O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Elektrokardiograf
 • USG
 • Unit okulistyczny i OCT
 • RTG
 • Holter RR i Holter EKG
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2725)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Waldemar Makowski konsultacja kardiologiczna

  Lekarz konkretny, nastawiony na pacjenta i jego zdrowie.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Baska konsultacja laryngologiczna

  Wizyta przebiegła sprawnie, wszystko szczegółowo wyjaśnione, w przyjaznej atmosferze.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Joanna Hadrian konsultacja internistyczna

  Bardzo rzeczowo i profesjonalnie i przede wszystkim skuteczne leczenie. Polecam. Najlepszy lekarz internista jakiego spotkałem. byłem już kilka razy i zawsze trafna diagnoza i szybki powrót do zdrowia. Pani doktor bardzo miła i zaangażowana nie ma się wrażenia ,,no dobra , następny proszę" jak w rejonowej na NFZ.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Bełtowicz-Tominska konsultacja ginekologiczna

  Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Dokladne badanie pozwoliło na dobranie odpowiedniego leczenia. Doktor szczegółowo wyjaśniła problem oraz odpowiadała na kazde pytanie. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Przemysław Mikulski Konsultacja neurologiczna

  Pan doktor był bardzo cierpliwy, przeprowadził badanie i wywiad bez pośpiechu, zapoznał się z wynikami, wszystko wytłumaczył, zaplanował leczenie, odpowiadał na pytanie; wykazał się najlepszymi kompetencjami.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jakub Wiśniewski konsultacja neurochirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Milo ,sympatycznie,bez stresu.Czeka mnie zabieg ,ale w rękach Pana Doktora nie boję się. Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafilam.Polecam


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Inga Drozd konsultacja okulistyczna

  Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor
  Serdecznie Polecam


  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Inga Drozd konsultacja okulistyczna

  To już kolejna wizyta, bardzo polecam. Punktualnie i miło.


  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Maciej Jarosz Konsultacja urologiczna + USG

  Punktualność, profesjonalne badanie oraz przekazanie wyniku i opis stanu zdrowia na najwyzszym poziomie


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Widłak konsultacja laryngologiczna

  Kolejna wizyta konkretna bez zbędnych czułości ale ja to akurat cenię, konkretne leczenie, mam nadzieję że szybko nadejdzie poprawa, 2 tygodnie leczenia zapalenia uszu przez internistów niestety skończyła się u laryngologa i tak. Polecam Pana Tomasza z czystym sumieniem, o szczegóły trzeba dopytać i może Ci którzy potrzebują być zaopiekowani bardziej mogą czuć niedosyt ale dla mnie liczy się skuteczność i profesjonalizm. Ciąże przeszłam dzięki Panu Tomaszowi całkiem nieźle mimo wiecznego zapalenia zatok i uszu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania