O nas

Centrum Arena Medical to placówka wieloprofilowa oferująca szeroki wachlarz podstawowych i specjalistycznych świadczeń medycznych w tym z medycyny estetycznej połączonej z kosmetologią i podologią, oraz rehabilitacji narządu ruchu. Arena Medical to również ośrodek szkoleniowy dla lekarzy i fizjoterapeutów z zakresu USG. Nasze Centrum Medyczne to kompleksowe poradnie wielospecjalistyczne, połączone z dokładną diagnostyką ultrasonograficzną oraz medycyną estetyczną i podologią, a także rehabilitacji narządu ruchu. Centrum powstało z wielkiej pasji do leczenia. Mamy nadzieję, że tą pasję i zaangażowanie odczujecie Państwo odwiedzając nas. W Arena Medical Gliwice każdy pacjent może liczyć na holistyczną opiekę medyczną opierającą się na solidnej diagnostyce w oparciu o badanie kliniczne i USG. Poradę przedstawioną w prosty i przyjazny sposób.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Ultrasonograf
 • Elektrokardiograf
 • Dermapen
 • LaserMe
 • Geneo
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (42)

Ogólna ocena

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kansy USG piersi i dołów pachowych

  Serdecznie polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Pełen profesjonalizm. Miłe i życzliwe podejście do pacjenta. Pełne i szczegółowe wyjaśnienie przeprowadzonego badania i zalecenia dalszej diagnostyki. Dla tych, ktorzy maja wątpliwości to polecam z czystym sumieniem!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kansy biopsja cienkoigłowa

  Życzę sobie i wszystkim aby trafiać w zyciu tylko na takich ludzi jak Pan doktor! Empatyczny, konkretny, punktualny. Umiejący pomóc, doradzić i odpwoednio pokierować w kolejnych etapach leczenia. I przede wszystkim w stu procentach znający sie na swojej pracy. Bardzo polecam Pana Doktora (jak dla mnie to wielu Profesorów mogło by się uczyć od tego Pana podejścia do pacjenta i wykonywania swojej pracy).


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kansy USG jamy brzusznej i miednicy mniejszej

  Chciałbym żeby tylko tacy lekarze istnieli. Pełen profesjonalizm, szczegółowe i dokładne wyjaśnienia na każde zadane pytanie. Pan Doktor ciągle uśmiechnięty i sprawiał, że cała wizyta była jak spotkanie z kolegą :) Z całego serca polecam każdemu kto szuka lekarza z powołania!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kansy USG piersi i dołów pachowych

  Punktualne przyjęcie. Doktor wszystko mi wyjaśnił. Pełen profesjonalizm. Poza tym w poradni mają duży wybór specjalistów. Tak powinno być wszędzie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Kansy konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Przesympatyczna Pani Doktor, która na pierwszej wizycie świetnie dobrała zabieg omawiając dokładnie co po kolei będziemy robić. Jestem bardzo zadowolona i czekam już na efekty. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania