Informacje o placówce

Gabinety

Ortop Poliklinika

Jana Umińskiego 21, Wilda

61-518, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Ortop Poliklinika

ul. A. Kosińskiego 16, Nowe Miasto

61-519, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Ortop Poliklinika

ul. A. Kosińskiego 16, Nowe Miasto

61-519, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Ortop Poliklinika

ul. A. Kosińskiego 16, Nowe Miasto

61-519, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Krynicki

  Ortopeda, lek.

  • Był czwartym ortopedą który mnie diagnozował i pierwszym który zrobił to dobrze. Dzięki Niemu nie mam już przyparcia bocznego rzepki. Trzej poprzedni jak jeden mąż diagnozowali chondromalację . Polecam z czystym sumieniem i zdrowym kolanem.

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Wykonywał mi altroskopie barku i z pełnym przekonaniem mogę napisać ze to fachowiec w swej dziedzinie. Ból zniknął szybciej niż sie spodziewalismy i teraz już mój bark nie tworzy żadnych ograniczeń. Dziekuję, polecam i pozdrawiam. Karol M.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wioleta Ostiak-Tomaszewska

  Fizjoterapeuta, dr n. med.

  • Lokalizacja: Ortop Poliklinika

   Szeroki wachlarz technik i profesjonalizm! Przyjemna atmosfera oraz skuteczność. Ciało tancerza to skomplikowana sprawa a jednak dzięki Pani Wioletcie każdego dnia sprawiam że moje "narzędzie" jest w coraz lepszej formie.

  • O

   Pełen profesjonalizm i fachowe podejście. Noga po ciężkiej operacji, dzięki odpowiednim ćwiczeniom i rehabilitacji została doprowadzona do stanu pozwalającego ponownie uprawiać profesjonalnie sport. Polecam wszystkim Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pietrzak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, Chirurg, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley Poznań

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mimo, że mój syn darł się w niebogłosy to dr był oazą spokoju, wszystko sprawdził i wytłumaczył. Polecam.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: kontrola chodu

   Świetny Lekarz!! Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni! Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył. Cudowny lekarz z idealnym podejściem do dzieci

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Piotr Harasymczuk

  Ortopeda Dziecięcy, Ortopeda, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu

   Przyszliśmy z żoną z 4 miesięcznym bobasem na konsultację, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Otrzymaliśmy pozytywne odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Mamy nadzieję, że się wszystko sprawdzi :)

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Miły, sympatyczny specjalista z odpowiednim podejściem do dzieci. Fachowe, konkretne ale i wyczerpujące informacje jakich udzielił pan doktor rozwiały moje wątpliwości. To była pierwsza konsultacyjna wizyta, która przebiegła w przyjaznej atmosferze. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Dominik Ławniczak

  Ortopeda, lek.

  • M

   Świetny w kontakcie z niemowlętami i ich rodzicami. Skrupulatny, wiele wyjaśnia. Postawił właściwą diagnozę córeczce (zweryfikowaliśmy to jeszcze u innego specjalisty) i wybrał także właściwy sposób leczenia. Polecam.


 • Katarzyna Łącka

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • Z

   Jest znakomitym lekarzem. Wspaniały endokrynolog- fachowa pomoc również z medycyny ogólnej. I miła. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. I tłumaczy na czym polega choroba.

  • W

   Świetny endokrynolog! Leczę u niej córkę. Bardzo miła, kompetentna, miło się z nią rozmawia. Naprawdę polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Arleta Witkowska-Łuczak

  Radiolog, lek.

  • Bardzo uprzejmie dziękuję Pani doktor za wszelką okazaną pomoc i wykonanie niezbędnych do diagnozy badań. Miałam ogromne szczęście trafiając na Panią.


 • Paweł Koczewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wydłużanie

   Dr Koczewski to świetny specjalista! Posiada bardzo duże doświadczenie. Na wizytach odpowiada na każde pytanie. Bardzo ceni sobie zaangażowanie i zdyscyplinowanie pacjenta. Wie że od tego zależy efekt, który chcemy osiągnąć. Jestem dumna, że jesteśmy pod opieką dr Koczewskiego.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Nie mogę oceniać kompetencji, doświadczenia i umiejętności Doktora Koczewskiego, ponieważ nie jestem lekarzem, a po drugie po mojej wizycie właściwie nie jestem w stanie tego stwierdzić. Wierzę jednak, że Doktor jest wspaniałym fachowcem w tym co robi i nie mam najmniejszych podstaw, aby w to wątpić.
   Skąd zatem tylko 3 gwiazdki? Udałem się do Doktora w konkretnym celu. W związku z absencją lekarza, który wykonywał rekonstrukcję więzadła krzyżowego w moim kolanie udałem się do Doktora Koczewskiego w celu wykonania planowanej punkcji w kolanie (tzn ściągnięcie krwi za pomocą strzykawki). Cała procedura trwała około 2-3 minut. Zapłaciłem 180 zł co według mnie jest zdecydowanie za dużo zważywszy na charakter mojej wizyty, która nie wymagała zastosowania jakiś tajników zaawansowanej wiedzy, ani wykorzystania jakieś wyrafinowanej i drogiej aparatury. Lekarz nie musiał w trakcie tej wizyty stawiać diagnozy, niczego sprawdzać, ani nawet przepisywać leków. Jedyną czynnością było wbicie igły i wypuszczenie nadmiaru krwi. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Napiontek

  Ortopeda, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: stopy końsko- szpotawe i dysplazja bioder

   Do profesora przyjechałam aż z Polanicy z córcią. Od razu kazał zdjąć dziecku niepotrzebne gipsy (przepisane przez innych specjalistów) i zalecil poduszkę oraz rehabilitacje stóp. Po 6 miesiącach patrzył wielokrotnie w kartę, nie wierząc jakie skutki przyniosła rehabilitacja, której sam mnie nauczył. Panie profesorze, dziękuje, dzięki Panu wyszliśmy z wady prawie bez szwanku.
   Polecam wszystkim !!! :-)

  • Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: badania przedoperacyjne

   Trafiłam do profesora który był moją ostatnią nadzieją ponieważ moja stopa była w ciągu 6 lat 4 razy operowana w Niemczech i po każdej operacji było gorzej. Prof. operował mi stopę w styczniu tego roku i chodzę bez wielkich bóli nareszcie funkcjonuję bez środków przeciwbólowych mogę poruszać się normalnie, spacerować, tańczyć, uprawiać sport gdzie przez 12 lat było to nie możliwe. Prof. odmienił mi życie za co bardzo mu dziękuję. Człowiek o wielkim sercu bardzo miły, ciepły i serdeczny. W klinice bardzo dobra opieka i miła atmosfera. Po moich złych doświadczeniach i bólach znów zaświeciło słońce. Lekarz i klinika godna polecenia. Dziękuję panu profesorowi i całej załodze tego oddziału. (:) Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (95) o tym lekarzu


 • Michał Walczak

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

   Jeden z Najlepszych ortopedów w Polsce. Jestem po rekonstrukcji ACL i jestem sprawny :) byłem u 7 ortopedów.

  • M
   Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: resekcja koalicji łódkowo piętowej, korekcja stóp płasko koślawych, ścięgna Achillesa

   Profesjonalista, pasjonat i przyjaciel dzieci.Ten lekarz to nasz superbohater, dzięki niemu nasza historia o zdrowie syna ma wymarzony Happy End! Do dr Walczaka przyjechaliśmy z 10 letnim synem w styczniu 2018 r. . Nasz syn, który od urodzenia był rehabilitowany w B-szczy m. in. z powodu stóp płasko koślawych pewnego dnia powiedział nam że już nie może chodzić i że nogi bolą go bardziej niż kiedykolwiek. W Bydgoszczy nikt nie wiedział o co nam chodzi. I tak pojechaliśmy do dr Walczaka, który od razu rozpoznał problem. Zlecone badania tylko potwierdziły diagnozę. Dr Walczak spokojnie i rzeczowo przekazał nam
   dlaczego i jak operacja pomoże naszemu synowi. W marcu 2017 nasz chłopiec został zoperowany przez p. doktora. Pan doktor i jego zespół opiekowali się naszym dzieckiem i nami od początku do końca. Efekt operacji to spełnienie naszych marzeń o sprawności. We wrześniu nasz syn poszedł do normalnej szkoły podstawowej i uczestniczył w lekcjach w-f. Pan doktor dobrze nas przygotował kreśląc scenariusz tego co, kiedy się będzie działo. Zawsze był pod telefonem gdy chcieliśmy porozmawiać
   To nie jest zwykły lekarz, to wspaniały lekarz, profesjonalista i człowiek. Jego wiedza, doświadczenie, ciepło i szacunek dla małych pacjentów jest dla nas olbrzymią wartością. Dziękujemy i pozdrawiamy. Orki z Bydgoszczy ????

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu