lek.

Monika Kortas- Łączna

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

104 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 846 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jeżeli nie ma w kalendarzu miejsc zeby umówić wizyte, prosze o SMS . Witam serdecznie, Posiadam następujące uprawnienia: - Psycholog - Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie u Pani Moniki, ale zdecydowanie wyniosłam tylko pozytywne emocje. Wierzę, że dalsza współpraca sprawi, że każdego dnia będę się czuła coraz lepiej.

 • D

  Profesjonalne podejście do pacjenta, szybka i skuteczna diagnoza. Już po pierwszej wizycie i zastosowaniu się do zaleceń nastąpiła znaczna poprawa zachowania córki. Druga wizyta była już tylko kontrolną i ostatnią.
  Jako rodzice nie zdawaliśmy sobie sprawy w jak prosty sposób żywieniowo można pomóc swojemu dziecku i jaki ma to wpływ na jego samopoczucie i zachowanie.
  Najistotniejsze jest to, że udało się osiągnąć efekt bez ingerencji farmakologicznej.
  Polecamy z czystym sumieniem.

 • T
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera

  Pani Monika to terapeuta z powołania, traktujący pacjenta poważnie, z wielkim wyczuciem i zaangażowaniem. Posiada wysoką kulturę osobistą, empatię i delikatność. Nie ocenia, nie krytykuje, nie narzuca, ale słucha i pomaga. Wyciągnęła mnie z głębokiej depresji zdiagnozowanej już na pierwszej wizycie, która zaczęła się na dobrą sprawę wiele lat wcześniej. Spotkania absolutnie nie polegają na stereotypowym wypłakiwaniu się z wysokości kozetki za całe złe życie z przeszłości, ale na wyrzuceniu z pacjenta wszelkich negatywnych emocji, lęków, obaw- tak, aby przestały nas blokować w życiu tu i teraz. Na tym polega metoda psychodynamiczna, aby nie dzielić włosa na czworo wobec wszystkich faktów, które już się dokonały, bo tych nie możemy już zmienić, ale na wykorzystaniu wielkiej siły autosugestii, by porzucić dawne spojrzenie na świat i odważyć się myśleć inaczej. Terapia trwała ponad dwa lata, w regularnym, ale stopniowo malejącym cyklu spotkań i mogę zapewnić, że była warta każdego wydanego grosza. Bez niej skazałbym się na psychiczną i społeczną autodestrukcję myśląc, że tym samym zrobię na złość całemu światu. Skończyło się moje długotrwałe bezrobocie, wróciłem do życiowej pasji, którą kiedyś porzuciłem, nie rozpamiętuję już przeszłości. Mam większy dystans wobec codziennych minusów życia i nie próbuję już zaklinać rzeczywistości pod swoje wyobrażenia. Dawne uzależnienia stały się nieważne i błahe, nie zatruwam się chorą samokrytyką, przestałem porównywać się z innymi. Czy muszę zachęcać bardziej ? Jeśli musicie Państwo uchwycić się przysłowiowej ostatniej deski ratunku, to na 100 % polecam tego właśnie terapeutę. Sam nie wiem, ilu jest takich w Bydgoszczy i wolałbym nie eksperymentować. Pani Moniko, jeszcze raz dziękuję za całe te dwa lata naszych spotkań i za wszystko, co Pani dla mnie zrobiła ! Pozdrawiam serdecznie Rafał

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: porady behawioralne

  Pani Monika, potrafi pomóc ! Techniki zastosowane w czasie terapii zdecydowanie zdały egzamin i bardzo poprawiły komfort życia. Nie ma problemu z umówieniem terminu. Otwarta i empatyczna osoba. Dziękuję !

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera

  Cykl wizyt u Pani Moniki przyniósł zakładany na początku terapii efekt. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta, wiedzy i komunikatywności. Pani Monika jest osobą bardzo pogodną i cierpliwą. Przeprowadziła odpowiedni wywiad i badanie przez to wdrożyła najlepsze leczenie. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. Przemek

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera

  Do Pani psycholog trafiłam w bardzo kiepskiej kondycji psychicznej. Niska samoocena, brak akceptacji samej siebie, a do tego ciągle rozmyślnie i zamartwianie się tym co pomyślą inni, doprowadziły mnie do takiego stanu, że stałam pod ścianą. Wszystkie nasze spotkania wspominam bardzo pozytywnie. W gabinecie panuje mila i przyjazna atmosfera. Już podczas pierwszej wizyty wiedziałam, że przed Panią Moniką można się otworzyć i szczerze powiedzieć co mnie boli, tak po prostu od A do Z :) Pani Monika jest bardzo otwartą osobą, która nie ocenia, a umiejętnie słucha. Szczerze polecam! Joanna

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: terapia

  Zgłosiłam się do Pani Moniki z ogromnym bagażem trudnych doświadczeń. Dzięki terapii z Panią Moniką udało mi się uporządkować moją przeszłość, wzmocnić moją teraźniejszą postawę oraz zbudować mocne fundamenty pod realizację wyzwań w przyszłości. Szczerze polecam Panią Monikę.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie Pani doktor zrobiła bardzo dobre wrażenie osoby rzeczowej z którą chce sie współpracować. Wizyta dała nadzieję na to że naprawdę może być lepiej. Bez owijania w bawełnę - jasne zasady.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie można polecić Panią doktor. Miła, profesjonalna i kompetentna. Za miesiąc kolejna wizyta i na pewno nie ostatnia.

Pytania pacjentów (159)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jeżeli nie ma w kalendarzu miejsc zeby umówić wizyte, prosze o SMS .
  Witam serdecznie,

  Posiadam następujące uprawnienia:
  - Psycholog
  - Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej
  - Psychoterapeuta Dziecięcy
  - Psychoterapeuta Małżeński
  - Psychoterapeuta Dorosłych
  - Psychoterapeuta Grupowy
  - Terapia metodami NLP
  - Terapia Linią Życia
  - Psychoterapeuta Interwencjii Kryzysowej

  Zapraszam serdecznie do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Aspera, którą założyłam w 2007 roku.
  Zapewniam skuteczną, profesjonalną i etyczną pomoc, w spokojnej i przyjaznej atmosferze.
  Zapewniam Państwu całkowitą dyskrecję i najwyższy poziom wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

więcej