Lek.

Piotr Nowicki

Ginekolog, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: stała pacjentka

  Od lat chodzę do Pana Doktora, wiele czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniego lekarza. Moim zdaniem to lekarz z powołania. Na Pana Doktora zawsze można liczyć, w sytuacjach nagłych jest pod telefonem, potrafi słuchać i naprawdę interesuje się zdrowiem pacjenta. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam tego lekarza.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Dawid Dziedzic
  Dawid Dziedzic
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Markwarta 4-6, Bydgoszcz
  Pan dr prowadził ciążę mojej przyjaciółki a ja (jako ojciec) miałem szanse uczestniczyć w kilku wizytach z USG… więcej

  Dariusz Lorek
  Dariusz Lorek
  Ginekolog
  ks.R. Markwarta 4-6, Bydgoszcz
  Wg mnie bardzo dobry specjalista. Miałam to szczęście, że doktor Lorek akurat miał dyżur w szpitalu, w którym rodziłam… więcej

  Bernadeta Zawiszewska
  Bernadeta Zawiszewska
  Ginekolog
  Hetmana Żółkiewskiego 3, Bydgoszcz
  Pani dr prowadziła moja ciążę ( przeszłam do niej ok 3 miesiąca i była 4 lekarzem do którego się udałam szukając… więcej

  Maciej W. Socha
  Maciej W. Socha
  Ginekolog, Onkolog, Androlog
  Mostowa 4, Bydgoszcz
  Pan doktor, to doktor XXI wieku. Pełen profesjonalizm, wiedza, umie dzielić się tą wiedzą,wysoka kultura osobista,… więcej

  Bartłomiej Wolski
  Bartłomiej Wolski
  Ginekolog, Seksuolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Mostowa 4, Bydgoszcz
  Do Pana doktora Wolskiego trafiałam z polecenia koleżanki i cioci. Nie żałuję,była to najlepsza decyzja! Bo zbadaniu… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  47 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: stała pacjentka

   Od lat chodzę do Pana Doktora, wiele czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniego lekarza. Moim zdaniem to lekarz z powołania. Na Pana Doktora zawsze można liczyć, w sytuacjach nagłych jest pod telefonem, potrafi słuchać i naprawdę interesuje się zdrowiem pacjenta. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam tego lekarza.

  • I
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Bardzo miły człowiek, poświęca pacjentowi dużo uwagi, wszystko dokładnie tłumaczy. Dokładnie wykonuje badania, nie opiera się tylko na podstawowych badaniach, zleca również dodatkowe. Nie ,,olewa" pacjenta, tak jak to robili ginekolodzy w innych gabinetach, widząc dana przypadłość.

  • E

   Pan Doktor to osoba z powołaniem do wykonywania swojego zawodu. Super miły, życzliwy profesjonalista z dużymi ilościami cierpliwości )) Mama jest w trakcie leczenia, nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. Panie Doktorze Poznań pozdrawia i dziękuje!! ))

  • M

   Wspaniały lekarz: uprzejmy, konkretny, życzliwy, kulturalny, elokwentny fachowiec. Szybka decyzja, konkretne leczenie i rewelacyjna opieka po wszystkim.

  • Bardzo dobry lekarz z powołania dobry specjalista polecam .Miły sympatyczny super dobry fachowiec.Irena z Kcyni.

  • E

   Doktor Nowicki to Doktor z Prawdziwego Zdarzenia.Kto się leczył u dr. Nowickiego ten wie o czy mówię.Pozdrowienia z Wąbrzeźna :-)

  • S

   Zetknęłam sie z Panem Doktorem przy okazji pobytu na oddziale ginekologiczno-onkologicznym pare lat temu.Co prawda pan doktor mnie nie operował ale później przeprowadzał badania kontrolne.Potwierdzam,że jest on specjalistą wysokiej klasy!Potrafi słuchac ma ogromną cierpliwosc a nastepnie b,szczegółowo wyjasnia każdą wątpliwośc.W przypadku pacjentek z chorobami onkologicznymi to b.ważne podejście.Dziękuje Panie Doktorze myśle że Pana profesionalizm w rozmowie ze mną w znacznym stopniu skrócił okres mojej rekonwalescencji! Jest Pan bowiem nie tylko wspaniałym ginekologiem ale również psychologiem1

  • Nie wiem co za ludzie wystawiają tu negatywne opinie. Ok, trzeba czasem przypomnieć, co dokładnie dolega, ale co z tego? Na mnie pan Nowicki zrobił naprawdę dobre wrażenie. Jest dobrym lekarzem, zawsze miłym i życzliwym - a w tej specjalizacji to BARDZO ważne. To mój pierwszy ginekolog, do którego poszłam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, do dziś, jak na wizytę, wybieram się tylko do niego. Naprawdę polecam.

  • M

   Witam. Dr Piotr Nowicki operował i nadal leczy moją mamę, jest bardzo zadowolona z Jego opieki zawsze wychodzi z jego gabinetu uśmiechnięta i zadowolona mimo świadomości poważnej choroby, doskonale wie kiedy i gdzie kierować na kolejne badania o nic nie trzeba się upominać, na bardzo poważne badanie na które czeka się miesiącami P. doktor zrobił tak że mama czekała tylko miesiąc. W imieniu mojej mamy przekazuję słowa uznania dla Szanownego P. dr Nowickiego polecam wszystkim osobom tego człowieka! LEKARZ ANIOŁ!!!! POLECAMY POLECAMY POLECAMY w Centrum Onkologi w Bydgoszczy gab. 79.
   Pełni wdzięczności pacjentka MARIA KRASKA wraz z synem MARIUSZEM!

  • I

   Doktor Nowicki to ginekolog z podejściem i zaangażowaniem, co jest niezwykle ważne ze względu na krępujący charakter wizyt. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Choćby nie wiem co by się nie działo, nie zmieniam ginekologa - polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG