Mgr

Paweł Grzebień verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Reha Expert

  Polecam pana doktora. Ma on doświadczenie i dobre podejście do pacjentów. Z samej rehabilitacji Też jestem bardzo zadowolona. Dzięki wam odczuwam dużo mniejszy ból w kręgosłupie. Potrzebowałam właśnie takiej pomocy. Polecam.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Justyna Muras
  Justyna Muras
  Fizjoterapeuta
  ul. Puszkarska 7H bud. C, Kraków

  Maciej Łagódka
  Maciej Łagódka
  Fizjoterapeuta
  ul. Puszkarska 7H bud. C, Kraków

  Krzysztof Braś
  Krzysztof Braś
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Ludowa 6, Kraków
  Po różnych wcześniejszych terapiach odbywających się według jakiegoś ustalonego schematu mój trener polecił mi… więcej

  Tomasz Madej
  Tomasz Madej
  Fizjoterapeuta
  Wacława Lipińskiego 11/LU3, Kraków
  Profesjonalny w podejściu i zastosowanej terapii, uważnie słuchający, by dostosować terapię, szczerze życzliwy… więcej

  Szymon Szewczyk
  Szymon Szewczyk
  Fizjoterapeuta
  Kalwaryjska 33, Kraków
  Podczas konsultacji Pan Szymon przeprowadził ze mną dokładny wywiad i zbadał wszystkie miejsca mogące odpowiadać… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Fizjoterapeutą jestem nie tylko z zawodu, ale także z zamiłowania. Prowadzę terapię pacjentów neurologicznych (metodą Bobath i PNF), z bólami kręgosłupa (metoda Ackermanna, masaż leczniczy) oraz innych dolegliwości układu ruchowego (m.in. Terapia manualna). Uważam, że najważniejsze jest indywidualne podejście do pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i możliwości, właściwa diagnostyka danego problemu, a co za tym idzie wybór odpowiedniej metody terapii.
   Zapraszam do umówienia wizyty w gabinecie lub w domu pacjenta poprzez interaktywny kalendarz portalu znanylekarz.pl . Jeśli nie znajdziecie tam Państwo dogodnego terminu, mój numer telefonu jest dostępny na stronie www oraz facebook’owym fanpage’u mojego gabinetu.

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi


  Rehabilitacja Domowa - Reha Expert

  wizyty domowe, Dębniki, Kraków, małopolskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z
   Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Reha Expert

   Polecam pana doktora. Ma on doświadczenie i dobre podejście do pacjentów. Z samej rehabilitacji Też jestem bardzo zadowolona. Dzięki wam odczuwam dużo mniejszy ból w kręgosłupie. Potrzebowałam właśnie takiej pomocy. Polecam.

  • Lokalizacja: Rehabilitacja Domowa - Reha ExpertUsługa: pacjent po udarze

   Pana Pawła mogę z czystym sumieniem nazwać cudotwórcą.Mój mąż jest po bardzo poważnej operacji tętniaka mózgu.W najśmielszych marzeniach nie sądziłam że kiedykolwiek będzie siedział a na dzień dzisiejszy chodzi samodzielnie a wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pełnemu profesjonalizmowi Pana Pawła.Serdecznie polecam

  • T
   Lokalizacja: Rehabilitacja Domowa - Reha ExpertUsługa: rehabilitacja

   Byłam po wypadku , dzięki panu Pawłowi doszłam do siebie ;) miałam problem z kręgosłupem a dokładniej z zespołem bólowym kręgosłupa . dzięki rehabilitacjom dolegliwości ustąpiły ;)

   Paweł Grzebień2018-02-13

   Bardzo dziękuję za pozytywną opinię!

  • N
   Lokalizacja: Rehabilitacja Domowa - Reha ExpertUsługa: dystrofia mięśniowa

   Miałam styczność z wieloma rehabilitantami, jednak Pan Paweł okazał się najlepszy. Posiada ogromną wiedze, która pozwala osiągnąć poprawę
   stanu zdrowia pacjenta. Wizyty domowe są dodatkowym atutem. Podejście do pacjenta przez Pana Pawła jest indywidualne, profesjonalne, oraz pełne cierpliwości.

  • M
   Lokalizacja: Rehabilitacja Domowa - Reha ExpertUsługa: rehabilitacja domowa

   Pana Pawła z czystym sumieniem mogę polecić jako rehabilitanta. To człowiek o wielkiej empatii, spokojny, cię a swoją pracę traktuje sumiennie i odpowiedzialnie. W styczniu br. przeszłam udar mózgu po którym wogóle nie stawałam na nogi to dzięki Panu Pawłowi już po trzeciej wizycie zaczęłam chodzić po mieszkaniu i z każdą wizytą coraz lepiej. Aktualnie chodzę normalnie i jestem w dobrej formie. To człowiek który niczego nie obiecuję, nie gwarantuje tylko dodaje chęci do walki i odwagi co jak widać procentuje. Polecam z całego serca. Magda lat 39

  • S
   Lokalizacja: Rehabilitacja Domowa - Reha ExpertUsługa: rehabilitacja domowa

   Polecam Pana Pawła jako świetnego rehabilitanta. Od listopada męczyłem się z urazem mieśnia uda. Ultradźwięki, elektrody nic to nie dawało. Wyszukałem w google Pana Pawła i to był strzał w dziesiątke.
   Po 10 dniach zabiegów, dziś zrobiłem 8,5km na pierwszym rozbieganiu. Dojaz do domu , elastyczne godziny wizyt, nawet w godzinach wieczornych okolo 21.00. Zdecydowałem się na kontyunacje współpracy nawet po wyleczeniu uda. Serdecznie polceam i dzięki za postawienie mnie na nogi.

  • Z czystym sumieniem mogę polecić pana Pawła jako rehabilitanta. Od kilku miesięcy prowadzi terapię z moim bratem, który ucierpiał w wypadku komunikacyjnym. Do pacjenta podchodzi z cierpliwością i zrozumieniem, a w terapii wykazuje się rzetelną wiedzą i umiejętnościami.

   Paweł Grzebień2018-02-13

   Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.

  • Z

   Pan Paweł przychodzi do mojego dziadka (który normalnie właściwie nie wstaje) i jako jedyny jest w stanie namówić go na chodzenie. Bardzo solidny i cierpliwy fizjoterapeuta, polecam.

   Paweł Grzebień2018-02-13

   Bardzo dziękuję, właściwe podejście do pacjenta jest dla mnie szczególnie istotne.

  • E

   Solidny, kompetentny terapeuta, radzi sobie nawet z opornym pacjentem (nasz Tata po trzech udarach), cierpliwie ale stanowczo dawkuje wysiłek. Przy tym sympatyczny i kulturalny. Polecamy! Córki.

  • Pan Paweł jest człowiekiem cierpliwym i systematycznym. Fachowo i regularnie wdraża nowe ćwiczenia. Nie sprawia bólu. Jest zawsze uśmiechnięty i skutecznie wspiera pacjenta, nawet gdy pojawiają się trudne chwile.
   Pana Pawła poznałam po 5 latach leżenia w łóżku. Teraz dzięki Niemu znów zaczęłam chodzić.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG