O nas

Centrum Medyczne LUX MED Gdynia ul. Morska 127 dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (268)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Robert Rudny konsultacja internistyczna

  Bardzo empatyczny lekarz pełen wyrozumiałości. Nie ma problemu z wystawieniem skierowania na potrzebne badania i odesłaniem do specjalistów, co nie jest wcale takie częste w przypadku specjalistów lux med. Dziękuję raz jeszcze za pogłębioną diagnostykę i życzę Panu Doktorowi wszystkiego dobrego! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Lucyna Kotarska-zalewska konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pacjentem był mój 11 letni syn, bardzo wrażliwy na ból. Pani doktor bardzo wyrozumiała i spokojna. Syn bardzo zadowolony po wizycie. Polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Maria Stec konsultacja pediatryczna

  Przecudowna Pani doktor, na miejscu zrobiła podstawowe badania, dzięki którym dała nam od razu skierowanie do szpitala i całe szczęście bo u synka jeszcze dwa dni i mogłaby rozwinąć się sepsa.


  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Plecka USG piersi

  Wykonywane badanie: USG piersi. Moim zdaniem lekarz na bieżąco powinien informować co będzie robił: czy dotknie, czy wyciśnie żel itp. Nie obchodzi mnie, że idę na badanie „i to oczywiste że lekarz będzie mnie dotykał”. Informowanie pacjentki o każdym kroku powinno być oczywiste. Tego mi zabrakło.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Edyta Tomaszewska-Krzyk Zwykła wizyta

  Nie polecam. Wczoraj pani lekarz zrobiła wypełnienie. Dzisiaj rano część tego zęba odłamała się. Taka sytuacja jest dla mnie nie do przyjęcia. Okropnie.


  Profil zweryfikowany
  lek. Ireneusz Dulny Inny

  Teleporada to kpina,lekarz mimo tego, że opisałam sytuację i prosiłam o pomoc stwierdził, że mam się udać do alergologa.Żadnego skierowania,tylko prześmiewcze komentarze typu:sama sobie pani wynik odczyta? Miałam wrażenie, że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę.Nie polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Zżelska-Basińska Inny

  Lekarz nie był w stanie prawidłowo wystawić recepty. Pani dr nie byla w stanie dobrac okularow. Na recepcie pytajniki postawiła i stwierdziła ze optyk lepiej mi dobierze szkła. Badania dna oka nie zrobiła. Kasę skasowala. Pytam się za co? Nigdy więcej. Nie polecam! Dopiero inny lekarz mi pomógł.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Jadwiga Rybacka Konsultacja stomatologiczna

  Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Ryndak Inny

  Pani Doktor z bardzo miłym i ludzkim podejściem do pacjenta, sprawnie zdjęła szwy po laparoskopii i podała zalecenia co robić dalej. Osobiście bardzo polecam, bo niestety z różnymi niemiłymi lekarzami miałam już doczynienia.


  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Lucyna Kotarska-zalewska Konsultacja stomatologiczna

  Chciałabym napisać słowa wdzięczności do Pani Lucyny, która jest nie tylko dobrym specjalistą, ale także wspaniałą osobą z pięknym poczuciem humoru. U Pani Doktor leczymy zęby całą rodziną. Jak dorośli, tak i dzieci, zawsze wychodzimy od Pani Lucyny z uśmiechem, nie zależnie ot tego , jak trudna była jej praca z nami. Bardzo polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Morska 127, 81-222 Gdynia
LUX MED

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania