Adresy (2)

Prywatny gabinet
Szpitalna 9/22, Jeżyce, Poznań


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza

NIP

9721159882

Adres firmy

Wiśniowa 14, Skórzewo

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja online (kontrolna) (opis) • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Po zakończeniu konsultacji poproszę o dokonanie przelewu na konto bankowe:
47 **** **** **** **** **** ****.
W tytule przelewu podaj proszę swoje imię i nazwisko.
Dziękuję.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

9721159882

Adres firmy

Wiśniowa 14, Skórzewo

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje onlineSzpitalna 9/22, Poznań

150 zł

Prywatny gabinet

Podczas naszego pierwszego spotkania skupię się na tym aby uzyskać od Ciebie jak najwięcej informacji, po to żeby plan żywieniowy który dla Ciebie stworzę był najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości. Omówimy Twój dotychczasowy sposób odżywiania, stan zdrowia, samopoczucie i ustalimy jaki cel zamierzasz osiągnąć poprzez stosowanie dietoterapii. Porozmawiamy też na temat Twoich upodobań kulinarnych, preferencji smakowych czy możliwości przygotowywania posiłków. Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy. Wszystkie informacje, jakie zbiorę podczas naszego spotkania mają przyczynić się tego aby stworzony dla Ciebie plan żywieniowy był idealnie dopasowany, smaczny, atrakcyjny, łatwy w przygotowaniu i przede wszystkim skuteczny. Podczas pierwszej wizyty wykonam również pomiary Twojego ciała, które będą dla nas punktem wyjściowym do wyznaczenia i osiągnięcia celu. Przeprowadzę również badanie profesjonalnym analizatorem składu ciała, dzięki czemu będę w stanie dokładniej ocenić stan Twojego organizmu i podjąć odpowiednie kroki w celu jego polepszenia. Dzięki badaniu analizatorem dowiemy się między innymi jaka w Twoim organizmie jest zawartość wody, mięśni, tkanki tłuszczowej, minerałów czy białka. Regularne badanie składu Twojego ciała pozwoli mi lepiej monitorować postępy i zmiany, które będą się w nim dokonywać.
Podczas tego spotkania uzyskam wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą mi opracować dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Możesz zdecydować się na 7,14 lub 28- dniowy jadłospis. Będzie on gotowy w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Wówczas spotkamy się po raz drugi aby szczegółowo go omówić i ustalić plan postępowania. Czas trwania pierwszej wizyty to około 50 minut.

Pozostałe usługi


Szpitalna 9/22, Poznań

50 zł

Prywatny gabinet

Analizę składu ciała przeprowadzam przy użyciu profesjonalnego analizatora medycznego marki InBody metodą bioelektrycznej impedancji. Badanie to pomaga mi lepiej poznać kondycję Twojego organizmu a także dokładniej monitorować postępy jakich dokonujesz. Dzięki badaniu na analizatorze dowiaduję się w jakiej ilości na całkowitą masę Twojego ciała składają się: woda, białko, składniki mineralne, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Istotnym parametrem jest także poziom tłuszczu trzewnego w Twoim organizmie. Przeciwwskazaniem do wykonania analizy składu ciała są rozrusznik serca oraz urządzenia elektryczne w jamie brzusznej. Nie zaleca się także przeprowadzania badania kobietom będącym w ciąży ze względu na obniżoną wiarygodność badania. Czas trwania wizyty to około 30 minut.Szpitalna 9/22, Poznań

250 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

390 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

150 zł

Prywatny gabinetSzpitalna 9/22, Poznań

150 zł

Prywatny gabinet

Na drugim spotkaniu otrzymasz ode mnie plan żywieniowy. Dokładnie go omówimy, wyjaśnimy ewentualne wątpliwości, ustalimy plan postępowania. Do jadłospisu dołączę także listę zakupów aby łatwiej i szybciej było Ci wszystko zaplanować.
Konsultacja trwa około 50 minut.100 zł

Konsultacje online

Podczas współpracy online, tak samo jak w wersji stacjonarnej, spotykamy się co około 3 tygodnie żeby sprawdzić i omówić postępy. To czas, w którym możemy wyjaśnić wątpliwości, wprowadzić zmiany w jadłospisie i zaplanować dalsze postępowanie.
Czas trwania konsultacji to 30 minut.Szpitalna 9/22, Poznań

100 zł

Prywatny gabinet

Po około trzech tygodniach od rozpoczęcia dietoterapii, spotkamy się na wizycie kontrolnej żeby sprawdzić dotychczasowe efekty i postępy Twojej pracy. Dokonam ponownych pomiarów ciała a także po odpowiednim czasie, analizy składu ciała, które pozwolą nam ocenić efektywność stosowania planu żywieniowego. Podzielisz się ze mną swoimi odczuciami, uwagami, będziemy mieli możliwość wprowadzenia drobnych zmian jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wizyty kontrolne powinny odbywać się średnio co dwa/trzy tygodnie na początku stosowania dietoterapii. Ciało z czasem przyzwyczaja się do zmian i potrzebuje kolejnej stymulacji a więc wprowadzenia jakiejś zmiany by ponownie reagować. Dlatego podczas regularnych spotkań jestem w stanie na bieżąco oceniać zmiany i odpowiednio na nie odpowiadać. Częstotliwość spotkań będziemy ustalać wspólnie w trakcie trwania terapii.
Czas trwania wizyty kontrolnej to koło 30 minut.

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Natalia Gloger i jestem dietetykiem- z wykształcenia ale też z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Moje zainteresowanie tema...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych i Nauk o Zdrowiu

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

Znajomość języków

  • Polski

Profile społecznościowe

52 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
G
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

W gabinecie panuje bardzo przyjemna atmosfera, dostałam wszystkie wskazówki które potrzebowałam i wszystko zostało wyjaśnione bardzo szczegółowo. 5/5

L
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Pani Natalia sprawnie przygotowała dobrze dobrana diete nawet dla wybrednych pacjentów

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Polecam Panią Natalię w 100% Dzięki Pani Natalii zredukowałam wagę i wyrobiłam sobie dobre nawyki żywieniowe. Posiłki są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu. Taka dieta to sama przyjemność! Dziękuję i polecam wszystkim!


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Gorąco polecam. Super dobrana dieta i błyskawiczne efekty. W 6 tygodni zgubiłem 4 kg i to z drobnymi oszustwami

Dieta niedość, że skuteczna to zmienia nawyki żywieniowe, które towarzyszyły mi od kilkunastu lat. Jestem w szoku a to dopiero początek przemiany. Warto zaufać pani Natalii.


T
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet Wizyta kontrolna

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani Natalia to przemiła , empatyczna, kompetentna i rzetelną osoba. Jestem bardzo zadowolona z przygotowanych przez nią jadłospisów. Są smaczne i proste do przyrządzenia. Jestem zachwycona udostępnioną mi aplikacją w telefonie z aktualnym jadłospisem i listą zakupów. Jest to bardzo pomocne. Szczerze polecam:)


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Super, miła atmosfera.
Polecam bardzo panią Natalię


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Super wizyta bardzo dużo informacji ze strony pani doktor, przyjazna atmosfera i fachowa wiedza przekazana w jasny sposób


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny gabinet jadłospis 14-dniowy

Pani Natalia jest cudowna sympatyczna bardzo otwarta i jest super słuchaczem w diecie przez nią stworzonej jest to co lubię przepisy są pyszne i szybkie w przygotowaniu. Jej gabinet znajduje się też w bardzo fajnym miejscu do którego każdy może dojechać czy to samochodem czy tramwajem


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pierwsza wizyta napełnia mnie optymizmem. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na konsultacje . Stosując diety z internetu popełniłam wiele błędów, straciłam czas i zdrowie.
Pani Natalia wyjaśnia wszystkie niejasności w sposób cierpliwy i przystępny.
Gabinet Pani Natalii znajduje się w idealnej lokalizacji ,niedaleko pętli tramwajowej na Ogrodach, można płacić kartą lub gotówką ,zero stresu .


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet Analiza składu ciała

Bardzo miła i luźna atmosfera. Pani Natalia bardzo konkretnie wszystko wytłumaczyła. Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania