POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POLMED Oddział Gdynia

10 lutego 11

81-366 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasza oferta

Centrum Medyczne POLMED w Gdyni mieści się na terenie Centrum Handlowego Batory, gdzie znajdują się dwie przychodnie:
- Przychodnia SPECJALISTYCZNA - wejście od ul. Władysława IV 4 piętro
- Przychodnia MEDYCYNY PRACY - wejście od ul. Batorego 3 piętro

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie opieki medycznej oraz medycyny pracy.

Oferujemy konsultacje lekarzy m.in.: alergolog, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, androlog, ginekolog, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, laryngolog, medycyny rodzinnej, neurolog, okulista, ortopeda, pediatra, pulmonolog, gastrolog, urolog, radiolog

Posiadamy 15 komfortowych gabinetów lekarskich, zabiegowych, pracownię RTG i pracownię psychotechniczną.

Oferujemy badania diagnostyczne i badania laboratoryjne: badanie EKG, badania usg i rtg, holter ciśnieniowy i EKG, spirometria i audiometria.

Telemedycyna - telekonsultacje

Badania diagnostyczne

kompleksowe badania laboratoryjne

holter RR, holter EKG, spirometria, cytologia ginekologiczna, cytologia płynna LCB wraz z identyfikacją 14 genotypów wirusa HPV, EKG spoczynkowe, ECHO serca, USG 2D, 3D, 4D, USG ginekologiczne 4 D, USG stawów, blokada nerwu obwodowego pod kontrolą USG, doppler, testy skórne alergologiczne, RTG,
Zabiegi ambulatoryjne

usługi pielęgniarskie (iniekcje, szczepienia, opatrunki, pomiar RR), drobne zabiegi chirurgiczne, estetyczne, krioterapia dermatologiczna, odczulania

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • USG
 • Unit okulistyczny
 • RTG
 • Holter RR i Holter EKG
 • Pantomograf
więcej

Zabiegi

 • Drobne zabiegi chirurgiczne,dermatologiczne,ginekologiczne

Badania

 • Kompleksowa diagnostyka laboratoryjna
 • Diagnostyka kardiologiczna - echo serca, Holter RR, Holter EKG, EKG spoczynkowe
 • Pracownia RTG
 • USG kompleksowe
 • Badania dopplerowskie
 • USG ginekologiczne
 • Odczulanie, skórne testy alergologiczne skórne i płatkowe
 • Spirometria
 • Audiometria
 • USG prenatalne
więcej

Choroby

 • choroby kardiologiczne
 • choroby ginekologiczne
 • choroby wieńcowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Zżelska-Basińska

  Okulista,

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Do gabinetu Pani doktór trafiłem po tym jak pojawiła się plamka widoczna przed oczami. Właściwym powodem wizyty był niepokój czy sytuacja ta może być zagrożeniem w przyszłości dla mojego widzenia. Chciałem się dowiedzieć czy przyczynę mojej przypadłości trzeba leczyć zabiegiem operacyjnym i na ile ewentualny zabieg można odwlec w czasie. Pani doktór dokładnie zbadała stan siatkówki mojego oka. Dokładnie i wyczerpująco wyjaśniła mi na czym polega moja przypadłość. Uspokoiła mnie co do obecnego stanu i rokowań na przyszłość. Stan siatkówki mojego oka okazał się bez zarzutu i wobec tego zbędne są tu jakiekolwiek zabiegi operacyjne. Zaordynowała odpowiednią suplementację i krople, które powinny zlikwidować mój problem zupełnie. Kuracja przynosi bardzo pozytywne skutki. Bardzo serdecznie polecam!

  • B

   Polecam!!!. Lekarz kompetentny, uprzejmy i chcący pomóc pacjentowi. Na wszelkie moje pytania i wątpliwości zostały mi udzielone odpowiedzi.
   Serdecznie dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Chrościcka

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział Gdynia

   Diagnoza Pani doktor okazała się być trafną, leki działają, więc wracam do zdrowia. Lekarz godny polecenia.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja alergologiczna

   Pani doktor bardzo jasno nam wytłumaczyła na czym polega problem. Podeszła do naszej córki bardzo indywidualnie! Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Marek Gadomski

  Radiolog,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: USG jamy brzusznej

   Co tu dużo pisać lekarz z powołania Polecam i będę polecać wszystkim jestem bardzo zadowolona lekarz pokierował dalej a na koniec życzył wszystkiego dobrego i powodzenia :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: USG / doppler tętnic kończyn dolnych

   Ogólnie wizytę oceniam pozytywnie. Sympatyczny lekarz odpowiadający konkretnie na pytania i wątpliwości pacjenta. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Danuta Bojarska

  Laryngolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani doktor byla sympatyczna mój synek sie bal wizyty ale wychodzac z gabinetu od Pani doktor był zadowolony, Pani postawila diagnoze zapalenie uszka, przepisala leki mam nadzieje że pomoga,
   podpowiedziala ze mamy udać sie jeszcze do alergologa zrobic testy bo być może okaże sie że mój synek jest alergikiem i od tego ten powtarzajacy sie bol. Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Polecam :) :)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: opinia

   Wspaniały lekarz , który podchodzi do pacjenta w sposób holistyczny . Korzystamy z porad Pani Doktor prywatnie i na NFZ i całą rodziną . Dzięki Pani Doktor dowiedziałam się o niedoczynności tarczycy u siebie i refluksie , a teraz pomogła również mojej Mamie . Mimo zgrzytów między nami i szczerej wymianie zdań czasami zawsze polecam Panią Doktor z czystym sumieniem :-)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Alicja Gawinkowska

  Pulmonolog,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Bardzo dobra lekarz Po jednej wizycie wiem na czym stoję . Polecam wszystkim zapisałam się już do tej pani dr na NFZ

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Szczegółowy wywiad (pierwsza wizyta), jasne wyjaśnienie potencjalnych problemów i opcji leczenia. Jestem zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Elżbieta Szałajda

  Dietetyk, mgr

  • R
   Lokalizacja: NZOZ Śródmieście - Gdynia, Żwirki i WiguryUsługa: jadłospis 14-dniowy

   Po miesiącu stosowania jadłospisu przygotowanego przez p.dietetyk muszę napisać, że nigdy dotąd nie jadłam tak smacznie, zdrowo i z takim urozmaiceniem. Potrawy są proste w przygotowaniu, z łatwo dostępnych produktów, a jednocześnie bardzo efektowne. I efektywne! Schudłam jedząc pyszne potrawy, nie czując głodu. jestem zachwycona dotychczasową współpracą, więc postanowiłam ją kontynuować - otrzymałam nowy jadłospis na kolejny miesiąc!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja dietetyczna

   Za pomocą Pani dietetyk schudłem w krótkim terminie i nabyłem dobre nawyki żywieniowe. Stosując sporządzony przez Panią jadłospis udało mi się zmniejszyć swoją wagę na ok 8 kg w ciągu miesiąca. Nie miałem zbyt dużej nadwagi, ale takie działanie prewencyjne powstrzymało zwiększenie mojej wagi, udało mi się nad tym zapanować. Zdecydowanie polecam tą specjalistkę!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Kumala

  Diabetolog, Internista,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Doskonałe dobranie leków, serdecznie polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Wizyta rzeczowa, lekarz kompetentny, życzliwy i miły. Bez pośpiechu wyjaśniał na czym polega schorzenie, jego profilaktyka i przebieg samego leczenia, aby było skuteczniejsze w działaniu. Pan doktor rzeczowo przedstawił zalecenia i zlecił pozostałe badania, które należy wykonać. Chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane pytania. Atmosfera wizyty bardzo przyjazna dla pacjenta, dlatego też szczerze polecam wizytę u pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Izabela Mazurkiewicz

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Mam mieszane uczucia. Z jednej strony wizyta przebiegała w miłej atmosferze (choć nie lubię, gdy ktoś zwraca się do mnie bezosobowo: 'położy się'). Pani doktor była profesjonalna, zbadała, doradziła. Z drugiej okazało się, że cytologia została pobrana nieprawidłowo i musi zostać powtórzona. Dodatkowo pani doktor zapoznała się z wynikami badań hormonów i stwierdziła, że wszystko jest w normie. Kilka dni później miałam wizytę u endokrynolog, która stwierdziłam nieprawidłowości w związku z którymi zajście w ciąże przy tym poziomie hormonów byłoby problematyczne i wymaga leczenia. Wydaje mi się, że mimo wszystko ginekolog powinien wyłapać podstawowe nieprawidłowości w gospodarce hormonalnej. Dodatkowo nie zostało wykonane badanie piersi mimo historii choroby (usunięcie gruczolakowłókniaka piersi).

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Miałam przyjemność być dzisiaj pierwszy raz u Pani Doktor.
   Mam nadzieję, że nie ostatni, chociaż domyślam się, że z wizytami do takiego lekarza, jak Pani Iza ciężko się dostać z racji wielu pacjentek :)
   Takiego ginekologa ze świecą szukać .
   Kompetentna, dokładna, komunikatywna, do tego uśmiechnięta.
   Pani Doktor, bardzo dziękuję :) !

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Augustyniak

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Zabieg założenia wkładki domacicznej został przeprowadzony sprawnie i w pełni profesjonalnie. Do tego Pan Doktor jest sympatyczny i uśmiechnięty, co bardzo rozluźnia. Polecam wszystkim Paniom!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia StarmedUsługa: USG prenatalne

   Badanie usg penatralne, szybkie ale profesjonalne. Jak dla mnie bardzo ok. Lekarz odpowiadał na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Mariusz Sokołowski

  Internista, Radiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Miałam zlecone USG jamy brzusznej. Lekarz bardzo niemiły. Pacjent czuje się w gabinecie jak intruz. W czasie wizyty miałam wrażenie, że Doktor przyjmuje pacjentów ,,niechętnie'',a pytania wywoływały u lekarza zniecierpliwienie i niezadowolenie. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi na pytania , które mnie nurtowały i z których powodu przyszłam na badanie. Myślę, że samo badanie zostało wykonane dokładnie, niestety atmosfera w czasie wizyty i brak odpowiedzi na moje pytania sprawią, że nigdy więcej nie umówię się na ponowne badanie u tego lekarza.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - TrójmiastoUsługa: USG jamy brzusznej

   Lekarz był nieprzyjemny, przeszkadzało mu, ze nie ma podanego powodu skierowania na badane (wystawiła mi je położna konsultująca on line po rozmowie). Ledwo burknął, ze obraz jest w porządku, a gdy dopytałam, powiedział, ze jak są obiawy, to się idzie do lekarza. Wlasnie to zrobiłam (a wcześniej byłam na konsultacji u usg ginekoloczinym, o czym pan doktor wiedział)i nie chciałabym spotykać się z takim traktowaniem, ponieważ przychodzę na badanie ze względu na dotkliwy ból. Nie oczekuje, by lekarz głaskał mnie po głowie, ale nie widzę powodu by być tak nieprzyjemnym dla pacjenta, ktory usiłuje ustalić źródło bolu. Zdecydowanie nie polecam wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania