Moje doświadczenie
Regularnie szkolącą się i podchodzącą do terapii żywieniowej bardzo holistycznie, będąc także trenerem personalnym i instruktorem fitness m.in. pilates, trx, trening funkcjonalny i wiele innych.
Studia licencjackie ukończyłam na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Następnie rozpoczęłam naukę na studiach II stopnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, również na kierunku Dietetyka. Uzyskałam tytuł magistra w lipcu 2015 roku.
Od razu po ukończeniu studiów licencjackich w 2013 rozpoczęłam pracę jako Dietetyk kliniczny w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie, gdzie zajmowałam się edukacją żywieniową i doborem diet dla pacjentów z różnymi chorobami.
Zdobyłam duże doświadczenie w leczeniu żywieniowym chorób metabolicznych, cukrzycy, chorób autoimmunologicznych, chorób tarczycy, chorób układu pokarmowego i wielu innych.
Zdobywałam szerokie doświadczenie podczas praktyk w wielu szpitalach na terenie Olsztyna, Szczytna czy Warszawy. Brałam udział w licznych konkursach dla Dietetyków. Stale rozwijam się szkoląc w Polsce i zagranicy z zakresu szeroko pojętej dietetyki i różnych aspektów podejścia do zdrowia i szukając równowagi w różnych nurtach. Nie szufladkuję problemu i podchodzę do każdego bardzo indywidualnie.
Na co dzień specjalizuję się w tzw. "trudnych przypadkach". m.in. w leczeniu wielu przewlekłych chorób np. autoimmunizacyjnych (Hashimoto, RZS, toczeń itd.), chorób tarczycy, cukrzycy, insulinooporności, chorób jelit, nowotworów i wielu innych. Bilansuje i wspieram pacjentów na dietach eliminacyjnych, wegetariańskich, wegańskich, a także zajmuje się żywieniem kobiet w ciąży i karmiących.
Współpracuję z Hotelem Spa Dr Irena Eris, Studium rozwoju osobistego, Instytutem Edukacji i Sportu, Szkołą policealną Nova, Muke, Stomilem Olsztyn - Sekcją Kobiet, Ukiel Olsztyn Centrum Rekreacyjno Sportowe w Olsztynie, Gospodarstwo Agroturtsyczne "Spełnione Marzenie", Nestle i wiele innych!
Zakres porad
- Dietetyk kliniczny
Główne obszary pomocy
- Alergia
- Alergia pokarmowa
- Alergie skórne
- Anemia
- Anoreksja
- +33 a11y_sr_more_diseases
Usługi i ceny
-
Analiza składu ciała
-
-
Analiza stanu odżywienia
-
-
Badania diagnostyczne
-
-
Dietoterapia
-
-
Jadłospis
-
-
-
Adres
Aleja Warszawska 111/6, 10-720 Olsztyn
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Opinie
115 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
K
Kasia
Współpracuje z Panią Natalią od około miesiąca. Jestem zadowolona, Pani Natalia wnikliwie analizuje problem, szukając przyczyn, zlecając potrzebne badania. Patrzy na człowieka holistycznie. Czuję się zaopiekowana :)
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Bardzo dziękuję za komentarz i działamy dalej! :)
-
B
Basia
Pani Natalia opiekuje się moim dzieckiem. Bardzo nam pomaga w codziennym funkcjonowaniu syna. Syn jest dzieckiem z padaczka oraz innymi zaburzeniami neurologicznymi. Dzięki obszernej wiedzy i ogólnemu spojrzeniu na pacjenta oraz przede wszystkim dostosowanie suplementacji do wyników badańsyna, wyniki laboratoryjne jak i funkcjonowanie syna znacznie się poprawily. Kazde badanie jest wnikliwie analizowane przez pania Natalie. Ze wzgledu na swoja chorobe, syn jest bardzo wymagającym pacjentem. Polecam konsultacje jak i opiekę. Pozdrawiam
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) •
mgr Natalia Ulewicz
Bardzo dziękuję za opinię! Cieszę się, że mogę pomagać Synowi i wspierać go i oczywiście życzę sobie samych takich pracowitych pacjentów ! :)
-
N
Natalia
Pani Natalia bardzo mi pomogła. Od początku współpracy stawiała przede wszystkim na wyniki moich badań i dolegliwości. Jej zalecenia okazały się poparte nie tylko duzą wiedzą ale też i doświadczeniem, co zaowocowało poprawą zdrowia, samopoczucia ale również mojej wiedzy na temat mojego organizmu. Pani Natalia dała coś więcej niż jadłospis i efekty. Dała przede wszystkim szeroki obraz diagnostyki, poznanie własnego ciała, opiekę i wsparcie w tym aby nie tylko kilogramy uciekały, ale zmienił się mój styl życia na dopasowany do moich potrzeb. Tyle ile się nauczyłam przy tej współpracy i ile zrozumiałam jest warte więcej niż wszyscy specjaliści i lekarze u których bywałam ze swoimi problemami. Za profesjonalizm, naukę, wsparcie i wnikliwość Pani Dietetyk bardzo dziękuję i polecam współpracę z Panią Natalią każdemu! :)
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Bardzo dziękuję za tak szczegółową opinie!
-
A
Aleksej
Chciałbym serdecznie podziękować pani Natalii Ulewicz. Zgłosiłem się z zaburzeniami pracy jelit po infekcji Clostridium. Przez rok zmagałem się z bólami brzucha, nie mogłem normalnie jeść ani funkcjonować, a moja waga spadła z 63 do 55 kg. Po kilku bezskutecznych wizytach u innych lekarzy postanowiłem umówić się na konsultację z Panią Natalią i to była najlepsza decyzja.
Głównym atutem pani Natalii jest to że podchodzi do człowieka całościowo a jej wiedza wykracza daleko poza podstawowe zasady zdrowego odżywiania. Po kilku konsultacjach, indywidualnie dobranej diecie i suplementacji mój stan znacząco się poprawił. Choć efekty nie były natychmiastowe już po 3–4 tygodniach zauważyłem poprawę. Po 4 mies przestałem chudnąć a po 6 mies moja waga zwiększyła się o 3 kg.
Co najważniejsze czuję się znacznie lepiej.
Współpraca z panią Natalią nadal trwa i czuję że jestem coraz bliżej całkowitego powrotu do zdrowia i osiągnięcia zamierzonego celu.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie polecam• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie! :) Cieszę się, że mogłam pomóc i że zauważa Pan pozytywne efekty naszej współpracy. Pana postępy są naprawdę imponujące, a każdy krok w stronę pełnego zdrowia to dla mnie ogromna satysfakcja. Trzymam kciuki za dalszy rozwój i cieszę się, że mogę być częścią Pana drogi do zdrowia. Dziękuję za polecenie i do zobaczenia na kolejnych konsultacjach!:) Proszę tez pamiętać, ze to ogrom Pana dobrej pracy :) GRATULUJE! :)
-
O
Ola
Cieszę się, że umówiłam się do Pani Natalii. Spędziłyśmy razem prawie rok diagnozując mnie i udało się. Wiem, że bez Pani dietetyk sama bym do tego nie doszła. Troskliwie wypytywała o objawy, wpadała na pomysły, polecała, znajdowała rozwiązania. Dużo mnie nauczyła, dużo przekazała. Warto, naprawdę warto. Dziś wiem, co robić.
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Pani Olu, bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Cieszę się, że mogłam pomóc i że wspólnie udało nam się znaleźć rozwiązanie. To dla mnie ogromna satysfakcja widzieć Pani poprawę i pewność w działaniu. Życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego.
-
J
Joanna
Pani Natalia jest ogromnie doświadczonym holistycznym dietetykiem z empatycznym podejściem do pacjenta, zarówno dorosłego, jak i dziecka. Wraz z córkami jesteśmy pod opieka Pani Natalii od jakiegoś czasu, bardzo cenimy sobie jej profesjonalizm, kompetencje, dokładność, cierpliwość oraz skupienie na pacjencie jako całości (somatyka i psychika). Wskazówki i zalecenia Pani Natalii są bardzo szczegółowe, a zarazem przejrzyste, dzięki czemu dokładnie wiemy co, skąd, dlaczego, jak i przede wszystkim, co dalej możemy z tym zrobić. Uczy nas nie tylko jak się prawidłowo ożywiać, ale jak holistycznie dbać o siebie. Chociaż każda z nas ma zupełnie inne uwarunkowania zdrowotne, dzięki podejściu Pani Natalii udaje nam się to scalić w skuteczny plan dla całej rodziny. Polecam Panią Natalię z całego serca.
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Pani Joanno, Bardzo dziękuję za tak ciepłe i szczegółowe słowa! Ogromnie się cieszę, że moja praca i podejście przynoszą pozytywne efekty dla Pani i całej rodziny. Holistyczne podejście do zdrowia to dla mnie klucz, dlatego tym bardziej cenię możliwość wspólnej pracy i obserwowania Waszych postępów. Życzę dalszej wytrwałości i zdrowia – a ja, jak zawsze, służę wsparciem!
-
B
Bożena
Panią dietetyk Natalię Ulewicz poleciłam moim najbliższym (moje dwie córki korzystają z porad ) i polecam każdemu ,kto boryka się z jakimkolwiek problemem zdrowotnym. Na uwagę zasługuje rozległa wiedza oraz całościowe spojrzenie na organizm pacjenta. Pani Dietetyk zlecając różne badania eliminuje lub potwierdza przyczyny danej dolegliwości, stosuje naturalne sposoby ich zwalczania (suplementy, inhalacje, zdrowe odżywianie ,nawyki żywieniowe, ruch itp.). Żeby nie być gołosłowną dodam ,że nikt wcześniej nie doszukiwał się przyczyn moich dolegliwości gastrycznych w zaburzeniach flory bakteryjnej nosa i gardła...Okazało się to "strzałem w dziesiątkę" Dziękuję za wnikliwość, dociekliwość i innowacyjność .
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) •
mgr Natalia Ulewicz
Pani Bożeno! Ale mi miło!! :) Serdecznie dziękuję za tak miłe i ciepłe słowa! Cieszę się, że moja pomoc okazała się skuteczna i że zarówno Pani, jak i Pani córki odczuwają pozytywne efekty. Holistyczne podejście do zdrowia to dla mnie priorytet, dlatego tym bardziej cieszy mnie, że dostrzega Pani wartość w tym. Życzę dużo zdrowia i samopoczucia pełnego energii!
-
Małgorzata
Moją współpracę z Panią Natalią rozpoczęłam w marcu 2024 roku, zgłosiłam się z zaburzeniami tarczycy, na którą już miałam przypisywane leki, których brać nie chciałam, umówienie się na konsultację do było najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Niedługo mija rok od stosowania się do wytycznych Pani Natalii i wyniki badań się polepszyły, mam więcej energii, lepszą odporność, waga nie szaleje, moja świadomość dotycząca żywienia i wyboru produktów spożywczych oraz komponowania posiłków również się znacząco poprawiła. Poziom wiedzy Pani Natalii jest ogromny i wszechstronny, zwraca uwagę nie tylko na tematykę odżywiania, ale również daje wskazówki jak niwelować stres, poprawiać jakość snu, jak wdrażać odpowiednią suplementacje. Dania z jadłospisu, który otrzymałam, są bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Natalię i polecam współpracę każdemu, kto jest w potrzebie a nie wie jak rozpocząć swój proces zmiany ku lepszemu i zdrowszemu życiu!
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Dziękuję serdecznie za tak pozytywną opinię!
Ogromnie się cieszę, że nasza współpraca przyniosła tak dobre efekty i że czuje się Pani lepiej – to dla mnie największa satysfakcja! To również Pani zaangażowanie i konsekwencja sprawiły, że osiągnęłyśmy te rezultaty. Życzę dalszych sukcesów i dużo zdrowia!
-
P
Pacjent
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią, ma niezwykle rozległą wiedzę i bardzo indywidualne podejście. Dzięki jej wsparciu widzę postępy w moim stanie zdrowia i mam poczucie bezpieczeństwa co do podejmowanych kroków.
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • dietoterapia •
mgr Natalia Ulewicz
Serdecznie dziękuję za tak ciepłe słowa! Ogromnie się cieszę, że mogłam pomóc i że zauważa Pani postępy w swoim stanie zdrowia. To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy. :)
-
L
Lidia
Jestem pod opieką pani Natalii od czerwca 2024r. Jej wskazówki, rady oraz profesjonalne podejście do tematu odżywiania dały efekty, nie tylko w wyglądzie i samopoczuciu, ale przede wszystkim w sposobie myślenia. Zmiany w odżywianiu nie postrzegam już w kategorii walki,ale troski o własne zdrowie. Bardzo dziękuję i szczerze polecam
• Dietetyk kliniczny Natalia Ulewicz • Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) •
mgr Natalia Ulewicz
Pani Lidio,
Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa i docenienie mojej pracy! Bardzo się cieszę, że moja pomoc przyniosła pozytywne efekty nie tylko w samopoczuciu i wyglądzie, ale również w podejściu do odżywiania i trosce o zdrowie. Jeśli ocena gwiazdkowa została kliknięta przez pomyłkę, zawsze można ją poprawić – będzie mi bardzo miło! Najważniejsze jednak, że jest Pani zadowolona. Życzę dalszych sukcesów i dziękuję za zaufanie!
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Natalia Ulewicz?Natalia Ulewicz to dietetyk. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Natalia Ulewicz oferuje usługi takie jak: dietoterapia, warsztaty dietetyczne, Analiza składu ciała, Analiza stanu odżywienia, badania diagnostyczne, Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta), jadłospis.
-
Gdzie Natalia Ulewicz ma swój gabinet?Natalia Ulewicz przyjmuje pod adresem:
- Aleja Warszawska 111/6 Olsztyn
-
Czy Natalia Ulewicz przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Natalia Ulewicz nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Natalia Ulewicz akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Natalia Ulewicz to: Gotówka, Przelew na konto.
-
Jak Natalia Ulewicz umawia wizyty?Pod tym adresem Natalia Ulewicz nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Natalia Ulewicz?Natalia Ulewicz udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Natalia Ulewicz: co mówią pacjenci?115 osób dodało swoją opinię. Natalia Ulewicz ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Natalia Ulewicz?Natalia Ulewicz nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.