lek.

Paweł Komarzyniec

Psychiatra

99 opinii +dodaj

Umów wizytę 1763 odwiedziny w ciągu 30 dni

Informacje organizacyjne: • Konsultacje pierwszorazowe odbywają się o godzinie 11:00 i 12:00. W tych terminach nie jest możliwe zarezerwowanie konsultacji kontrolnej. Konsultacje kontrolne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Polecam z calego serca Pana doktora , jest bardzo dobrym fachowcem . Juz po pierwszej wizycie dopasowal odpowiednie lekarstwa, badania ktore przyniosly oczekiwany rezultal . Bede napewno kontynlowac leczenie i kazdemu polecam jesli szuka dobrego lekarza .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja pierwszorazowa, 60 minut

  Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą.Trafnie postawił diagnozę i zaproponował leczenie, które przynosi efekty. Wizyta odbywa się zawsze w przyjemnej atmosferze, która tworzy Pan Doktor. Cieszę się, że trafiłam właśnie pod Jego opiekę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: chad

  Pan doktor zadawał szczegółowe i syntetyczne pytania. Potrafił też z cierpliwością wysłuchać. Konkretna diagnoza i plan leczenia. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja pierwszorazowa, 60 minut

  Wizyta odbywa się w bardzo spokojnej, przyjaznej atmosferze. Pan Paweł przeprowadza szczegółowy wywiad, potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta, a następnie z dużym zaangażowaniem stara się znaleźć przyczynę choroby nie skupiając się jedynie na dolegliwościach psychiatrycznych. Świetny specjalista - gorąco polecam!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja pierwszorazowa, 60 minut

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Sprawnie przeprowadzona rozmowa, delikatnie i z wyczuciem. Pan doktor cierpliwie słucha, z wnikliwością , spokojnie i jasno tłumaczy problem. W sposób nienarzucajacy proponuje rozwiązania, doradza. Świetny specjalista. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja pierwszorazowa, 60 minut

  Wywiad zebrany dokładnie i profesjonalnie. Dobra znajomość farmakologii. Bardzo dobry,rzetelny lekarz. Polecam.

 • Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: osobisty

  Jesteśmy zadowoleni z pierwszej wizyty u Pana doktora Pawła.Dokonał bardzo wnikliwej analizy przedstawionego mu problemu zdrowotnego pacjenta. Ma miłe i delikatne podejście do człowieka, zaproponował konkretną pomoc w dalszym leczeniu syna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: regularne konsultacje

  Zdecydowanie polecam. Na pierwszą wizytę zdecydowałam się dość impulsywnie. Po wnikliwym wywiadzie, pan Paweł bardzo rzeczowo przełamał moje opory do terapii farmakologicznej, zlecił konsultacje endokrynologiczne i psychologiczne. Wszystkie te działania pozwoliły mi przetrwać bardzo ciężki okres, lepiej zrozumieć przyczyny mojej ówczesnej kondycji psycho-fizycznej, stopniowo odzyskać nadzieję i pomimo nawału niesprzyjających zdarzeń losowych, 'stanąć na nogi'. Polecam wszystkim opornym na sięganie po pomoc.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja pierwszorazowa, 60 minut

  Wystawiam 5 ponieważ wizyta odbyła się profesjonalnie i problem został dogłębnie przeanalizowany. Zaznaczam jednak, że działanie przepisanych leków (dość drogich) będzie można ocenić po minimum miesiącu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja pierwszorazowa, 60 minut

  Genialny lekarz i fantastyczny człowiek...bardzo ciepły i kompetentny
  Rok zbierałam się w sobie aby zasięgnąć pomocy i absolutnie nie żałuję
  Polecam jeśli ktoś poszukuje sprawdzonego specjalisty

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Informacje organizacyjne:
  • Konsultacje pierwszorazowe odbywają się o godzinie 11:00 i 12:00. W tych terminach nie jest możliwe zarezerwowanie konsultacji kontrolnej. Konsultacje kontrolne odbywają się od godziny 13:00.
  • Na konsultację pierwszorazową proszę przynieść całą posiadaną dokumentację medyczną. (np. kopie dokumentacji wcześniejszego leczenia, karty informacyjne z hospitalizacji, dokumentację związaną z chorobami przewlekłymi, aktualne badania laboratoryjne).
  • Konsultacje recepturowe odbywają się trakcie ostatniej godziny przyjęć w danym dniu.
  • Konsultację można odwołać bezpłatnie, najpóźniej w dniu poprzedzającym zaplanowany termin. W przypadku odwołania wizyty, w dniu w którym miała się odbyć, koszt następnej wizyty zwiększy się o 100 złotych.

  Specjalizacja:
  • zaburzenia nastroju; depresja, dystymia, zaburzenie dwubiegunowe.
  • zaburzenia nerwicowe; trudności ze snem i poczuciem lęku, związane z przewlekłym stresem zarówno na studiach jak i w pracy - szczególnie w warunkach korporacyjnych.
  • schizofrenia i zaburzenia urojeniowe.
  • trudności z radzeniem sobie w nagłych, ciężkich sytuacjach życiowych

  • W trakcie leczenia Pacjentowi przysługują (w zależności od indywidualnych potrzeb): recepty na leki, zwolnienia lekarskie (ZUS ZLA, dawniej L4) oraz wszelkie niezbędne skierowania (do psychologa, na badania laboratoryjne, w szczególnych sytuacjach do szpitala).
  • W leczeniu nie stosuję leków uzależniających.
  • Proszę mieć na uwadze, że dbając komfort Pacjentów, w trakcie konsultacji nie odbieram telefonów. Wszelkie kwestie związane z rejestracją proszę rozwiązywać poprzez portal znanylekarz.pl lub korzystając z pomocy konsultanta pod numerem telefonu wskazanym powyżej, pod mapką dojazdu.
  • W trakcie mojego urlopu, bądź w sytuacjach pilnych, w których kontakt ze mną nie jest możliwy, proszę kontaktować się z doktorem Marcinem Gajdoszem.
  • W celu uzyskania bliższych informacji zapraszam na moją stronę internetową: www.vall-med.pl


  Nie zajmuje się:

  • zaburzeniami psychicznymi i zaburzeniami zachowania spowodowanymi używaniem narkotyków, alkoholu oraz substancji nasennych i uspokajających,
  • psychiatrią dzieci i młodzieży (do 18 roku życia),
  • psychiatrią wieku podeszłego (po 65 roku życia).


  Współpraca z psychologiem klinicznym:

  W wielu przypadkach sama farmakoterapia może okazać się niewystarczająca. Chcąc zapewnić swoim pacjentom kompleksową opiekę, współpracuję z psychologiem, mającym za sobą wieloletnie doświadczenie, który posiada specjalizację z psychologii klinicznej. Dzięki wspólnej opiece nad pacjentami, możliwa jest pomoc w bieżących problemach jak i poszukiwanie ich przyczyny. Jest to bardzo ważne, ponieważ często zdarzają się sytuacje, w których niewłaściwym byłoby oparcie się jedynie na farmakoterapii bez poszukiwania źródła problemów.


  Konsultacja pierwszorazowa

  W ramach konsultacji pierwszorazowej zostanie przeprowadzona rozmowa na temat aktualnych przyczyn poszukiwania pomocy przez pacjenta oraz jego medycznej przeszłości. Następnie zostaną przedstawione możliwe opcje leczenia i powstanie szczegółowy plan terapii. Na pierwsze spotkanie proszę zawsze rezerwować 60 minut oraz przynieść całą posiadaną dokumentację medyczną.


  Konsultacja kontrolna

  Konsultacje kontrolne odbywają się najczęściej raz w miesiącu. W ich trakcie zostanie przeprowadzona dyskusja na temat postępów terapii, oraz metod eliminacji ewentualnych objawów niepożądanych. Będzie również możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pojawiające pytania. Dzięki konsultacjom kontrolnym terapia zostanie dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Proszę pamiętać, że chcąc rozpocząć leczenie, należy zacząć od umówienia konsultacji pierwszorazowej.


  Konsultacja Recepturowa

  Konsultacja recepturowa polega na wystawieniu recepty zaocznej. Istotą tego typu konsultacji jest brak badania przedmiotowego, wywiadu oraz innej pogłębionej diagnostyki. Konsultacja recepturowa nie jest alternatywą dla konsultacji kontrolnej ani pierwszorazowej. W celu rozpoczęcia leczenia, proszę wybrać wizytę pierwszorazową. W celu omówienia przebiegu leczenia i jego ewentualnej modyfikacji, proszę wybrać konsultację kontrolną.

  Zasady wystawiania recept zaocznych:
  • z konsultacji recepturowej mogą skorzystać jedynie osoby, które już są Pacjentami Specjalistycznego Gabinetu Psychiatrycznego Vall-Med.
  • recepta zaoczna jest wystawiana jedynie na leki, które są przyjmowane na stałe i są niezbędne do kontynuacji leczenia.
  • wystawienie recepty zaocznej musi być uzasadnione stanem zdrowia Pacjenta. Może się zdarzyć sytuacja, gdy lekarz będzie miał wątpliwości np. czy dalsze stosowanie konkretnego leku jest uzasadnione, czy może należałoby zmienić jego dawkę, czy aktualny stan zdrowia nie wymaga zmiany leczenia. W takim przypadku lekarz ma prawo odmówić wystawienia recepty bez odbycia konsultacji kontrolnej.
  • ten typ konsultacji realizowany jest bezpośrednio po ostatniej wizycie kontrolnej w danym dniu.
  • recepty mogą zostać przekazane: pacjentowi osobiście, osobie pisemnie upoważnionej przez Pacjenta do odbioru recepty.

  Podstawa prawna:
  Ustawa z dnia 22 lipca 2014 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw, Dz. U. 2014 poz. 1138, art. 3.


  Doświadczenie zawodowe:

  • 05.2012 – aktualnie; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie, Kliniczny Oddział Psychiatryczny
  • 03.2012 – aktualnie; Vall-Med Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny
  • 03.2013 – 07.2016; Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu, Oddział Psychiatrii i Psychosomatyki
  • 03.2011 – 04.2016; Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, Oddział Psychiatryczny 5B
  • 10.2009 – 10.2010; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie. Staż podyplomowy


  Wykształcenie:

  • 10.2014 – aktualnie; Studia magisterskie jednolite na Krakowskiej Akademii w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji, Kierunek Prawo
  • 10.2003 – 07.2009; Studia magisterskie jednolite na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Wydział Lekarski, Kierunek Lekarski
  • 10.2002 – 07.2003; Studia magisterskie jednolite na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Wydział Chemii, Kierunek Chemia
  • 09.1998 – 06.2002; I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie, Profil biologiczno-chemiczny

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum (Kraków, 2003-2009)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2015 - ZnanyLekarz; Certyfikat jakości - zwycięzca w 2015 roku

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • 2018 - Konferencja naukowa; " Nastroje, emocje, umysł - pamięci Profesora Jerzego Vetulaniego". Farmakoterapia, psychoterapia i rehabilitacja zaburzeń afektywnych
 • 2017- Konferencja naukowa; "Wszystko co powinniście wiedzieć, a boicie się zapytać. Na styku psychiatrii, urologii, seksuologii i ginekologii"
 • 2017 - Konferencja naukowa; "Schizofrenia Forum"
 • 2017 - Konferencja naukowa; "Long-acting injectable (LAI) szansą dla naszych pacjentów"
 • 2016 - Konferencja naukowa; „O seksuologii dla psychiatrów słów kilka”
 • 2016 - Konferencja naukowa; „O depresji i jej obliczach. Dlaczego wortioksetyna?”
 • 2016 - Konferencja naukowa; „45. Zjazd Psychiatrów Polskich - Człowiek i rodzina a zdrowie psychiczne"
 • 2016 - Konferencja naukowa; „Depresja kobiet - problem społeczny i medyczny; w XXI wieku nie ma powodu, aby cierpieć..."
 • 2016 - Konferencja naukowa; „Seks trzyma nas przy życiu; rehabilitacja seksualna"
 • 2016 - Konferencja naukowa; „Wortioksetyna – szeroki profil kliniczny i bezpieczeństwo stosowania”
 • 2015 - Konferencja nukowa; „Propozycja radykalnej rewizji w psychiatrii, psychologii i psychoterapii: wnioski z półwiecza badań nad świadomością"
 • 2014 - Konferencja naukowa; „Neuropsychiatria i Neuropsychologia. Update 2014."
 • 2013 - Konferencja naukowa; „Kontrowersje w psychiatrii 2013"
 • 2013 - Konferencja naukowa; „VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa, Życiodajna śmierć - pamięci Elizabeth Kübler-Ross"
 • 2012 - Konferencja naukowa; „Farmakoterapia, psychoterapia i rehabilitacja zaburzeń afektywnych; wybory, preferencje, decyzje"
 • 2011 - Konferencja naukowa; „Kazuistyka w psychiatrii VIII"
 • 2011 - Konferencja naukowa; „Prawo medyczne 2011; nowe rozwiązania w systemie opieki zdrowotnej"
 • 2011 - Konferencja naukowa; „Hiszpańskie doświadczenia w leceniu choroby afektywnej dwubiegunowej"
 • 2003 - Konferencja naukowa; „Krakowska Konferencja Prawno-Medyczna."
 • 2015 - Kurs; Psychiatria sądowa i orzecznictwo sądowo-psychiatryczne; Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • 2015 - Kurs; Podstawy kontaktu psychoterapeutycznego; Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • 2015 - Kurs; Podstawy terapii rodzin; I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
 • 2014 - Kurs; Podstawy Psychiatrii Dzieci i Młodzieży; Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • 2014 - Kurs; Kliniczne zastosowanie psychoterapii; Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • 2012 - Kurs; Zdrowie Publiczne; Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie
 • 2006 - Kurs; Evidence based medicine, czyli podejmowanie decyzji w praktyce klinicznej; Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
 • 2015 - Staż; Leczenie uzależnień; Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, Oddział Odwykowy 5C
 • 2015 - Staż; Psychiatria Dzieci i Młodzieży; Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy
 • 2014 - Staż; Psychiatria Ogólna i Psychosomatyka; Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu, Oddział Psychiatrii i Psychosomatyki
 • 2013 - Staż; Psychiatria Konsultacyjna; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie, Kliniczny Oddział Psychiatryczny
 • 2013 - Staż; Poradnia Zdrowia Psychicznego; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie, Poliklinika
 • 2012 - Staż; Psychiatria Ogólna; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie, Kliniczny Oddział Psychiatryczny
 • 2011 - Staż; Psychiatria Ogólna; Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, Oddział Psychiatryczny 5B
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia