Adresy (2)

Szpitalna 9/22, Jeżyce, Poznań
Prywatny gabinet


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
61 649..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 60 zł


x

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Natalia Gloger i jestem dietetykiem- z wykształcenia ale też z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Moje zainteresowanie tema...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Nadwaga
  • Choroba Hashimoto
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych i Nauk o Zdrowiu

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Szpitalna 9/22, Poznań

120 zł

Prywatny gabinet

Podczas naszego pierwszego spotkania skupię się na tym aby uzyskać od Ciebie jak najwięcej informacji, po to żeby plan żywieniowy który dla Ciebie stworzę był najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości. Omówimy Twój dotychczasowy sposób odżywiania, stan zdrowia, samopoczucie i ustalimy jaki cel zamierzasz osiągnąć poprzez stosowanie dietoterapii. Porozmawiamy też na temat Twoich upodobań kulinarnych, preferencji smakowych czy możliwości przygotowywania posiłków. Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy. Wszystkie informacje, jakie zbiorę podczas naszego spotkania mają przyczynić się tego aby stworzony dla Ciebie plan żywieniowy był idealnie dopasowany, smaczny, atrakcyjny, łatwy w przygotowaniu i przede wszystkim skuteczny. Podczas pierwszej wizyty wykonam również pomiary Twojego ciała, które będą dla nas punktem wyjściowym do wyznaczenia i osiągnięcia celu. Przeprowadzę również badanie profesjonalnym analizatorem składu ciała, dzięki czemu będę w stanie dokładniej ocenić stan Twojego organizmu i podjąć odpowiednie kroki w celu jego polepszenia. Dzięki badaniu analizatorem dowiemy się między innymi jaka w Twoim organizmie jest zawartość wody, mięśni, tkanki tłuszczowej, minerałów czy białka. Regularne badanie składu Twojego ciała pozwoli mi lepiej monitorować postępy i zmiany, które będą się w nim dokonywać.
Podczas tego spotkania uzyskam wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą mi opracować dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Możesz zdecydować się na 7,14 lub 28- dniowy jadłospis. Będzie on gotowy w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Wówczas spotkamy się po raz drugi aby szczegółowo go omówić i ustalić plan postępowania. Czas trwania pierwszej wizyty to około 50 minut.60 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi


Szpitalna 9/22, Poznań

50 zł

Prywatny gabinet

Analizę składu ciała przeprowadzam przy użyciu profesjonalnego analizatora medycznego marki InBody metodą bioelektrycznej impedancji. Badanie to pomaga mi lepiej poznać kondycję Twojego organizmu a także dokładniej monitorować postępy jakich dokonujesz. Dzięki badaniu na analizatorze dowiaduję się w jakiej ilości na całkowitą masę Twojego ciała składają się: woda, białko, składniki mineralne, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Istotnym parametrem jest także poziom tłuszczu trzewnego w Twoim organizmie. Przeciwwskazaniem do wykonania analizy składu ciała są rozrusznik serca oraz urządzenia elektryczne w jamie brzusznej. Nie zaleca się także przeprowadzania badania kobietom będącym w ciąży ze względu na obniżoną wiarygodność badania. Czas trwania wizyty to około 30 minut.Szpitalna 9/22, Poznań

200 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

350 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

150 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

120 zł

Prywatny gabinet

Na drugim spotkaniu otrzymasz ode mnie plan żywieniowy. Dokładnie go omówimy, wyjaśnimy ewentualne wątpliwości, ustalimy plan postępowania. Do jadłospisu dołączę także listę zakupów aby łatwiej i szybciej było Ci wszystko zaplanować.
Konsultacja trwa około 50 minut.Szpitalna 9/22, Poznań

90 zł

Prywatny gabinet

Po około trzech tygodniach od rozpoczęcia dietoterapii, spotkamy się na wizycie kontrolnej żeby sprawdzić dotychczasowe efekty i postępy Twojej pracy. Dokonam ponownych pomiarów ciała a także po odpowiednim czasie, analizy składu ciała, które pozwolą nam ocenić efektywność stosowania planu żywieniowego. Podzielisz się ze mną swoimi odczuciami, uwagami, będziemy mieli możliwość wprowadzenia drobnych zmian jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wizyty kontrolne powinny odbywać się średnio co dwa/trzy tygodnie na początku stosowania dietoterapii. Ciało z czasem przyzwyczaja się do zmian i potrzebuje kolejnej stymulacji a więc wprowadzenia jakiejś zmiany by ponownie reagować. Dlatego podczas regularnych spotkań jestem w stanie na bieżąco oceniać zmiany i odpowiednio na nie odpowiadać. Częstotliwość spotkań będziemy ustalać wspólnie w trakcie trwania terapii.
Czas trwania wizyty kontrolnej to koło 30 minut.

19 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Z całego serca polecam Panią Natalię, wszystko szczegółowo wytłumaczyła. Przygotowany jadłospis spełniał moje oczekiwania i preferencje
Do tego Pani Natalia jest cudownym człowiekiem, miła, uśmiechnięta i sympatyczna!


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Polecam! Pani Natalia szczegółowo wypytała mnie o produkty spożywcze, które lubię i opowiedziała w przyjazny sposób na czym będzie polegać nasza dalsza współpraca. Cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Polecam!! Miła atmosfera, pierwsza wizyta bez zastrzeżeń. Pani Natalia bardzo wnikliwa, wszystko wytłumaczyła, przekazała najistotniejsze informacje.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, a plan żywieniowy bardzo przypadł mi do gustu. Wszystkie dania są smaczne i szybkie w przygotowaniu. Co więcej bazują na składnikach, które lubię. Natalia jest osobą, która bardzo precyzyjnie i jasno przedstawiła poszczególne etapy i kroki. Wytłumaczyła, że zbilansowana dieta powinna być integralną częścią treningu, abym mógł osiągnąć mój cel długoterminowy, uzyskać moją najlepszą wersję na lato.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Znakomita specjalistka. Przez lata zmagałem się z otyłością, z którą jak się okazało nie umiałem sobie poradzić, bo nie rozumiałem z czego wynika. Pani Natalia wszystko dokładnie wyjaśniła, przyjrzała się mojemu stylowi życia i dobrała odpowiednią dietę. Efekt? Schudłem prawie 30 kg i co najważniejsze wyrobiłem w sobie nawyki, dzięki którym trzymam wagę.
Dzięki temu o wiele lepiej się czuje, jestem wypoczęty, zacząłem uprawiać sporty o których kiedyś mogłem zapomnieć.
Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo polecam! Pierwsza wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Natalia przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, wykonała niezbędne pomiary i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Zaproponowane posiłki są smaczne, nie wymagają dużo nakładu pracy i czasu i przede wszystkim - stosowanie się do diety daje już pierwsze efekty. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań mogę w każdej chwili je skonsultować i bardzo to doceniam.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Troszkę się denerwowałam bo nie jestem zbyt kontaktowa, a to taka wizyta na której dużo się rozmawia, ale Pani okazała się być przemiła. Wizyta była sympatyczna ale też bardzo rzeczowa. Z czystym sumieniem polecam i wracam za 2 tygodnie na konsultację!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Polecam. Profesjonalne podejście po pacjenta i spora wiedza. Dokładny wywiad z pacjentem i wyjaśnienie wszystkich szczegółów. Dodatkowo pozytywne nastawienie Pani Natalii wpływa na moją motywację do zmian i już nie mogę doczekać się efektów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pani Natalia nauczyła mnie w jaki sposób się odżywiać abym na codzień czuł się lepiej, miał więcej energii i siły. Zmotywowala mnie do wprowadzenia zmian, które z początku wydawały się ogromne a teraz już nawet się nad nimi nie zastanawiam, po prostu stały sie dla mnie codziennością. Czuje sie o wiele lepiej niż kiedy jadłem „po staremu”. Przy okazji zgubiłem brzuch, czuje sie lżej i mam energię do robienia rzeczy, do których wcześniej nie miałem siły. To osoba przy której czułem sie swobodnie, nie krępowałem sie przy Niej mówić prawdy o tym w jaki sposób wcześniej sie żywiłem, nigdy nie czułem sie oceniany. Polecam serdecznie bo poza tym, ze jest dobra w tym co robi to jest tez zwyczajnie sympatyczna :).


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jestem po wizycie u Pani Natalii. Już od samego początku czułam miła atmosferę. Mimo, że nie lubię mówić o swoich problemach i dodatkowych kilogramach tam nie czułam żadnego skrępowania. Szczegółowo zostało mi wszystko wyjaśnione i co najważniejsze borykając się z chorobą autoimmunologiczną mam wrażenie, że moje chudnięcie w końcu przyniesie jakieś efekty. Dieta dopasowana do moich potrzeb i wydaje się być w końcu dietą której nie odczuje Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Natalia Gloger i jestem dietetykiem- z wykształcenia ale też z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Moje zainteresowanie tema...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Nadwaga
  • Choroba Hashimoto
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych i Nauk o Zdrowiu

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania