie przejrzała je i dopiero po tym wszystkim wystawiła opinię. Sama Pani jest bardzo miłą i uśmiechniętą kobietą, do tego pełną wigoru. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego lekarza.


 • Danuta Seklecka-Galińska

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: infekcja

   Wspaniały lekarz z intuicją. Od ok. 2 lat zgłaszaliśmy innym pediatrom nasze podejrzenia dot. problemów z tarczycą u córki, wyniki TSH mieściły się w normie, więc nikt nie widział potrzeby dalszej diagnozy w tym kierunku. Do dr Sekleckiej- Galińskiej trafiliśmy w powodu infekcji - silnego kaszlu. Już od progu dr Galińska stwierdziła, że córka ma problemy z tarczycą. Skierowała nas na usg i okazało się, że córka ma Hashimoto.
   Infekcję pokonaliśmy bez antybiotyku, oczywiście zgodnie z zaleceniami pani dr. Dziękujemy jeszcze raz!


 • Cezary Ostrowski

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsulltacja

   Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze lekarz wszystko wyjaśnil i uspokoił.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Profesjonalny lekarz. Leczę się już kilka lat u doktora Ostrowskiego zawsze miły i udziela wyczerpujących odpowiedzi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Król

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Zamierzam się nadal u tego Doktora leczyć, jeśli zaproponuje szybki termin artroskopii, a potem endoprotezy. Jest oczywiste, że sciaganie płynu z kolana i blokada długo nie będą działały.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kolana - łękotka

   Lekarz godny polecenia! Profesjonalny , sympatyczny, rzeczowy, konkretny. Dr. Król rzeczowo wytłumaczył mi, na czym będzie polegało dalsze leczenie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Bogusław Karpowicz

  Nefrolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: refluks nerki u niemowlaka

   Bardzo profesjonalne podejscie do dziecka. Bardzo mily lekarz wszystko fajnie wytlumaczyl i objasnil. Polecam w 100% doktora. Na pewno wrócę .

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci + USG

   Polecam Pana Doktora- pełen profesjonalizm. Dokładnie i " po ludzku " przeprowadzone badanie oraz wszystko wytłumaczone z największą starannością. Polecam Pana Doktora z całego serca. Czuję, że trafiłam z synem nareszcie do porządnego i rzetelnego specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Krystyna Kozakiewicz-Sroka

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Pani doktor godna polecenia!dokładnie zbadała dziecko, przeprowadziła szczegółowy wywiad.Sprawia wrażenie bardzo rzetelnej i kompetentnej. Pani doktor udzieliła nam wielu cennych porad.Wizyta,choć planowo 15 minutowa,przeciągnęła się do godziny,co świadczy o dokładności i indywidualnym podejściu do pacjenta.Polecam!my na pewno wrócimy.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo miła, z podejściem do malutkiego dziecka (3miesiace). Odpowiadała na wszelkie pytania oraz rozwiała wątpliwości. Poswieciła sporo czasu na dokładne badanie bez pośpiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bożena Sobierajska

  Pediatra,

  • A

   Od sześciu lat Pani doktor leczy moje dzieci,ja też byłam Jej pacjentką. Nigdy nie odmówiła nam pomocy,zawsze uśmiechnięta ma super podejście do dzieci.Mimo braku miejsc u różnych specjalistów Pani doktor zawsze stara się pomóc i w naszym przypadku zawsze się jej udaje. Jeśli trafi Pani na tą stronę to serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zrozumienie.Serdecznie pozdrawiamy

  • G

   Jestem zadowolona z tej lekarki. Jest konkretna, przyjmuje sugestie rodzica i wspólnie planuje leczenie dziecka. Ne narzuca niczego tylko sugeruje, jest otwarta na sugestie. Ma świetne podejście do dzieci - widac to w poczekalni i w gabinecie pełnym rysunków od maluchów. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Karolina Wróbel

  Stomatolog,

  • D

   Przyszedłem do pani "doktor" ze zwykłą próchnicą, miała założyć plombę, więc dosyć starnardowy zabieg. Wiercenie bolało cholernie, po paru dniach zaczęło mnie boleć też pod plombą. Poszedłem do dentyski, żeby naprawiła, to co ewidentnie zepsuła, a ona powiedziała, że to moja wina, bo nie dbałem jak należy o swoje zęby i może założyć plombę jeszcze raz, ale za opłatą. Skoro już miałem płacić, poszedłem do innego dentysty, który był o wiele bardziej kompetentny i przyznał, że tamta kobieta zniszczyła mi ząb.


 • Beata Lalewicz

  Radiolog,

  • L

   Najgorzej wykonane badanie USG jakie miałem w życiu, a miałem ich kilkadziesiąt. Pani doktor bazuje na poprzednich badaniach i bez nich nie jest w stanie prawidłowo i rzetelnie, a przede wszystkim celnie wskazać przyczyn bólu. To co opisała byłbym w stanie stwierdzić sam przed pójściem na badanie. Same nic nie znaczące banały. Naprawdę szkoda pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam!!! Lepiej pieniądze wyrzucić w błoto!!! Bardzo żałuję, że zapłaciłem.