O nas

Wysokospecjalistyczne Centrum Medyczne położone przy jednej z największych arterii komunikacyjnych miasta Bydgoszczy przy ulicy Szubińskiej na trasie wylotowej w kierunku Poznania. Nowo-powstały budynek o nowoczesnej architekturze dwukondygnacyjny z windą. Diagnostyka obrazowa na wysokim poziomie świadczenia usług z nieograniczonym dostępem do badań ultrasonograficznych jednym z najnowocześniejszych aparatów w pełnym zakresie. Zabiegi pod ramieniem ‘C’ w zakresie ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ogólnej. Wykwalifikowana kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści najwyższej klasy z co najmniej drugim stopniem specjalizacji.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Canon i900
 • Laser CO2
 • Kriolezja
 • Elektrokoagulacja
 • EKG
 • Krioterapia
 • Laser Fotona
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1159)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Czanita Cieścińska konsultacja dermatologiczna

  She is a really nice doctor, speaks well English! Very patient and always smiling

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Katarzyna Kamrowska konsultacja psychiatyczna dzieci

  Profesjonalizm, wiedza i przenikliwość. Pani Doktor celnie stawia diagnozę oraz bardzo dokładnie i cierpliwie wyjaśnia wszelkie niejasności. Pełne zrozumienie dla sytuacji pacjenta i rodziny. Empatia i piękne poczucie humoru. Odwaga w podejmowaniu wyzwań. Doskonała pamięć dotycząca sytuacji i stanu pacjenta, zaleceń i zapisanych leków podczas poprzedniej wizyty. Wielkie serce. Powołanie i talent. Polecam wszystkim - w tym Rodzicom poszukującym pomocy dla swoich nastoletnich dzieci znajdujących się w kryzysie dorastania. Centrum Szubińska: świetna, profesjonalna obsługa.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Kurzawa konsultacja ortopedyczna

  Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor i przebiegła bardzo miło . Pani doktor bardzo szybko postawiła diagnozę i wróżyła leczenie. A efekty poznam za pewien czas


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Paweł Rajewski konsultacja hepatologiczna

  Bardzo kompetentny lekarz z dużą wiedzą i empatią.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Cieściński konsultacja radiologiczna

  Wszystko w porządku. Lekarz, miły, wszystko wytłumaczył.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Sroka konsultacja chirurgiczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Tomasza,na której byłam z młodszym synem.Bylo to pierwsze spotkanie z chirurgiem.Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci,wszytko odbyło się bez stresu,syn bardzo miłe wspomina wizytę.Uwazam,że takich ludzi jest potrzebnych więcej,którzy oddają się pracy sercem.Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Czanita Cieścińska konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor jest przemiłą osobą, z sercem na dloni, cierpliwa i empatyczna. Leczenie przebiegało pomyślnie i dodatkowo Pani doktor myśli o zniwelowaniu blizn. Polecam całym sercem.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Czanita Cieścińska konsultacja dermatologiczna

  Pani dr miła i kompetentna. W moim przekonaniu nastawiona na skuteczność, na wyleczenie, a nie na leczenie. Jeśli cokolwiek, kiedykolwiek, to wrócę bez obaw do dr Czanity.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Puchała konsultacja ortopedyczna

  Byłam w placówce po raz pierwszy i jestem zadowolona z wizyty.polecam pana doktora . pozdrawiam


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Monika Pitera Konsultacja endokrynologiczna

  Polecam! Rzeczową i kompetentną porada w miłej, otwartej atmosferze.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Szubińska 85A, 85-312 Bydgoszcz
Allianz, PZU Zdrowie, Signal Iduna, Compensa, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne Szubińska, Bydgoszcz?
  Centrum Medyczne Szubińska, Bydgoszcz dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ultrasonografia, dermatologia, hepatologia, ortopedia, urologia, reumatologia, chirurgia, neurochirurgia, laryngologia, psychiatria, psychiatria dziecięca, kardiologia, onkologia, diabetologia, medycyna estetyczna, interna, geriatria, rehabilitacja medyczna, ginekologia, pulmonologia, fizjoterapia, położnictwo, diagnostyka, dietetyka, medycyna chorób zakaźnych, medycyna rodzinna, pediatria, chirurgia dziecięca.
 • Oferta Centrum Medyczne Szubińska obejmuje 48 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ortopedyczna, Podanie kwasu hialuronowego do stawu, Blokada dostawowa pod kontrolą USG, iniekcje z zastosowaniem kolagenu MD, konsultacja ortopedyczna dzieci, konsultacja reumatologiczna, konsultacja dermatologiczna, konsultacja radiologiczna, konsultacja psychiatryczna, konsultacja psychiatyczna dzieci.
 • Tak, Centrum Medyczne Szubińska oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Centrum Medyczne Szubińska ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne Szubińska może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1159 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne Szubińska. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje Centrum Medyczne Szubińska: Signal Iduna, Allianz, Compensa, TU Zdrowie, PZU Zdrowie Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • Adres placówki Centrum Medyczne Szubińska to Szubińska 85A Bydgoszcz.
Powiązane wyszukiwania