lek.

Patryk Tokłowicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

162 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
103 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Witam! Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w choroba kolana, stopy i urazach sportowych. W mojej codziennej praktyce zajmuję się leczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
162 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan dr Patryk Tokłowicz jest najlepszym ortopedą, u którego do tej pory byłam. Poświęcił bardzo dużo czasu na badanie i wyjaśnienie mojej choroby (problem z kolanami) oraz dobranie najlepszej metody leczenia. Nie czułam się intruzem, od którego najlepiej wyciągnąć kasę i szybko się pozbyć. Poza tym Pan doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Szczerze polecam i na pewno będę do Pana doktora wracać w przyszłości

 • K
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

  Właśnie jesteśmy po wizycie u pana doktora, jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim wizyta odbyła się punktualnie. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do niemowląt, synek przez całą wizytę był uśmiechnięty, a podczas samego usg pan doktor potrafił zająć uwagę malucha aby ten spokojnie dał się zbadać. Sama wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na pytania, a nawet sam wyjaśnił czego możemy spodziewać się w rozwoju synka w najbliższych miesiącach. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

 • I
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: uszkodzenie kolana

  Bardzo miły,a przede wszystkim kompetentny lekarz.Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Podaje proste i szczegółowe informacje dotyczące dolegliwości oraz leczenia.Polecam :)

 • 2

  Lekarz jest bardzo uprzejmy i miły. Potrafił przystępnie wytłumaczyć oraz pokierować dalsze leczenie. Świetny specjalista, doskonale zajmujący się pacjentem. Wizytę uważam za udaną gdyż lekarz zrobił na mnie wrażenie pod względem szybkiej i trafnej diagnozy. Serdecznie polecam!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: skręcenie stawu skokowego

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Pan Doktor dokładnie zbadał kontuzjowany staw i wytłumaczył co się stało, odpowiedział również na wszystkie pytania. Partner otrzymał orteze i zalecenia. Na pewno wrócimy jeszcze.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt( to już druga) u Pana. doktora. Pacjentem 13 letni chłopak. Wizyta konkretna, doktor słucha i daje odpowiedzi w możliwie jak najbardziej zrozumiały sposób. Czas poświęcony tyle ile potrzeba na wyczerpanie tematu. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz z powołaniem. Profesjonalny, rzeczowy, z super podejściem do pacjenta, potrafi słuchać i konkretnie poradzić w razie jakichś wątpliwości. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Polecam wszystkim szukającym znajacego się na rzeczy ortopedy 1000%.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: badania diagnostyczne

  Do gabinetu pana doktora trafiłem wskutek urazu barku. Otrzymałem osocze bogatopłytkowe, PRP. Na efekt trzeba czekać. Zlecono rehabilitacje oraz przyjęto drugi raz w tym samym dniu mimo nie umówienia się przez znany lekarz. Doktor wytłumaczył i pokazał w czym problem. Dziękuję bardzo!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG stawu

  Pan Doktor bardzo miły, profesjonalny. Dokładnie w sposób zrozumiały dla laika wytłumaczył diagnozę i zaproponował leczenie. Specjalista godny polecenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Pełen profesjonalizm. Idealne podejście do małych dzieci. Polecam

Pytania pacjentów (81)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam!
  Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w choroba kolana, stopy i urazach sportowych.
  W mojej codziennej praktyce zajmuję się leczeniem chorób narządu ruchu, urazów również sportowych. Umiejętność leczenia sportowców posiadam przez zrozumienie treningu oraz mechanizmu urazów i przeciążeń. Wiedzę swą w tym zakresie czerpię z własnej wieloletniej kariery sportowej, którą obecnie wykorzystuję do diagnozowania i leczenia. Dodatkowo zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną narządu ruchu osób dorosłych jak i dzieci.
  Moje doświadczenie operacyjne pozwoliło mi nabrać dużych umiejętności badania, dzięki weryfikacji śródoperacyjnej wyników, poparte również wieloma szkoleniami w tym zakresie.
  USG jest dla mnie zawsze badanie dodatkowym, poprzedzonym zawsze szczegółowym badaniem fizykalnym. Pozwala mi to postawić trafną diagnozę i zakwalifikować pacjenta do odpowiedniego leczenia.
  Istnieje możliwość wykonania badania w domu u pacjenta, dzięki mobilności sprzętu.


  Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z moich usług – gwarantuję pełne zadowolenie.

  Lek. Med. Patryk Tokłowicz

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • Uniwersytecki Szpita Kliniczny we Wrocłzwiu Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, staż z Ortopedii Dziecięcej
 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu odd. Neurochirurgiczny staż z Neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa
 • Carolina Medical Center Warszawa, staż z chirurgii kolana
 • Carolina Medical Center Warszawa, staż z chirurgii stawu skokowego
więcej

Choroby

więcej