lek.

Patryk Tokłowicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

153 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
121 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam! Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w choroba kolana, stopy i urazach sportowych. W mojej codziennej praktyce zajmuję się leczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
153 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Pełen profesjonalizm. Idealne podejście do małych dzieci. Polecam

 • J
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Polecam tego lekarza, syn był bardzo zadowolony. Cieszę się, że dobrze problem został zdiagnozowany i wdrożone konkretne leczenie.Pozdrawiam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podejście profesjonalne! Zostałem wysłuchany, a następnie przebadany porządnie co doprowadziło do prawidłowej diagnozy. Szybko i bardzo miło! Polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Wizyta w milej atmosferze szczery z super podejsciem do dzieci.Podczas badania dziecko nie czuło dyskomfortu .Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i mam nadzieję ze leczenie mojego dziecka przebiegnie pomyslnie?Polecam ,takich lekarzy jest mało w tym kraju.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  4 latek ze złamaną ręką, której nie mógł zgiąć w łokciu. Byliśmy u kilku lekarzy ale po raz pierwszy ktoś "łopatologicznie" wytłumaczył nam w czym jest problem. Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem - recepta na darmowe lody to najlepsze lekarstwo, który młody z chęcią zażył. Fachowa wiedza, doświadczenie ale przede wszystkim umiejętność dzielenia się nią z przestraszonymi rodzicami. Gorąco polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uraz uda, duży krwiak

  Konkretnie, rzetelnie i na temat. Płyn w udzie po dużym krwiaku, diagnoza, usg i punkcja przy jednej wizycie. Bardzo życiowe podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

 • K
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: łokieć tenisity

  Polecam doktora Tokłowicza. Byłem na dwóch wizytach i obie odbyły się w miłej atmosferze. Doktor szczegółowo przeprowadził wywiad o stanie choroby, rehabilitacjach i stosowanych lekach.
  Po badaniu USG doktor wszystko rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył co i dlaczego dzieje się z moim łokciem. Postawił trafną diagnozę przepisując leki, ortezę łokciową oraz wykonał zabieg podania osocza bogatopłytkowego.
  Czekam na efekty zabiegu, ale jestem pełen nadzieii. Doktor spróbował wszystkiego, by uniknąć ingerecji operacyjnej. Polecam doktora Tokłowicza, gdyż w kontakcie z Nim czuć chęć pomocy pacjentowi oraz profesjonalną pomoc w podjęciu decyzji co do formy leczenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Witam,
  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Córka została dokładnie zbadana (wyk. USG) i bez pośpiechu. Dziecko będąc w gabinecie nie odczuło żadnego dyskomfortu wręcz przeciwnie chętnie zdawało pytania. Fantastyczne podejście do dzieci. Na podstawie USG i RTG trafnie postawiona diagnoza z konkretnymi zaleceniami. Na wszystkie nurtujące mnie pytania Pan Doktor odpowiadał w sposób fachowy i zrozumiały. Serdecznie polecam Pana Doktora, bo warto skorzystać z wiedzy jaką posiada.
  Pozdrawiam
  Anna

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz stawiający trafne diagnozy. Rzeczowy i uprzejmy. Wizytę polecam, u tego ortopedy, z czystym sumieniem. Wizyta odbyła się się punktualnie. Podczas wizyty lekarz wykonał USG. Diagnoza i przepisane leki potwierdzone prawidłowe, potwierdzone przez chirurga naczyniowego.

Pytania pacjentów (77)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Jakie zastrzyki z kwasu hialuronowego w kolano,polecił by pan doktor ale takie jednorazowe .

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  A do jakiego schorzenia???
  Pozdrawiam

 • 3 tyg temu złamałem 5 kosc srodstopia (zlamanie awulsyjne, guzowatości) przez nieumiejetne stanięcie na stopie. Przez 3 tygodnie chodziłem w łusce podudziowej, a po kontroli została mi wymieniona na buta walker. Nie staję w ogole na chora nogę i chodzę o kulach.

  Na przeswietleniu kontrolnym po 3 tyg od urazu nie widać żadnego zrostu. Suplementuję się Osteogenon oraz Witaminą D, a takżę chodzę na pole magnetyczne. Dodatkowo po 3 tyg zacząlem korzystac z urządzenia przyśpieszajacego zrost kosci - Exogen.

  Proszę o opinię, co jeszcze mogę zrobić na tym etapie leczenia, zeby wrocic do pełnej sprawności. Czy zabiegi typu terapia manualna są wskazane w obecnym momencie?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Patryk Tokłowicz

  Osocze bogatopłytkowe- PRP!
  terapia manualna NIE, bo może doprowadzić do przemieszczeń.
  powodzenia

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam!
  Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w choroba kolana, stopy i urazach sportowych.
  W mojej codziennej praktyce zajmuję się leczeniem chorób narządu ruchu, urazów również sportowych. Umiejętność leczenia sportowców posiadam przez zrozumienie treningu oraz mechanizmu urazów i przeciążeń. Wiedzę swą w tym zakresie czerpię z własnej wieloletniej kariery sportowej, którą obecnie wykorzystuję do diagnozowania i leczenia. Dodatkowo zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną narządu ruchu osób dorosłych jak i dzieci.
  Moje doświadczenie operacyjne pozwoliło mi nabrać dużych umiejętności badania, dzięki weryfikacji śródoperacyjnej wyników, poparte również wieloma szkoleniami w tym zakresie.
  USG jest dla mnie zawsze badanie dodatkowym, poprzedzonym zawsze szczegółowym badaniem fizykalnym. Pozwala mi to postawić trafną diagnozę i zakwalifikować pacjenta do odpowiedniego leczenia.
  Istnieje możliwość wykonania badania w domu u pacjenta, dzięki mobilności sprzętu.


  Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z moich usług – gwarantuję pełne zadowolenie.

  Lek. Med. Patryk Tokłowicz

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • Uniwersytecki Szpita Kliniczny we Wrocłzwiu Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, staż z Ortopedii Dziecięcej
 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu odd. Neurochirurgiczny staż z Neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa
 • Carolina Medical Center Warszawa, staż z chirurgii kolana
 • Carolina Medical Center Warszawa, staż z chirurgii stawu skokowego
więcej

Choroby

więcej