Centrum Medyczne Gizińscy jest rodzinną firmą, której jesteśmy jedynymi właścicielami . Zaczynaliśmy w 1988 roku od gabinetu psychiatrycznego, a krótko potem laryngologiczno- pediatrycznego. Dzięki... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Gizińscy

Leśna 9

85-079 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Gizińscy jest rodzinną firmą, której jesteśmy jedynymi właścicielami . Zaczynaliśmy w 1988 roku od gabinetu psychiatrycznego, a krótko potem laryngologiczno- pediatrycznego.

Dzięki uznaniu naszych pacjentów mogliśmy nieustannie rozszerzać zakres naszej działalności. Jesteśmy za to wdzięczni naszym Pacjentom, Lekarzom, Pielęgniarkom i całemu zespołowi obsługującemu.

Po 20 latach przenieśliśmy naszą działalność do nowego obiektu przy ulicy Leśnej 9 w Bydgoszczy, który został przez nas zaadoptowany do działalności zgodnie z najwyższymi standardami polskimi i europejskimi. Nowy budynek zapewnia bezpieczeństwo medyczne wszystkim naszym pacjentom, a także odpowiedni komfort. Wizyty w gabinetach lekarskich umawiamy na konkretną godzinę. Staramy się, by czas oczekiwania był możliwie przyjemny w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Wiele z naszych usług świadczymy nieodpłatnie dla pacjenta w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Podejmujemy ciągłe starania o rozszerzenie zakresu tych usług.

Liczymy, że sprostamy Państwa oczekiwaniom dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych współpracowników, a także własnemu 30-letniemu doświadczeniu lekarskiemu i 20-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu i rozwijaniu Centrum Medycznego Gizińscy.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
208 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Hauslinger Inny

  Pan doktor jest wspaniałym człowiek, wycinam u niego znamiona (było ich ok 10). Nie wyobrażalne jest to jaką wspaniałą atmosferę podczas zabiegu potrafi stworzyć lekarz. Z czystego serca mogę polecić


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Brak profesjonalizmu, podejścia do dziecka, po prostu zero jakiegokolwiek wysiłku by mały pacjent poczuł się komfortowo. Również ja, jako rodzic, nie czułam się do końca dobrze potraktowana.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Doroszyńska-Tomczyk Inny

  Pani Magdalena jest bardzo profesjonalna, konkretna i kompetentna - odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Moja 5 letnia córka miała wykonywany zabieg skrócenia wędzidełka. Pani Magda wszystko zgłosiła, ja czekałam tylko na telefon z miejsca w którym był wykonywany zabieg. Po zabiegu stosowaliśmy się do zaleceń Pani Dr i wszystko pięknie się zagoiło. Cóż tu dużo pisać - takich lekarzy nam potrzeba! Jestem wdzięczna za zaangażowanie i opiekę medyczną. Bardzo polecam, ja na pewno wrócę do Pani Magdaleny jeśli będzie potrzebna nam wizyta u Laryngologa


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Doroszyńska-Tomczyk Inny

  Pani doktor o złotym sercu na właściwym miejscu!synek po zabiegu bez żadnych komplikacji świetny kontakt z panią doktor
  Pozdrawiamy mama z Olkiem


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek konsultacja laryngologiczna

  Przesympatyczna Pani doktor ze świetnym podejściem do dzieci. Polecam każdemu rodzicowi który zastanawia się nad wyborem laryngologa. Pani doktor z zaangażowaniem słucha i stara się pomóc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek konsultacja laryngologiczna

  Jestem zadowolona z wizyty, p. doktor szybko zdiagnozowała problem i skutecznie go rozwiązała. Atmosfera w gabinecie przyjemna, rozmowa bardzo rzeczowa.
  Na minus opóźnienie wizyty - prawie godzinne, przy czym co najmniej jeden pacjent umówiony był na tą samą godzinę, co ja. Nie wiem jednak na ile wynika to z organizacji placówki, a na ile z woli p. doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Szczepaniec Inny

  Lekarz bardzo uprzejmy. Dokładnie analizuje problem nie szczędząc przy tym wyjaśnień. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Przykład lekarza, który stawia na praktyczne wykonywanie zawodu w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości pacjenta.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek badanie otoskopowe

  Pani doktor bardzo miła, zaangażowana, rzeczowo i jasno wyjaśniła na czym polega problem. Dokładnie tłumaczyła, co robi i co będzie robiła za chwilę podczas badania. Bardzo polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Pani dr bardzo dobra w swoim fachu. Duża wiedza, praktyka super podejście do dzieci. Córka (4 lata) miała usuwany trzeci migdał i zmniejszone dwa podniebienne. Córka zero stresu, ale też była pozytywnie nastawiona do zabiegu/operacji przez anestezjologa a resztę ''ubarwiłam'' sama. Podsumowując; dmuchanie balonika przez maskę taką jaką mają piloci, a później szalony lot odrzutowcem pod sterami pani dr było super sprawą. Odbyło się bez komplikacji, wymiotów etc.
  Na dzień dzisiejszy wszystko ładne się goi, kataru brak, córka w nocy nie chrapie, swobodnie oddycha i poprawił się apetyt.
  Bardzo polecam panią dr
  Dziękuję.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek konsultacja laryngologiczna

  Jestem zadowolona z wizyty , widać że Pani doktor dba o swoich pacjentów .Mam nadzieję ,że mój problem zdrowotny zostanie rozwiązany.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania