Lek.

Piotr Nowicki

Ginekolog, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Pan Doktor to osoba z powołaniem do wykonywania swojego zawodu. Super miły, życzliwy profesjonalista z dużymi ilościami cierpliwości )) Mama jest w trakcie leczenia, nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. Panie Doktorze Poznań pozdrawia i dziękuje!! ))

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  45 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E

   Pan Doktor to osoba z powołaniem do wykonywania swojego zawodu. Super miły, życzliwy profesjonalista z dużymi ilościami cierpliwości )) Mama jest w trakcie leczenia, nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. Panie Doktorze Poznań pozdrawia i dziękuje!! ))

  • M

   Wspaniały lekarz: uprzejmy, konkretny, życzliwy, kulturalny, elokwentny fachowiec. Szybka decyzja, konkretne leczenie i rewelacyjna opieka po wszystkim.

  • Bardzo dobry lekarz z powołania dobry specjalista polecam .Miły sympatyczny super dobry fachowiec.Irena z Kcyni.

  • E

   Doktor Nowicki to Doktor z Prawdziwego Zdarzenia.Kto się leczył u dr. Nowickiego ten wie o czy mówię.Pozdrowienia z Wąbrzeźna :-)

  • S

   Zetknęłam sie z Panem Doktorem przy okazji pobytu na oddziale ginekologiczno-onkologicznym pare lat temu.Co prawda pan doktor mnie nie operował ale później przeprowadzał badania kontrolne.Potwierdzam,że jest on specjalistą wysokiej klasy!Potrafi słuchac ma ogromną cierpliwosc a nastepnie b,szczegółowo wyjasnia każdą wątpliwośc.W przypadku pacjentek z chorobami onkologicznymi to b.ważne podejście.Dziękuje Panie Doktorze myśle że Pana profesionalizm w rozmowie ze mną w znacznym stopniu skrócił okres mojej rekonwalescencji! Jest Pan bowiem nie tylko wspaniałym ginekologiem ale również psychologiem1

  • Nie wiem co za ludzie wystawiają tu negatywne opinie. Ok, trzeba czasem przypomnieć, co dokładnie dolega, ale co z tego? Na mnie pan Nowicki zrobił naprawdę dobre wrażenie. Jest dobrym lekarzem, zawsze miłym i życzliwym - a w tej specjalizacji to BARDZO ważne. To mój pierwszy ginekolog, do którego poszłam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, do dziś, jak na wizytę, wybieram się tylko do niego. Naprawdę polecam.

  • M

   Witam. Dr Piotr Nowicki operował i nadal leczy moją mamę, jest bardzo zadowolona z Jego opieki zawsze wychodzi z jego gabinetu uśmiechnięta i zadowolona mimo świadomości poważnej choroby, doskonale wie kiedy i gdzie kierować na kolejne badania o nic nie trzeba się upominać, na bardzo poważne badanie na które czeka się miesiącami P. doktor zrobił tak że mama czekała tylko miesiąc. W imieniu mojej mamy przekazuję słowa uznania dla Szanownego P. dr Nowickiego polecam wszystkim osobom tego człowieka! LEKARZ ANIOŁ!!!! POLECAMY POLECAMY POLECAMY w Centrum Onkologi w Bydgoszczy gab. 79.
   Pełni wdzięczności pacjentka MARIA KRASKA wraz z synem MARIUSZEM!

  • I

   Doktor Nowicki to ginekolog z podejściem i zaangażowaniem, co jest niezwykle ważne ze względu na krępujący charakter wizyt. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Choćby nie wiem co by się nie działo, nie zmieniam ginekologa - polecam!

  • A

   Całe szczęście trafiłam do doktora Nowickiego. Jestem po operacji i wróciłam do zdrowia. Pełen profasjonalizm i dbałość o pacjenta. Odpowie na każde pytanie, doradzi, gruntownie przebada. Nie zgaduje :) Polecam doktora Piotra i Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

  • A

   Wspaniały lekarz bardzo dobrze się opiekuję pacjentką. Operował mnie i dbał o to abym się dobrze czuła.Polecam jak najbardziej. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Agnieszka Rządkiewicz

  Jesteś tym lekarzem?

  253

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1300

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go