Lek.

Natalia Buczek - Kurowska

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Mam pozytywne wrażenia po wizycie. Nie wiem jeszcze jak zadziała lek, ale ufam, że przepisany został w najlepszej intencji. Uważam, że p. doktor taktuje pacjentów rzetelnie i potrafi wprowadzić atmosferę zrozumienia. Ja polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia medyczne ukończyłam w 2001r. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii odbyłam w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego CMUJ w Krakowie a tytuł specjalisty w tej dziedzinie zdobyłam w 2010r. Praktykowałam w oddziałach klinicznych oraz akredytowanych szpitalnych oddziałach psychiatrycznych. W swojej działalności zajmuję się głównie udzielaniem pomocy dorosłym z trudnościami emocjonalnymi,, którą nieprzerwanie świadczę od 2003 r. w ramach poradni zdrowia psychicznego oraz- od 2005r- w ramach indywidualnej działalności. W latach 2004-2014 pracowałam również z dziećmi i młodzieżą w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej WSSD im. św. Ludwika w Krakowie oraz poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. W okresie 2003-2007 odbyłam kurs terapii poznawczo- bahawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Aktualnie świadczę usługi medyczne w poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych w Ośrodku dla Osób z Autyzmem a także w ramach indywidualnej praktyki specjalistycznej

  Specjalizacje

  • Psychiatria

  Usługi

  Psychiatryczna Praktyka Lekarska

  ul.Krowoderska 6/6, Stare Miasto, 31-141 Kraków, małopolskie

  Wizyta 1-szy raz (dziecko i rodzice) 160 zł
  Wizyta kontrolna (dorosły), 150 zł
  Wizyta kontrolna( dziecko i rodzice), 150 zł
  Wizyta 1-szy raz (para) 160 zł
  Wizyta kontrolna (para) 150 zł
  Wizyta domowa 350 zł
  Wizyta 1 raz ( dorosły) 160 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Natalia Buczek - Kurowska
  Natalia Buczek - Kurowska
  Psychiatra
  Kraków
  Objawy, o których Pani pisze zdarzają się zwykle w napadach paniki. Mogą pojawiać się jednak i w przebiegu chorób somatycznych. W pierwszej kolejności należy wykonać badania stanu somatycznego-… Więcej

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Mam pozytywne wrażenia po wizycie. Nie wiem jeszcze jak zadziała lek, ale ufam, że przepisany został w najlepszej intencji. Uważam, że p. doktor taktuje pacjentów rzetelnie i potrafi wprowadzić atmosferę zrozumienia. Ja polecam!

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   długo zwlekałam z wizytą u takiego lekarza obawiając się czy coś mi to da jednak spotkałam się z bardzo życzliwą osobą , która spokojnie mnie wysłuchała zadając wymagane pytania , zastosowała leczenie i stosując się do zaleceń trzymam za siebie kciuki abym mogła się lepiej czuć i żyć lepiej. Polecam panią doktor ,ponieważ uważam że może pomóc każdemu kto potrzebuje takiej pomocy.

   Natalia Buczek - Kurowska2016-04-04

   Dziękuję i pozdrawiam :)

  • Pozdrawiam wszystkich. Moim zdaniem Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. W moim przypadku zmieniła leki które wcześniej przyjmowałem. Pierwszy tydzień był ciężki, miałem wątpliwości co do decyzji Pani Doktor ale teraz czuję się bardzo dobrze,mogę normalnie funkcjonować. Cenię ją też za to że jest możliwość konsultacji telefonicznej.

   Natalia Buczek - Kurowska2015-09-28

   Dziękuję i pozdrawiam.

  • J

   Witam
   Wizyta u Pani Doktor bardzo mi pomogła. Doceniam Jej profesjonalizm, rzeczowe podejście do problemów pacjentów. Dodatkową zaletą jest gabinet, który zapewnia anonimowość i dyskrecję, nie natkniecie się tam na tłumy ludzi oczekujących do innych lekarzy. Oceniam Panią Doktor jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie i polecam wizytę u Niej.

  • A

   Pani Doktor jest ciepłą i miłą osoba, jest kompetentna również w przystępny sposób wytłumaczyła mi przyczynę moich problemów oraz sposób działania leków, które mi przepisała. Polecam wizytę u Pani Natalii.

  • S

   Bez podejścia do pacjentów, niemiła. Nie polecam. Robi łaskę,że wogóle pracuje. Jest lekarzem i uważa, że może być Bogiem. Szanuje swój czas pracy szkoda tylko, że nie szanuje mojego.

  • K

   Witajcie
   Jestem szarym Obywatelem tego pięknego kraju, troszkę przepracowałem troszkę pieniędzy zapłaciłem na „bezpłatną opiekę medyczną” i miałem nadzieję, że jak będę miał problemy zdrowotne to ktoś mi pomorze. Teoretycznie jest super, wizyta, recepta, apteka i co z tego, nic. Jak się domyślacie mam problem z psychiką, byłem u paru lekarzy i nic.Leki nietrafione brak wywiadu a ja muszę się wygadać czasem lepsze od leków. Pani doktor na to pozwala i popieram opinie Pani Ludmila F ona faktycznie zadaje pytania i słucha odpowiedzi. Teraz troszkę wróciła mi nadzieja że lekarze z powołaniem i wiedzą jeszcze w Polsce pracują. Szanujmy ich bo wyjadą.

  • B

   Polecam Panią Doktor, jest sumienna i rzetelna w wykonywaniu swoich obowiazków. A poza tym ciepła i sredeczna dla swoich pacjentów. Byłam u Niej ze swoim dzieckiem (a był to kolejny lekarz psychiatra) i muszę powiedziec, że -jako jedeny lekarz- pytała mnie o różne szczególy dotyczące rozwoju i funkcjonowania mojej córki, poswięciła tez sporo czasu na zbadanie jej ,i ,jako jedyna, zaproponowała dalsze postępowanie zwiążane z całościową diagnozą i leczeniem. Mam takie poczucie, była tym psychiatrą, który zobaczył i zrozumiał problem mojego dziecka a tym samym i mój oraz przedstawił metody leczenia. jestem wdzięczna za to, że nie zlekceważyła, jak kilku poprzednich lekarzy, naszego problemu i potraktowała nas profesjonalnie i serdecznie.

  • A

   Witam
   Popieram opinie pomocy29 też mam przyjemność być pacjentką Pani Doktor. Nie mam zastrzeżeń do pracy zawsze mnie wysłucha i na dzień dzisiejszy funkcjonuje całkiem nieźle. A tak naprawdę to nie miejmy pretensji do lekarzy ale raczej do tego chorego systemu i do NFZ który wyznacza lekarzom sztywny czas wizyty, np. 20 minut i do widzenia a jeśli się nie zmieści to pracuje charytatywnie. W moim przypadku Pani Doktor nigdy nie zmieściła się w czasie. Jestem taka mądra bo też czekałam na wizytę i też się denerwowałam dopiero rejestratorka mnie uświadomiła jak to wszystko funkcjonuje to nie Pani Doktor rejestruje i ustala terminy ale właśnie rejestratorka na podstawie limitów czasu przyznanych na wizytę przez NFZ czyli jak musicie poczekać to się cieszcie bo to znaczy że lekarz nie zbywa ludzi, a że musi mieć troszkę więcej czasu to tylko świadczy o Jego profesjonalizmie. Ja na pewno wrócę do pani Doktor. Szacunek dla jej podejścia do pracy

  • P

   Byłem u Pani Doktor i nie mam powodów by narzekać. Profesjonalny wywiad, prawdę mówiąc jeszcze żaden lekarz w ramach NFZ nie zadał mi tyle pytań i nie poświęcił tyle czasu. Szkoda że Pani Doktor ma takie odległe terminy. Po wizycie u Niej moje problemy znacznie zmniejszyły swoje nasilenie prawdopodobnie dobrze trafione leki. A odnosząc się do tego że trzepa poczekać no cóż u niej tylko 0,5 godziny profesjonalny wywiad wymaga czasu i poślizg może się zdarzyć ja tam mogę nawet poczekać godzinę. Tak naprawdę to współczuje Pani doktor jak byłem to w gabinecie było ze 40 stopni jakoś nie widziałem by piła kawę, spławiała pacjentów robiła swoje. Powiedział bym że z większym zaangażowaniem niż wielu lekarzy pracujących w ramach NFZ