Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127

Morska 127, Grabówek

81-222, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Edyta Tomaszewska-Krzyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   Jestem pacjentką p dr Tomaszewskiej od wielu lat uważam,że jest b.dobrym lekarzem,cierpliwie walczy o każdy ząb dzięki niej mam jedynkę- górną , dr leczyła go rok.Bardzo przyjaznie nastawiona do pacjent,profesjonalistka.BARDZO POLECAM pacjentka z Gdyni

  • P

   Witam szczególnie polecam Panią Edytę Tomaszewska Krzyk otacza palcjenta szczególna wręcz matczyna opieka miło przyjemnie jak w gabinecie kosmetycznym a nie u stomatologa. Żadnego stresu przed kolejna wizyta :)!!!!! Tak powinno byc wszędzie to co wyróżnia Panią Edytę to profesjonalne i indywidualne podejście do Pacjenta :)!!!!! bardzo bardzo polecam :) Zaś wizyty w lux med na czas bezproblemowo w przyjemnym otoczeniu i tak powinno to wyglądać :)!
   Pacjent

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Grechuta

  Ortopeda, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • K

   Bardzo dokładny lekarz dysponujący szerszą wiedzą niż przeciętny napotkany ortopeda. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi i nie zbywa dotąd niewyjaśnionych problemów. Zdecydowanie polecam.

  • M

   Bardzo miły i sensowny lekarz. Wizyta przebiega w spokojnej atmosferze, pan Tomasz wszystko wytłumaczy po ludzku. Polecam.


 • Włodzimierz Żychliński

  Ortopeda, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja

   Lekarz bardzo dobry. Po zgłoszeniu się z bólem kolana po kontuzji skierował na USG które też przeprowadził w ramach Medicover po czym dokładnie wytłumaczył co widać na zdjęciach i co z tego wynika. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Lekarz jest nie przyjemny. Nie zapoznaje się z dokmuntacją medyczną - zamiast spojrzeć na MRI, wykonał w swoim gabinecie USG które nic nie wykazało, zarzucając, że człowiek udaje, że jest chory. Po wizycie u prawdziwego specjalisty okazało się, że bark nadaje się na zabieg.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Danuta Buller

  Radiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: USG jamy brzusznej oraz tarczycy

   Byłem u Pani doktor na badaniu jamy brzusznej za pomocą USG. Pani doktor nie widziała żadnego problemu z przeniesienia badania tarczycy z następnego tygodnia na aktualny termin. Oba badania zostały przeprowadzone bardzo dokładnie, w zasadzie poza tarczycą została zbadana cała szyja aż do obojczyków. W badaniu jamy brzusznej zostały jeszcze zbadane wątroba, i inne narządy wewnętrzne. Posiadałem wyniki poprzednich badań krwi więc Pani doktor chętnie przejrzała je i dopiero po tym wszystkim wystawiła opinię. Sama Pani jest bardzo miłą i uśmiechniętą kobietą, do tego pełną wigoru. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego lekarza.


 • Anna Sass

  Pediatra, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: konsultacje pediatryczne

   Bardzo dobry lekarz. Pani doktor leczyla mnie jako dziecko i teraz zajmuje się moim 4 letnim dzieckiem. Brakuje nam takich specjalistów z powołania i oddanych pacjentom. Oby udało nam się poddać opiece Pani doktor nad moimi przyszłymi wnukami. Polecam z całego serca.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: przeziębienia

   Świetna Pani Doktor z cudownym podejściem do maluszków. Moja córa ogólnie boi się lekarzy, ale ta Pani potrafi moją córę (3 latka) wokół palca sobie owinąć tak, że mała nawet nie zauważa, że jest badana. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Danuta Seklecka-Galińska

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: infekcja

   Wspaniały lekarz z intuicją. Od ok. 2 lat zgłaszaliśmy innym pediatrom nasze podejrzenia dot. problemów z tarczycą u córki, wyniki TSH mieściły się w normie, więc nikt nie widział potrzeby dalszej diagnozy w tym kierunku. Do dr Sekleckiej- Galińskiej trafiliśmy w powodu infekcji - silnego kaszlu. Już od progu dr Galińska stwierdziła, że córka ma problemy z tarczycą. Skierowała nas na usg i okazało się, że córka ma Hashimoto.
   Infekcję pokonaliśmy bez antybiotyku, oczywiście zgodnie z zaleceniami pani dr. Dziękujemy jeszcze raz!


 • Sławomir Rembelski

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pan Doktor uratował mi życie. Poszłam prosić o terapie zastępcza hormonalną ( jestem już w tym wieku). Pan Doktor powiedział, że nie przepisze mi hormonów zanim nie przyniosę usg piersi. Poszłam na usg i okazało się, że mam nowotwór piersi. Jestem już po operacji, a onkolodzy bardzo chwalą decyzję ginekologa. Dzięki Panu Doktorowi miałam wcześnie wykrytego raka i oszczędzoną pierś. Jeszcze raz dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: wizyta kontrolna w ciąży

   Stanowczo odradzam. Mimo, że lekarz miły i uśmiechnięty, a atmosfera bardzo swobodna jestem załamana po wizycie i z gabinetu wyszłam prawie z płaczem. Moją ciążę prowadzi inny lekarz, ale był na urlopie więc zapisałam się do dr Rembelskiego z racji pasującego terminu (byłam u niego w 18tyg). Podczas wizyty miałam wykonane tylko usg, żadnych innych badań - ani na fotelu, ani pomiaru masy ciała czy ciśnienia, a wcześniej były robione co miesiąc na każdej wizycie przez mojego lekarza. Doktor nie omówił ze mną poprzednich badań które miałam wykonać, nie zlecił też kolejnych mimo że w rozpisce powinnam jakieś wykonać. Nie wpisał też nic do karty ciąży. Na moje sugestie odpowiedział, że mam to załatwić z moim lekarzem. Nie wystawił mi też zwolnienia, mimo że jestem na nim od początku ciąży ze względu na rodzaj wykonywanej pracy - powiedział że mam iść do innego lekarza mimo że moje zwolnienie kończyło ważność następnego dnia.... Wgl przy temacie zwolnienia zrobił się bardzo niemiły i nerwowy, jakby to był największy problem. Naprawdę, stanowczo odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jadwiga Rybacka

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127

   Pełen profesjonalizm. Pani Doktor przedstawiła całościowy plan leczenia, pełen kosztorys. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, punktualnie i bez pośpiechu. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona, a dr Rybacka, oprócz profesjonalizmu, jest sympatyczna i komunikatywna. Zdecydowanie polecam!!

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

   Chodzą z moją córeczką do Pani Stomatolog i uważam, iż ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córeczka bardzo ją lubi:). Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dorota Pofelska

  Okulista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor Dorota Pofelska na pierwszej wizycie postawiła właściwą diagnozę i dobrała leki które pomogły po pierwszym zastosowaniu. Uważam że jest bardzo dobrą specjalistką. Bardzo dokładnie zbadała moje oczy i objaśniła mi w czym tkwi problem. Wszystkim znajomym będę ja polecać.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: konsultacja okulistyczna

   Do Pani doktor poszłam skontrolować wadę wzroku i dopasować szkła do okularów. Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. :) Szybka ocena wady i dobranie odpowiwdnich szkieł. Pani doktor pomogła mi w opisaniu parametrów przy zamówieniu okularów przez internet. ;)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Orlińska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani dr nie ma w gabinecie aparatu USG... wizyta platna a zamiast potwierdzić ciąże dostalam skierowanie na (również platne) badanie beta hcg i usg... powinna być o tym informacja na portalu, ze gabinet nie ma sprzetu