dr n. med.

Piotr Harasymczuk

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
438 odwiedzin w ciągu 30 dni

dr n. med. Piotr Harasymczyk Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, który wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (1998-2005r.) a także jako rezydent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: USG bioderek

  Świetny, kompetentny lekarz, z wspaniałym podejściem do dzieci. Konsultacja była krótka, rzeczowa i profesjonalna, a dodatkowo obyło się bez histerii mojego dziecka. Szczerze polecam wszystkim rodzicom!

 • M
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: badanie układu ruchu

  Polecam Dr. Piotra chodzę do niego z córką, mimo iż moje dziecko nie jest Aniołkiem, doktor doskonale sobie z nią radzi. Wizyty każdorazowo przebiegają szybko i sprawnie co przy małym dziecku wydaje mi się istotne. Natomiast każdy krok leczenia dziecka, jest konkretnie wyjaśniony. Tak więc odemnie 5! z czystym sumieniem mogę polecać każdemu

 • Ł
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: Konsultacja ortopedyczna dzieci

  Kompetentny lekarz, który na spokojnie udzielił nam wyczerpujących informacji na temat rozwojowego zwichnięcia stawu biodrowego u póltorarocznej córki, których nie potrafili udzielić nam ortopedzi na Śląsku.

 • D
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: Porada lekarska

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Moje wątpliwości związane z porodem i skoliozą zostały rozwiane. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Piotr Harasymczuk przeprowadził operację skoliozy (skolioza powyżej 50 stopni) oraz operację resekcji żeber u mojej 14-letniej córki. Na oddziale szpitalnym wyróżniał się indywidualnym i pogodnym podejściem do pacjenta, odpowiedział na wszystkie pytania przed operacją, nawet te najbardziej banalne. W przystępny sposób wyjaśnił na czym będzie polegać zabieg. Choć wygląda bardzo młodo jest profesjonalistą i bardzo dobrym ortopedą, godnym zaufania. Jeśli zajdzie taka potrzeba to na pewno z każdym innym problemem ortopedycznym skieruję się również do niego.

 • K
  Lokalizacja: neoMedica Centrum Medyczne

  Nasza Córka była badana przez Pana Doktora 2 razy w ramach badań preluksacyjnych bioder: w/w lekarz zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie: jest miłym, skromnym, konkretnym człowiekiem, który chętnie odpowiada na dodatkowe pytania.

  Piotr Harasymczuk2018-04-18

  Szanowna Pani Katarzyno,
  zawsze zachęcam do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości. Cieszę się, że mogłem to zrobić w trakcie wizyty.
  Z wyrazami szacunku,
  dr n.med. Piotr Harasymczuk

 • Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: złamanie nogi

  Pan doktor jest skromnym i bardzo miłym człowiekiem oraz posiada ogromną wiedzę.Szybko zdiagnozował mój przypadek i skierował mnie na operację złamanego kolana,w której sam brał udział . Zabieg zakończył się powodzeniem , nie było żadnych komplikacji. Dzięki temu wróciłem do pełnej sprawności fizycznej za co jestem mu bardzo wdzięczny.

  Piotr Harasymczuk2018-04-19

  Szanowny Panie Stanisławie,
  zdaję sobie sprawę, że zabieg może być dla pacjenta dużym stresem dlatego też dziękuję za Pana zaufanie i opinię
  Z wyrazami szacunku,
  dr n.med. Piotr Harasymczuk

 • D
  Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: zmiana gorsetu

  Pan doktor prowadził naszą córkę Zuzanne na oddziale Onkologia .. byl na każde nasze wezwanie gdy coś się Działo. Również po zakończeniu leczenia w szpitalu prowadzi kontrolę nad jej kręgosłupem. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, odpowiada na każde pytanie . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

  Piotr Harasymczuk2018-04-18

  Szanowna Pani Dario,
  zależy mi na tym, aby zarówno moi pacjenci jak i ich rodziny czuły, że mają moje wsparcie, serdecznie dziękuję za Pani opinię.

  Z wyrazami szacunku,
  dr n.med. Piotr Harasymczuk

 • P

  Odbyliśmy dziś wizytę z naszą półtoraroczną córką, u której martwiło nas ustawienie stóp i późne rozpoczęcie chodzenia. Pan Doktor bardzo sprawnie przeprowadził badanie oraz wywiad, odpowiedział na wszystkie nasze pytania, uspokoił nas i zalecił dalsze postępowanie. Pan Doktor był bardzo uprzejmy, nawiązał też dobry kontakt z naszą córką, wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  Piotr Harasymczuk2018-03-30

  Szanowny Panie Pawle,
  Dziękuję bardzo za opinię i cieszę się, że byli Państwo zadowoleni z odbytej wizyty.
  Pozdrawiam
  dr n. med. Piotr Harasymczuk

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr n. med. Piotr Harasymczyk Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, który wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (1998-2005r.) a także jako rezydent w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Kliniki Ortopedii Dziecięcej i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2005r.). Doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu (2004r.) oraz w Klinice Ortopedii Dziecięcej i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (od 2005 r., nadal). Zdobywca dwóch głównych nagród za najlepszą pracę naukową Międzynarodowego Kongresu Studentów i Młodych Lekarzy (2005r.) oraz w trakcie Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Ortopedów Wojska Polskiego (2005r.) Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (od 2006r.) oraz American Academy for Cerebral Palsy and Developmental Medicine (od 2007r.). Wziął udział w przeszło 30 kursach i szkoleniach w Polsce i zagranicą. Szkolił się m. in. w Vancouver (Kanada) jako laureat stypendium AACPDM, w Pittsburgh’u, San Antonio, Dallas, St. Louis (USA), oraz Wiedniu (Austria).

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Publikacje

 • Incidence and risk factors of hip joint pain in children with severe cerebral palsy. Disabil Rehabil. 2011;33(15-16):1367-72
 • The use of computer tomography for preoperative planning and outcome assessment in surgical treatment of idiopathic scoliosis with pedicle screw based constructs - case presentation. Ortop Traumatol Rehabil. 2009 Nov-Dec;11(6):577-85. English, Polish.
 • The use of botulinum toxin in the treatment of spastic hip joint instability in children with cerebral palsy Chir Narzadow Ruchu Ortop Pol. 2007 May-Jun;72(3):205-9. Polish
 • Etiopathogenesis of spastic hip pain and dislocation in children Chir Narzadow Ruchu Ortop Pol. 2007 Jan-Feb;72(1):5-8.Polish.
 • Natural history of hip joint instability in cp children until the age of 7 years - Advances in Rehabilitation 2008 Polish
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda za najlepszą pracę naukową (drugie miejsce) Międzynarodowy Kongres Studentów i Młodych Lekarzy za pracę „Naturalna historia niestabilości stawu biodrowego u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym do 7 roku życia" (Maj 2005)
 • Nagroda za najlepszą pracę naukową (pierwsze miejsce) Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Ortopedów Wojska Polskiego za pracę:“Wielopoziome uwolnienie tkanek miękkich, a injekcje toksyny botulinowej w leczeniu spastycznej niestabilności stawów biodrowych” (Maj 2005)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Staż w ortopedii dziecięcej- Sick Kids Hospital, Toronto,Kanada jako laureat stypendium AACPDM (2007)
 • Staż w ortopedii dziecięcej, UPMC Depertment of Pediatric Orthopedics, Pittsburgh, USA (2008)
 • Staż w traumatologii dziecięcej - Department of Orthopeadics of UTHSC, San Antonio, USA (2008)
 • Staż in ortopedii dziecięcej i leczeniu skolioz Texas Scottish Rite Hospital, Dallas, USA (2008)
 • Staż w chirurgii kręgosłupa i leczeniu skolioz - Barnes-Jewish Hospital St. Louis, USA (2011)
więcej

Certyfikaty

 • Piotr Harasymczuk, ortopeda dziecięcy w mieście Poznań - Certyfikaty
 • Piotr Harasymczuk, ortopeda dziecięcy - Certyfikaty
 • Piotr Harasymczuk, Poznań - Certyfikaty