dr n. med.

Piotr Czesław Zajkowski

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Radiolog

16 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

dr. n. med. Piotr Zajkowski Laryngolog i ultrasonografista z 25 letnim stażem w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej - Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Certyfikowany wykładowca… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: naczyniak slinianki

  Pan doktor ma fantastyczne podejscie do malego pacjenta. Sprawnie wykonal badanie, szczegolowo wszystki objasnil. Polecam

 • S

  Dr Zajkowski nie jest lekarzem, jest wybitnym lekarzem z poczuciem humoru, którego życzę wszystkim innym, którzy w smutku siedzą za lekarskimi biurkami. Bo są lekarze od których wychodzi się w poczuciu depresji, tacy od których idzie się prosto do apteki i dr Zajkowski od którego z gabinetu wychodzi się z wielkim uśmiechem na twarzy. Jego ogromna wiedza i doświadczenie pozwala mu na trafną diagnozę w minutę, co może zmienić czyjeś życie. Panie doktorze, proszę mnie zaadoptować :)

 • K

  Jestem pod wrazeniem ogromnej wiedzy, spokoju a przede wszystkim zyciowego podejscia do pacjenta dra Zajkowskiego. Przyszlam „tylko” na usg tarczycy, ale oprocz badania, doktor znalazl czas na rozmowe o podejrzewanej przypadlosci i pokierowal mnie co do dalszego postepowania. Dziekuje doktorze!
  Ze swojej strony goraco polecam wizyte u tego wybitnego specjalisty.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: badanie USG

  Pan Dr Piotr Zajkowski jest super specjalistą. Ma bardzo szeroką wiedzę i zawsze rzeczowo podchodzi do każdego badania. Można powiedzieć, że ma specyficzne poczucie humoru, ale mi akurat ono bardzo pasuje. Najważniejsze, że zawsze otrzymuję konkretną wiedzę na temat swojego zdrowia. Mówi w przejrzysty sposób o każdym problemie. Żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi. Polecam. Dorota L.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8

  Pan doktor jak zwykle nieoceniony w swym fachu, wizyta w jego gabinecie przywraca wiarę w lekarzy, jest niesamowitym specjalistą z ogromną wiedzą. Jakby tego było mało, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, spoglądając w szerszym aspekcie, nie skupiając się tylko na jednym problemie, a to się na prawdę ceni!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: badanie pęcherza

  Mineło już kilka dni od wizyty u dr Zajkowskiego, a ja wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem jego doświadczenia, ostrości umysłu, spokoju oraz pozytywnej energii. Mógłbym przytaczać wypowiedzi doktora, lecz nie o to chodzi. Polecam wizytę każdemu, kto potrafi przyjąć obiektywną prawdę na temat przyczyn, a nie chce tylko usłyszeć jak zaleczyć objawy.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

  Witam
  doktora Piotra Zajkowskiego poznałam 3 lata temu. Trafiłam do niego z polecenia innego lekarza. Bardzo dobry specjalista, jak nie najlepszy w swojej dziedzinie ,słucha pacjenta, a nie a nie traktuje go jak przedmiot, przeprowadził ze mną wywiad i jako jedyny postawił trafną diagnozę, wykonał bardzo skrupulatnie badanie. Dzięki Panu doktorowi jestem wreszcie leczona prawidłowo. Zła diagnoza poprzednich lekarzy wprowadzała mnie w większe bagno aniżeli byłam. Usg polecam robić u dr Zajkowskiego, jest to człowiek z ogromnym doświadczeniem, a z jego zdaniem liczą się profesorowie. Takich lekarzy jest naprawdę niewielu.
  Anna

 • A
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Inny

  Witam,
  Moja wizyta związana była z USG guza ślinianki. Widać było, że lekarz dokładnie wie o czym mówi, a opis jest wyczerpujący i pełny dla potrzeb operacji. Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności diagnostycznych tego lekarza. Ogromne doświadczenie i wiedza. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Szczegółowe badanie, diagnoza postawiona częściowo na bazie wywiadu :) widać olbrzymie doświadczenie.

 • Byłam u Pana Doktora na usg tarczycy i ślinianek. Doktor przeprowadził długie i wnikliwe badanie, szczegółowo wyjaśniał co widzi i co to oznacza dla mnie. Wizyta wyglądała trochę jak profesjonalna porada lekarska w towarzystwie dobrego znajomego. Doktor jest świetnym fachowcem i fajnym człowiekiem. Cenię również jego błyskotliwość i inteligencję. Jeśli będzie to konieczne, to z pewnością do Doktora znów zajrzę. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr. n. med. Piotr Zajkowski
  Laryngolog i ultrasonografista z 25 letnim stażem w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej - Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  Certyfikowany wykładowca Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
  Specjalizuje się w diagnostyce patologi tkanek miękkich obszaru twarzoczaszki i szyi dla potrzeb laryngologów.