Gabinet Fizjoterapii Reha Expert

(108 opinii)

Jesteśmy zespołem fizjoterapeutów z pasją! Działamy w branży od 2010 roku. Naszym głównym celem jest pomoc pacjentom zarówno w stanie ostrym, jak i w przewlekłym. Stawiamy przede wszystkim na najwyższ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Fizjoterapii Reha Expert

Turniejowa 39

30-656 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem fizjoterapeutów z pasją! Działamy w branży od 2010 roku. Naszym głównym celem jest pomoc pacjentom zarówno w stanie ostrym, jak i w przewlekłym. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość usług – nasi fizjoterapeuci regularnie poszerzają swoją wiedzę na kursach organizowanych przez najlepsze ośrodki szkoleniowe w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi w najbardziej optymalnych cenach na rynku. Opieramy się wyłącznie na uznanych na całym Świecie metodach pracy (PNF, Bobath, Terapia Manualna). Wierzymy, że tylko indywidualna terapia, dostosowana do osobistych możliwości pacjenta jest w stanie przynieść pożądany skutek.

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Wereda

  Fizjoterapeuta, Osteopata, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Reha ExpertUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   W dniu dzisiejszym miałam 2 zabieg u Pana Jacka. Wizyty przebiegają w bardzo komfortowych warunkach. Pan Jacek wyjaśnia wszystkie kroki zabiegu i tłumaczy skąd biorą się dolegliwości i co będzie wykonywane w następnych krokach. Empatia która okazuje Pan Jacek pozwala przejść zabieg w sposób swobodny. Moje neuralgie wymagają sporo wizyt,ale pierwsza przyniosła już poprawę.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Jacek jest doskonałym specjalistą, kulturalnym i wspaniałym człowiekiem z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. W pełni zaangażowany, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, ma pasję do swojej pracy .
   Męczyłam się ze stanem zapalnym ścięgna Achillesa. Ból przy chodzeniu uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Szukałam pomocy u chirurga ortopedy, wizyta zakończyła się podaniem blokady w ścięgno, kolejna wizyta skierowaniem na laser, receptą na maści a to nic nie pomagało. Ból narastał. Na szczęście trafiłam na Pana Jacka, który po przeanalizowaniu problemu, znalezieniu przyczyny, z pełnym zaangażowaniem doprowadził moją nogę do prawidłowego stanu. Pozbyłam się uporczywego bólu, stan zapalny został zlikwidowany.
   Pan Jacek dokładnie analizuje i przekazuje informacje dotyczące terapii oraz skrupulatnie tłumaczy jak postępować, by w przyszłości ból się nie powtórzył.
   Z pełną świadomością polecam i będę polecać Pana Jacka, ponieważ nie znam drugiego specjalisty z tak wspaniałym podejściem do pacjenta.
   Panie Jacku bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jakub Kołsut

  Fizjoterapeuta, mgr

  • B
   Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczneUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Trafilam do Pana Jakuba całkiem przypadkiem sugerując się opiniami innych osób na znanym lekarzu i nie żałuję. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wywiad bardzo szczegółowy. Ale co najważniejsze profesjonalizm. Polecam wszystkim kobietą w ciąży zmagającymi się z problemami bólowymi

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Reha ExpertUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Bardzo polecam Pana Jakuba. Już po pierwszej wizycie od razu poczułam poprawę, a po drugiej minęła kolejna uciążliwa dolegliwość. Sympatyczna atmosfera, pełen profesjonalizm! Dziękuję za pomoc!

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Paweł Grzebień

  Fizjoterapeuta, mgr

  • J

   Z usług Pana Pawła korzystałam i korzystam nadal w zakresie rehabilitacji neurologicznej prowadzonej pod katem usprawnienia funkcjonowania nogi dotknietej niedowladem. Pan Pawel ma bardzo dużą wiedzę z zakresu rehabilitacji neurologicznej, przekazuje bardzo wiele cennych uwag, angażuje się w swoją pracę. Rehabilitacja przynosi oczekiwane efekty. Z czystym sercem polecam usługi Pana Pawła.

   Danuta

  • T
   Lokalizacja: Rehabilitacja Domowa - Reha Expert

   Znakomity rehabilitant: rzetelny, uczciwy, z powolaniem. Stara sie, chce pomoc, nie tylko odbebnia obowiazek. Na dodatek wesoly, potrafi zarazic pacjenta dobrym humorem, co pomaga w cwiczeniach.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Sylwia Grzebień

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Sylwii wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze, co przy 4 miesięcznym dziecku nie zawsze się udaje. Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem. Gorąco polecam.


Powiązane wyszukiwania