Adresy (2)

Szpitalna 9/22, Jeżyce , Poznań
Prywatny gabinet


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
61 649..... Pokaż numer


Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Po zakończeniu konsultacji poproszę o dokonanie przelewu na konto bankowe:
47 **** **** **** **** **** ****.
W tytule przelewu podaj proszę swoje imię i nazwisko.
Dziękuję.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Natalia Gloger i jestem dietetykiem- z wykształcenia ale też z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Moje zainteresowanie tema...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych i Nauk o Zdrowiu

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

  • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


100 zł

Konsultacje onlineSzpitalna 9/22, Poznań

140 zł

Prywatny gabinet

Podczas naszego pierwszego spotkania skupię się na tym aby uzyskać od Ciebie jak najwięcej informacji, po to żeby plan żywieniowy który dla Ciebie stworzę był najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości. Omówimy Twój dotychczasowy sposób odżywiania, stan zdrowia, samopoczucie i ustalimy jaki cel zamierzasz osiągnąć poprzez stosowanie dietoterapii. Porozmawiamy też na temat Twoich upodobań kulinarnych, preferencji smakowych czy możliwości przygotowywania posiłków. Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy. Wszystkie informacje, jakie zbiorę podczas naszego spotkania mają przyczynić się tego aby stworzony dla Ciebie plan żywieniowy był idealnie dopasowany, smaczny, atrakcyjny, łatwy w przygotowaniu i przede wszystkim skuteczny. Podczas pierwszej wizyty wykonam również pomiary Twojego ciała, które będą dla nas punktem wyjściowym do wyznaczenia i osiągnięcia celu. Przeprowadzę również badanie profesjonalnym analizatorem składu ciała, dzięki czemu będę w stanie dokładniej ocenić stan Twojego organizmu i podjąć odpowiednie kroki w celu jego polepszenia. Dzięki badaniu analizatorem dowiemy się między innymi jaka w Twoim organizmie jest zawartość wody, mięśni, tkanki tłuszczowej, minerałów czy białka. Regularne badanie składu Twojego ciała pozwoli mi lepiej monitorować postępy i zmiany, które będą się w nim dokonywać.
Podczas tego spotkania uzyskam wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą mi opracować dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Możesz zdecydować się na 7,14 lub 28- dniowy jadłospis. Będzie on gotowy w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Wówczas spotkamy się po raz drugi aby szczegółowo go omówić i ustalić plan postępowania. Czas trwania pierwszej wizyty to około 50 minut.

Pozostałe usługi


Szpitalna 9/22, Poznań

50 zł

Prywatny gabinet

Analizę składu ciała przeprowadzam przy użyciu profesjonalnego analizatora medycznego marki InBody metodą bioelektrycznej impedancji. Badanie to pomaga mi lepiej poznać kondycję Twojego organizmu a także dokładniej monitorować postępy jakich dokonujesz. Dzięki badaniu na analizatorze dowiaduję się w jakiej ilości na całkowitą masę Twojego ciała składają się: woda, białko, składniki mineralne, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Istotnym parametrem jest także poziom tłuszczu trzewnego w Twoim organizmie. Przeciwwskazaniem do wykonania analizy składu ciała są rozrusznik serca oraz urządzenia elektryczne w jamie brzusznej. Nie zaleca się także przeprowadzania badania kobietom będącym w ciąży ze względu na obniżoną wiarygodność badania. Czas trwania wizyty to około 30 minut.Szpitalna 9/22, Poznań

250 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

390 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

150 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

140 zł

Prywatny gabinet

Na drugim spotkaniu otrzymasz ode mnie plan żywieniowy. Dokładnie go omówimy, wyjaśnimy ewentualne wątpliwości, ustalimy plan postępowania. Do jadłospisu dołączę także listę zakupów aby łatwiej i szybciej było Ci wszystko zaplanować.
Konsultacja trwa około 50 minut.Szpitalna 9/22, Poznań

90 zł

Prywatny gabinet

Po około trzech tygodniach od rozpoczęcia dietoterapii, spotkamy się na wizycie kontrolnej żeby sprawdzić dotychczasowe efekty i postępy Twojej pracy. Dokonam ponownych pomiarów ciała a także po odpowiednim czasie, analizy składu ciała, które pozwolą nam ocenić efektywność stosowania planu żywieniowego. Podzielisz się ze mną swoimi odczuciami, uwagami, będziemy mieli możliwość wprowadzenia drobnych zmian jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wizyty kontrolne powinny odbywać się średnio co dwa/trzy tygodnie na początku stosowania dietoterapii. Ciało z czasem przyzwyczaja się do zmian i potrzebuje kolejnej stymulacji a więc wprowadzenia jakiejś zmiany by ponownie reagować. Dlatego podczas regularnych spotkań jestem w stanie na bieżąco oceniać zmiany i odpowiednio na nie odpowiadać. Częstotliwość spotkań będziemy ustalać wspólnie w trakcie trwania terapii.
Czas trwania wizyty kontrolnej to koło 30 minut.

35 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Panią Natalię polecam bardzo dobry specjalista super człowiek bardzo szczegółowo objaśni zakres pracy z pacjentem miła atmosfera

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Wizyta przebiega w miłej i sympatycznej atmosferze pani Natalia jest bardzo miła dokładna i bez problemu wyjaśnia każdy problem który nurtuje pacjenta. Wysłucha doradzi a przede wszystkim wykazuje zainteresowanie pacjentem serdecznie polecam

Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pani Natalia do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Jestem zadowolona, że pani Natalia w tydzień ułożyła dla mnie jadłospis z produktami , które lubię. Polecam panią dietetyk

J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Panią Natalię polecam wszystkim, którzy chcą na stałe wprowadzić zdrowe zmiany do swojej diety, ale do końca nie wiedzą jak się za to zabrać :) Mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy, przez co bałam sie o utknięcie w miejscu z wagą, a wszystko zdrowo i bezpiecznie ruszyło w dół. Nastawienie do pacjenta, empatia i zrozumienie tylko na plus. Serdecznie polecam!

N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Natalia to bardzo miła i kompetentna osoba. Jej plan żywieniowy bardzo pomógł mi w codziennym zdrowym odżywianiu i wprowadzeniu zdrowych nawyków. Do zrzucenia miałam zaledwie pare kilogramów, ale najbardziej jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje posiłki na codzień oraz z tego że przygotowywanie posiłków na cały dzień okazało się możliwe, smaczne i szybkie. Zachęcam każdego do skorzystania z usług pani Natalii :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo dobra, miła i rzeczowa pani dietetyk.Wyjaśnia jak prowadzić dietę żeby końcowy cel był zadawalający.
Polecam.

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Zdecydowanie mogę polecić usługi pani Natalii. Zrobiła ze mną szczegółowy wywiad i ułożyła dietę pod moje preferencje żywnościowe. Na diecie sukcesywnie chudłam i miałam więcej energii, a co najważniejsze wyrobiłam sobie lepsze nawyki żywieniowe. Pani Natalia jest bardzo miła i stara się podejść po ludzku do pacjenta. Wiele przepisów z diety już na stałe wejdzie do mojego codziennego jadłospisu :)

W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Pani Natalia jest bardzo otwartą i empatyczną osobą, a także bardzo ugodową. Prowadzi pacjenta przez cały proces zrzucania wagi, poświęca mu bardzo dużo uwagi i absolutnie nie ocenia ani na nikogo nie krzyczy.

Schudłam 8kg w niecałe 4 miesiące, dieta przebiegła sprawnie. Miałam duże problemy z pochłanianiem ogromnej ilości cukru, nad czym również popracowałyśmy korzystając ze zdrowych zamienników słodzików i teraz jest naprawdę dużo lepiej. Już nie muszę dodawać cukru do wszystkiego co jem czy piję ani zagryzać każdej wytrawnej potrawy deserem

Bardzo polecam specjalistę, żałuję że nie mogę pokazać porównania "przed i po", bo efekty są naprawdę satysfakcjonujące mimo małej wagi do zrzucenia.

A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pani Natalia dba o swoich pacjentów i atmosferę podczas wizyt. Wzbudza zaufanie. Indywidualnie dobiera dietę. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Natalia jest świetną specjalistka jestem zachwycona każdą wizytą oraz bezcennym wsparciem w każdej chwili. Polecam każemu kto rozważa dietę Pani Natalia uważnie słucha, układa dietę pod pacjenta podchodzi z dużym szacunkiem i pociesza kiedy trzeba. Dieta z Panią Natalią jest przyjemnością :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Natalia Gloger i jestem dietetykiem- z wykształcenia ale też z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Moje zainteresowanie tema...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych i Nauk o Zdrowiu

Zakres porad

  • Dietetyk klinicznyZnajomość języków

  • Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania