Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Gizińscy (CMG) funkcjonuje od ponad 35 lat, prowadząc szeroki zakres usług medycznych. Obejmuje cztery oddzielne budynki, zlokalizowane przy ul. Leśnej 9 i 9a oraz Kościuszki 16, w tym:
1. Szpital oferuje leczenie w trybie hospitalizacji planowanych i jednodniowych w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii dziecięcej, chirurgii plastycznej, ginekologii, laryngologii dorosłych i dzieci, neurochirurgii, ortopedii dorosłych i dzieci, urologii dorosłych i dzieci. Zabiegi operacyjne prowadzone są w nowocześnie wyposażonych salach operacyjnych, z udziałem doświadczonych lekarzy specjalistów, z użyciem sprzętu i leków najnowszej generacji.
2. Przychodnia wielospecjalistyczna z dużą liczbą gabinetów i poradni, gabinetami zabiegowymi oraz Medycyną Pracy i Medycyną Estetyczną.
3. Budynek Główny - Centrum Psychiatrii oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe. Centrum Psychiatrii to liczne gabinety psychiatryczne oraz psychologiczne, Psychiatryczna całodobowa Izba Przyjęć, a także trzy Oddziały Psychiatryczne Stacjonarne z dostępem dla Pacjentów, m.in. do nowoczesnych sal terapii grupowej i indywidualnej, pomieszczeń dostosowanych do rehabilitacji grupowej. Ponadto funkcjonuje Zespół Leczenia Środowiskowego, który zapewnia opiekę nad Pacjentami w ich miejscu zamieszkania. W ramach Centrum Badawczo Rozwojowego planowane jest opracowanie innowacyjnych procedur leczniczych.
4. Odział Psychiatryczny Dzienny w Centrum Medycznym Gizińscy funkcjonuje od 2003 roku. W strukturze Oddziału Psychiatrycznego Dziennego funkcjonują trzy Oddziały Dzienne Psychiatryczne, w tym: Oddział Psychiatryczny Dzienny Ogólny, Oddział Dzienny Rehabilitacyjny, Oddział Psychiatryczny Zaburzeń Nerwicowych. Pobyt na Oddziałach zapewnia pośrednią formę hospitalizacji między oddziałem całodobowym, a opieką ambulatoryjną.
Zapraszamy na naszą stronę internetową:
https://www.gizinscy.pl/
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Aparat do ultrasonografii (USG)
 • Dermatoskop
 • Elektrokardiograf
 • Holter EKG
 • Holter RR (ciśnieniowy)
 • Spirometr
 • Wideoskop
 • Aparat do Laseroterapii
 • Wieża do Endoskopowej Małoinwazyjnej Chirurgii Kręgosłupa Richard Wolf
 • Aparat do Neuromonitoringu Śródoperacyjnego C2
 • Laser Consultronix NeoV1940nm
 • Generator do Termolezji RF NT1100
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9a, 85-676 Bydgoszcz
Centrum Medyczne Gizińscy logo
Ubezpieczenia
Allianz, PZU Zdrowie
Zobacz więcej
Centrum Medyczne Gizińscy
Tadeusza Kościuszki 16, 85-079 Bydgoszcz
Centrum Medyczne Gizińscy logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1250)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Doroszyńska-Tomczyk Adenotomia

  Nie ma słów którymi mogłabym opisać panią doktor. Zostaliśmy zakwalifikowani do operacyjnego wycięcia migdałów, córka od ponad roku częste infekcje, ropiejące oczy, straszne nocne bezdechy. Pani doktor szczegółowo wyjaśniła jak będzie przebiegała operacja, jakie zastosuje znieczulenie, na każde pytanie spanikowanej mamy odpowiadała bardzo dokładnie. W piątek pani Doktor wycinała córce migdały, wszystko poszło idealnie, pani Magda opowiedziała jak wszystko wyglądało, po zabiegu odwiedzała córce kilka razy sprawdzając czy wszystko jest dobrze. Pani Magda była moim wyborem jako lekarz który ma przeprowadzać operację córki i z całego serca cieszę się, że wybrałam właśnie ją. Jest opiekuńcza, bardzo zaangażowana w swoją pracę do tego empatyczna i niesamowicie miła. Nigdy nie zapomnimy wizyty w szpitalu, była to paradoksalnie najlepsza rzecz jaka mogła Nas spotkać. Dobę po zabiegu córka nareszcie może swobodnie oddychać i spać bez jakichkolwiek problemów z oddychaniem i nocnymi bezdechami!

  V
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Aniukiewicz Konsultacja chirurgiczna

  Dr Aniukiewicz , empatyczny , przeprowadzający bardzo delikatnie badania inwazyjne.Polecam ,jako dobrego specjalistę.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wael Echtay konsultacja okulistyczna

  Niestety Pan doktor w moim przypadku nie pomógł już kolejny raz.
  Kilka lat temu nie byłem świadomy tego, że mam zaćmę i Pan doktor też o tym mnie nie poinformował, ale zaprosił do swojego salonu po zakup okularów, które oczywiście nie poprawiły widoczności, a reklamacji oczywiście nie przyjął. Po wizycie u innego lekarza zostałem niezwłocznie skierowany na zabieg.
  Teraz mam inny problem i z powodu braku terminów u mojego okulisty odwiedziłem Pana doktora. Wizyta 5 minut i zaproszenie do salonu po okulary. Efektów leczenia brak.i idę znowu do mojego sprawdzonego okulisty. Odnoszę wrażenie, że p. Doktor swoją pracę wykorzystuje głównie do "naganiania " klientów do swojego salonu optycznego.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Klaudia Ziółkowska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pani doktor empatyczna, delikatna, spokojna, słowem cudowna i ze wszech miar godna polecenia. Wzbudza zaufanie dzieci i rodziców.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Beata Ewa Stępień-Jaszowska Konsultacja pulmonologiczna

  Doktor jest naprawdę wspaniała. Dokładnie słucha, odpowiada, wnikliwie analizuje. Latami męczyłam się z nawracającym kaszlem, dzięki leczeniu mogę to z łatwością kontrolować. Życzę każdemu trafić na tak dobrego specjalistę

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Aniukiewicz Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dokładny , szczegółowy , udzielający wyczerpujących odpowiedzi

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marzena Zaborowska Konsultacja neurologiczna

  To była moja pierwsza wizyta u neurologa i cieszę się, że trafiłam na panią Doktor. Byłam wysłuchana i wyszłam z planem działania na najbliższe miesiące. Zdecydowanie polecam wizytę!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Rajewski konsultacja hepatologiczna

  Super , wszystko szczegółowo lekarz wyjaśnił , odpowiadał na moje pytania i zaproponował dalsze diagnozowanie.
  Bardzo polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Sylwester Dratwa Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Moja pierwsza wizyta w celu konsultacji u pana doktora.Otrzymałam bardzo szczegółowe informacje, profesjonalne podejście do pacjenta,przemiłe panie w rejestracji.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek konsultacja laryngologiczna

  Wszystko było dobrze. Bardzo uważny specjalista. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne Gizińscy, Bydgoszcz?
  Centrum Medyczne Gizińscy, Bydgoszcz dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: alergologia, psychologia, anestezjologia, endokrynologia, pediatria, ginekologia, psychiatria, laryngologia, chirurgia dziecięca, ortopedia, laryngologia dziecięca, interna, chirurgia plastyczna, gastrologia, neurologia, neurochirurgia, medycyna chorób zakaźnych, okulistyka, urologia, stomatologia, onkologia dziecięca, radiologia, dermatologia, neurologia dziecięca, chirurgia naczyniowa, diabetologia, angiologia, dietetyka, diagnostyka, fizjoterapia, hematologia dziecięca, hepatologia, medycyna estetyczna, ortopedia dziecięca, psychologia dziecięca, psychoterapia, pulmonologia, pulmonologia dziecięca, ultrasonografia, stomatologia dziecięca, urologia dziecięca, wenerologia.
 • Oferta Centrum Medyczne Gizińscy obejmuje 134 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja neurochirurgiczna, konsultacja urologiczna, badanie urodynamiczne, operacja stulejki, endoskopowe zabiegi urologiczne, diagnostyka onkologiczna, cewnikowanie pęcherza moczowego, operacja wodniaka jądra, Wazektomia, Konsultacja urologiczna + USG.
 • Nie, Centrum Medyczne Gizińscy obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Centrum Medyczne Gizińscy ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne Gizińscy może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1250 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne Gizińscy. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Centrum Medyczne Gizińscy ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Leśna 9a Bydgoszcz
  • Tadeusza Kościuszki 16 Bydgoszcz